>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Alpe Adria Cup
Gorica - Dąbrowa Górnicza typ : Gorica kurs 2,07 LVBEt , Etoto 2,02

Dąbrowa wygrała poprzednie swoje spotkanie z Chorwatami różnicą dwudziestu punktów i na wyjazd wysłała mocno osłabiony skład. Nie zagra dwójka liderów - Marble, Lewis oraz Mijović.
Chorwaci potrzebują zwycięstwa żeby zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc, Dąbrowie wystarczy zwycięstwo w ostatnim spotkaniu grupowym.
Przy takim osłabieniu Dąbrowy mega duże value - strzelam, że kurs spadnie gdzieś do okolic 1,50.
Powodzenia!
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Tak byli osłabieni ze wygrali nie 20 jak poprzednio a 21 😳 a kurs przedmeczowy 3
Tak osłabieni, że nie grało trzech zawodników, których podałem. Kurs w momencie podania 2,07 - kurs przedmeczowy na Goricę w pl bukach 1,35-1,38. Jeśli nie rozumiesz czym jest value to nie wiem jak ci to inaczej wytłumaczyć. Value nie zawsze wejdzie ale w dłuższej perspektywie dzięki właśnie takim typom będziesz do przodu.

PS. Jeśli okazja była przed meczem na Dąbrowe po kursie 3 to wystarczyło podać tutaj typ i to postawić. Ale wiadomo - "analiza wsteczna zawsze jest skuteczna". Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Eliminacje ME
Kosowo-Dania 2 kurs 1.67 Fortuna
Krótko kurs mocno już zbity ale myślę że warto miałem to w duecie z Mali tamto weszło to zostało... Kosowo podobno bez 2 zawodników ruchy kursów zdają się potwierdzać...zobaczymy
Post automatycznie złączony:

Typy poboczne
Broni-Empoli 1 kurs 1.41 Fortuna
Lucca-costa over 142.5 Sts damski kosz wlochy
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Jak Panowie się zapatrujecie na mecz Polaków z Niemcami ? Ostatnio Ci drudzy przegrali z Estonią a nasi z Izraelem, chyba Niemcy nie są aż tacy silni jakby się wydawało
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja na luznym kuponie mam Polakow ale to mecz gdzie wszystko może się zdarzyć..tu bez większych inwestycji raczej za drobne...ciekawsze dziś mecze w lidze NCAA gdzie godzinę lub dwie przed meczami idą spore spadki kursów i można coś wyłapać oczywiście to nie reguła ale można probowac...
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Indonesia - Liban

Liban -39.5 1.76

Chyba warto spróbować.Liban wczoraj pokonał Indonezję 96-38.2 solidne kwarty dla Libanu w okolicach 30 punktów które padły wczoraj były juz praktycznie gwarantem pokrycia tej lini (-33).Indonezja wczoraj podeszła do meczu próbując głównie rzutów zza łuku - oddali ich az 44(7 trafień) przy 26 rzutach za 2pkt(6trafień)..dla nich niestety bez skutku - skuteczność tragiczna w obu przypadkach.Na tablicach Indonezja zdominowana -59 do 38 w zbiórkach na korzyść Libanu.Sporo tez fauli - 16/20 trafiał Liban z lini rzutów wolnych.17 strat Indonezyjczyków.Mysle ze dzisiaj nie bedzie lepiej i jeżeli Liban podejdzie normalnie do sprawy, a wczoraj była spora rotacja tylko 2 z Libanczyków rozegrało over 20 minut to powinniśmy zobaczyć powtórkę z meczu Chiny-Japonia gdzie Chinczycy w ostatnich 2 dniach zrobili z Japoni miazge.Mecz o 15:00

Rosja - Islandia

Rosja -5.5 1.65

Myśle żena miękko.Islandia jakos dowiozła wynik z Holandia która przecież żadnym koszykarskim potentatem nie jest.Rosja z kolei ku memu zaskoczeniu w ładnym stylu objechała Włochów.Skład Rosji niby nie powala, trzon zespołu opiera się na zawodnikach z Niżnego Nowogrodu wiec Ci chłopcy juz ze soba troche wspołpracują, co zresztą dalo efekty w meczu z Włochami.Połowę punktów dla Rosji w meczu z Włochami zdobyli Astapkovich,Strebkov i Toporov- gracze właśnie Niżnego .Do tego mamy kilka nazwisk z topowych drużyn jak CSKA czy Kazań
Patrzac w kontekście siły i potencjalów lig to Islandia wygląda tu blado i wcale mnie nie zdziwi tutaj jakiś blowout, dorzucając to że mecz odbędzie się w St.Petersburgu przy sporej rosyjskiej publiczności inaczej mi wyjsc nie chce

Small play
Rosja -12.5 2.90



Hiszpania - Gruzja
Gruzja +15.5 1,44

hmmm...badzmy powazni..Hiszpanie pochulali sobie z Północna Macedonią, ale to zwykły zlepek zawodników z Hiszpańskiej ligi.Gruzini wymeczyli swój mecz ale jednak mamy w tej drużynie kilka solidnych nazwisk jak Tornike Shengeila (CSKA),Giorgi Shermaidini(Teneryfa) czy Thaddus McFadden(Murcia),którzy w reprze graja juz ze soba jakiś czas ..sama ta trójka rzuciła Ukrainie łącznie 66 pkt całej swojej druzyny.Wg mnie dla Hiszpanów wcale nie musi byc dzisiaj taki spacerek jak wskazują na to kursy

Small play
Gruzja to win 6.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Turcja Super Ligi
Merkezefendi-Darussafaka 2@1,34 74-69 obejrzałem wyrównany mecz w Sportklubie, poziom naszej EBL, Merkzefendi było spokojnie do ogrania
Pinar-Turk 1@1,40 71-76 też obejrzałem, Pinar całkowicie przespał I połowę 26-46, potem gonił, Turk słabszy, ale dogonić się nie dał
AKO 1,88

Nie śledzę w szczególny sposób tureckiej ligi, bardziej sprawdzam jak grają euroligowcy. Niemniej wpadł mi dzisiaj w oko taki dublecik.
Merkezefendi, po awansie z TBL raczej będzie walczył o utrzymanie. Jest tuż nad strefą spadkową z takim samym bilansem co Ayfon. Przegrywa ostatnio ze wszystkimi jak leci, co najwyżej ogrywa po dogrywce sąsiada z tabeli. Natomiast Darussafaka ma fajna serię z zespołami ze środka tabeli, przegrała ostatnio tylko z Anadolu, co jest normalne.
Pinar można było pooglądać w meczach Ligi Mistrzów. Za cztery dni przyjeżdżają do Ostrowa by walczyć w decydującym meczu o awans do następnej rundy. Jest to waleczna drużyna i ma charyzmatycznego trenera Saricę. W lidze potrafią powalczyć, mają raczej pewne miejsce w PO. Natomiast koszykarze ze stolicy skuteczni są czasami w walce z drużynami z dołu tabeli i to pod warunkiem, że grają głównie u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Na szybko bo start o 20.00

Lyon - Limoges
Limoges to win 3.05
Limoges hc +8.5 1.63
Limoges - 3.5 3.95

Lyon zglosil dzisiaj 9 zawodnikow z covidem. W EL na Bayern jest 1.93 jak cos.Kursy spadaja
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
To jest relewantny fakt, czy 9 zawodników ma covid czy tylko 4?!
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli nie umiesz w dostateczny sposób sprawdzić jak jest, to się nie wypowiadaj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Estudiantes-Campus 1 (-5.5) kurs 1.62 alternatywnie estudiantes over 17.5 1 kwarta kurs 1.75 Fortuna
3 zawodniczki gości czekają na wynik covida...nie trenowały bodaj od 2 dni
Ensigo-Araski 1 kurs 1.63 Fortuna
Covid w drużynie gosci-kurs na gospodynie spada co może potwierdzać ten fakt....
Vechta-Itzechoe 1 (-8.5)kurs 1.74Fortuna
Spore wpłaty na gospodarzy i na handi poszły,na giełdach spadki kursów na gospodarzy...można niższe handi lub sam win gospodarzy ale kurs marny...
Oczywiście raczej nie ma co wszystkiego stawiać na 1 kuponie bo dwa pierwsze mecze to kobiety..... ale można coś dobrać do swoich typów oraz:
Lugi-Savehof over 27.5 goli w 1 połowie kurs 1.8 Fortuna to piłka ręczna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1142
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
To jest relewantny fakt, czy 9 zawodników ma covid czy tylko 4?!
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli nie umiesz w dostateczny sposób sprawdzić jak jest, to się nie wypowiadaj!
Jebaj sie.Przejezyczylem sie ze 9 tylko do gry.Kazdy normalny facet interesujacy sie koszykowka by sie na to zlapal.Dupa cie boli bo weszło tak czy siak?!Na bank po 1 q liczyles siano a po 2 plakales..suma sumarum komu urwalo dupe na koncu.W dziale koszykowkibto cie nie widzialem ani razu i wiesz co,przez takich jak ty jebłem to wszystko.Powodzenia supertyperze
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
Do góry Bottom