>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi (Cały świat)

jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Spróbujmy ruszyć Meksyk. Sezon w pełni więc poszukajmy czegoś ciekawego

Libertadores - Mineros

Typ: 1(2drogowo) Kurs: 2.05.

STS

Lecimy bo kursy powoli spadają. Jesteśmy w Meksyku więc dziś próbujemy na Libertadores. Dziś w nocy minimalna porażka chłopaki gonili ale brakło czasu więc tym razem licze na lepszą postawę przez cały mecz a że dość często ekipy dzielą między sobą te dwumecze więc i może rtm razem tak będzie?!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1202
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Ostatnio się udało więc i dziś Spróbujmy

Mineros - Fuerza Regia

Typ: 2(2drogowo) Kurs: 2.55.

Soles - Astros

Typ: 1(2drogowo) Kurs: 1.85

STS

Spróbujmy znów szczęścia. Dziś w nocy zwycięstwa Mineros i Astros więc jak to w Meksyku często bywa gramy na udane rewanże.
Ekipy zbliżone potencjałem więc kto wie może i tym razem się poszczesci

e: nie tym razem
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk

Soles - Dorados

Typ: 1(2drogowo) Kurs: 1.85.

fortuna

Kursy już poleciały w stosunku do tego co grałem a więc i buki coś mają te same przeczucia co ja.
Soles tej nocy poległo więc spróbujmy pograć,że tym razem wezmą rewanż.
Jak to w Meksyku sprawa jest otwarta i wielce prawdopodobna
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

Legia Warszawa - Hapoel Holon
Hapoel Holon OT @ 1.50
Hapoel Holon Handi -15.5 pkt OT @ 4.50
STS

Polskie drużyny nigdy za specjalnie nie radziły sobie w koszykarskiej Lidze Mistrzów, w końcu jak podają statystyki nasze rodzime drużyny wygrały 27 z 85 spotkań, czyli bilans wychodzi bardzo słabo, w tym sezonie swoich sił w tych rozgrywkach spróbuje Legia Warszawa, a więc wicemistrz Polski, jednak nie można spodziewać się cudu. Legia trafiła do grupy z Hapoelem Holon, a więc mistrzami Izraela, Oostende mistrzami Belgii i Galatasaray, trzecia drużyna poprzedniego sezonu w Turcji. Trudna grupa i widać, że nawet trener Legii nie podchodzi zbyt optymistycznie do tych rozgrywek, ponieważ jak sam mówi, coś tam by chciał wygrać, żeby zająć chociaż trzecie miejsce, ale z takim podejściem i takimi przeciwnikami może być ciężko. Na pierwszy ogień idzie Hapoel, drużyna, która 2 sezony temu dotarła do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, a w poprzednim sezonie do półfinału, gdzie przegrali, jak i również mecz o 3 miejsce. Jednak jak widać jest to bardzo silna drużyna jak na te rozgrywki i Legii nawet u siebie będzie ciężko coś ugrać. Kurs na czysty win Hapoelu jak najbardziej do gry, nawet do dubla, dodatkowo wybieram jedno z wyższych handicapów, bo to może być dzisiaj ciężka rzeczywistość Legii w nowych rozgrywkach.
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Baskonia-Olympiacos 2@1,6492-97
Anadolu-Alba(+15,5)@1,50 78-74
AKO@2,46 Fortuna

Olympiacos w gazie. Ostatnio euroligowo +2 w Madrycie i +10 w Barcelonie. Do tego +10 u siebie z Grunwaldem z Kowna. W greckiej lidze ogrywają rywali na ponad 20. Do tego dwa tygodnie temu w greckim superpucharze ograli na +15 Panathinaikos.
Baskonia euroligowo efektywnie, trzy wygrane, ale przeciwnicy niższych lotów tj. +17 Crvena, +17 Partizan, ale po dogrywce i +10 w Valencii. Zatem w meczu z Olympiacosem przyjdzie weryfikacja umiejętności.
Skoro Olympiacos potrafi ograć Real i Barcelonę, to grzechem byłoby nie dać rady Baskom.
Anadolu, jak rok temu, na początku Euroligi się dopiero rozkręca: -1 z Valencią, +13 z Crveną i +3 po dogrywce z Monako. W składzie brak kontuzjowanego Larkina.
Alba wczoraj rozwaliła +29 Panathinaikos. Ateńczycy w meczu praktycznie nie istnieli, przy czym grali totalną padlinę. Strasznie mnie rozczarowali, nie rzucali wolnych i spod kosza. Alba, jak był problem pod koszem, odrzut na orbitę i rzut za trzy. Na marginesie dodam, że na ławce Panaty jakieś uśmieszki kolegów po nieudanej akcji. Ale skupmy się na Niemcach. Alba potrafiła ograć po dogrywce +6 Armani w Mediolanie i +16 Partizana. W BBL dotychczas wszystko wygrywa.
Zatem skoro Anadolu się dopiero rozpędza, nie gra jeszcze Larkin, a Alba dotychczas wygrywa, to w Stambule Niemcy nie muszą wygrać, ale za wysoko nie muszą też przegrać.

Alba mogła to wygrać. Zabrakło wyrachowania w końcówce. W końcówce dwa podania w aut, nie trafione rzuty spod kosza i zbyt nerwowe próby trójek. Alba zrobiła się fajnym, walecznym zespołem z pomysłem na grę.
Kiedy trzeba było się wziąć do roboty, Olympiacos do tej roboty pod koniec trzeciej i w czwartej kwarcie się wziął.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1383
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Euroliga Koszykówka
Panathinaikos - Monaco
Gudaitis +7,5@ 1,85 Fortuna 10 pkt 5/8 za 2, wolnych nie rzucał, ale Radonjic dał mu aż ponad 26min.


Arturek Gudaitis, zagra dzisiaj w Atenach z Monaco. Dotychczas w Eurolidze :
  • z Realem 10 pkt - 5/8 za 2 - 0/1 za 1
  • z Czerwonką 12 pkt - 4/5 za 2 - 4/7 za 1
  • z Albą 8 pkt - 3/5 za 2 (zaliczył pudło sam na sam z koszem) - 2/8 za 1.
Zatem dotychczas pokrywa linię. Gra średnio ok. 18 minut w meczu, podobnie jak przed wojną w Zenicie. W Piterze średnio w ub. sezonie rzucał 6,7pkt, a średnia wieloletnia ( Grunwald, Armani, Zenit, Panata) 8,9 pkt w 19 min.
Słabością są rzuty wolne, które wielkolud mniej rzuca jak bardziej pcha do kosza. Postępów w tym aspekcie nie widać, średnia euroligowa wieloletnia 71,6%, ten sezon 37,5%. Już chyba gorzej być nie może.
W lidze greckiej, zaliczył pewien progres punktowy:
  • 8 pkt z Lavrio w 13 min. 16.10
  • 2 pkt w Salonikach w 13 min. 09.10
  • 0 pkt w greckim superpucharze z Olympiacosem w 12 min. 02.10.
Liczę, że Gudaitis zagra swoje 17/19 minut euroligowe, utrzyma średnią punktową euroligową, zagra u siebie, zatem kibice go wspomogą, Mati podrzuci mu w pomalowane ze dwie - trzy piłeczki, bedzie faulowany pod koszem i porzuca z wolnych, poprawi i powróci do średniej skuteczności z wolnych i 8 punkcików uciuła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1258
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Cześć. Za 45 minut mecz koszykówki w lidze Australijskiej.
Melbourne United vs Perth Wildcats
Polecam czystą 1 @2.50 ✅
Uważam wystawione kursy za mocno zachęcające. U gospodarzy do gry wraca Shea Ili. Gospodarze mają wyraźnie lepszy skład. Chociażby to że zeszły sezon w tabeli kończyli na 1 miejscu. Ostatnio co prawda szukają formy, ale liczę, że dzisiaj udowodnią swoje umiejętności
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +468
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dziś z racji nudów i słabej oferty przy świętach można się trochę pobawić za drobne....poszukałem poszperałem ...zobaczymy...dla zabawy
Mlodost Zemun-Tamis over 173.5 kurs 1.75 Fortuna..pewnie spadnie za chwilę...mecz o 13
Z różnych kręgów czytałem że spotkanie może być podejrzane plus sporo zakładów poszło na over w tym meczu...więc warto spróbować oczywiście nie za miliony😉😉
1 połowa ładnie....zawalona 3 kwarta i rzut na dogrywke niestety pudło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dziś z racji nudów i słabej oferty przy świętach można się trochę pobawić za drobne....poszukałem poszperałem ...zobaczymy...dla zabawy
Mlodost Zemun-Tamis over 173.5 kurs 1.75 Fortuna...pewnie spadnie za chwilę...mecz o 13
Z różnych kręgów czytałem że spotkanie może być podejrzane plus sporo zakładów poszło na over w tym meczu...więc warto spróbować oczywiście nie za miliony😉😉
Ostro
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Anyang - Wonju DB
Typ: Anyang -5.5, 1HF Anyang -2.5 do przerwy fatalnie na linii rzutów osobistych, głównie dlatego handi HT nie pokryte
Kurs: 1.7

Dłuższą analizę dodam jutro rano jeśli będę miał chwilkę. Głównym powodem jest świetna gra gospodarzy u siebie, oraz h2h w którym Anyang wygrało ostatnie 8 meczy. Wonju niedawno podpisało 34-letniego środkowego Malcoma Thomasa który ostatnio grał w Samarze, jest to koszykarski obieżyświat który nie wydaje mi się aby miał zmienić znacząco grę gości, a napewno nie może się równać z gwiazdą Anyangu Omarim Spellmanem(19.5pkt,10reb,2.3a), dużą rolę pełni rozgrywający Junhyeong Byron (14.5pkt,2.5reb,5a). Goście w ostatnim meczu przegrali z Mobis 80-71,gdzie Mobis jest dla mnie gorsza drużyna niż Anyang, dlatego idę w ujemny handicap na gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +816
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Intercontinental Cup
Sao Paulo- Tenerife Tenerife -10,5 1.69 betclic
68-89FT
Nie ma sie chyba nad czym rozwodzic.Liga hiszpańska a brazylijska to troche 2 rozne swiaty,a ze mamy final to zwyciezca wydaje sie byc tu tylko jeden.Teneryfa ma mozliwosc zdobyc juz 4 tytul w takich pucharze,do tego bedą grac przed wlasną publicznoscia.Ogladalem ich mecz polfinalowy i na wlasnych obreczach wrecz zabijali rywali rzutami zza łuku-14/15 trafionych trojek i 122 pkt w meczu.Rywala mieli cieniutkiego jakby nie patrzec ale na moje na wlasnych obręczach przed wlasna publicznoscią ekipa z Brazylii za tuzo tutaj tez do powiedzenia mieć nie będzie.Mecz o 20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1481
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Katar - Palestyna
Katar 2.50

Turniej pre-kwalifikacyjny do Pucharu Azji w Katarze. Palestyna po wczorajszym zwycięstwie pewna awansu do kolejnej rundy kwalifikacji. Katar potrzebuje jednego zwycięstwa. Jeżeli przegrają dzisiaj to jutro będą mieli bezpośredni mecz z Kuwejtem o awans. Liczę jednak na win z Palestyną która ma już awans a przekonują mnie w dużej mierze spadki kursów z ponad 6 na ok 2.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1856
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
KCC Egis - Seul SK Knights
powyżej 164.5
2.03


Mecz już za kilkadzieścia minut więc będę się streszczał,może ktoś skorzysta.
Goście są drużyną która najwięcej rzuca i najwięcej traci w całej lidze jeśli mówimy o punktach.
Dzisiaj są minimalnym faworytem tego meczu więc uważam że to oni powinni dyktować tempo gry.
Mają w składzie dwóch amerykanów,reszta to Koreańczycy.
Wyliczając średnią,Seul rzuca średnio 84 i traci średnio 81 punktów na mecz.
Daje nam to 165 punktów na spotkanie,jako że to mecz sezonu regularnego,Koreańska koszykówka jest również trudna do rozgryzienia dlatego undery/overy to najlepsza opcja. W meczach Seulu potrafi wpaść około 200 punktów na spotkanie więc uważam że bez większego ryzyka powyżej 164.5 to nie jest duże ryzyko a raczej dobra szansa,Let's go.

edit: 66 punktów do połowy,chyba sobie żartujecie,przepraszam was najmocniej ale nigdy w życiu bym sie takiego scenariusza nie spodziewal
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej
WKS -4.5, HT WKS -1.5
Kursy: 1.8

Idę tu w kierunku WKS mimo że mają już pewny awans z bilansem 9-0. Nigeryjczycy będą mocno osłabieni ponieważ ich kadra składa się wyłącznie z graczy ligi krajowej. Pomimo pewnego awansu i spodziewanej rotacji spodziewam się wygranej WKS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
BNK Sum - Woori Bank Wibee
Woori Bank Wibee powyżej 73.5
1.81


Linia jest stosunkowo niska,zawodniczki przyjezdne jeśli to wygrają to zdobywają mistrzostwo,rok temu same przegrały taki mecz u siebie ulegając 0:3 w finale.

Zawodniczki Woori Bank Wibee przeszły przez play offy jak burza,wygrywając wszystkie mecze,25-5 bilans w lidze.
W sezonie regularnym miały najlepszą średnią zdobytych punktów na wyjeździe 74.7.
Dzisiaj jest mecz o życie dla gospodyń i mając nóż na gardle nic dobrego im nie wróżę,widziałem skróty dwóch poprzednich meczy i obie drużyny potrafią stworzyć niezłe show ale uważam że to goście dysponujący mistrzowskim składem będą chcieli to zamknąc w trzech meczach a kurs 1.15 wskazuje że raczej to zrobią ale ja uważam ze lepszą opcją są punkty.

Edit.
W trzeciej kwarcie pierwsze dwie minuty 10:0 a potem 5 minut bez żadnego punktu. Pierwsze 5 minut czwartej kwarty 2 punkty,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Jakieś opinie co do meczu Efesu? Patrząc w tabelę to wygrywając go w ewentualnym półfinale mają Fenerbahce. Chyba lepiej zmierzyć się z nimi w finale. Pograłem rywali wczoraj po 4.20 i się zastanawiam czy nie dołożyć.
 
Do góry Bottom