>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Arago de Sete Volley - Asseco Resovia Rzeszów (1m.)
Z reguły nie stawiam polskich drużyn, ale uważam, że w tym starciu inny wynik niż wygrana Resovi to byłaby sensacja. Gospodarze owszem, prezentują się całkiem solidnie w lidze i są niemalże stałym bywalcem pucharów europejskich, ale wszelkie argumenty stoją po stronie Resovi. Na dodatek gospodarzom zdarzają się wpadki na podwórku ligowym, jak choćby z Beauvais Oise. Resovia też przegrała jeden mecz w ostatnim czasie, ale to z JSW, które także celuje w medale. Uważam, że kurs bardzo zachęcający na czysty win, dla odważniejszych -1,5 to już w ogóle gratka.
Typy:
Asseco Resovia Rzeszów @1,50 Milenium
✅ 3:1
Asseco Resovia Rzeszów -1,5 @1,90 Milenium ✅ wyjazd nie wyjazd, Sovia to pretendent do wygrania tego Pucharu i to właśnie potwierdziła. ;]
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Na pewno zabraknie Petrovica, a co do Lopesa nic nie pisze, przynajmniej do niczego nie dotarłem, więc być może zagra.
Petrovicia brak, Lopes wczoraj wieczorem trenował już normalnie i ma grać. Za Petrovicia w składzie Julien Pouley.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Arago de Sete Volley - Asseco Resovia Rzeszów (1m.)
Z reguły nie stawiam polskich drużyn, ale uważam, że w tym starciu inny wynik niż wygrana Resovi to byłaby sensacja. Gospodarze owszem, prezentują się całkiem solidnie w lidze i są niemalże stałym bywalcem pucharów europejskich, ale wszelkie argumenty stoją po stronie Resovi. Na dodatek gospodarzom zdarzają się wpadki na podwórku ligowym, jak choćby z Beauvais Oise. Resovia też przegrała jeden mecz w ostatnim czasie, ale to z JSW, które także celuje w medale. Uważam, że kurs bardzo zachęcający na czysty win, dla odważniejszych -1,5 to już w ogóle gratka.
Typy:
Asseco Resovia Rzeszów @1,50 Milenium

Asseco Resovia Rzeszów -1,5 @1,90 Milenium

Ja nie był bym taki pewny wygranej Resovi. Wyjazd w europejskich pucharach to zawsze wyjazd tam jest dużo trudniej o bezproblemową wygraną niż u siebie.
Przykładów daleko szukać nie trzeba. Wystarczy przywołać wyjazdowy mecze Resovi z Luzaną która jest zespołem bez wątpienia dużo gorszym niż Sete a mimo to Resovia męczyła się i wygrała dopiero po TB. W roku ubiegłym Sovia męczyła się u siebie z Niemieckim SCC Berlin a na wyjedzie wcale też nie było dużo lżej. Pózniej wyjazdowe męczarnie z kolejnym niemieckim zespołem Duren. Następnie kolejne męczarnie z Hiszpańskim Teruelem.
Bez wątpienia Resovia skład ma dużo lepszy niż rok temu ale jak dotychczas w meczach krajowych zespół nie błyszczy mają pojedyncze dobre spotkania które przeplatają z meczami granymi przeciętnie.
A Sete to zespół który potrafi się na pewno postawić we własnej hali o czym przekonał się w zeszłym roku wielki Sisley Treviso który w 1/4 pucharu CEV u siebie i na wyjedzie ograł Francuski zespół dopiero po TB. Chociaż z tego co pamiętam to w jednym z tych spotkań Sisley grał dość mocno osłabiony. Ale nie zmienia to faktu że Sete to zespół który w tym spotkaniu może ugrać 2 sety a nawet może i coś więcej.
Dla mnie faworytem też jest Sovia ale nie na tyle dużym aby zainwestować w to jakieś $$$.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik

Ja nie był bym taki pewny wygranej Resovi. Wyjazd w europejskich pucharach to zawsze wyjazd tam jest dużo trudniej o bezproblemową wygraną niż u siebie.
Przykładów daleko szukać nie trzeba. Wystarczy przywołać wyjazdowy mecze Resovi z Luzaną która jest zespołem bez wątpienia dużo gorszym niż Sete a mimo to Resovia męczyła się i wygrała dopiero po TB. W roku ubiegłym Sovia męczyła się u siebie z Niemieckim SCC Berlin a na wyjedzie wcale też nie było dużo lżej. Pózniej wyjazdowe męczarnie z kolejnym niemieckim zespołem Duren. Następnie kolejne męczarnie z Hiszpańskim Teruelem.
Bez wątpienia Resovia skład ma dużo lepszy niż rok temu ale jak dotychczas w meczach krajowych zespół nie błyszczy mają pojedyncze dobre spotkania które przeplatają z meczami granymi przeciętnie.
A Sete to zespół który potrafi się na pewno postawić we własnej hali o czym przekonał się w zeszłym roku wielki Sisley Treviso który w 1/4 pucharu CEV u siebie i na wyjedzie ograł Francuski zespół dopiero po TB. Chociaż z tego co pamiętam to w jednym z tych spotkań Sisley grał dość mocno osłabiony. Ale nie zmienia to faktu że Sete to zespół który w tym spotkaniu może ugrać 2 sety a nawet może i coś więcej.
Dla mnie faworytem też jest Sovia ale nie na tyle dużym aby zainwestować w to jakieś $$$.
Jest jeszcze jedna rzecz. Po pierwsze kursy teraz są całkiem zjadliwe na Resovię, a przeciwko takiemu Berlinowi kursy na Resovię były rzędu 1.1 czy cos w ten desen to samo Lozanna. 1.5 jeszcze jakos wyglada.
Na dodatek nie wiem czy jest to jakas prowokacja aczkolwiek na stronie Arago de Sete, reklama meczu Arago - Resovia przedstawia w filmikach skład Resovii... z przed 2 lat. Czy to jakaś ściema czy oni naprawdę są tak niedoinformowani nie wiem, ale w to że Żabojady błysnęłyby takim żarcikiem to raczej watpie i mniemalbym ze to straszna niewiedza...
W koncu co za problem znalezc wycinki z aktualnych meczow Resovii ? Żaden.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jest jeszcze jedna rzecz. Po pierwsze kursy teraz są całkiem zjadliwe na Resovię, a przeciwko takiemu Berlinowi kursy na Resovię były rzędu 1.1 czy cos w ten desen to samo Lozanna. 1.5 jeszcze jakos wyglada.
Na dodatek nie wiem czy jest to jakas prowokacja aczkolwiek na stronie Arago de Sete, reklama meczu Arago - Resovia przedstawia w filmikach skład Resovii... z przed 2 lat. Czy to jakaś ściema czy oni naprawdę są tak niedoinformowani nie wiem, ale w to że Żabojady błysnęłyby takim żarcikiem to raczej watpie i mniemalbym ze to straszna niewiedza...
W koncu co za problem znalezc wycinki z aktualnych meczow Resovii ? Żaden.
Filmiki na stronie internetowej wg. mnie nie mają nic wspólnego z materiałami sztabu szkoleniowego. Gdyby sztab szkoleniowy miał tylko materiał sprzed dwóch lat to musiała by to być drużyna z kraju 3 świata. Wiec to wg. tylko czyste lenistwo osoby która robiła tą zapowiedz. Znalazła filmik pierwszy lepszy i dała pierwszy lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Filmiki na stronie internetowej wg. mnie nie mają nic wspólnego z materiałami sztabu szkoleniowego. Gdyby sztab szkoleniowy miał tylko materiał sprzed dwóch lat to musiała by to być drużyna z kraju 3 świata. Wiec to wg. tylko czyste lenistwo osoby która robiła tą zapowiedz. Znalazła filmik pierwszy lepszy i dała pierwszy lepszy.
Wedlug mnie to odzwierciedla podejscie calej druzyny do meczu, a nie wylacznie osoby odpowiedzialenj za strone internetowa. Kompletny brak szacunku, ktory mam nadzieje zostanie sromotnie ukarany.
W koncu jest to oficjalna strona zespolu Arago de Sete i z tego powodu mimo ze jest on dosc błahy, dla mnie jest calkiem istotny.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Monza-SCC Berlin 1 1,30;Monza-1,5 ;Monza 3-0

Jutro na podbitkę,ale na mocniejszy singiel polecam ekipe Monzy ;) Gospodarze jutrzejszego spotkania (6 miejsce w Serie A) podejmą trzecią siłę Niemiec-SCC Berlin.Goście to drużyna solidna,ale sądze,że w rywalizacji z włoską ekipą nie mają zbyt dużych szans.Personalnie gospodarze są lepsi od gości i powinni to jutro udowodnić.SCC jak to Niemcy,away już nie są tacy mocni jak w domu i to też powinno mieć jutro znaczenie.Przewaga personalna jak i parkietu powinna jutro zrobić swoje.Drużyna Zaniniego z meczu na mecz coraz bardziej jest zgrana i gra Monzy idzie w dobrym kierunku.Jutro czas na kolejny krok na przód i wygraną z drużyną z Berlina,po prostu muszą wygrać bo w Niemczech łatwiej z pewnością nie będzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wedlug mnie to odzwierciedla podejscie calej druzyny do meczu, a nie wylacznie osoby odpowiedzialenj za strone internetowa. Kompletny brak szacunku, ktory mam nadzieje zostanie sromotnie ukarany.
W koncu jest to oficjalna strona zespolu Arago de Sete i z tego powodu mimo ze jest on dosc błahy, dla mnie jest calkiem istotny.
Już po meczu ale co ma strona internetowa do drużyny w drużynie są zawodnicy i sztab szkoleniowy. To są kompletnie dwie rożne rzeczy które usiłujesz połączyć.
Po za tym ostro przesadzasz z tym brakiem szacunku. Szacunek okazuje się na boisku. A to że na stronie internetowej była zapowiedz na której była drużyna Resovi sprzed dwóch lat to jest niedopatrzenie albo zaniechanie a nie jakiś nie wiadomo jaki brak szacunku. Brak szacunku dla rywala mogliśmy oglądać np w meczu Trentino - Roma gdzie Juantorena zaserwował sposobem dolnym.
Chyba jesteś zagorzałym fanatykiem Resovi którego brakiem szacunku dla drużyny było by też przypadkowe napisanie jej nazwy z małej litery.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Aqua Paradiso Monza Brianza - SCC Berlin RV
(1m.)
Kolejne starcie na zapleczu LM typu Dawid z Goliatem. Moim skromnym zdaniem Monza to drugi, obok Resovii, faworyt do wygrania całego tego pucharu. Obie federacje dzieli przepaść, jeżeli chodzi o zaplecza finansowe, a co za tym idzie, aspekt i jakość sportowa obu tych klubów. Monza zawsze solidnie prezentująca się we Włoskiej Serie A1 i niejako lider drużyn spoza czuba bijącego się o medale. Do tego własny teren powinien sprawić, że gospodarze będą chcieli szybko rozprawić się ze swoim rywalem, gdyż już w niedzielę czeka ich wyjazd na mecz ligowy z Padovą, który może okazać się bardziej wymagający, niż dzisiejsza potyczka.
Typy:
Monza -1,5 seta:
@1,45 Milenium ✅✅✅ 3:0 nice! chociaż 3 secik mały horror ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
new_season 2

new_season

Użytkownik
Monza dzisiaj prawdopodobnie bez Nikicia, który trenuje indywidualnie ze względu na problemy zdrowotne. Jednak nie powinno się to odbić za mocno na postawie gospodarzy, bo mecz w przyjęciu rozpocznie para Rooney - Conte.
Gospodarze mają rozpocząć najsilniejszym składem i chcą szybko wygrać mecz, żeby myśleć już o kolejce ligowej. Przynajmniej tak zapowiadają. Popieram typ na -1,5 oraz under 178,5 pkt po kursie 1,85 (Bet365).
 
C 94

crock

Użytkownik
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo 3-2
Ufal ostatnio porażka w Jarosławiu. To bardzo doświadczona drużyna-Kazakov,Korneev, Stanley czy Ball to zawodnicy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, choć nie ukrywajmy mający najlepsze lata już za sobą. Po drugiej stronie młody świetny atakujący Frost. Za przyjęcie odpowiadają Andree i Tuia- i tutaj własnie doszukiwałbym sie szansy Ufy. Wiadomo jak zagrywać potrafia Ball czy Stanley o ile trafia na swój dzień. Spodziewam się dość wyrównanego pojedynku, jednak gospodarze potrzebują pkt na gwłat i myślę, że u siebie zrehabilitują się za gładką porażkę w Jarosławiu.

LIVE dostępny na bet365-polecam też poobserwować bo myślę, że będzie można wyłapać lepszy kurs niż startowe 1,65. Spodziewam się 1,85-2,00.

Ural Ufa-Kuzbass 1,65 ✅
Ural Ufa -1,5-Kuzbass 2,00 ⛔
 
C 94

crock

Użytkownik
Po napisaniu analizy uświadomił mi to już Redwitz. Tak jak mu odpisałem w sumie w formie w jakiej znajdował się Stanley to Maksimova wypada teraz lepiej niż on. Nie chciałem już nic zmieniać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Yamamay Busto Arsizio - Scavolini Pesaro​


Tak pisałem ostatnio o Yamamay Busto Arsizio:
Yamamay Busto Arsizio spisuje się w tym sezonie znakomicie i jest to na pewno niespodzianka. 10 zwycięstw i komplet punktów to doskonały wynik. Zwłaszcza, że są to kobiety i często zdarzają im się wahania formy. O sile zespołu decydują Czeszki: atakująca Aneta Havlickova i przyjmująca Helena Havelkova. Świetne warunki fizyczne i równa, wysoka forma przez cały sezon. Warto również zwrócić uwagę na Christinę Bauer, która jak na środkową otrzymuje dużo piłek w ataku i jest przy tym bardzo skuteczna.
Mogę tylko dodać, że tamto spotkanie również było wygrane za 3 punkty.

Scavolini na pewno nie wykorzystuje swojego potencjału. Jak na razie zajmują 7 lokatą, ale stać je na zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli i przede wszystkim na lepszą grę. Bardzo dobrze wyglądają skrzydła w Pesaro. Serena Ortolani, Maren Brinker i Alexandra Klineman są bardzo dynamiczne i mają spory potencjał w ataku. Za rozegranie odpowiada Francesca Ferretti, która nie jest anonimową zawodniczką. Na środku siatki mamy reprezentantkę Polski, Berenikę Okuniewską. Znakomicie na pozycji libero spisuje się Monica De Gennaro. 24-letnia siatkarka ma spore szanse na to, żeby zająć miejsce po Paoli Cardullo w reprezentacji Włoch.

Faworytem spotkania są oczywiście gospodynie dzisiejszego spotkania. Jak na razie spisują się świetnie, ale ta seria nie będzie trwać wiecznie. Wydaje mi się, że siatkarki Scavolini mają naprawdę spory potencjał. Jeżeli każda z zawodniczek tego zespołu zagra na niezłym poziomie to spokojnie mogą nawiązać walkę z Yamamay. Kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie świetnych Czeszek (Havelkova i Havlickova).

Kursy na pewno zachęcają do zagrania za mniejszą stawkę.

Typ:
Scavolini Pesaro (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ✅
Scavolini Pesaro @ 3.40 Bwin ⛔


EDIT: Pierwszy stracony punkt w sezonie przez ekipę Yamamay ;) Szkoda, że w TB się nie udało.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pribram-Ostrawa
Czechy Extraliga (godz. 18:00)
Typ: 2 Kurs: 2.06
Pinnacle
✅ WYNIK: 0:3 ✅
Dzisiejszy mecz czeskiej Extraligi siatkówki męskiej zapowiada się niezwykle emocjonująco. Spotkają się 2 ekipy, które są sąsiadami w tabeli. Drużyna gospodarzy zajmuje odpowiednio 4 miejsce z dorobkiem 37 pkt, zaś dzisiejsi goście są oczko wyżej i 47 pkt na koncie. W tamtym roku, zespoły spotkały się 2 razy. W meczu u siebie Pribram wygrał 3:1, zaś w rewanżu Ostrawa w swojej hali pokonała rywali 3:0. Tak wyglądają statystki. Co więc skusiło mnie do właśnie takiego typu? Otóż forma graczy z Ostrawy. Ostatnie 6 meczy to same zwycięstwa, przy stracie tylko jednego seta. Robi wrażenie. Pribram z ostatnich 6 meczy wygrał tylko 3. Widać, że zespół gości chwycił wiatr w żagle. Dzisiejsza wygrana pozwoli im przybliżyć się do 2 lokaty, którą zajmują gracze z Liberca z dorobkiem 51 pkt. Następny mecz Ostrawa również zagra na wyjeździe - z liderem rozgrywek, drużyną Czeskich Budziejowic. Chcą więc odnieść dzisiaj zwycięstwo. Zarówno trener jak i zawodnicy jadą na ten mecz po wygraną. Jak dla mnie, kurs jest warty ryzyka.
Dla mniej odważnych polecam typ: Ostrawa +1,5 seta z kursem 1.562 również w Pinnacle. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Arago de Sète


&quot; Podopieczni Andrzeja Kowala rozegrają w Pucharze CEV rewanżowe spotkanie z francuskim Arago de Sete. W pierwszym pojedynku obu drużyn lepszy okazał się zespół z Podkarpacia, jednak nie było łatwo wywieźć zwycięstwa z terenu rywali.
Ostatecznie rzeszowianie przywieźli do Polski zwycięstwo 3:1. Od początku jednak gospodarze postawili im ciężkie warunki, na szczęście byli w stanie skutecznie zagrać jedynie w drugiej odsłonie. W pierwszym secie mocno naciskali, ale Ignaczak i spółka, zbliżając się do końca partii, potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najważniejsze w tym pojedynku będzie to, że spotkanie odbędzie się w hali Resovii, co będzie miało z pewnością duży pozytywny wpływ na siatkarzy na boisku. We Francji prym w swoich drużynach wiedli Moreau, który zdobył szesnaście punktów oraz Achrem, z dwoma oczkami więcej na koncie. Tichacek tak rozłożył ciężar gry na cały zespół, że wszyscy mieli duży udział w wygranej. W polu zagrywki wypunktował rywali Grzyb, który zdobył tym elementem pięć oczek. Jedyne, na co liczy szkoleniowiec rzeszowskiego zespołu, to wyeliminowanie błędów, jakie przydarzyły się jego podopiecznym na wyjeździe. Arago de Sete otrzymało wtedy od Resovii aż 36 punktów.
Siatkarze zapowiadają walkę i chcą rozstrzygnąć rywalizację jak najszybciej. - Chcemy awansować i stracić jak najmniej sił. Czekają nas ciężkie pojedynki. Niebawem Puchar Polski. Wiemy, że nie jest to łatwy rywal, jednak zrobimy wszystko, by zakończyć ten mecz w trzech partiach, by móc myśleć już o kolejnych spotkaniach - mówią zgodnie przed meczem.
W ostatnim czasie w ligowych potyczkach we Francji zespół Arago de Sete spisuje się wyśmienicie. Dwa spotkania rozegrane w tym roku Francuzi kończyli w trzech setach, nie dając rywalom szans. Podobnie jest w przypadku Resovii, która bez straty seta pokonała drużyny z Kielc i Olsztyna, dodatkowo rozgrywając dwa mecze pucharowe z Olsztynem. Podopieczni Andrzeja Kowala pracują przy bardzo dużym natężeniu spotkań. Mimo to spisują się bardzo dobrze i są niejako faworyzowani przed spotkaniem z francuskim zespołem.&quot; - za siatka.org
Resovia to solidny zespół na pewno poradzi sobie z Francuzami. Spodziewam się 3:1, jednego seta mogą stracić. Duże natężenie spotkań, arcytrudny mecz w Pucharze Polski na horyzoncie może sprawić chwilowo słabszą grę, zresztą ciężko jest utrzymać wysoki poziom gry cały czas, a Resovia robi to już bardzo długo. Dlatego w 3:0 nie wierzę, choć takiego wyniku życzyłbym Resovii.
Poprzednie spotkanie:
Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
(21:25, 25:16, 21:25, 22:25)

Assecco Resovia@1,15 10j ✅
Assecco Resovia hc -1,5 @1,35 10j ✅






Nie ma co analizować. Na wyjeździe Polacy wygrali 3:0, klub walczy o sponsorów i pieniądze z ratusza - Polibuda zapewne wygra 3:0.
AZS @1,02 można dorzucić do jakieś taśmy ✅
AZS 3:0 @1,40 2/10 j ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszow - Arago de Sete Under 180,5 @ 1,60 Betsafe ✅ 139 można rzec że była to lokata :cool:
Nie spodziewałem się takiego typu. Dla mnie wygląda to bardzo obiecująco tym bardziej że spokojnie może wejść przy graniu 4 setów. W meczu we Francji Reska wygrała 3-1 a suma punktów wyniosła 180. Dzisiaj nie spodziewam się zbyt wyrównanych setów. Na pewno przynajmniej jednego seta Resovia jest w stanie wygrać do 16-18. Nawet przy graniu 4 setów z wynikami 25-20 mamy under 180,5. A czy takie wyniki są jakimś nadspodziewanym osiągnięciem? nie. Sam Grozer zapowiada że mecz z Fartem (wygrany 3-0) i ten dzisiejszy z Arago traktują jako okres przygotowawczy do Pucharu Polski. Więc dzisiaj spodziewam się najmocniejszego składu ze strony trenera Kowala. Szybkie 3-0 i dobra gra najbardziej zadowoliłaby zawodników, kibiców i trenera. Bo nie ma co się przemęczać prze półfinałowym starciem ze Skrą. O składach nie będę pisał bo zrobił to kolega wyżej. ;)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Berlin RV - Acqua Paradiso Monza Brianza (2m.)

Spotkanie rewanżowe, tym razem w Niemczech, nadal ma tego samego faworyta. Ekipa z Włoch w niedzielę potwierdziła równą formę, wygrywając swoje spotkanie ligowe 3:1. W przeciwieństwie do ekipy z Niemiec, którzy przegrali swoje spotkanie ligowe, po tie-breaku co prawda, ale jednak, z ekipą Moerser SC. Wyczerpujący bój na wyjeździe na pewno nie pomoże w skutecznym rewanżu.
Typy:
Acqua Paradiso Monza Brianza: @1,45 Milenium ✅
Acqua Paradiso Monza Brianza -1,5 seta: @1,80 Milenium ✅
3:1 lajtowo ;]

GS Lamia - Knack Roeselare (2m.)
Podobnie jak w powyższym meczu, faworyt ciągle ten sam. Lamia ciągle pogrążona jest w kryzysie, czego dowodem jest porażka na wyjeździe z Pamvohaikosem 3:1. Drużyna z Belgi co prawda wygrała swoje spotkanie, ale dopiero po tie-breaku, co kosztowało ich z pewnością trochę sił. Nie mniej jednak potencjał obu zespołów dzieli dość duża przepaść i przede wszystkich ogranie międzynarodowe, co skłania mnie na typ na gości.
Typy:
Knack Roeselare:
@1,40 Milenium ✅
Knack Roeselare -1,5 seta: @1,70 Milenium ✅
jak wyzej ;]
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kto gra a kto nie?
Do Lamii w porównaniu z poprzednimi meczami z Roeselare i Pamvohaikosem wraca podstawowy gracz Nenad Simeounovits.
Roeselare z dwoma nowymi siatkarzami: rozgrywający Ryan Ammerman i Eerik Jago.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Berlin Recycling Volleys - Acqua Paradiso Monza Brianza 2 @ 1,45 Tobet ✅ 1-3 planowo
Tu też niech ktoś się zdrowo pierdzielenie w głowę. Różnica pomiędzy drużyną z Berlina a Monzą to przynajmniej jeden poziom. Do Niemiec trener Monzy zabiera pierwszy skład chcą wygrać mecz by nie grać Złotego Seta w którym jest loteria. W meczu u siebie Monza rozbiła Berlin 3-0, co prawda w 3 secie goście z Berlina prowadzili 23-18 i tak przegrali seta więc to pokazuje jacy są słabi. Monza w lidze ostatnio pewnie 3-1, z tego co wyczytałem i zobaczyłem relację we włoskiej TV to jestem pewny zwycięstwa w jutrzejszym meczu. W meczu ligowym z Padovą świetnie zagrali w ataku 54%, oraz w przyjęciu 35% perfekcyjnego i 48% dokładnego. Powoli do zdrowia wraca Nikic ale nie sądzę że będzie jutro w wyjściowym składzie bo jego zastępca Rooney gra równie dobrze. Monza jest zdecydowanie faworytem tego meczu i myślę że jutro straci maksymalnie 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom