>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet 2012​


Turniej finałowy odbędzie się 29-30.12 w Moskwie.

Program &quot;Final Four&quot;:

29.12

Półfinały
13:30, Zarechie Odintsovo - Dynamo Moskwa
16:00, Dynamo Krasnodar - Dynamo Kazań

30.12

13:00, Mecz o III miejsce
16:30, FINAŁ


Zapraszam do dyskusji i przede wszystkim podawania typów popartych analizami !​
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Seria A1 kobiet
Pavia - Urbino
Typ: 2 (3-0)
Kurs: 2.4
Buk: PaddyPower
stawka:7/10
✅ 0-3
Dzisiaj mecz miedzy 3 w tabeli druzyna Urbino a ostatnia Pavia. Chcialbym zaczac od teamu Urbino ktory to w dotychczasowych 10 meczach wygral 8 przegrywajac dwa z dwoma liderujacymi druzynami a wiec Busto Arsizo i Villa Cortese. Ale jest to jedyny zespol obok wyzej wymienionych ktory walczy jeszcze o mistrzostwo kraju poniewaz nastepne od wymienionej trojki dzieli juz przepasc. Ostatnio w zespole z Urbino da sie zauwazyc lekkie zalamanie formy najpierw porazka z Busto 3-1 a pozniej wymeczone zwyciestwo ze srednia Piacenza 3-2. Jednakze to nic nie moze znaczyc przed meczem z Pavia gdyz wczesniejsze 3 spotkania Urbino wygralo bez straty seta.
Czas lekko scharakteryzowac Pavie jest to zespol ktory w swoim asortymencie nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Slaba kadra slaba postawa w ataku obronie bloku to wszystko przeklada sie na ostatnie miejsce w tabeli noo i oczywiscie tragiczny bilans 0-10 ;/ przy czym w tych 10 spotkaniach zdolaly ugrac zaledwie 6 setow o ile jeszcze z zespolami z dolu tabeli potrafia powalczyc o seta o tyle juz z czolowka szans najmniejszych nie maja tak bylo chociazby z Arsizo czy Cortese szybkie 3-0 i do domu. Pavia juz praktycznie spadek ma zagwarantowany gdyz jestesmy na polmetku sezony a dziewczyny traca do miejsc je poprzedzajacych po 7 pkt i to dzisiaj moze sie zmienic gdyz nie sadze by Pavia mogla marzyc o jakimkolwiek punkcie z Urbino a dziewczyny z Congeliano, Pesaro i Magliano moga zdobyc pkt gdyz dwa ostateni teamy mierza sie ze soba dzisiaj a pierwysz z nich zagra z Parma ktora rowniez jest w zasiegu. Zycze zawodniczka z Pavii jak najlepszych wynikow w nowym roku gdyz stary powinny zakonczyc gladkim 0-3.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Mam nadzieję, że w tym dziale również można podawać czy dyskutować o kobiecej siatkówce we Włoszech ? Dziś będziemy mieć hit: Villa Cortese - Busto Arsizio, a więc spotkanie vice-lidera z liderem. Kursy wyrównane z lekkim wskazaniem na gospodynie. Ja się zastanawiam nad typem na Arsizio, które na wyjeździe nie straciło chodźby seta. A w całych rozgrywkach straciły zaledwie 3. Cortese ostatnio na własnym parkiecie przegrało nie oczekiwanie gładko 0:3 z Novarą. Kursy zaczęły spadać na Busto, chodź nie wiem czym to jest spowodowane? Jakie jest wasze zdanie, odnośnie tego meczu ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet
Dynamo Krasnodar - Dynamo Kazań​


Kazań kadrowo prezentuje się świetnie. Oczywiście liderką zespołu jest Ekaterina Gamova. Fantastyczna atakująca. Jak jest w optymalnej formie to gra bardzo, bardzo pewnie. Ciekawie wygląda para przyjmujących Jordan Larson-Lesya Makhno. Lesya to doświadczona, świetnie wyszkolona technicznie zawodniczka. Bardzo solidnie się prezentuje i przede wszystkim rzadko schodzi poniżej wysokiego poziomu. Larson jest podstawową zawodniczką w reprezentacji USA, ale dla mnie jej postawa zawsze jest zagadką. Potrafi grać bardzo pewnie, ale potrafi też popełniać banalne błędy. Mocnymi punktami są również rozgrywająca Babeshina i środkowa Borisenko.

Krasnodar bardzo dobrze radzi sobie w Superlidze kobiet. W spotkaniu z Kazaniem nie zagra podstawowa reprezentacja ekipy z Krasnodaru i reprezentacji Rosji Evgeniya Startseva (Info od Hopkirka). Kluczową postaciami powinna być Tatiana Kosheleva, która jest mocno obciążona w przyjęciu, a w ataku dostaje mnóstwo piłek. Trzeba pamiętać, że ta zawodniczka wróciła po ciężkiej kontuzji, ale jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Mocnym punktem na pewno będzie reprezentantka USA, środkowa Foluke Akinradewo. Dzieli i rządzi na siatce. Bardzo skuteczna w ataku i dobrze czytająca grę rywalek.

Nie wyobrażam sobie innego finału niż starcie Dynama Moskwy z Dynamem Kazań. Myślę, że nieobecność Startsevej może być ważnym czynnikiem w tym spotkaniu. Skrzydła znacznie mocniejsze w Kazaniu. Kosheleva sama chyba nie wygra spotkania. Po stronie Kazania najwięcej piłek będzie otrzymywać Gamova, ale w zespole są jeszcze Larson i Makhno, które wcale nie muszą odstawać w ataku.

Typ:
Dynamo Kazań @ 1.40 Bwin ✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Liga włoska kobiet

hutnik14:
Il reparto più in difficoltà è quello dei centrali perché oltre al problema di Guiggi abbiamo Wilson alle prese con l’influenza.
U gospodyń problem z kontuzją ma Guiggi a druga blokująca Wilson miała grypę. Mecz bardzo ważny ze względu na tabelę, do tego poważne derby. Yamamay do tej pory zdecydowanie najlepszy zespół ligi, ale bez przerwy nie będzie wygrywał
Parma - Conegliano
Dla Conegliano to prawdopodobnie ostatni mecz w sezonie
http://volleyball.it/notizie.asp?s=118&amp;amp;n=39077&amp;amp;l=0&amp;amp;s2=118
Dzisiaj zawodniczki bez treningu przed meczem z Parmą
http://volleyball.it/notizie.asp?s=118&amp;amp;n=39075&amp;amp;l=0&amp;amp;s2=118
Jednak 1,45 na Parmę to mało. Jak siatkarki z Conegliano będą chciały się pokazać na pożegnanie, to mogą wygrać.
Zdarzenie: Piacenza - Novara⛔(3:0)
Typ: Novara
Kurs: 1,65
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Expekt, Sportingbet ;
Tobet 1,68
Data spotkania: 29.12.2010 godz. 20:30
Novara zaczęła sezon bardzo słabo, ale to jest jeden z najmocniejszych zespołów w lidze. Mecz bardzo ważny ze względu na awans do final six pucharu Włoch, którego finał będzie rozgrywany w Modenie. Novara teraz pełen skład. Po długiej kontuzji kilka tygodni temu wróciła świetna atakująca Katarina Barun. Jej powrót to ogromne wzmocnienie. Do tego dobrze prezentują się przyjmujące Vigano i Horvath. Na ławce dobre siatkarki z doświadczonym trenerem. Piacenza ma niezły skład, ale według mnie Novara to lepszy zespół, w ostatnim czas w bardzo dobrej formie. Według mnie Novara powinna wygrać ten mecz.​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Półfinały:
Dynamo Moskwa - Zarechie Odintsovo 3:0 (25:17, 25:16, 25:21)
Dynamo Krasnodar - Dynamo Kazań 1:3 (15:25, 17:25, 25:21, 21:25)

Mecz o III miejsce:
13:00, Zarechie Odintsovo - Dynamo Krasnodar

FINAŁ:
15:30, Dynamo Moskwa - Dynamo Kazań


Finał Pucharu Rosji kobiet
Dynamo Moskwa - Dynamo Kazań​


Zawodniczki Dynama Moskwa wczoraj bardzo szybko poradziły sobie z Zarechiem Odintsovo. Ekipa z Kazania grała z Krasnodarem, który na pewno jest bardziej wymagający od Zarechia i uporała się z nimi w 4 partiach.

Wczoraj tak pisałem o siatkarkach Kazania, więc nie będę się powtarzał:
Kazań kadrowo prezentuje się świetnie. Oczywiście liderką zespołu jest Ekaterina Gamova. Fantastyczna atakująca. Jak jest w optymalnej formie to gra bardzo, bardzo pewnie. Ciekawie wygląda para przyjmujących Jordan Larson-Lesya Makhno. Lesya to doświadczona, świetnie wyszkolona technicznie zawodniczka. Bardzo solidnie się prezentuje i przede wszystkim rzadko schodzi poniżej wysokiego poziomu. Larson jest podstawową zawodniczką w reprezentacji USA, ale dla mnie jej postawa zawsze jest zagadką. Potrafi grać bardzo pewnie, ale potrafi też popełniać banalne błędy. Mocnymi punktami są również rozgrywająca Babeshina i środkowa Borisenko.
Moskwa kadrowo na pewno nie odstaje od rywalek z Kazania. Na pozycji atakującej występuje Natalia Goncharova, która potrafi wziąć ciężar gry na siebie. W reprezentacji Natalia występuje raczej jako przyjmująca i myślę, że to nie jest najlepsza pozycja dla tej siatkarki. Parę przyjmujących tworzyć będą Eva Yaneva i Angelina Grun. Doświadczona Grun pokazała na ME i PŚ ile znaczy dla zespołu, w którym występuje. Fantastyczna siatkarka, szczególnie w ofensywie. Środek siatki również wygląda bardzo ciekawie. Morozova, Perepelkina i Merkulova to świetne zawodniczki, wszystkie z reprezentacji Rosji.

Zapowiada się świetne spotkanie. Po obu stronach mnóstwo reprezentantek. Kazań wydaje się lekkim faworytem, ale spodziewałem się troche większego kursu. Moskwa po przyjściu Angeliny Grun jest jeszcze mocniejsza i dzisiaj na pewno nawiążą walkę z rywalkami.

Szkoda, że nie ma kursu na +1.5 seta ????

Typ:
Dynamo Moskwa @ 2.35 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szkoda, że nie ma kursu na +1.5 seta ????
Typ:
Dynamo Moskwa @ 2.35 Bwin
Sorki, że mało wartościowy post ale jest kilka buków co dają +1.5 na Dynamo. Np. Pinnacle ma takie handi i kurs @1.96. Sportingbet @1.70.
Poza tym na czystą wygraną pinnacle daje @2.89, bet365 @2.75 co wygląda zdecydowanie lepiej niż bwin z tym @2.35 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mecz o III miejsce:
Zarechie Odintsovo - Dynamo Krasnodar 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)

FINAŁ:
Dynamo Moskwa - Dynamo Kazań 3:1 (31:29, 15:25, 28:26, 25:23)


Nagrody indywidualne:
MVP: Angelina Grun (Moskwa)
Libero: Svetlana Kryuchkova (Moskwa)
Atakująca: Ekaterina Gamova (Kazań)
Blokująca: Maria Borisenko (Kazań)
Rozgrywająca: Vera Ulyakina (Moskwa)
Zagrywająca: Marina Babeshina (Kazań)
Przymująca: Ekaterina Ulanova (Kazań)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Rosyjska Superliga Mężczyzn, Dywizja Wschodnia
Gazprom Surgut - Kuzbass Kemerovo: 2 @1,55 Milenium ⛔ więcej rusków chyba nie gram, bo masakra.
Ekipa z Kemmerova w tym sezonie spisuje się nadzwyczaj dobrze i jest absolutną rewelacją. Na rozkładzie ma ich tylko gigant z Kazania. Gazprom natomiast pod kreską, tylko z dwiema wygranymi, nad Nowogrodem oraz Jekaterinburgiem, czyli obecnie rywalami bezpośrednio za nimi. Sam Kuzbass w tym roku miał okazję nawet na Ligę Mistrzów poprzez Puchar Rosji, niestety ulegli w finale drużynie z Novosibirska, co nie znaczy, że całe rozgrywki prezentowali się źle, wręcz przeciwnie. Kurs bardzo zachęcający, a to dlatego, że tym razem gospodarzem będzie właśnie Gazprom, ale nie sądzę, żeby udał im się rewanż za porażkę z drugiej kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 94

crock

Użytkownik
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo​

W tym spotkaniu skuszę się na zagranie na Gazprom, a raczej przeciwko Kuzbassowi. Jakiś sensownych argumentów tutaj nie przytoczę raczej. Wg mnie Kuzbass trafił z formą elegancko, jednak jak pokazał turniej finałowy Pucharu Rosji- w finale nie podołali. Być może zadziałało zmęczenie, być może zjadła ich presja-ciężko ocenić. W każdym razie wg mnie musi przyjść chwila słabości, a Gazprom jest zdolny u siebie powalczyć. W pierwszym spotkaniu w Kemerovie przegrali, co prawda 0-3, ale każdy z setów był wyrównany (-22,-24,-23). U siebie Gazporm potrafi powalczyć 2-3 z Zenithem, gdzie w 2 pierwszych setach ich dosłownie zmiażdzyli (14,15) Mieli meczbola i raptem zrobił się TB(przegrali 4 seta 24-26). Również u siebie przeciwstawili się drużynie Novosybirska 1-3.
Wg mnie są w stanie powalczyć z drużyna Kuzbassa, a kurs mnie do tego jak najbardziej zachęca.

Gazprom-Kuzbass over 185,5 1,95
Gazprom-Kuzbass 2,4
Gazprom +1,5 seta-Kuzbass 1,75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rosyjska Superliga
Dynamo Moskwa - Iskra Odintsovo​


Oba zespoły znajdują się w czołówce ligi zachodniej.

Dynamo tak jak już kilka razy pisałem jest trochę słabsze niż w poprzednich sezonach. Liderem zespołu powinien być Peter Veres. Węgierski przyjmujący sporo potrafi w ataku i często jest bardzo skuteczny. Mocnymi punktami powinni być: środkowy Lee i rozgrywający Grankin. Solidni zawodnicy, którzy rzadko schodzą poniżej przyzwoitego poziomu. Nie wiem co sądzić o Kruglovie. Niezły atakujący z potężnym serwisem, ale nie jest regularnym zawodnikiem. Najsłabszym punktem Dynama jest pozycja libero. Kiedyś występował tam Teodor Salparov (Jeden z moich ulubionych zawodników na tej pozycji.), a teraz Roman Bragin, który jest po prostu słaby.

Iskra ma przede wszystkim bardzo mocny wyjściowy skład. Za rozegranie odpowiada Frank Depestele. Reprezentant Belgii gra bardzo szybką siatkówkę. Parę przyjmujących tworzą Abramov i Spiridonov. Pavel Abramov cały czas potrafi grać na wysokim poziomie. Alexey Spiridonov ma spory potencjał, ale przez swoje zachowanie może wiele stracić. Na pozycji atakującego Jochen Schops. Niemiec to bardzo dobry zawodnik, a w kwadracie dla rezerwowych jest jeszcze Stanislav Dineykin. Środek siatki nieźle obsadzony. Bogomolov i Kuleshov to doświadczeni i solidni zawodnicy. Na libero występuje doskonały Alexey Verbov.

Na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Zespoły z czołówki, prezentują siatkówkę na wysokim poziomie. Iskra według mnie wygląda lepiej personalnie. Myślę, że siatkarze z Odintsova mają sporo atutów po swojej stronie. Poza tym dzisiaj na pewno będą chcieli zrewanżować się ekipie z Moskwy za porażkę z początku sezonu (Brakowało wtedy Spiridonova.).

Kurs na Odintsovo wydaje mi się troszeczkę zawyżony. Nie twierdzę, że Moskwa nie jest mocna, ale po raz kolejny kurs na ten zespół jest zaniżany.

Typ:
Iskra Odintsovo @ 2.10 Unibet ⛔


Spodziewałem się jednak zaciętego spotkania. Szkoda, że nie było streamu, bo wtedy łatwiej byłoby wyciągnąć wnioski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rumak57 271

rumak57

Coach
Lyon-Tours
under 177.5
kurs: 1.85
betclick
stawka 6/10

dziwne troche kursy na to zdarzenie wiadomo Tours aspiracje do mistrzostwa Lyon radzi sobie fatalnie i zajmuje ostatnie miejsce wydaje mi sie ze taki underek to prezent gdyz nie widze innej mozliwosci jak pewne zwyciestwo gosci 3-0 pozatym Tours ostatni swoj mecz przegrali z Poiters a wiec druzyna ktora prowadzi w tabeli warto nadmienic ze to gracze Tours byli faworytami tego meczu ale mimo wszytko plecak. Nastepnie Poiters przegrali dosc gladko 3-0 z Tourcing i teraz nadarza sie okazja by odrobic stracony mecz ale trzeba wygrac outsajderem ligi za 3 pkt i innej mozliwosci nie widze gdyz wszystko wskazuje na mecz 3 setowy a przy dobrym ukladzie pkt z(al.25-20 25-18 22-25 25-17) wowczas wtedy wchodzi nawet under dodatkowo chcialbym zaznaczyc ze wilham hill wystawil na to zdarzenie under 160.5 po identycznych kursach a wiec juz widac ze rozbierznosc jest spora a Sbobet dal linie under 175.5 po kursie 1.7 a wiec tez zupelnie inaczej niz betclick gram smialo ten typ i polecam godny uwagi.

PS. wie ktos moze o co chodzi w meczu poitersow ze kursy tak skoczyly ? jakies braki czy co bo na stronie nic nie znalazlem
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Poitiers bez Lopesa(zwichnięcie) i Petrovicia (uraz łydki). Ostatnio słabsze wyniki, niedługo bardzo ważny mecz z Unterchaching, ale czy warto grać na gospodarzy to już inna sprawa.
Edit: Do gospodarzy niedawno dołączył znany atakujący: Meksykanin Contreras.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Poitiers bez Lopesa(zwichnięcie) i Petrovicia (uraz łydki). Ostatnio słabsze wyniki, niedługo bardzo ważny mecz z Unterchaching, ale czy warto grać na gospodarzy to inna sprawa.
dzieki wielkie u poitersow z kolei pogralem over 181.5 mysle ze jak ajjacio uwie seta to moze siasc oglnie z tego co widze powinno pzdr
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ja bym polecil na dzisij zadrobne puscic taki mecz
Moerser - Haching
typ 1
kurs 14.00
bet365
stawka: 0.5/10
Moerser jest w tej chwili w gornej czesci tabeli jednak maja oni aspiracje do wyzszych lokat mysle ze beda do konca walczyc o miejsce 3 jest tomozliwe gdyz maja o 3 mecze rozegrane mniej niz polowa druzyn Bundesligi. Dodatkowo Haching i sobie zapewnil praktycznie mistrzostwo gdyz ma 4 pkt przewagi nad 2 Fredrischaufen ale wygral z nimi 2 mecze i dodatkowo ma 1 mecz rozegrany mniej. Moerser pokazalo ze grac w siatke potrafi zwlaszcza u siebie kiedy to po tiebreaku dopiero gwiazdy schaufen pokonaly naszego dzisiejszego kopciuszka. Serdecznie polecam ten typ ale naprawde bardzo asekuracyjnie :p
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serie A1 Kobiet
Cariparma SiGrade Parma - Yamamay Busto Arsizio​


Parma to zespół z dołu tabeli. Nieźle spisują się na własnym parkiecie, ale były to zwycięstwa z zespołami, które podobnie jak Parma zajmują niskie lokaty.

Yamamay Busto Arsizio spisuje się w tym sezonie znakomicie i jest to na pewno niespodzianka. 10 zwycięstw i komplet punktów to doskonały wynik. Zwłaszcza, że są to kobiety i często zdarzają im się wahania formy. O sile zespołu decydują Czeszki: atakująca Aneta Havlickova i przyjmująca Helena Havelkova. Świetne warunki fizyczne i równa, wysoka forma przez cały sezon. Warto również zwrócić uwagę na Christinę Bauer, która jak na środkową otrzymuje dużo piłek w ataku i jest przy tym bardzo skuteczna.

Yamamay świetnie spisuje się na wyjazdach (Tylko jeden stracony set w pięciu spotkaniach.). Wydaje mi się, że jeżeli utrzymają swoją dobrą dyspozycję i nie zlekceważą rywalek to po raz kolejny dopiszą do swojego konta 3 oczka.

Typ:
Yamamay Busto Arsizio (-1.5 seta) @ 1.45 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Roeselare-Lamia(1m.) : -1,5 Roeselare @1,35 Milenium (choć kilka minut temu jeszcze można było wyhaczyć 1,45) ✅✅✅ szybciutkie 3:0
Ekipa z Belgii to etatowy uczestnik Pucharów Europejskich, na dodatek regularnie meldujący się w playoffach Ligii Mistrzów. W tym roku jako brązowy medalista przypadł im udział w niższej klasie pucharów, ale przeciwnik nie oszukujmy się, jest ze znacznie niższej półki. Lamia po dość solidnym początku w lidze (wygrane z Arisem Saloniki i Panathinaikosem) od 6 kolejki nie potrafi wygrać żadnego spotkania i zajmuje przedostatnie miejsce w Greckiej Ekstraklasie. Ekipa z Belgi wręcz przeciwnie - zajmuje miejsce w czubie tabeli i gra jak na lidera Belgijskiej Ligii przystało. Myślę, że zadecyduje doświadczenie i ogranie na arenie międzynarodowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rumak57 271

rumak57

Coach
Poitiers bez Lopesa(zwichnięcie) i Petrovicia (uraz łydki). Ostatnio słabsze wyniki, niedługo bardzo ważny mecz z Unterchaching, ale czy warto grać na gospodarzy to już inna sprawa.

Edit: Do gospodarzy niedawno dołączył znany atakujący: Meksykanin Contreras.
dzisiaj zagraja Lopes i Petrovic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom