>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
rumak57 271

rumak57

Coach
Cannes - Tours
Typ: 2 (-1.5)
Kurs: ?
Stawka:6/10
⛔
Fajnie pobrac taki kurs na Tours patrzac na ich gre ostatnie 5 meczy 15 setow wygranych 1 przegrany robi wrazenie i chcialbym przypomniec ze grali rowniez ze SKRA ktora gladko pokonali 3-0 Milo sie patrzy na chlopakow bedacych w takiej formie a Konecny przechodzi sam siebie. Dzisiaj powinien rozegrac rowniez kolejne znakomite spotkanie gdyz o jakosc pilek dogrywanych przez Redwitza jest naprawde wyborna z kolei kiedy Konecny zlapie maly przestoj doskonale powinien go zastapic Cala Gerardo. Naprawde kurs w granicach 1.6 bedzie warty gry wg mnie chyba ze czegos nie wiem o absencjach albo o imprezie oblewajacej pierwsze miejsce w grupie Ligi Mistrzow ;p.
Panathinaikos - Pamvochaikos
Typ:2
Kurs: 1.7
bet365
1/10
✅ 1-3
:O kursy rosna w zatrwazajacym tempie na moich faworytow a mecz mialem juz upatrzony wczesniej nie wiem co sie dzieje ( jak ktos wie to prosze o info) mecz wydawal sie bardzo pewny Panathinaikos nie zachwyca ale w tym przypadku musze zminimalizowac stawke jesli doszukam sie infa na temat tego meczu zaktualizuje stawke ale i tak po takim kursie warto sporbowac bo wydaje mi sie ze Szarek i spolka naprawde maja spore szanse odnotowania zwyciestwa w tym meczu
Moerser - Netzhoppers
Typ:1
kurs: 1.48
Pinnacle
6.5/10
✅ 3-1
Fajny kurs daly buki Moerser typowa druzyna wlasnego parkietu bilans 4-3 ale te dane moga byc zgubne gdyz 2 mecze przegrali z druzynami ktore w chwili obecnej sa poza zasiegiem w niemieckiej bundeslidze a wiec Haching oraz Fredrischafen trzeci mecz przegrali ale to byl poczatek sezonu wiec nie warto na to patrzyc innych rywali pokonuja z reguly pewnie ostatnio nawet ograli plasujaca sie na 3 pozycji SCC Berlin i wlasnie ten mecz powinnien dodac im wiatru w skrzydla gdyz sytuacja teraz wyglada tak ze Moerser ma spore szanse na 3 lokate na koniec sezonu gdyz do wspomnianego Berlina traca teraz 4 pkt ( przyp. w niemczech win 2pkt przegran 0) a maja 2 mecze mniej wiec nie moga sobie pozwolic na zadna wpadke co prawda dzisiejsi goscie sa druzyna okupujaca 6 pozycje a wiec 1 lokata nizej od moerser majac tyle samo pkt ale tak jak wspomnialem prawie wsyzstkie drzuny maja orzegrane 14 spotkan przy 12 gospodarzy. Mysle ze Moerser z bardzo juz doswiadczonym Van Gendtem na rozegraniu powinni sobie poradzic
jeszcze mysle nad meczem
Novosibirsk - Novyi Urengoy
Typ: 1 (-1.5)
1.62
pinnacle
3/10
✅ 3-0
Kursy leca a Novosibirsk w gazie ostatnio win z macerata robi wrazenie dzisiaj powinno byc latwe zwyciestwo z tego co widzialem gospodarze w pelnym skladzie takze warto sprobowac Sanchez powinien zalatwic sprawe jesli nie zaskoczy nas niska skutecznoscia.
Calais - Cannes dw 0-3 ✅ 0-3 ale nie wiem jak cos opisze pozniej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rumak57 271

rumak57

Coach
Magliano - Busto Arsizo
Typ: 0-3
Kurs: 2.25
bwin
4/10
⛔ niestety 1-3 ;/
Lider rozgrywek gra z przedostatnia druzyna wynik powinien byc z gory jasny ale wiadomo to sa kobiety i tutaj wydarzyc moze sie doslownie wszystko lecz ja nie zakladam takiego sceptycznego scenariusza gdyz dzisiaj graja ze soba dwie druzyny ktore znajduja sie bezposrednio za Busto mianowice Villa Cortese podejmuje Urbino. Wiadomo ze jedna z tych druzyn dzisija pozegna sie z walka o mistrzostwo Women Serie A. Busto moze sobie dzisiaj praktycznie zapewnic wygrana w tych rozgrywek ale warunek jest jeden musi wygrac za 3 pkt oraz w 2 meczu najlepiej jak Villa wygrala by za 2 wówczas Arsizo nad 2 Villa bedzie mialo 4 pkt przewagi i jeden mecz mniej. Dlatego mysle ze dziewczyny napewno siespreza. Z tego co udalo mi sie wyczytac to Busto wystapi w najsilniejszym skladzie na rozegraniu bedaca naprawde w dobrej formie Valeria Caracuta ktora ma dogrywac pilki do skrzydlowych do rowniez dobrze dysponowanej Holenderki Floortje Meijners oraz najprawdopodobniej Havlickova Anete to powinna byc sila napedowa tego zespolu. Dodatkowo licze na to ze w Chieri Voley wystapi rozgrywajaca Congeliano (zespolu wycofanego rozgrywek) ktora zostala w ostatnim czasie zatrudniona w druzyenie dzisiejszych gospodyn Kathleen Weiss wiadomo jak to jest z rozgrywajacymi musza miec zrozumienie w zespole a nei sadze byu w tak szybkim czasie niemka zgrala sie z kolezankami z druzyny. NIsko stawkuje ten mecz bo trzeba jednak pamietac ze Busto Arsizo ostatnio stoczylo zaciety boj z Baku o awans do cwiercfinalu Pucharu CEV gdzie zmierza sie teraz z Bielsko Biala i trener Carlo Parisi moze oszczedzic kilka swoich podopiecznych z tak malo wymaghajacym rywalem aczkolwiek nic nie wskazuje na to by gospodynie mogly tutaj chocaiz seta urwac a obok takiego kursu z bwin przejsc obojetnie nie mozna dodatkow zaznacze ze np Goalwin ma kurs tylko 1,63
pzdr i powodzenia
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pro A kobiet
ASPTT Mulhouse - RC Cannes

Kurs na Unibet @ 1.30. Myślę, że warto gdzieś to dorzucić.

Cannes to bardzo mocny zespół również na arenie międzynarodowej. Za rozegranie odpowiada Ana Antonijevic. Reprezentantka Serbii prezentuje ciekawą siatkówkę i mocnym punktem tej drużyny jest rozkład ataku. Nie ma wyraźnej liderki. Dużą rolę odgrywają środkowe Ravva i Rasic. Połączenie rutyny z młodością znakomicie się sprawdza. Na skrzydłach nie ma może zawodniczek światowej klasy, ale są to bardzo solidne i doświadczone siatkarki.

Mulhouse po prostu nie ma czym straszyć mistrzyń Francji. Z wyróżniających się zawodniczek są przyjmująca Anna Rybaczewski i atakująca Polina Stoyneva.

Wszystko wskazuje na zwycięstwo Cannes. Bardzo doświadczony i mocny zespół.

Typ:
RC Cannes @ 1.30 Unibet ✅
 
K 32

kefol

Użytkownik
Stade Poitevin V.B. Poitiers - AS Cannes
Spotkanie lidera z 7 drużyną rozgrywek. Nie będę czarował, że widziałem obie ekipy w akcji, bo widziałem tylko Poitiers i to tylko w Lidze Mistrzów. Jednak spojrzałem w statystyki i Poitiers w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrało (w krajowych rozgrywkach), Cannes natomiast ma bilans 8-8, ale co ciekawe większość meczów wygrali na wyjeździe 6-3 i chyba ten czynnik spowodował, że kursy na gospodarzy są stosunkowo wysokie. Dlatego też pobieram kurs na gospodarzy, który jest naprawdę satysfakcjonujący.
Typy:
Poitiers 1.34 (4/10) (Pinnacle)✅
Poitiers (-1,5) 1.68 (2/10) (Pinnacle)⛔
Under 3,5 seta 2.61 (1/10) (Pinnacle)⛔
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Stade Poitevin V.B. Poitiers - AS Cannes
Spotkanie lidera z 7 drużyną rozgrywek. Nie będę czarował, że widziałem obie ekipy w akcji, bo widziałem tylko Poitiers i to tylko w Lidze Mistrzów. Jednak spojrzałem w statystyki i Poitiers w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrało (w krajowych rozgrywkach), Cannes natomiast ma bilans 8-8, ale co ciekawe większość meczów wygrali na wyjeździe 6-3 i chyba ten czynnik spowodował, że kursy na gospodarzy są stosunkowo wysokie. Dlatego też pobieram kurs na gospodarzy, który jest naprawdę satysfakcjonujący.
Typy:
Poitiers 1.34 (4/10) (Pinnacle)
Poitiers (-1,5) 1.68 (2/10) (Pinnacle)
Under 3,5 seta 2.61 (1/10) (Pinnacle)
Cannes na początku sezonu miało pełno kontuzji w drużynie. teraz zespół powoli dochodzi do siebie. Nie ukrywam, że faworytem i to zdecydowanym jest zespół gospodarzy jednak Cannes to nie ogórki. Szansa na seta myślę, że jest. Racjonalnie oceniając jest to 3-5 siła ligi francuskiej. POWODZENIA!!!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CEV Cup
Fenerbahce Stambuł - Resovia Rzeszów

Turecki zespół na pewno będzie ciężką przeszkodą dla Resovii. Liderem zespołu jest znakomity atakujący Ivan Miljkovic. W LM grał średnio, ale na pewno trzeba skupić swoją uwagę przede wszystkim na Serbie. Parę przyjmujących powinni tworzyć Kubańczyk Leonel Marshall i nowy nabytek Rodrigo Quiroga. Marshall ma spory potencjał w ataku, ale wydaje mi się, że nie gra już na najwyższym poziomie. Quiroga średnio radził sobie w najsłabszym zespole A1, ale na pewno grać w siatkówkę potrafi. Bardzo sprytny zawodnik. Najsłabszy punkt ? Wydaje mi się, że rozegranie. W spotkaniach LM Arslan Eksi grał po prostu czytelnie.

O kadrze Resovii nie ma sensu pisać. Co musi zrobić Resovia, żeby wygrać na ciężkim terenie ? Najważniejsza będzie postawa Lukasa Tichacka. Czech jak na razie spisuje się średnio i nie potrafi wykorzystać potencjału swojej drużyny. Przyjęcie ma dobre, ale większość piłek gra do Grozera. W europejskich pucharach nie ma limitów obcokrajowców, więc mam nadzieję, że Trener Kowal przy słabszej postawie któregoś z zawodników w końcu będzie szybko reagował.

Resovia ma rewanż u siebie, ale w spotkaniu wyjazdowym trzeba wyjść na parkiet i powalczyć o zwycięstwo. Nazwiska w Fenerbahce imponujące, ale gra tego zespołu to naprawdę nie jest jakiś kosmos. Kurs na Resovię na pewno warty ryzyka.

Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.80 Bwin ⛔
Resovia Rzeszów (+1.5 seta) @ 1.95 Bwin ✅


EDIT: Dokładam +1.5 seta, którego wcześniej po prostu nie było jeszcze w ofercie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 165

karol666

Użytkownik
Czy mógłby ktoś potwierdzić czy w meczu z Fenerbahce zagra Grozer? Bo znalazłem informacje, że jego występ jest zagrożony.

Występ Gyorgy Grozera w meczu z Turkami jest jednak zagrożony. Jak przyznał trener Kowal, atakujący Resovii zmaga się z zapaleniem ścięgna Achillesa. Brak podstawowego atakującego byłby z pewnością znacznym osłabieniem dla Resovii, szczególnie w walce z tak silnym rywalem, jak Fenerbahce.

Jeśli Grozer nie wystąpi to skłaniałbym się do typu na Fenerbahce. Kurs w okolicach 1.4 można dorzucić do jakiegoś dubla.

Edit: Popieram typ dawid.400. Uważam też, że dobrym typem jest over punktowy. Linia w bet365 182.5 pkt po kursie 1.85 jest dość niska i powinna zostać bezproblemowo pokryta w 4 setach.✅
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie mogę znaleźć żadnej pewnej informacji na temat Grozera, czyli pewnie postawią go na nogi bo wiadomo ile ten zawodnik znaczy dla drużyny. Gorący teren, ciężkie starcie, liczę na rehabilitację Resovii po dwóch porażkach ze Skrą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fenerbahce Grundig Istanbul - Asseco Resovia Rzeszow Over 3,5 @ 1,463 Pinnacle ✅ bajka już 1-1 :cool:
Spore vajułe ma Resovię. Jednak typ dość ryzykowny więc zagram bezpieczniej na 4 sety w meczu. Resovia dwa ostatnie mecze przegrane ze Skrą, w PP 3-1 i w Plus Lidze 3-0. W pierwszym meczu u siebie grali nieźle jednak kiedy Skra zaczynała grać na poważnie Resovia wymiękała. Mecz w Bełchatowie oprócz 2 seta pod dyktando Skry. Resovia ma potencjał jednak nie potrafią tego wykorzystać. Gdyby Tichacek myślał jak wystawia to gra byłaby o wiele lepsza. Z jednej strony absencja Grozera mogła by wpłynąć dobrze na Czecha bo nie mógłby ciągle grać do niego więc w końcu zacząłby rozgrywać nie wystawiać. Przyjęcie w Resovii jest na niezłym przyjęciu więc muszą grać więcej środkiem i szybkie piłki na lewe skrzydło. Fenerbahce to spore indywidualności które pod batutą Daniela Castellaniego grają nieźle. Liderem zespołu jest Miljkovic oraz Marshall. W ostatnich tygodniach do drużyny dołączył Rodrigo Quiroga więc siła w ataku wzrasta. Ja uważam jednak że żadna drużyna nie wygra tego meczu 3-0. Potencjał drużyn porównywalny więc powinna być zażarta walka tym bardziej że Resovia dwa ostatnie mecze przegrała więc mobilizacja i motywacja by kolejnego spotkania nie przegrać jest na pewno spora.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Czy mógłby ktoś potwierdzić czy w meczu z Fenerbahce zagra Grozer? Bo znalazłem informacje, że jego występ jest zagrożony.
Grozer miał podobno nie grać przeciwko Skrze w ostatnim meczu, ale zagrał, więc chyba tak źle z nim nie jest.

Jeżeli nawet zagra Gontariu to przecież i tak nie będzie dziury na ataku. Może właśnie wtedy Tichacek zacznie grać kombinacyjnie i wykorzystywać wszystkie strefy na boisku i potencjał środkowych ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Puchar CEV Mężczyzn
Remat Zalau - Acqua Paradiso Monza Brianza
Kolejny mecz z serii Dawid z Goliatem. Gospodarze to sensacyjnie zajętym 3. miejscu w grupie LM spadli tak naprawdę z deszczu pod rynnę, gdyż trafili na ekipę, która jest w stanie wygrać cały ten puchar. Podopieczni Zaniniego widać, że bardzo poważnie traktują te rozgrywki i nie zamierzają odpuszczać nikomu. Na dodatek od kilku dni są w znakomitym rytmie meczowym (tylko jedna porażka z Modeną w lidze), a na zmęczenie narzekać nie powinni, gdyż ostatnio w niedziele grali z najsłabszą Ravenną i ograli ją bez straty seta. Ekipa gospodarzy to conajmniej dwie półki niższa klasa od rywala, choć czasem potrafią zaprezentować ciekawą grę, jednak przeciw tak kompletnemu zespołowi jeden atakujący w osobie Petera Nagy to zdecydowanie mało przeciw tak kompletnej drużynie, jaką jest Monza.
Typy:
Acqua Paradiso Monza Brianza -1,5 seta:
@1,50 Milenium ✅ 1:3 zgodnie z planem ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Mam streama Resovii! http://www.voleybol.tv/canliyayin.php?salon_id=4 ???? Powodzenia :cool:
EDIT po 1 secie: Narazie niezła padaka, Tichacek znów WYSTAWIA do Grzybia na łokieć, do Grozera za nisko. PADAKA ????
EDIT po 3 secie: Kowal beton nareszcie nie śpi tylko robi zmiany :eek: niemożliwe? a jednak. Dobrowolski zmienił Tichacka, Bojić Lotmana a Gontariu w połowie 3 seta Grozera. Marko jak narazie MVP!
EDIT po meczu: no cóż mecz przegrany ale brawo za walke pokazali, że mają jaja ???? 2:3 w palnik nic nie daje trzeba wygrać mecz u siebie i do tego złotego seta. W Fenerbahce ładnie środkowi i Marshall, Quiroga i Milijković bez wyrazu czyli tak jak się można było spodziewać. W Resovii świetny mecz Bojicia który sądze, że ponad 60% w ataku miał do tego dołożył z 2 bloki a jeśli nie jego to wespół z Grzyb lub Piterem, z 3 asy Czarnogórca także wyliczyłem ???? wszedł Dobrowol to wreszcie była gra środkiem; Grzybol i Pit nie byli bezrobotni jak za &quot;rozegrania&quot; Tichacka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Challenge, Rosja.
Spotkanie: Dinamo Krasnodar - AZS Politechnika Warszawska
Typ: Dinamo Krasnodar -1.5seta
Kurs: 1,855
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu w ramach Pucharu Challenge AZS Politechnika Warszawska zmierzy się na wyjeździe z Dinamo Krasnodar - obecnie 8mą drużyną rosyjskiej Super Ligi. Na początku dodam, że nie wiem skąd wzięły się kursy na to spotkani, ale jaki widac szybko spadają więc trzeba łapac. Moim zdaniem drużyna z Krasnodaru ma o wiele większy potencjał niż stołeczni gracze Politechniki.
Skład Polibudy:
Steuerwald - Kreek - Nowak - Żaliński - Wierzbowski - Szymański/Mikołajczak
Są to niewątpliwie uznane nazwiska w na polskich parkietach, jednak wyglądają mimo wszystko przy takich graczach jak: Simon Tischer, Elvis Contrera czy Roman Yakovlev. Poza tym po stronie gospodarzy przemawia własna hala oraz lepsze wyniki w ostatnich spotkaniach - a mianowicie 2zwycięstwa - 3:2 z Charkowem na wyjeździe oraz ostatnie zwycięstwo 3:1 u siebie odniesione nad zespołem z Sankt Petersburga.
Natomiast Politechnika ma za sobą 7 godzinną podróż - z przesiadką w Moskwie, tak więc na papierze nie przemawia za nimi nic. Ani możliwości zespołu, ani miejsce rozgrywania spotkania ani dłuższy wypoczynek. Tak więc moim zdaniem - Polibuda nie ugra dzisiaj więcej niż 1seta.
Więcej o meczu:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/...-w-krasnodarze
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-01-31-challenge-cup-inzynierowie-rozpoczynaja-walke-o-cwiercfinal
http://azspw.com/?pi=News&amp;amp;id=855
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Busto Arsizio - Volley Modena
Liga włoska kobiet
Odbiegam już trochę w przód, bo jestem pewien, że będą spadki. Ten sam mecz opisywałem ok. tydzień temu odnośnie Pucharu Włoch, dlatego przytoczę tylko parę fragmentów tamtej analizy. W tamtym meczu kursy były podobne, a gospodarzem była Modena. W tym meczu nie widzę innej opcji jak wygranej za 3 punkty Busto.
O obu drużynach:
Ogromna siła Arsizio to zespołowość, atak bardzo fajnie się rozkłada na praktycznie każdą zawodniczkę. Zwykle do zwycięstw prowadzi któraś z Czeszek - Havelkova lub Havlickova (lub obydwie), szczególnie u tej pierwszej zauważyć można spory progres po poprzednim sezonie. Przyjęcie trzymane na wysokim procencie i dobrze funkcjonujący blok, to także coś, co wyróżnia tą ekipę.
Modena dla mnie to drużyna ze zmarnowanym potencjałem. Tylko 5 zwycięstw w lidze na 14 spotkań - przed sezonem spodziewałem się jednak, że gospodynie w takim składzie jakim dysponują są w stanie sprawić kilka niespodzianek. Najbardziej obawiać należy się doświadczonej Aguero, która grę w takich turniejach ma opanowaną do perfekcji. Jest jeszcze Rinieri, Harmotto czy Barboza.
Wydaje mi się, że jedynym elementem zagrażającemu typowi na handi -1.5 jest to, że Arsizio może być lekko pod-męczone. Szalony turniej w pucharze krajowym (wygrany), potem wyjazd do Polski i przegrany 5-setowy pojedynek z Aluprofem. W tym meczu nie grała Havlickova i nie doszły mnie informacje o żadnej kontuzji, więc wnioskuje, że Czeszka po prostu dostała trochę odpoczynku (jeśli jest inaczej - napiszcie). Dobra gra blokiem i pewny atak - te elementy wg powinny dać wygraną gospodyniom. Busto jest po prostu lepszym zespołem i u siebie nie powinno stracić punktów.
Moje propozycje:
Busto Arsizio wygra --- 1.40 @ 8/10 Betsafe ✅
Busto Arsizio -1.5 --- 1.70 @ 4/10 Betsafe ✅
WYNIK: 3-1
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Havlickova nie przyjechała do Polski z powodu dolegliwości zdrowotnych. Dokładniejsze informacje nie są podawane.
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Tallinn - Lausanne @ 5,0 Pinnacle Sports
To chyba jakaś pomyłka.W tej fazie rozgrywek dojdzie do pojedynku Estońsko-Szwajcarskiego.Estończycy to przedewszystkim młodzież.Większość zawodników to 17-18 latkowie nie mający większego doświadczenia na tym poziomie rozgrywek.Natomiast Szwajcarzy to mistrz swojego kraju, który jest napewno lepszym zespołem od juniorów z Tallinu, o czym świadczy wcześniejsza runda gdzie pokonali ekipę Hypo Tirol Innsbruck. 5,0 jakie daje Pinnacle to ogromne value.Dla mnie 3-0 lub 3-1 dla Lausanne.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
gdzie pokonali ekipę Hypo Tirol Innsbruck.
Nie Hypo Tirol Innsbruck, a Hypo No Amstetten albo jak kto woli jeszcze inaczej VCA HYPO Niederösterreich, co jest sporą różnicą, bo te drużyny są na znacznie innym poziomie. Też Tallin w swoim składzie nie ma samych takich młodych, sa tam też zawodnicy z rocznika 80 czy 81. Typ oczywiście może wejśc, bo pomiędzy takimi drużynami może zdarzyć się wszystko, ale analiza raczej do kosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marko87 214

marko87

Użytkownik
19:00
AZS Częstochowa-Almeria Over 177,5 Bwin @ 1,85 Result 193 ✅
Za dużo nie ma czasu na analizę. Czewa grała w poniedziałek spotkanie z Fartem, które w prawdzie wygrała jednak kto oglądał ten widział w jaki sposób. Gra obu ekip bardzo słaba, a i Fart bardziej to przegrał niż ASZ wygrał. Dziś przyjdzie im się zmierzyć a 3-cią siła hiszpańskiej siatkówki Almerią. Drużyna dosyć anonimowa i jak większość ekip z Płw. Iberyjskiego oprócz Teruel nazwa nie mówi nam wiele. Po tym co zobaczyłem w poniedziałek i &quot;wolę&quot; walki AZS-u w pucharach nie spodziewam się tutaj pogromu ze strony akademików. Porazka też jakoś by mnie nie zdziwiła. Spodziewam sie jednak minimum 4 setów, a przy wyniku 1-3/3-1 typ powinien siąść.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Panowie wielka nie wiadoma mianowicie Lokomotiv Izmurud - Zenit Kazan jak wiemy Lokomotiv ostatni Zenit lider no w normalnych warunkach Zenit pewniak do zwyciestwa ale nie jutro dlaczego wlasnie kto wie co tam sie dziejeodpuszczja...
? Przyjaz...? jak wyglada liga rosyjska ile tam jest kolejek 14? bo jesli tak to Lok nie ma szans juz na utrzymanie wiec dlaczego kursy wygladaja 1.15-4.7 wiadomo z enie jest to pomylka bo takie kursy sa chyba w 6 bukach wiec o co tam moze chodzic wytlumaczy m ktos bo ja jestem zielony?
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Zenit ma zapewnione pierwsze miejsce w swojej dywizji po rundzie zasadniczej, dodatkowo jest po ciężkim meczu w LM, więc na spotkanie ligowe wysłał młodzież wzmocnioną Cheremesinem i Obmochaevem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom