>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2011/2012, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ej a do Novosybirsku dołączył Sanchez?
Sanchez zagrał już w spotkaniu z Kuzbass Kemerovo i w ostatnim starciu z Fenerbachce w Lidze Mistrzów. W obu spotkaniach zagrał na dobrym poziomie. Według mnie będzie naprawdę sporym wzmocnieniem dla tego zespołu. Poprzednio na pozycji atakującego występował chyba Voronkov.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Zdarzenie: Ural Ufa (+1,5) - Zenit Kazań
Kurs: 2,45
Buk: betclick
W ostatnich 4 meczach drużyna z Uralu ugrywała przynajmniej 1 set z każdym rywalem, dzis podejmuje u siebie niepokonany Zenit Kazań. Wynik z góry wydaje się do przewidzenia, myślę że atut własnego boiska i chęć pokazania się z jak najlepszej strony sprawi że jednak Ural urwie dziś Zenitowi 2 sety oraz uszczęśliwi niemałą grupę ludzi którzy na tez zespół grali ???? ja grałem :]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serie A1 Kobiet
Scavolini Pesaro - Foppapedretti Bergamo​


Zespół z Bergamo nie jest już tak mocny jak kiedyś. Odeszło kilka zawodniczek, które stanowiły o sile tego zespołu. Obecnie liderką zespołu powinna być Francesca Piccinini, ale nie jest chyba w najwyższej formie. Ciekawie wygląda młoda bułgarska przyjmująca, Elitsa Vasileva. Spory potencjał w ataku, ale ma jednak problemy w przyjęciu. Na pozycji atakującej występuje 20-letnia Valentina Diouf i radzi sobie nieźle. Pewnymi punktami zespołu są libero Enrica Merlo i środkowa Valentina Arrighetti.

Scavolini po naprawdę słabym początku powoli odbija się od dna. Zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w sumie całkiem niezły występ w przegranym spotkaniu z Muszynianką. Potencjał w zespole jest spory. Na skrzydłach trójka Klineman - Brinker - Ortolani może sporo zdziałać. Całkiem nieźle radzi sobie Berenika Okuniewska. Mi osobiście w ostatnim spotkaniu strasznie podobała się gra libero Monici De Gennaro, która podbijała mnóstwo piłek w obronie. Całkiem nieźle rozgrywa również Francesca Ferretti.

Jeżeli gospodynie chcą zacząć piąć się w górę tabeli muszą wykorzystywać atut własnego parkietu. W ostatnich spotkaniach widać zwyżkę formy i obecnie prezentują się chyba lepiej niż zespół z Bergamo, który zaliczył ostatnio troszkę zaskakującą wpadkę z rumuńskim zespołem w LM. Pesaro ma dobry skład i powoli wszystko zaczyna się zazębiać. W Bergamo są 2-3 dobre zawodniczki, a reszta jest dla mnie tylko dodatkiem.

Typ:
Scavolini Pesaro @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Redwitz kolejny typ mamy taki sam, dziś myślimy tak samo zobaczymy co z tego wyjdzie :grin: o meczu napisałeś wystarczająco dużo ale coś dam od siebie.
Serie A1 Kobiet
Scavolini Pesaro - Volley Bergamo 1 @ 1,65 Milenium ✅ 3:1
Scavolini Pesaro fatalnie rozpoczęło sezon, przegrało 6 spotkań z fatalnym bilansem setów 2:18 zajmowało ostatnie miejsce! Trzęsienie ziemi po kolejnej porażce i zwolnienie trenera podziałało na drużynę bardzo dobrze. Wygrane 2x po 3:0 w lidze z Pavią i Piacenzą, ogranie w LM po 3:0 wciąż wielkie Dynamo Moskwa i Crvene Zvezde Belgrad. Świetną serie przerwała w czwartek Muszyna wygrywając w Pesaro 3:1. Pytanie czy &quot;Kolibry&quot; nie bedą zmęczone bo to 3 mecz w przeciągu nie długiego czasu. We wtorek z Piacenzą, w czwartek z Muszyną i dziś z Bergamo. Duża dawka, tym bardziej jak na kobiety. Przyznać trzeba, że drużyna po takich stratach kadrowych (Flier, Hooker, Usić, Guiggi) wreszcie się podniosła. Co do składu to po kontuzji dołaczyła Ortolani która ostatnio prezentuje świetną forme w polu serwisowym. Klineman i Brinker nie prezentują się jakoś specjalnie ale tragedii nie ma. Pamiętajmy, że Klineman to bardzo młoda zawodniczka a Brinker także nie stara, jednak Brinker dużo większe doświadczenie na arenie międzynarodowej. Skład uzupełniają: rozgrywająca Ferretti, środkowe Manzano i Okuniewska oraz libero De Gennaro.
Foppa - drużyna w świecie bardzo dobrze znana czyli kilkukrotny zwycięzca LM. Ale teraz o drużynie sprzed laty i tej która jest teraz nawet nie ma co mówić. Kiedyś Bergamo było potentatem/gigantem teraz jest zwykłym ligowym/europejskim średniakiem. W drużynie nie ma takich gwiazd jak Lo Bianco, Ortolani (która wtedy grała kapitalnie), Grun, Furst, L. Bosetti czy Del Core. Ze starej gwardii została kapitan i ikona klubu występujacą w Foppie od bodajże 13 lat Francesca Piccinini oraz Valentina Arrighetti. Włoszki postawiły przede wszystkim na młode zawodniczki. Valentina Diouf, Hristina Ruseva i Elitsa Vasileva. Liderkami zespołu obecnie są: Arrighetti i Vasileva. Siatkarki z Bergamo nie są raczej w dobrej formie w lidze ostatnio na 5 spotkań 3 zostały przegrane a także troche niespodziewana porażka w LM z rumuńskim Tomisem Constanta na ich terenie 2:3.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lamia-Kalamaris 1 1,20 ✅ Lamia-1,5s 1,55 ✅ 3:0

Goście to najsłabasza ekipa w lidze i Lamia jutro jest zdecydowanym faworytem spotkania,zwłaszcza grając u siebie.Lamia L2 w lidze,ale w tygodniu ograli gładko 3-0 Buducnost away w pucharach i ich morale na pewno poszły w górę.Dzisiejsze spotkanie muszą wygrać,bo sytuacja w tabeli za ciekawa nie jest.Historia pokazuje,że różnie im się gra z Kalamarisem,ale jak podejdą skoncentrowani do tego spotkania,to o wynik jestem spokojny.Goście co prawda ostatnio ograli Aris 3-1,ale dużo wyżej cenie umiejętności Lamii,która wie o co ogra i powinna podołać zadaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Lamia-Kalamaris(+2,5) 2 1,55 , buk STS
Kolega powyżej podał ciekawy typ jednak nie do końca się z tym zgodzę, myślę ze Kalamaris jest w stanie ugrać chodź jednego seta nie okłamujmy się ze słabym zespołem gospodarzy, od początku rozgrywek zespół Lami ugrał zaledwie 10 setów. Mało tego ostatnie mecze Lami u siebie przedstawiają się następująco 1:3 , 3:1. Jestem przekonany że ostatni zespół tabeli jest w stanie ugrać jednego seta tym bardziej że są podbudowani ostatnią wygraną z Arisem ???? polecam typ dla odważnych
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
Witam ma ktoś może jakieś informacje co do składów w meczu VC strassen z casa modena pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla modeny teraz kurs na włochów jest w okolicach 1,5 wiec jak dla mnie trochę wysoki. Nigdzie nie mogę znaleźć składów
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią korzystac z Internetu:
E’ partita nel primo pomeriggio di oggi Casa Modena alla volta del Lussemburgo (volo Bologna-Charleroi, quindi in pullman verso Strassen). Domani, martedì 20 dicembre, alle ore 19.30 andrà in scena la Gara di Ritorno del Secondo Turno di Challenge Cup tra i gialloblù ed il Vc Strassen.
Nel match di andata Casa Modena si è imposta 3-0 e la formula prevede che in caso di una vittoria per parte nelle due partite (non conta il numero di set vinti e persi), al termine del match di ritorno si svolga un Golden Set ai 15 punti per determinare chi accederà al turno successivo.
E chi tra Casa Modena e Vc Strassen passerà il turno troverà ad attenderli nei Sedicesimi di Finale gli israeliani del Maccabi Tel Aviv (che arrivano dalla Coppa Cev dove hanno perso al primo turno).
Come annunciato già nel dopo partita del match di ieri, Casa Modena è partita con un gruppo non al completo e con l’inserimento di alcuni giovani del Settore Giovanile gialloblù.
Oltre a Cristian Casoli, Bertrand Carletti, Giacomo Bellei e Luca Catellani, fanno parte alcuni atleti della squadra Under 19 di Casa Modena: il palleggiatore Pietro Soli (classe 1994), l’opposto Fabio Bisi (’94), i centrali Elia Bossi (’94) e Simone Scopelliti (’94).
A dirigere la squadra in Lussemburgo sarà il Vice Allenatore di Casa Modena Giampaolo Medei ed al seguito anche il Team Manager Stefano Reggiani.
A Modena resterà il resto della squadra agli ordini di coach Daniele Bagnoli.
A więc rozchodzi się mniej więcej o to, że autobusem z Charleroi do Strassen pojedzie ekipa złożona z: Cristian Casoli, Bertrand Carletti, Giacomo Bellei, Luca Catellani oraz cała rzesza juniorów - z rocznika 93/94. Zespół w tym spotkaniu będzie prowadził asystent zespołu - Giampaolo Medea a reszta - czyli trzon zespołu został w Modenie i trenuje pod okiem nominalnego coach&#39;a - Daniele Bagniolego.
Źródło: http://www.pallavolomodena.com/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A więc rozchodzi się mniej więcej o to, że autobusem z Charleroi do Strassen pojedzie ekipa złożona z: Cristian Casoli, Bertrand Carletti, Giacomo Bellei, Luca Catellani oraz cała rzesza juniorów - z rocznika 93/94. Zespół w tym spotkaniu będzie prowadził asystent zespołu - Giampaolo Medea a reszta - czyli trzon zespołu został w Modenie i trenuje pod okiem nominalnego coach&#39;a - Daniele Bagniolego. Źródło: http://www.pallavolomodena.com/
czyli reasumujac warto zagrac na Strassen tak ?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
czyli reasumujac warto zagrac na Strassen tak ?
Czyli generalnie wiemy na temat Juniorów z 93/94 tyle samo co o graczach Strassen - czyli NIC. - A więc, przynajmniej takie jest moje zdanie - omijamy ten mecz szerokim łukiem. W artykule ze strony oficjalnej Casa Modena - było coś wspomniane o graniu ewentualnego Złotego Seta... Może dadzą pograc Młodym, a przy porażce - na Złotego Seta - wejdzie stara gwardia złożona między innymi z Cristiana Casoliego czy Bernarda Carlettiego. - Ale ten mecz - to jak wróżenie z fusów - Nic na siłe.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ligue A​


ASUL Lyon Volley - Arago de Sète V.B​


Zespół z Lyonu jak na razie z 7 punktami zajmuje ostatnie miejsce i jest zdecydowanie najsłabszym zespołem w Ligue A. Ciężko w składzie znaleźć znanych i dobrych zawodników.

Arago de Sète V.B całkiem nieźle radzi sobie w CEV Cup. Ostatnio awansowali do 1/4 finału po tym jak pokonali w dwumeczu Crvene Zvezde Belgrad. Teraz na ich drodze stanie Resovia Rzeszów. O sile zespołu stanowią przede wszystkim Francuzi. Za rozegranie odpowiada znany z reprezentacji Benjamin Toniutti. Po przekątnej z Toniuttim występuje solidny atakujący Marien Moreau. W ataku wspiera go Baptiste Geiler, który gra na pozycji przyjmującego. Z ciekawszych zawodników są jeszcze: potężnie zbudowany środkowy Jose Trefle i libero reprezentacji Niemiec Ferdinand Tille.

Personalnie znacznie lepiej wyglądają goście dzisiejszego spotkania. Jeżeli zawodnicy Arago de Sete chcą dołączyć do grupy, która goni Tours i Poitiers to muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. Mecz z outsiderem powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Sete.

Typ:
Arago de Sète V.B @ 1.40 Unibet ✅


Stade Poitevin - Tours VB​


Zespół Poitiers według mnie nie jest już tak silny jak w poprzednim sezonie. Odszedł Antonin Rouzier i chyba nie ma w tej ekipie atakującego, który mógłby go zastąpić. Kluczową postacią w ataku jest przyjmujący Nicolas Marechal. Bardzo solidny zawodnik, który z dobrej strony pokazywał się w reprezentacji Trójkolorowych. Nieźle wygląda środek gdzie występują Sol i Petrovic. Pewne miejsce w składzie ma trójka Portugalczyków. Pinheiro odpowiada za rozegranie, Teixeira występuje na pozycji libero, a Lopes jest przyjmującym.

Tours dla mnie jest faworytem rozgrywek we Francji. Bardzo dobry skład i całkiem nieźle ułożona gra. Zacznę od libero. Na tej pozycji występuje reprezentant Argentyny Alexis Gonzalez i jest to świetny zawodnik. Pewny punkt w przyjęciu. Parę przyjmujących powinni tworzyć Terzic i Cala Gerardo. Milos Terzic to zawodnik, który przede wszystkim ma przyjmować. Raczej nie jest liderem w ataku. Sporo piłek dostaje za to wspomniany Kubańczyk. Cala Gerardo ma za sobą występy na włoski parkietach i jest bardzo mocnym punktem w ofensywie. Bardzo fajnie grę prowadzi Rafael Redwitz. Kombinacyjna gra i często uruchamiany środek. W wyjściowym składzie mamy dwóch Czechów. Petr Konecny to już bardzo doświadczony zawodnik. Może już nie ten zasięg co kiedyś, ale nadal potrafi być bardzo skuteczny. David Konecny występuje na pozycji atakującego. Dysponuje potężnym serwisem.

Spotkanie na szczycie. Poitiers według mnie jest dobrym zespołem, ale to Tours jest faworytem tego spotkania. Skład zdecydowanie lepszy po stronie Tours. Poitiers będzie chciało wykorzystać atut własnego parkietu, ale osobiście liczę na dobry występ Redwitza i spółki.

Typ:
Tours VB @ 1.50 Unibet ⛔

EDIT: Kursy na Tours rosną, ale nigdzie nie znalazłem żadnych informacji o osłabieniach. Obecnie kurs na Betsafe @ 1.68. Pojawiło się również handi (-1.5 seta) @ 2.40. Lekko można chyba spróbować.

Tours VB (-1.5 seta) @ 2.40 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji mężczyzn 2012​


Turniej finałowy odbędzie się 25-28.12 w Kazaniu.

Program &quot;Final Eight&quot;:

25.12

1. Ćwierćfinał, 13:30
Dynamo Moskwa - Kuzbass Kemerovo
2. Ćwierćfinał, 16:00
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy

26.12

3. Ćwierćfinał, 13:30
Iskra Odintsovo - Nizhny Novgorod
4. Ćwierćfinał, 16:00
Zenit Kazań - Belogorie Belgorod

27.12

Półfinały
13:30, Dynamo Moskwa/Kuzbass Kemerovo - Iskra Odintsovo/Nizhny Novgorod
16:00, Lokomotiv Novosibirsk/Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazań/Belogorie Belgorod

28.12

13:30, Mecz o III miejsce
16:00, FINAŁ

Zwycięzca Pucharu Rosji zagwarantuje sobie udział w Lidze Mistrzów w sezonie 2012/2013 !


Zapraszam do dyskusji i przede wszystkim podawania typów popartych analizami !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji
Dynamo Moskwa - Kuzbass Kemerovo​


Dynamo Moskwa to mocny zespół, ale słabszy niż kilka lat temu. Nie ma już w składzie Dante, Volkova, Berezhki czy Salparova na libero. Obecnie gra opiera się przede wszystkim na atakującym Pavle Kruglovie i przyjmującym Veresu. Dużo będzie zależało właśnie od Petera Veresa. Kiedy Węgier gra słabo od razu przekłada się to na grę zespołu. Mocnym punktem powinien być środkowy reprezentacji USA David Lee. W Pucharze Świata nie grał rozgrywający Sergey Grankin, ale już jest wszystko w porządku.

Kuzbass przede wszystkim bardzo dobrze się spisuje. 6 zwycięstw i tylko 1 porażka w Superlidze. Za rozegranie odpowiada bardzo doświadczony Konstantin Ushakov (41 lat). Zespół z Kemerova ma bardzo mocne skrzydła. Parę przyjmujących tworzy zagraniczny duet Bjorn Andrae - Samuel Tuia. Obu zawodników znamy z występów w PlusLidze. Na pozycji atakującego występuje Pavel Frost i podobno bardzo, bardzo dobrze sobie radzi i zdobywa mnóstwo punktów.

Faworytem może i jest Dynamo, ale po takim kursie chyba nikt się na nich nie skusi. Kemerovo w Superlidze spisuje się dobrze i dzisiaj spokojnie powinni nawiązać wyrównaną walkę z Dynamem, które nie jest już tak mocne jak kilka sezonów temu.

Typy:
Kuzbass Kemerovo (+1.5 seta) @ 2.30 Bwin ✅
Kuzbass Kemerovo (+10.5 pkt) @ 1.78 Bwin ✅
Kuzbass Kemerovo @ 3.90 Betsafe ✅


Z racji tego, że Betsafe chyba nie ma zamiaru wystawić całej oferty pograłem tylko na zwycięstwo Kemerova. Pozostałe kursy z Bwin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ćwierćfinały:
Dynamo Moskwa - Kuzbass Kemerovo 0:3 (21:25, 14:25, 26:28)
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy 3:2 (25:17, 20:25, 22:25, 25:17, 15:11)
Iskra Odintsovo - Nizhny Novgorod 3:2 (20:25, 23:25, 25:17, 25:20, 15:13)
Zenit Kazań - Belogorie Belgorod 2:3 (19:25, 25:17, 22:25, 27:25, 13:15)

Półfinały:
13:30, Kuzbass Kemerovo - Iskra Odintsovo
16:00, Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod



Puchar Rosji
Kuzbass Kemerovo - Iskra Odintsovo​


Zespół z Kemerova w pierwszym spotkaniu pokazał, że ich wysokie miejsce w Superlidze i kolejne zwycięstwa nie są przypadkiem. Liderem zespołu w ataku po raz kolejny był atakujący Pavel Frost. Sporo punktów zdobył również środkowy Shcherbakov. Trochę wyżej pisałem coś więcej na temat tego zespołu.

Spodziewałem się łatwiejszej przeprawy Iskry z Nizhny Novgorod. Skład zespołu z Odintsova jest bardzo mocny. Parę przyjmujących tworzą doświadczony Pavel Abramov i Alexey Spiridonov. Na pozycji atakującego występuje Jochen Schops. Warto obserwować grę rozgrywającego Franka Depestele. Doświadczony reprezentant Belgii gra bardzo szybką, kombinacyjną siatkówkę. W spotkaniu ćwierćfinałowym słabo spisywali się Schops i Spiridonov i ich miejsce zajęli odpowiednio Dineykin (215 cm) i Danilov (208 cm).

Faworytem powinna być Iskra, ale Kemerovo po raz kolejny może sprawić niespodziankę. Jak widać po wcześniejszych wynikach Puchar Rosji rządzi się swoimi prawami i warto próbować grać na teoretycznie słabsze zespoły.

Typy:
Kuzbass Kemerovo (+1.5 seta) @ 1.75 Bwin ✅
Kuzbass Kemerovo @ 2.55 Bwin ✅


Betsafe i Unibet nie wystawiły oferty na spotkanie Kuybass Kemerovo - Iskra Odintsovo, więc podaję kursy z Bwin, bo myślę, że warto zagrać i może ktoś z tego skorzysta.


Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod​


Zespół z Belgorodu sprawił w ćwierćfinale sporą niespodziankę. Zenit przystępował w roli faworyta do końcowego zwycięstwa w Pucharze Rosji. W Belgorodzie nie zagrał Muserskiy (Kontuzjowany. Minie sporo czasu zanim wróci do gry.) i Khtey. W takim wypadku parę przyjmujących tworzyli Tetyukhin i Ilinykh. Na pozycji atakującego występuje młody Maxim Zhigalov i podobno bardzo dobrze się spisuje. Za rozegranie odpowiada bardzo doświadczony Vadim Khamuttskikh (42 lata).

Lokomotiv Novosibirsk stał się znacznie mocniejszy po przyjściu atakującego Michaela Sancheza, który na dodatek występuje jako Rosjanin. Świetna motoryka, dobry zasięg. Widać, że znacznie poprawił swoje umiejętności. Parę przyjmujących tworzą Biryukov - Divis i ogromnym atutem tej pary powinna być gra w ataku. W przyjęciu radzą sobie troszkę gorzej. Na rozegraniu występuje Alexander Butko, który udanie zastąpił Grankina na PŚ.

Widziałem mecze Novosibirska w Superlidze i Lidze Mistrzów i są w naprawdę dobrej dyspozycji. Belgorod w starciu z Kazaniem pokazał, że nawet bez kluczowych zawodników może wygrać. Uważam, że tym razem tak nie będzie i do finału awansuje Novosibirsk, który ma bardzo, bardzo mocnych skrzydłowych. Lokomotiv w poprzednim sezonie wygrał Puchar Rosji i mam nadzieję, że po raz kolejny znajdzie się w finale.

Typ:
Lokomotiv Novosibirsk @ 1.75 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Puchar Rosji 13:30 27.12.2011
Kuzbass Kemerowo - Iskra Odintsovo
typ: 1/1 ✅
4.50
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym pucharu rosji zmierza sie Iskra Odintsovo z rewelacja rozgrywek, zarowno ligowych jak i pucharowych w Rosjii Kuzbassem Kemerowo. Od tego sezonu liga rosyjska zostala podzielona na dywizje, zachodnia i wschodnia. W zachodniej na pierwszym miejsu jest wlasnie Iskra, ktora wyprzeda Lokomotiw Belgorod oraz Dynamo Moskwa. Konferencja wschodnia, uwazana przez wielu za duzo silniejsza, rowniez w moim odczuciu takową jest. Prowadzi w niej Zenit, na drugim miejscu, co jest ogromna niespodzianka, znajduje sie jeszcze w ubieglym sezonie broniacy sie przed spadkiem - Kuzbass Kemerowo, ktory wyprzeda takie zespoly jak Fakiel Novy Urengoy, Lokomotiw Nowosibirsk czy Gazprom surgut. Turniej pucharu rosji odbywa sie w Kazaniu, juz bez gospodarza, ktory odpadl wczoraj przegrywajac po tiebreaku z Lokomotiwem Belgorod. W pierwszej rundzie Kuzbass mial latwą przeprawę, wygrał bez straty seta z Dynamo Moskwa. Siatkarze Iskry Odintsovo niemilosiernie meczyli sie z przedostatnim zespolem konferencji wschodniej- Novgorodem wygrywajac dopiero po tiebreaku. Kuzbass biorac pod uwage tegoroczna dyspozycje ma ogromne szanse na zwyciestwo, w obliczu odpadniecia Zenit rowniez na zdobycie calego pucharu Rosji. Widac, ze Iskra przyjechala do Kazania odrobine pod formą, mam nadzieje ze druzyna Kemerowa bedzie w stanie to dzis wykorzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Półfinały:
Kuzbass Kemerovo - Iskra Odintsovo 3:2 (25:23, 15:25, 26:24, 19:25, 16:14)
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod 3:0 (25:14, 25:17, 25:21)

Mecz o III miejsce:
13:30, Iskra Odintsovo - Belogorie Belgorod

FINAŁ:
16:00, Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo


Puchar Rosji
Iskra Odintsovo - Belogorie Belgorod​


Belgorod dzisiaj zagrał beznadziejne spotkania. Nic ciekawego nie pokazali doświadczeni Tetyukhin i Kosarev, który pojawiał się na parkiecie. Najmniej zastrzeżeń można mieć było do środkowych. Raymeykers i Egorchev grali nieźle. Młodzi skrzydłowi Zhigalov i Ilinykh również nie wytrzymali trudów spotkania. Porażkę można tłumaczyć tym, że Novosibirsk odpoczywał jeden dzień i spokojnie mogli się przygotować do półfinału. Belgorod wczoraj rozegrał bardzo ciężkie i wyczerpujące spotrkanie z Zenitem.

Odintsovo przegrało po pięciu setach z rewelacją z Kemerova. Podopieczni Trenera Santiliego mieli swoje szanse i mają czego żałować. Bardzo dobrze w ataku zaprezentował się Alexey Spiridonov. Miał również wsparcie ze strony Abramova i Schopsa. Mnóstwo piłek w obronie podbijał Verbov. Zupełnie niesprawdzała się zmiana, kiedy na parkiecie pojawiali się Dineykin i Lesik.

Oczywiście nie wiem jak zespoły podejdą do meczu o III miejsce. Typując trzeba pamietać, że Rosjanie lubią czasami odpuścic. Jeżeli Iskra zagra poważnie to powinna odnieść zwycięstwo. Atmosfera w ekipie z Odintsova jest doskonała. Dzisiaj zagrali dobry mecz i pechowo przegrali. Belgorod bez Khteya i Muserskiego traci bardzo, bardzo dużo. Iskra jest faworytem. Taką wypowiedź zawodnika Belgorodu (Khamuttskikh) znalazłem na jednym z rosyjskich portali:
How important to you third-place match?

- Once they exist, have to play. Although I would place our leaders thought it appropriate. For me it&#39;s a waste of power in not having large values ​​of the match.
Typ:
Iskra Odintsovo @ 1.75 Bwin ✅

Finał Pucharu Rosji
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo​


Lokomotiv w spotkaniu z Belgorodem od początku do końca zagrał bardzo, bardzo dobrze. W sumie nie ma się do czego przyczepić, bo cały zespół punktował i grał skutecznie. Tak jak wspominałem przed półfinałem para Biryukov - Divis ma trochę problemów w przyjęciu. Butko nawet przy gorszym dograniu potrafi rozegrać, a trzeba pamiętać, że na prawym skrzydle ma Michaela Sancheza. Fajnie prezentuje się młody (1990 rocznik) środkowy Artem Volvich, który ma świetne warunki fizyczne (212 cm).

Kuzbass zagrał długie spotkanie z Iskrą, ale widać, że zawodnicy są w optymalnej formie i cieszą się grą. Zespół z Kemerova jest rewelacją Superligi i jak widać znalazło to również odzwierciedlenie w Pucharze Rosji. Kolejne znakomite spotkanie rozegrał wczoraj atakujący Pavel Frost (31 punktów). Równie dobrze zagrał Samuel Tuia. Trochę brakowało wsparcia w ataku ze strony reprezentanta Niemiec, Bjorna Andrae.

Te zespoły spotkały się już w Superlidze (10.12.2011) i wtedy Kuzbass Kemerovo pokonał zespół Lokomotivu 3:0. Mecz był rozgrywany w Novosibirsku.

Faworytem jest chyba Lokomotiv, ale trzeba pamiętać, że ten zespół był stawiany w roli faworyta i broni tytułu sprzed roku. Ciąży na nich spora presja. Kuzbass od ćwierćfinału był przez wszystkich skreślany, jednak cały czas pokazuje, że trzeba się z tą ekipą liczyć. Dla zespołu z Kemerova awans do LM poprzez Puchar Rosji to spora szansa. Jeżeli zagrają swoją siatkówkę to spokojnie mogą powalczyć z Novosibirskiem. Dobry kurs, więc można próbować.

Typy:
Kuzbass Kemerovo (+1.5 seta) @ 2.00 Betsafe ⛔
Kuzbass Kemerovo @ 2.90 Betsafe ⛔


Chyba zmęczenie zawodników Kuzbassu dało o sobie znać. Szkoda trochę 3 seta, w którym zawodnicy z Kemerova prowadzili już 7:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
W meczu finałowym ja postawiłem over 3.5 seta po bardzo dobrym kursie 1.500 w Pinnacle.
Też skłaniałbym się ku drużynie z Kemerova (kursowo oczywiście) ale zmęczenie może dać się we znaki. Nowosybirsk wczoraj spacerek w 3 setach, Kuzbas mordercza pięciosetówka, a i kadrowo bardziej przekonuje mnie Lokomotiv, stąd trochę ostrożności i pewna lokata jak dla mnie.
⛔⛔⛔
Edit: no to ładnie pojechał Lokomotiv 3-0 na lajcie. He he w 3 secie Kuzbas prowadził 7-1 mówię sobie tamtym się syndrom 3 seta włączył. Za chwilę wynik 14-11 dla Loko...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja polecam over 177,5 1.85 Bet365, niska linia, przy 4 setach jest bardzo duża szansa, że wejdzie. 2 sety ciężko będzie ugrać Kuzbassowi bo po wczorajszym bardzo cięzkim meczu z Iskrą mogą być troche zmęczeni a ponadto Novosibirsk ostatnio imponująca forma, m.in. dwa razy demolka przypadkowej zbieraniny Fenerbahce.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Grecja A1 18:00 28.12.2011r
Foinikas Syroy - Pamvochaikos
typ: 2/2
4.0
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu dziewiatej kolejki greckiej siatkarskiej ligi A1 Foinikas Syroy na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Pamvochaikosu. Niestety przez kryzys finansowy w Grecji role w lidze się odwrocily. Potega greckiej siatkowki - Panathinaikos z bilansem 1-7 zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w lidze. Dzisiejsze spotkanie bedzie hitem kolejki, gdyz spotkaja sie kolejno czwarta i trzecia druzyna ligi. Obie ekipy dzieli w tabeli cztery punkty, wiec nie zamienia sie one miejscami napewno po tej kolejce. Faworytem z racji wlasnego parkietu wydaja sie byc siatkarze Syroy, ja mam jednak nieco odmienne zdanie. O ile dzisiejsi gospodarze dobrze radza sobie w tym sezonie, to na wlasnym parkiecie raczej zawodza. Sposrod trzech rozegranych spotkan u siebie wygrali zaledwie jedno. Przegrywali natomiast z piąta ekipą - Alexandropoulis i liderem - Olympiakosem. Druzyna ich dzisiejszych przeciwnikow przegrala jak do tej pory w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie, z liderem Olympiakosem. Ma na swoim koncie trzy wygrane z rzedu, w tym wlasnie z Alexandropoulisem. Na wyjezdzie odprawili oni rowniez bez straty seta Patras i Lamle. Ponadto druzyna dzisiejszych gospodarzy daleka jest raczej od szczytu formy. Sposrod pieciu ostatnich spotkan wygrala zaledwie dwa i po wspanialym poczatku sezonu systematycznie spada w ligowej stawce. Sadze, ze obecna dyspozycja, jak i forma Syroyu w spotkaniach u siebie stawia w roli faworytow gosci, po takim kursie az zal byloby nie sprobowac!
polecam rowniez typ: 2 2.50 bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mecz o III miejsce:
Iskra Odintsovo - Belogorie Belgorod 3:0 (25:19, 27:25, 25:23)

FINAŁ:
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)


Nagrody indywidualne:
MVP: Michael Sanchez (Novosibirsk)
Libero: Alexey Verbov (Iskra)
Atakujący: Pavel Moroz (Kemerovo)
Blokujący: Artem Volvich (Novosibirsk)
Rozgrywający: Konstantin Ushakov (Kemerovo)
Zagrywający: Samuel Tuia (Kemerovo)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom