>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
pytanie chyba raczej do ktoregos z modow -

uzywam mozili za przegladarki ale mniej wiecej jak przez 10-15 minut nie odswieze forum ona mnie przekierowuje do ponownego logowania, i nie bylo by w sumie wiekszego problemu i wiedzialbym jak to rozwiazac gdyby nie fakt iz z innymi forami takiego problemu nie ma... tylko z tym.

ktos ma jakies propozycje jak rozwiazac ten problem? xD
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja tak miałem wcześniej że zawsze jak wchodziłem na forum to od razu mnie logowało, ale kiedyś ktoś inny na kompie chciał sobie wejść i nie dało się wylogować... nawet po kliknięciu &#39;wyloguj&#39; i odświeżeniu logowało z powrotem na moje konto.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi oto czy istnieje mozliwosc podlaczenia ps3 do monitora ?
Żeby podłączyć monitor będziemy potrzebowali konwertera HDTV2VGA, polecam go jest to najlepszy konwerter, dostępny na polskim rynku.
A teraz kilka aspektów technicznych:
1) jeśli nasz monitor moze przyjąć sygnał fullHD to polecam kable component sony, są dobre, a jeśli nie ma takiej mozliwości, to kable do 50zł wystarczą.
2)Przy komponencie, nie ma skalowania filmów wogóle, oraz filmy blu są wyświetlane tylko w roździałce 720p, ale że mamy do czynienia z crt, więc skalowanie nie jest potrzebne, jakoś obrazu jest doskonała w każdej rozdzielczości.
3)WAŻNE: monitory LCD nie obsługują rozdziałek &quot;i&quot; a crt są wstanie wypalić oczy przy tych rozdziałkach.

Jak to wszystko podłączyć:
Potrzebujemy, monitor ze złączem d-sub, ps3, kable component, konwerter, i monitor albo telewizor ze złączem component.
1. Podłączamy kable component do MONITORA ALBO TELEWIZORA ZE ZŁĄCZEM COMPONENT!!!!!!!!
2. Wchodzimy w ustawienia obrazu i ustawiamy, rozdziałki 576p/720p/1080p,i je zapisujemy a dźwięk puszczamy chinczami, optykiem lub hdmi.
3. Odłączamy konsole od monitor albo telewizor ze złączem component.
4. A teraz podłączamy konsole do konwertera, a konwerter do monitora. I wszystko powinno śmigać.

Wersja alternatywna podłączenia
Potrzebujemy, monitor ze złączem d-sub, ps3, kable component, konwerter, kable chinch które dostaliśmy w zestawie, telewizor crt/plazma/lcd który ma złącze chinch.
1) Podłączamy ps3 do TV kablami chinch, wchodzimy w ustawienia display
2) Wybieramy sygnał kablem component
3) Następnie zaznaczamy rozdzielczości obsługiwane przez twój monitor i nic dalej nie naciskamy.
4) Podłączamy component do konwertera, a konwerter do monitora I DOPIERO TERAZ PODŁANCZAMY KABLE COMPONENT DO PS3
5) Naciskamy dopiero teraz przycisk w prawo na pazie/klawiaturze/pilocie.
6) Zapisujemy ustawienia obrazu, i ustawiamy czym ma lecieć dźwięk.
7) Powinno śmigać

Jeśli mamy zwykły monitor o proporcjach 4:3, oraz nasz monitor nie przeskaluje obrazu do panoramy, to aby otrzymać obraz panoramę:
1) Mierzymy wysokość ekranu.
2) Następnie mnożymy to razy 0.75.
3) Wynik to wysokość obrazu w trybie panoramy.
4) Ustawiamy obraz w meni monitora.
W moim przypadku w monitorze 22 cali crt ponad full HD to otrzymałem wynik 23,25cm, nie wiem jak z innymi monitorami, ale najlepszy obraz z ps1/2 otrzymamy bez upscallingu.
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
a orientujesz sie moze jak bedzie wygladal obraz na Samsungu t220 chodzi mi poprostu oto czy owy monitor pokaze na co stac konsole
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
wie ktos moze co jest grane zdjelem ostatnio simlocka z telefonu dzialal pare dni bez zarzutu dzis sprawdzajac cos w telefonie zauwazylem nieznany folder &quot;executor&quot; wchodzac w niego telefon zgasl i teraz niechce sie wlaczyc spotkal sie juz ktos z czym takim
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wie ktos moze co jest grane zdjelem ostatnio simlocka z telefonu dzialal pare dni bez zarzutu dzis sprawdzajac cos w telefonie zauwazylem nieznany folder &quot;executor&quot; wchodzac w niego telefon zgasl i teraz niechce sie wlaczyc spotkal sie juz ktos z czym takim
założę się że simlock ściągałeś w serwisie, bo taki folder właśnie w niektórych telefonach powstaje, i wiem że należało go najpierw chyba usunąć, albo go wcale nie ruszać, bo mogą być kłopoty z softem, a widzę że jesteś z lbn to pewnie jakieś 30-50zł jeśli oczywiście padł soft, bo może telefon ma jakieś humory po prostu i wstanie ! ja sądzę że to 99% jest wina softu, i tego folderu nie wolno ruszać, albo po prostu powiedzieć nich ci go usuną, no chyba jeśli jest to SE to sam możesz to zrobić :spokodfhgfh:
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
wlasnie to jest SonyEricsson k770i czy przez taki zwykly kabel mozna to zrobic czy jest potrzebny jakis inny simlocka tak jak mowisz sciagalem w serwisie a ten glab co to sciagal nic mi na ten temat niepowiedzial a jego obowiazkiem bylo mnie o tym poinformowac lub poprostu usunac
ps. jak mozesz to napisz na gg 6554760
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
potrzebuję stronki którą kiedyś miałem, a były na niej mecze w danym dniu, a pod każdym meczem były kanały na jakich te mecze są nadawane, to była bardzo dobra stronka, gdyż nieraz fajne mecze nie lecą tylko na polsacie sport czy extra ale na innych mniej znanych i nie polskich, jeśli ktoś ma namiar to proszę o niego ?
 
adrien-fly 0

adrien-fly

Użytkownik
potrzebuję stronki którą kiedyś miałem, a były na niej mecze w danym dniu, a pod każdym meczem były kanały na jakich te mecze są nadawane, to była bardzo dobra stronka, gdyż nieraz fajne mecze nie lecą tylko na polsacie sport czy extra ale na innych mniej znanych i nie polskich, jeśli ktoś ma namiar to proszę o niego ?
liveonsat.com
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
posiadam kartę niebieską z delfinkiem do konta &quot;ekonto&quot; w mbanku, i mam takie pytanie, czy na tę kartę da się wypłacać pieniądze z konta moneybookers ?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
odsetek jednak nie ma przy mandatach. jak komornik zawita a raczej poborca skarbowy pobiera jakieś tam swoje koszty. chce tego uniknąć choć są to niewielkie pieniądze. mam konto w mBanku i chce przelać kase za mendownie. wybrać przelew dowolny czy przelew podatku? jest w ogóle jakaś różnica? jeśli dowolny to jaki tytuł przelewu wpisać? a jeśli podatku to do US czy innego organu podatkowego?

podbijm. proszę o jakąś podpowiedz
 
K 16

kombi

Użytkownik
Panowie proszę o pomoc w wyborze LCD 32 cale telewizora do 2 tys. bo nie znam się a chcę kupić w najbliższych dnaich. Proszę o pomoc i polecenia modeli do podanej ceny. Z góry dziękuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom