>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
zobaczę w betssonie na razie jaką mają ofertę, bo w betsafe trzeba mieć minimalny kurs w meczy 1.50 aby dokonać obrotu, a ja się specjalizuje w overach 1.5 i takiego kursu nie uzyskam !
 
K 16

kombi

Użytkownik
Panowie proszę o pomoc w wyborze LCD 32 cale telewizora do 2 tys. bo nie znam się a chcę kupić w najbliższych dniach. Proszę o pomoc i polecenia modeli do podanej ceny. Z góry dziękuje
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jak u bukmachera mogę sobie policzyć ile wygram za system, powiedzmy że gram:
5 meczy i system 4z5 więc stawiam 25zł łącznie (po 5zł)
i za wszystkie bym miał np. 145zł wygranej, a ile będę miał jak nie wejdzie jeden mecz, jak to się liczy ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jak u bukmachera mogę sobie policzyć ile wygram za system, powiedzmy że gram:

5 meczy i system 4z5 więc stawiam 25zł łącznie (po 5zł)

i za wszystkie bym miał np. 145zł wygranej, a ile będę miał jak nie wejdzie jeden mecz, jak to się liczy ?
byl gdzies na forum &#39;program&#39; do tego (arkusz excela) gdzie podstawiasz tylko kursy i wylicza Ci wszystkie opcje, poszukam tego u siebie na kompie (bo chyba mialem) i jak znajde to Ci wrzuce

Edit: poszedl priv, ale jak chcesz grac to w naziemnych to najlepiej tworz e-kupony i to Ci wszystko pokaze
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
byl gdzies na forum &#39;program&#39; do tego (arkusz excela) gdzie podstawiasz tylko kursy i wylicza Ci wszystkie opcje, poszukam tego u siebie na kompie (bo chyba mialem) i jak znajde to Ci wrzuce
było by dobrze, możesz podesłać link na pw jak coś :spokodfhgfh:
 
V 256

vernix

Użytkownik
Panowie proszę o pomoc w wyborze LCD 32 cale telewizora do 2 tys. bo nie znam się a chcę kupić w najbliższych dniach. Proszę o pomoc i polecenia modeli do podanej ceny. Z góry dziękuje
dzisiaj w ulotce Saturna widziałem LG 32&quot; FullHD za 1999,- . Firma (LG) moim zdaniem b. dobra, ich monitor służył mi bezawaryjnie przez 4 lata i oczywiście nadal działa, jednak teraz mam LCD ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Cliftonville - Newry Town
szukam wyniku tego meczu. pomoże ktoś?
wygoglowałem że to niby liga irlandzka, lecz nie mogę nigdzie znaleźć tego wyniku. wychodzi nawet chyba na to że to nie ta liga ale innej się dopatrzyć nie mogę:/
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Potrzebuję się skontaktować telefonicznie z supportem Gamebookers.
Kontaktował się ktoś z Was tym sposobem? Jeśli tak, to mam kilka pytań.
Domniemam iż muszę zadzwonić pod ten numer: 00-800-2000-8282
Tak więc czy support telefoniczny posługuje się tylko j. angielskim czy też polskim?
Dzwoniliście z komórki? Telefonu stacjonarnego? Budki? Jaki koszt rozmowy Was wyszedł?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Potrzebuję się skontaktować telefonicznie z supportem Gamebookers.
Kontaktował się ktoś z Was tym sposobem? Jeśli tak, to mam kilka pytań.
Domniemam iż muszę zadzwonić pod ten numer: 00-800-2000-8282
Tak więc czy support telefoniczny posługuje się tylko j. angielskim czy też polskim?
Dzwoniliście z komórki? Telefonu stacjonarnego? Budki? Jaki koszt rozmowy Was wyszedł?
Podbijam. Może znajdzie się ktoś, kto jest w stanie mi pomóc?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam
mam taki problem z najnowszym fm. zainstalowałem gierkę, zainstalowałem patcha, skopiowałem cracka i chce włączyć grę a tu taki błąd wyskakuje:
&quot;aplikacja nie została zainicjowana (cyferki jakieś). kliknij ok, aby zakończyć aplikację.&quot;
czy ten błąd może być związany z tym iż mój komputer nie spełnia nawet najminimalniejszych wymagań sprzętowych? czy może jest to związane z czymś innym?
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
Bukmacherka zajmuje sie od paru miesiecy! Szukam bukmachera ktory w ofercie NHL mialby oferte onder/over np 4.5 lub 6 oczywiscie po mniejszym kursie ! Prosze o wiadomosc na private ,z gory dziekuje!
 
V 256

vernix

Użytkownik
witam

mam taki problem z najnowszym fm. zainstalowałem gierkę, zainstalowałem patcha, skopiowałem cracka i chce włączyć grę a tu taki błąd wyskakuje:
&quot;aplikacja nie została zainicjowana (cyferki jakieś). kliknij ok, aby zakończyć aplikację.&quot;
czy ten błąd może być związany z tym iż mój komputer nie spełnia nawet najminimalniejszych wymagań sprzętowych? czy może jest to związane z czymś innym?
Dokładnie tak jak piszesz, jeżeli nie spełniasz wymagań to gra nie ruszy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom