>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Korzystam z Opery. I zeby dodac nowa karte kilkalem zawsze taki + (plusik) po prawej stronie obok kosza na smieci. Wie ktos jak to przywrocic?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jaką pocztę polecacie ... chodzi mi o to aby:
meile szybko na nią dochodziły, np. po rejestracji
żeby nie było problemów w przypadku kradzieży konta, czyli żeby było można je odzyskać
???
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
jaką pocztę polecacie ... chodzi mi o to aby:

meile szybko na nią dochodziły, np. po rejestracji
żeby nie było problemów w przypadku kradzieży konta, czyli żeby było można je odzyskać

???
gmail ???? czyli poczta na google
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
pytanie do abonentow cyfry plus

pojawila sie promocja canal+ przez 12 miesiecy za darmo
to dotyczy obecnych klientow czy nowych?
jak obecnych to wystarczy zamowic i juz?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
tak, ale to jest aukcja wieloprzedmiotowa, i tu cena będzie znacznie niższa niż zwykła jedno sztukowa czy też kup teraz, już raz kupiłem piłkę do siatki znacznie taniej, na takiej aukcji, a w teren taki laptop jest idealny, mały, lekki, mocna bateria, usb, dobry dysk, mocny zasięg wifi ... WARDRIVING ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
pytanie: po aktualizacji systemu wyskakuje mi ze moje wersja windowsa jst nielegalna :p przy właczaniu komputera oraz cały czas na pulpicie jest okienko informacyjne o pirackiej wersji, czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć prócz formata?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NHL 09 crack....
Pilnie potrzebny crack do nhl 09. Najlepiej plik w rapidzie. Tak aby chodził na viście.... z fifą problemów ie było (fify nie polecam :p ). A do nhl nie moge znaleźć.... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom