>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam pytanko chłopaki
otóż jeśli w kasynie się gra na monety &quot;coins&quot; to w każdym kasynie te coinsy są warte tyle samo. np. $$$ czy w różnych kasynach różnie liczą ... bo jestem ciekaw ile np. bym miał $$$ za 1000 coins ? bo nie wiem dokładnie jak to jest !
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Panowie mam problem ! mam zainstalowanego najnowszego firefoxa i do tego wtyczke Adblock Plus i caly czas wszystko chodzilo rewelacyjnie reklamy mi sie nie pojawialy na stronach a tu od pewnego czasu zauwazylem ze wtyczka ta nie blokuje reklam mimo ze caly czas jest aktywna i moje pytanie w czym tkwi problem ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja miałem to zainstalowane ale mi blokowało też dodatkowe okna. Nie mogłem otwierać okien typu: wpłaty MB, historię kuponów w bet365, GB.
Ogólnie blokowało mi to co nie trzeba... to wyłączyłem tę opcję.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Poszukuje napisow do nowej czesci Batmana, the Dark Knight.. wersja, ktora sciagnalem ma taka nazwe: The.Dark.Knight.2008.DVDRIP-ZEKTORM i ma 700 MB.
Na napi projekt nie ma, nie umiem nigdzie znalezc
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Poszukuje napisow do nowej czesci Batmana, the Dark Knight.. wersja, ktora sciagnalem ma taka nazwe: The.Dark.Knight.2008.DVDRIP-ZEKTORM i ma 700 MB.

Na napi projekt nie ma, nie umiem nigdzie znalezc
nie znalazl to nie ma, poczekaj z dwa dni, albo sciagnij byle jakie i dopasuj sobie to w wiekszosci przypadkow kwestia przesuniecia o parwe sekund do przodu lub tylu


POSZUKUJE SPOLSZCZENIA DO GRY INFERNAL MA KTOS COS TAKIEGO?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP


jest to zakład w bet365
powiedzcie mi czy dobrze go rozumiem ...
gram strzelca po kursie 3.0 a do niego jakieś 2 mecze o łącznym kursie 1.50 i jeśli te 2 mecze mi siądą, a strzelec nie strzeli pierwszej bramki lecz np. drugą to wtedy za postawione 100zł wygrywam 50zł ... bo kurs ze strzelca jest skracany do jego 1/3 a z dwóch meczy siadł by mi kurs 1.50 czyli łącznie bym miał kurs 1.50 za 100zł
czy dobrze to rozumiem ?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Potrzebuję referatu o sporcie w 20-leciu międzywojennym, mogą być o MŚ w Urugwaju :] Jeżeli by ktoś miał jakieś ciekawe materiały, stronki byłbym wdzięczny ! ????
pozdROWienia ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam
kupował ktoś może alkohol przez internet? bo chciałbym zakupić Absynta a do Czech jakoś nie chce mi się specjalnie fatygować po owy trunek. znacie może jakieś sprawdzone strony? i najlepiej żeby to był absynt robiony wg starej receptury :p
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja mam dokładnie tego HP, zwiększyłem sobie tylko ilość pamięci RAM i jest git. Świetnie sie spisuję sprzęcik. Aha, i mam Windowsa XP a nie Vistę;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie potrzebuje kogoś kto zaopatrywał się w licencje na Kasperskiego na 3 i więcej stanowisk. Zapraszam na PW ;)

Jeszcze jedno: Wie ktoś ile idzie przelew do UK ? Zwykły bankowy. Z mBanku.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Panowie potrzebuje kogoś kto zaopatrywał się w licencje na Kasperskiego na 3 i więcej stanowisk. Zapraszam na PW ;)

Jeszcze jedno: Wie ktoś ile idzie przelew do UK ? Zwykły bankowy. Z mBanku.
co do przelewu to szybko, chyba jeden dzień, bo kupowałem telefon na allegro i właśnie przelewałem do UK a także mam ekonto, więc szybko :-D
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
witam

kupował ktoś może alkohol przez internet? bo chciałbym zakupić Absynta a do Czech jakoś nie chce mi się specjalnie fatygować po owy trunek. znacie może jakieś sprawdzone strony? i najlepiej żeby to był absynt robiony wg starej receptury :p
no niestety jeszcze nie spotkalem sie z czyms takim, a szkoda bo kto by nie wypil. z tego co kojarze to w czechach jest slaba wersja tego trunku. u mnie kiedys kumpel &quot;zrobil&quot; bania byla ostra ale smakowalo conajmniej zle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom