>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
&quot;Specjalista&quot; od Photoshop&#39;a poszukiwany : ) Miałbym dla takiego miłego kolegi dwie niewielkie prace (mały fotomontaż) - chętnych do pomocy zapraszam na pw ???? Mam nadzieję, że ktoś będzie tak łaskawy i pomoże ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Mam taką sprawę do osób, które siedzą troszeczkę w handlu i podatkach:
Chciałbym bez rejestrowania działalności i bawienia się w odprowadzanie podatków sprzedać pewien towar. Grupa docelowa to ludzie z mojego miasta, dlatego najchętniej wywiesiłbym ogłoszenia na słupach w moim mieście. Jedyny problem polega na tym, że nie wiem czy mogę tak bezkarnie wywieszać sobie ogłoszenia i sprzedawać towar, bez żadnych spraw prawnych. Muszę zaznaczyć, że towar miałby być sprzedawany taśmowo, tzn. w nieokreślonej ściśle ilości, a nie jednorazowo.
Wyjaśnię to na przykładzie:
Konkretny dezodorant kosztuje w sklepie ok. 20,00 zł
Ja złapałem fajne dojście, które pozwala mi załatwić taki sam dezodorant za 15,00zł (legalnie)
Chciałbym teraz na własną rękę sprzedawać ten dezodorant, po atrakcyjnej (względem mojego rynku) cenie 17,00zł
Chcę wywiesić ogłoszenie w stylu &quot;Sprzedam dezodorant, oszczędzasz 3,00zł, oryginał, warto itd...&quot; na słupie ogłoszeniowym w mieście.
Czy mam do tego prawo i czy mogę bezkarnie ogłaszać się w takim miejscu?
Jeśli nie, to od razu mam pytanie, dlaczego np. osoby, którym urodziły się labradory sprzedają je i ogłaszają się na słupach, choć raczej nie mają założonej na to żadnej działalności (widziałem takie ogłoszenia) ?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
zna ktos podobna gre do goalunited.pl? czyli menager pilkarski online tylko zeby byla bezplatna i nie bylo mozliwosci wysylania smsow po jakies tam dodatki...
 
arestides1 0

arestides1

Użytkownik
Mam taką sprawę do osób, które siedzą troszeczkę w handlu i podatkach:
Chciałbym bez rejestrowania działalności i bawienia się w odprowadzanie podatków sprzedać pewien towar. Grupa docelowa to ludzie z mojego miasta, dlatego najchętniej wywiesiłbym ogłoszenia na słupach w moim mieście. Jedyny problem polega na tym, że nie wiem czy mogę tak bezkarnie wywieszać sobie ogłoszenia i sprzedawać towar, bez żadnych spraw prawnych. Muszę zaznaczyć, że towar miałby być sprzedawany taśmowo, tzn. w nieokreślonej ściśle ilości, a nie jednorazowo.
Wyjaśnię to na przykładzie:
Konkretny dezodorant kosztuje w sklepie ok. 20,00 zł
Ja złapałem fajne dojście, które pozwala mi załatwić taki sam dezodorant za 15,00zł (legalnie)
Chciałbym teraz na własną rękę sprzedawać ten dezodorant, po atrakcyjnej (względem mojego rynku) cenie 17,00zł
Chcę wywiesić ogłoszenie w stylu &quot;Sprzedam dezodorant, oszczędzasz 3,00zł, oryginał, warto itd...&quot; na słupie ogłoszeniowym w mieście.
Czy mam do tego prawo i czy mogę bezkarnie ogłaszać się w takim miejscu?
Jeśli nie, to od razu mam pytanie, dlaczego np. osoby, którym urodziły się labradory sprzedają je i ogłaszają się na słupach, choć raczej nie mają założonej na to żadnej działalności (widziałem takie ogłoszenia) ?
Pisz na gg 3712105 jak będziesz. Wszystko postaram się wyjaśnić. Sprawa nie jest taka skomplikowana jak by się mogło wydawać.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Chciałbym bez rejestrowania działalności i bawienia się w odprowadzanie podatków sprzedać pewien towar. Grupa docelowa to ludzie z mojego miasta, dlatego najchętniej wywiesiłbym ogłoszenia na słupach w moim mieście. Jedyny problem polega na tym, że nie wiem czy mogę tak bezkarnie wywieszać sobie ogłoszenia i sprzedawać towar, bez żadnych spraw prawnych. Muszę zaznaczyć, że towar miałby być sprzedawany taśmowo, tzn. w nieokreślonej ściśle ilości, a nie jednorazowo.

W Anglii nie ma z takim czymś problemu ;).
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Jest ktoś na tyle dobry na forum z języka niemieckiego aby do jutro (Niedziela) tak do godziny 17:00 wysłał mi przetłumaczone teksty?

Musze dokonac projektu o Polsce. Specjały kuchni,kolęda cicha noc,O języku trochę i Wigilii Bożego Narodzenia. Projekt bedzie na ok 5 stron A4 oczywiście odpowiednio rozpalnowane a nie na pełne full strony.

Polega to na tym ze podsyłam tekst w języku polskim a ktoś odsyła mi przetłumaczony. Będę wdzięczny za każdy jeden prztłumaczony rozdział. czekam na zgłoszenia tutaj lub na pw. Odwdzięcze się w jakiś sposób. ;)

p.s. wiecie, że zawsze lepiej prztłumaczony ręcznie text. a jak nie to może zna ktoś jakiś dobry translator języka niemieckiego co przetłumaczy poprawnie zdania z polskiego na niemiecki? bo z tym translate google to nie do końca dobrze wychodzi.
 
other 60

other

Użytkownik
Mam takie pytanko, by się upewnić.
Jeżeli robię przelew z konta bankowego prywatnego na konto prywatne bankowe, to po jakim czasie zostaje on zrealizowany? Natychmiast? Czy 3 dni robocze? Czy jeszcze po jakimś innym czasie kasa zostanie przelana?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mam takie pytanko, by się upewnić.
Jeżeli robię przelew z konta bankowego prywatnego na konto prywatne bankowe, to po jakim czasie zostaje on zrealizowany? Natychmiast? Czy 3 dni robocze? Czy jeszcze po jakimś innym czasie kasa zostanie przelana?
1 dzien chyba ze te nsam bank to natychmiast.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom