>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
maszot 16

maszot

Użytkownik
Wiecie, czy są gdzieś na Pomorzu jakieś ośrodki lub campingi z większą liczbą boisk do siatki plażowej? Chciałbym się wybrać gdzieś na wakacje, gdzie można pograć cały dzień i miło spędzić wieczór.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam prośbę do osób znających dobrze język angielski, konkretnie proszę o przetłumaczenie tych zdań na angielski ;)
Witam. Od kiedy będą dostępne bilety na mecz Arsenal Londyn - AC Milan (turniej Emirates Cup) w kasach przy Emirates Stadium bądź w pobliżu obiektu?
Podkreślam, że nie posiadam karty kibica, chodzi mi o bilety ogólnodostępne.
Z góry wielkie dzięki.
Welcome. When the tickets for this match: Arsenal Londyn - AC Milan (Emirates Cup) will be available? I want to buy them close to the stadium. I dont have a fan card so I want to buy common tickets. Please reply.
Best Regards
Mysle ze spokojnie zrozumieja, jak Ci nie odpowiada taki standard to trudno
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Rybex trochę błędów tam masz, poza tym to powinno być w formie &#39;formal letter&#39; (z formalnymi zwrotami). Coś takiego chyba będzie ok:
Welcome,
I am writing to You in case of tickets for one of the Emirates Cup matches (Arsenal vs. AC Milan). I would like to ask about the overall sale. When the tickets will be available for common fans (I would like to buy them in Emirates ticket office) without Arsenal membership cards. I would be pleased if You answer me as soon as it is possible,
Best regards,
XXX.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
W angielskim You wielką literą piszemy tylko gdy zwracamy się do Boga.
Poza tym pisze się przez cały czas małą.
Tak mi wtłukli do głowy nauczyciele w szkole i na studiach.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Mam do Was wielką prośbę, mógłby mi ktoś podesłać na priv linki (najlepiej rapidshare, hotfile, storage lub megaupload) do gry The Sims 3 PL? Te które są na peb.pl nie działają ????

PS. Jeżeli to nieodpowiedni temat to sorry, ale pamietam że kiedyś pisano już takie prośby i wszyscy sobie pomagali ????
 
S 0

sztetos

Użytkownik
Mam taki problem, gdy chce cos obejzec na livie w bet365, to jest tak dziwnie zamazany obraz..
Co by moglo byc tego przyczyna??

Z gory dzieki
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Wiecie, czy są gdzieś na Pomorzu jakieś ośrodki lub campingi z większą liczbą boisk do siatki plażowej? Chciałbym się wybrać gdzieś na wakacje, gdzie można pograć cały dzień i miło spędzić wieczór.
Podbijam...
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Panowie mam problem z usb w kompie.Jak podłączam urządzenie to pierw wyskakuje mi dymek ze znaleziono urządzenie potem wyskakuje mi dymek z modelem(danego sprzętu) i po chwili wyskakuje mi że urządzenie nie odnalezione.Wie ktoś jak to zrobić?Może jakiś kodek?
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Jaki ma Pan system zainstalowany - czy jest to windows xp, windows vista, czy windows 7 i jakie urządzenia Pan podpina do portu USB ?
Na moje oko może to być wina systemu - na przykład dwa lata nie formatowany dysk, nic nie czyszczone itd - spowodowało to &quot;sieczkę systemu&quot; ???? lub urządzenie chce za dużo prądu :p
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
właśnie po formacie mi się tak zrobiło.System Windows Xp.A urządzenia jakie chciałem podłączyć to tel i mp3 ;) Może brakuje mi serwis paka?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Jak odtwarzać utwory muzyczne w last.fm?
Wyszukuję wykonawcę, klikam w wybrany album, po czym wyświetla się info o albumie, komentarze i lista utworów. Niektóre da się odtworzyć, ale tylko 30 sekund :-( A jak klikam na nazwę utworu to przechodzę do strony, na której mogę sobie włączyć filmik z youtube z tym utworem, ale często jest to teledysk i muszę czekać, aż się trochę załaduje albo filmik z koncertu.
Nie da się po prostu odtworzyć całego utworu, bez żadnej ścieżki video?
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
właśnie po formacie mi się tak zrobiło.System Windows Xp.A urządzenia jakie chciałem podłączyć to tel i mp3 ;) Może brakuje mi serwis paka?
Proponuję sciągnąć service pack 3, albo minimum 2 - i to rozwiąże problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom