>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
panowie, mam pewien problem z grą Assassin&#39;s Creed II. Mianowicie w ostatniej misji w Rzymie, nie mogę przedostać się przez te drzwi. Naokoło woda, słupy itp. Wspiać się nie mogę, nie mogę biegać i nie wiem co jest. Czy jakiś bład czy trzeba to jakoś inaczej przejść niż wspinaczką??
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Panowie powie mi ktos skad skombinowac jakas podstawowa strone internetowa zrobiona w programie KED albo moze wy macie cos na komputerze, na jakikolwiek temat.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sprawa przedstawia się tak:

Gadu gadu otwiera mi sie automatycznie wiec nie musze wpisywac hasła i:

-zapomniałem hasła do gadu
-zapomniałem e-mail jaki podałem przy rejestracji gg

Co mam zrobić żeby odnaleść stare hasło albo zmienic je na nowe?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
są programy do łamania haseł gadu. poszukaj w googlach bo kiedyś miałem podobny problem i rozwiązanie tego zajęło mi niecałe 5 min ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Potrzebuje kogoś kto zna bardzo dobrze język angielski, mam pare zdań do tłumaczenia niecałe pół strony ale tekst jest trudny (techniczny) jak coś ot PW ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Czy ktoś może studiuje zagranicą? dokładnie w Anglii albo chociaż wie czy można szukać jakiegoś dofinansowania studiów magisterskich w Anglii?
 
rumak57 271

rumak57

Coach
witam potrzebuje kogos co zna sie dobrze na stronach internetowych poniewaz musze troszke zmienic wyglad swojej a kompletnie nie mam pojecia jak to zrobic pomoze ktos??
 
slander 10

slander

Użytkownik
Czy ktoś może studiuje zagranicą? dokładnie w Anglii albo chociaż wie czy można szukać jakiegoś dofinansowania studiów magisterskich w Anglii?
Moja siostra studiuje na razie licencjat. Dokładnie nie wiem, ale zdaje się są takie kredyty dla studentów, które musisz spłacać dopiero jak będziesz zatrudniony na stałe przez chyba 2 lata. Może poszukaj w tym kierunku.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Zna ktoś może jakiś program do oglądania na nim (za darmo ofc) BBC 1, BBC 2? Potrzebuję tylko tych dwóch stacji ;)
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Moja siostra studiuje na razie licencjat. Dokładnie nie wiem, ale zdaje się są takie kredyty dla studentów, które musisz spłacać dopiero jak będziesz zatrudniony na stałe przez chyba 2 lata. Może poszukaj w tym kierunku.
wiem że na licencjat większość szkół wyższych w Anglii daje spore dofinansowania ale niestety tam gdzie ja chce iść nie można dostać na magistrze żadnego stypendium i pożyczki. rozglądałem się również za kredytem studenckim w Polsce ale z tego co mi powiedzieli w banku nie ma takiej możliwości. a pytam bo może ktoś wie czy są jakieś programy dofinansować albo coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom