>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
mroku 104

mroku

Użytkownik
Witam. Ostatnio zauważyłem, że nie mogę pobierać z wrzuty:
mam nast. komunikat:
Podany plik XML nie zawiera żadnych informacji o stylach z nim związanych. Poniżej wyświetlone jest drzewo dokumentu.


&lt;Error&gt;
&lt;Code&gt;AccessDenied&lt;/Code&gt;
&lt;Message&gt;Access Denied&lt;/Message&gt;
&lt;RequestId&gt;549C404E&lt;/RequestId&gt;
&lt;BucketName&gt;c13.wrzuta.pl&lt;/BucketName&gt;

&lt;KeyName&gt;
wa5472/275806310010fdcc4c0240b4/0/nazwa.mp3
&lt;/KeyName&gt;
&lt;HostId&gt;fc18:5&lt;/HostId&gt;
&lt;Date&gt;Sun, 27 Jun 2010 12:54:12 GMT&lt;/Date&gt;
&lt;/Error&gt;
prosze o pomoc ;)
 
T 0

testoo

Użytkownik
Niestety, nie znaleziono pliku
Jeśli usiłujesz otworzyć tę stronę za pomocą starszego łącza, plik może być już nieaktualny i niedostępny.
Być może wystąpiły chwilowe problemy techniczne. Jeśli mimo prób nadal nie możesz otworzyć tej strony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i podaj ten numer błędu: 404. Dziękujemy za zrozumienie.




Mam taki problem na Maria.
Co mam robic? Osoba która mi pomoże dostanie coś w zamian na moneybonkres.
PW
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
wiecie, gdzie moego dostac cos takiego :


?
PS oczywiscie chodzi mi o bluze eldoki ???? pozdro.
Kiedyś wraz z Fabikiem miałem podobny problem ws. koszulki Eldo, pisz do niego na FB, odpisuję bardzo szybko, poda Ci firmę i nr. aukcji lub sklep, w zależności od tego jakie mu zadasz pytanie.
Pozdrawiam .;)
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Panowie takie pytanie może ktoś jest zorientowany w tym.
Kumpel wysłał mi pieniądze wczoraj po 13 przelew zwykłym (takim co się wypełnia druczek). Do tej pory nie mam ich na koncie. Kiedy mogę się ich spodziewać?
Konto mam w PKO BP a kolega wysyłał ten przelew w banku Pekao SA.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Panowie takie pytanie może ktoś jest zorientowany w tym.

Kumpel wysłał mi pieniądze wczoraj po 13 przelew zwykłym (takim co się wypełnia druczek). Do tej pory nie mam ich na koncie. Kiedy mogę się ich spodziewać?

Konto mam w PKO BP a kolega wysyłał ten przelew w banku Pekao SA.
Dzisiaj ;)
 
A 0

anana_kofana

Użytkownik
Serdecznie witam wszystkich Kibiców ????
Zwracam się z gorrrrrącą jak dzisiejszy dzień prośbą o pomoc w napisaniu pracy licencjackiej, poprzez wypełnienie poniższej ankiety, dotyczącej sktuteczności sponsoriungu sportowego na przykładzie osób deklarujących zainteresowanie sportem. Jako nowy użytkownik nie mogę umieszczać linka w poście, dlatego schowałam go na swoim profilu jako moje &#39;zainteresowania&#39;.

Za każdą ankietę będę postokroć wdzięczna!
Pozdrawiam! ????
AK
 
V 256

vernix

Użytkownik
No i nie doszły dzisiaj... Dziwne to jest trochę że to tyle trwa. Teraz pewnie dopiero w poniedziałek wejdą...
Chyba w oddziale &quot;leniuszki&quot; siedzą ???? Wiele razy wysyłałem pieniądze z Pekao SA do różnych polskich banków i najpóźniej następnego dnia były na kontach.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Lou Monte - Hey Compare / Eh cumpare / Hey Gumbaree
Poszukuję tej piosenki w wersji z reklamy Rexony o sędzi piłkarskim.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Chyba w oddziale &quot;leniuszki&quot; siedzą ???? Wiele razy wysyłałem pieniądze z Pekao SA do różnych polskich banków i najpóźniej następnego dnia były na kontach.
Czy możliwe że przelew jeszcze nie doszedł? od środy od godziny 13:30? Robiony w okienku Pekao SA jako przelew zwykły - mój bank PKO BP... Jest możliwość że kasa się pojawi jutro?
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
czy znacie jakieś strony typu meczenazywo.pl, na których są udostępniane linki do meczów ale po angielsku, z jakąś duża bazą danych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom