>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Siema
Mam taki problemik z moim SE k770i. Otóż, przestał czytać moją kartę pamięci a jest to M2 256 mb. Kartę przekładam do innego SE i tamten telefon normalnie ją czyta. Próbowałem ją sformatować, ale potrzebny jest jakiś kod blokady tel...
Jak uważacie, problem z kartą czy z telefonem? I może ktoś wiec jak poradzić sobie z tym problemem?

Piszcie jak coś wiecie! Pozdro:cool:
Przeżucam na nową stronę:razz:
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Mam ogromną prośbę.
Mianowicie kilka dni temu wysłałem za pobraniem na allegro przesyłkę. Zapłaciłem za wysłanie paczka poszła i kontakt za klientem się urwał... Teraz do mnie przyszła paczka z powrotem. Łącznie za wysłanie w dwie strony to wydatek rzędu 40 kilku złotych. Co mam zrobić żeby odzyskać te pieniądze, skoro nawet nie mam kontaktu z kupcem. Proszę o szybką pomoc tu lub na pw.
Z góry dzięki
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Mam ogromną prośbę.
Mianowicie kilka dni temu wysłałem za pobraniem na allegro przesyłkę. Zapłaciłem za wysłanie paczka poszła i kontakt za klientem się urwał... Teraz do mnie przyszła paczka z powrotem. Łącznie za wysłanie w dwie strony to wydatek rzędu 40 kilku złotych. Co mam zrobić żeby odzyskać te pieniądze, skoro nawet nie mam kontaktu z kupcem. Proszę o szybką pomoc tu lub na pw.
Z góry dzięki
Raczej już nic nie zrobisz. Podstawa to wystawić takiej osobie odpowiedni komentarz. Masz nauczę na przyszłość, że nie wysyła się paczek za pobraniem. Najpierw pieniążki na konto, potem wysyłka. Na allegro oprócz uczciwych ludzi są też naciągacze oraz dzieciaki, które lubią się pobawić czyimś kosztem. Brak słów. ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam. poszukuję filmu 13 dzielnica - ultimatum. nie mogę zbytnio tego znaleźć, a jak już znajdę jakieś linki to już wygasłe :/
proszę o pomoc ????
tylko nie rapidaaa :p
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
poszukuję linków na rapidshare do gry Alan Wake xbox360 region PAL, może być wersja angielska, ale polską jak ktoś ma nie pogardzę ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
dzięki za pomoc:/ na peb od ok 1,5 roku nie ma linków bo podpisali pakt z microsoftem a na dw nie ma tej gry od 29 czerwca. myślałem że bardziej się wysilisz...
No rzeczywiście nie sprawdzałem linków, fakt te z rapida nie działają ale w ostatnim poście w temacie na dw są działające linki z Przeklej.pl więc jak ci bardzo zależy to nie będzie problemu ze ściągnięciem z innego serwera :cool:
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
No rzeczywiście nie sprawdzałem linków, fakt te z rapida nie działają ale w ostatnim poście w temacie na dw są działające linki z Przeklej.pl więc jak ci bardzo zależy to nie będzie problemu ze ściągnięciem z innego serwera :cool:
mam premium na rapidzie
 
N 12

nipek

Użytkownik
Witam. Kupiłem ostanio telewizor Full HD i tak przeglądałem ostatnio stronę chomikuj i zobaczyłęm że można pobrać filmy w jakości HD. Czy jak sciągne taki film i wrzuce go na pamięc usb,podłącze do TV czy ten film będzie śmigać czy trzeba zrobić coś innego jak to jest ? Bo ja w te klocki ciemna masa jestem :p
 
V 256

vernix

Użytkownik
Witam. Kupiłem ostanio telewizor Full HD i tak przeglądałem ostatnio stronę chomikuj i zobaczyłęm że można pobrać filmy w jakości HD. Czy jak sciągne taki film i wrzuce go na pamięc usb,podłącze do TV czy ten film będzie śmigać czy trzeba zrobić coś innego jak to jest ? Bo ja w te klocki ciemna masa jestem :p
Teoretycznie telewizor powinien odtwarzać taki film, jednak sprawdź w instrukcji jakie formaty plików obsługuje Twój telewizor.
 
N 12

nipek

Użytkownik
Teoretycznie telewizor powinien odtwarzać taki film, jednak sprawdź w instrukcji jakie formaty plików obsługuje Twój telewizor.
Dzięki za Odp !
Ale nadal tego nie ogarniam.. Mówię ściagnę teledysk i sciągnełem pierwszy lepszy o takiej nazwie PUSSYCAT DOLLS - I Don&#39;t Need A Man HD AC3 Xvid.avi i Telewizor już nie odpalił tego teledysku. Pomyślałem sobie a zobaczę jak będzie z tapetami w jakości HD no i tapety odtwarzało :-|????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom