>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
N 0

nieobeznany

Użytkownik
Cześć Bardzo bym Cię prosił o podanie linku na koszykówke międzynarodową
Trofeo Angelocci czy coś w tym stylu szczególnie interesują mnie dzisiejsze wyniki


Włochy - Grecja i Chorwacji z kimś cienkim nie pamiętam już

z góry dzięki ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Koszulki piłkarskie
Wiecie może gdzie można kupić koszulki piłkarskie z nadrukiem? dokładnie chodzi mi o koszulkę Juventusu, na allegro jest ale tylko w rozmiarze XL;/
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
siema, chce poleciec w najblizszym czasie [w przeciagu tygodnia, dwoch] do leeds, mam mozliwosc wylotu z warszawy i gdanska ale nie moge znalezc nigdzie bezposredniego lotu do tego miasta, a nawet do manczesteru czy do liverpoolu ktore sa polozone najblizej, slabo sie orientuje w tym wszystkim a moze korzystam ze złej strony lataj.pl? obadalem strone wizzair.com i jest lot gdansk - liverpool za 350/450zl gdzie normalnie na innych stronach ceny sa po 800zl czemu taka roznica? nigdy nie latalem i nie mam pojecia jak to jest na lotnisku gdzie mam oddac bagaz gdzie bedzie wylot?
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
ale za ogromne pieniadze z przesiadkami, ja chce wydac maks 800zl i bez przesiadek na wizzair jest wlasnie na 1 lipca za 359zl bezposredni lot i to mnie bardzo dziwi..
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ale za ogromne pieniadze z przesiadkami, ja chce wydac maks 800zl i bez przesiadek na wizzair jest wlasnie na 1 lipca za 359zl bezposredni lot i to mnie bardzo dziwi..
ale co Cie dziwi? Ja latam do Bristolu po 200zl i mi jest dobrze. Lataj tanimi liniami to az bardzo nie zbiedniejesz.
lot to jest krajowy przewoznik i nim za zadne skarby nie lataj .
jezeli masz mozlwiosc wylotu z Krakowa [watpie] to easyjet ma bilety na 1 lipca za 340zl

 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Wiecie może gdzie można kupić koszulki piłkarskie z nadrukiem? dokładnie chodzi mi o koszulkę Juventusu, na allegro jest ale tylko w rozmiarze XL;/
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
chcę zadzwonić z polskiego sim do polskiego sim znajdujacego sie w anglii jaki kod kierunkowy mam wpisac? wpisywalem juz 0044 785.... 0048 785... +44 785.. nie wiem oco kaman, pomoze ktos?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam panowie ???? Potrzebuję klucza do fm&#39;a 2009 ???? Jakby ktoś miał to z góry dziękuję ????
pozdROWienia ????
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
Witam,
gdy wypłacam kasę z buka to czy muszę mieć konto w banku?? czy wystarczy założyć konto na przykład w Moneybookers?? ile kosztuje utrzymanie konta w MB?? i ile płaci się za dokonaną transakcję?? thx za odpowiedzi :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom