>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
johny609 14

johny609

Użytkownik
wielkie dzięki!! chociaż wpisałem już dwa razy &quot;oryginalny&quot; serial i otwarło mi się okno z mozilli, że sobie jestem piratem i mam wykupić licencję, na którą dostane 20% zniżki ????
 
A 0

anti

Użytkownik
Od Anny M::Spełnij moje marzenie! Wejdz na link http://gofresh.pl/index.php?strona=slajdszol&amp;amp;slajdszol_id=37668 i oddaj na mnie głos kazdego dnia a moze przyczynisz sie do spełnienia moich marzeń!! roześlij ta widomość każdemu komu mozesz... teraz mozesz naprawde zrobic cos dla kogos!! Dziekuje serdecznie za kazdy głos ???? Smile
a ja potrzebuje pomocy w postaci glosow ???? jesli moderatorzy uznaja post za lamiacy regulamin to moga usunac. kazdy glos jest wazny, mozna glosowac codziennie, bede bardzo wdzieczny za kazdy oddany glos ???? w koncu typerzy musza sobia nawzajem pomagac ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
avi na 3gp
macie jeszcze jakis stronki bo ta mi przek. ale obrazu nie ma ;/
generalnie chodzilo by tez zeby rozmiar byl mniejszy, bo mam 176/144 a konw. do 320/240
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
avi na 3gp

macie jeszcze jakis stronki bo ta mi przek. ale obrazu nie ma ;/

generalnie chodzilo by tez zeby rozmiar byl mniejszy, bo mam 176/144 a konw. do 320/240
Wpisz w google convert avi to 3gp i będziesz miał do wyboru do koloru, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie jest tu moze ktos z Wroclawia ? Bo potrzebuje z Wroclawia Glownego dojechac autobusem na lotnisko i interasi mnie jaki jest to jest numer linni?
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
panowie jest tu moze ktos z wroclawia ? Bo potrzebuje z wroclawia glownego dojechac autobusem na lotnisko i interasi mnie jaki jest to jest numer linni?
406, ma on przystanek przy ulicy Dworcowej
dokładne namiary: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&amp;loc=Wroc%B3aw%2C+Dworcowa+&amp;Submit=Szukaj&amp;cId=&amp;sId=&amp;x=0&amp;y=0
tu masz rozkład godzin: http://www.wroclaw.pl/rozklady/przystanki/406_1_1.html
jak cos niebedzies dokladnie wiedzial to sie odezwij na gg, nr w profilu
 
piterach 0

piterach

Użytkownik
A da się ściągnać samą muzykę z filmiku z youtuba? Tzn. dać sie podobno da, lecz ja mam Windowsa 98 i nie moge uruchomić programu, który podobno ściąga dźwięk z filmu. Mógłby ktoś zrobić taką .mp3 i wrzucić gdzieś na rapida, czy gdzie indziej? Link do filmiku: htttttp://wwwwww.youtube.[coom]/watch?v=gYkBwXI4MCg ???? Wiem, troche może o za duże proszę, ale napisać chyba mogę.... ????

edit: matko, ile musialem nazmieniac link zeby nie pokazywolo sie okienko youtuba... :eek:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czy jest możliwośc przywrócenia archiwum GG? Skasowało mi się samo i nie mam pojęcia dlaczego, a miałem tam kilka ważnych wiadomości.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
No tak, tylko, ze z tego co patrzylem na ten program to on by znalazl archwium gdybym ja je usunal, a takiego, ktore usunelo sie, Bóg wie czemu, samo, raczej nie znajdzie. Chyba, że się mylę?
Jeśli nie sprawdzisz to się nie przekonasz ;) :spokodfhgfh:
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
A ja mam pytanie dotyczące gry Virtua Tennis 1. Mianowicie: jak się wali asy, tudzież jak przy serwie podkręcić piłkę? Szukałem na necie solucji (troche mi wstyd ???? ) i nie znalazlem. Wiem, że to nie forum komputerowe :p
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Czy jest możliwośc przywrócenia archiwum GG? Skasowało mi się samo i nie mam pojęcia dlaczego, a miałem tam kilka ważnych wiadomości.
Pocieszę Cię, że mi też się skasowało. Na pewno jest jakaś możliwość, wystarczy odpowiedni program chyba.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pocieszę Cię, że mi też się skasowało. Na pewno jest jakaś możliwość, wystarczy odpowiedni program chyba.
Ogólnie to chyba coś jest nie tak z GG, jeżeli wykombinujesz takowy program to daj znać, mam nadzieję, że da się to odzyskać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom