>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
takie chwilowe zawiasy to często występują jakoś idzie sie przyzwyczaić, ten mój trwa tak już 5 dni :p Myślę że to coś z ustawieniami zabezpieczeń neta albo z dostawcą, youtube np mi nie chodzi na mozilli i operze a na IE juz śmiga :-?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Potrzebuję informacji kiedy dane zespoły wygrały swoje ligi (kiedy już miały zapewnione mistrzostwo) - dokładnie:
Olympiakos, Porto, Inter Mediolan. Ważne! Proszę o pomoc ;). Znalazłem sobie już na stronie uefa.com, ale chcę się upewnić jeszcze, bo mam pewien problem :jezora:.
Inter - 17 maja po wygranej nad Sieną, Olympiakos dawno przed, a Porto? ;)
PS Już nieaktualne ????.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
&quot;Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy Grecji tytuł mistrzowski zapewnił sobie Olympiakos Pireus. Sukces przypieczętował wyjazdowym zwycięstwem nad Panioniosem Ateny 3:2&quot; Było to 22 Marca
Inter w sumie nie musiał wygrywać już ze Sieną, bo porażka Milanu z Udinese w tej samej kolejce dawała im mistrzostwo ;) no ale mogli świętować 17 Maja
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
Problem z telefonem-prosze o pomoc
WITAM.Mam taki problem a mianowicie-kupiłem telefon w PLUSIE na abonament,wczoraj kurier mi go dostarczył,wrzuciłem karte SIM,wszystko niby działa ale pod wskaźnikiem baterii pojawia się napis-&quot;nie działa&quot;-mam NOKIE 5130 POMOCY,za każdą odpowiedz bardzo DZIĘKUJĘ
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
cze mam taki problem
ostatnio rozwalilem na meczu kolano ( poszla lekotka), bylem u lekarza i postawnowilismy zrobic operacje ( artroskopia kolana to sie chyba nazywalo) narazie przechodze rehabilitacje. wypadek ten zdarzyl sie na meczu pilkarskim.

a pytanie jest takie czy moge sie starac o jakies odszkodowanie?????. jestem jeszcze ubezpieczony w szkole do wrzesnia. klub chyba tez musial mnie ubezpieczyc. oplaca sie jezdzic i tracic czas bo po ostatniej kontuzji skreceniu stawu kolanowego nic nie otrzymalem od ubezpieczalni tylko sie o jezdzilem

moze mial ktos podobny wypadek i mogl sie w tym wypowiedziec ;)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ja kiedyś złamałem nogę na meczu i z tego co pamiętam wypełniałem jakieś papiery w klubie i dostałem odszkodowanie...
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
A sędzia odnotował tą twoją kontuzję w protokole? Bo jeśli nie to może być problem. Ale jak coś to powiedz, że na treningu się to stało. A wtedy bez problemu dostaniesz odszkodowanie ;-)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ktoś włamał mi się m.i na MB.
Próbował na Unibet, przejął konto gmail.
i teraz ...
czy ktoś miał podobny problem ?
chodzi mi o gmail ?
ktoś zmienił hasło i nie mam dostępu.
Korzystam z tego niby ich formularza, ale jest on tak beznadziejnie skonstruowany, ze nie daje rady odzyskac konta.
Moze ktos mialk podobnie i jednak dał rade ?
jakies tricki,a lbo cokolwiek ?


pilne !
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Logo drużyny
Witam. Zna ktoś się na prawie autorskim i towarowym? Chcialbym sie dowiedzieć, czy używanie komercyjne lub niekomercyjne logo drużyny jest dozwolone czy nie. Pytam, bo znajomy poprosił mnie o stworzenie mu stronki-fanklubu i nie wiem czy moge mu tam pakować logo, żeby potem nie przyszli po mnie w nocy;) jeśli kolega wstawi tam np reflinka albo coś...
Wiem, że prawdopodobieństwo tego przyjścia dąży do zera, ale jednak przezorny zawsze ubezpieczony...
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Orientuję się ktoś może jak wygląda kwiesta opodatkowania, załóżmy wygrałem dużą kase kupuje samochód i przychodzą do mnie Szanowi Państwo z Urzędu Skarbowego potocznie zwani złodziejami ???? I się pytają skąd tyle kasy na ten samochód? Jest jakiś sposób aby to obejść? Samochód ma być zarejestrowany na mnie, a moje dochody nie pozwalałyby na kupno takiego sprzętu.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Panowie, mam taka prosbe ...
Na telefonach znam sie srednio, a ze konczy mi sie umowa w Plusie ( mam mixplus) to moge zmienic . Będę brał pewnie taką opcję 24 doładowania za 30 pln. Telefon mam dobry, nie chce zmieniać, chodzi mi o to, żeby wziąć ten, który najlepiej sprzedam ( z największą przebitką i szybko, jest branie na taki model ). Polecicie jakiś ?
http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhonesListCmd?catalogId=1000000002&amp;amp;categoryId=1000000014&amp;amp;storeId=10001&amp;amp;viewId=1&amp;amp;sorting=date
Tu jest lista dostępnych telefonów ;)
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Idź do najbliższego komisu z tą listą i poproś, żeby Ci gość napisał ile chce za dany model. Daje najlepszy efekt. Komis(i)arz wie najlepiej, co najlepiej sprzeda.
 
F 0

figus89

Użytkownik
zadania z Finansow
mam pytanko robil ktoś kiedykolwiek zadania z finansow...bo ja mam teraz zaliczenie...a nie umie wszsytkiego liczyc... oto zadania z ktorymi sie mecze..

zad.1.
Za wykonanie pewnej umowy odprowadzono do urzedu 19% podatku dochodowego w kwocie 475zl.Oblicz kwoty przychodu i dochodu podatnika, jesli koszty uzyskania przychodu stanowi 40% przychodu.Przedstaw stosowne obliczenia

zad 2.
splata 45-dniowej pozyczki w wysokosci 300 zl wyniosla 315 zl.oblicz nominalna stope oprocentowania tej pozyczki przy zalozeniu rachunku czasu wedlugo reguly bankowej.


jakby ktos umial to zrobic..to prosze o pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom