>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja moze pomocy nie potrzebuje, ale mam pytanie ... wiec tu zadam ;p
No więc... jak wiadomo legalnie w Polsce nie mozemy grac u netowych bukow, a jak to jest jak sie jest oddsmakerem ? tak mnie to zaciekawilo, czy mozna to wpisac jako swoj zawod, oczywiscie oddsmaker netowego buka .
Prosze o wypowiedzi tylko kumatych ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
ja moze pomocy nie potrzebuje, ale mam pytanie ... wiec tu zadam ;p

No więc... jak wiadomo legalnie w Polsce nie mozemy grac u netowych bukow, a jak to jest jak sie jest oddsmakerem ? tak mnie to zaciekawilo, czy mozna to wpisac jako swoj zawod, oczywiscie oddsmaker netowego buka .

Prosze o wypowiedzi tylko kumatych ????
czesto wypowiadasz sie w stosunku do moich wypowiedzi i zazwyczaj piszesz głupoty wiec teraz ja postaram sie cos ci odpisac(mam nadzieje ze nie głupiego)

A wiec gdy jestes tym odd-makerem to albo wyjezdzasz na Malte albo tak jakby działasz na ich przepisach, proste
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam.
Chcałem zapytać jak to jest z tą taryfą ( :?: ) 36i6... Da się ją zmienić jeśli mam nr. w Simplusie wpisując jakiś kod czy muszę iść specjalnie do salonu plusa :?:
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
czesto wypowiadasz sie w stosunku do moich wypowiedzi i zazwyczaj piszesz głupoty wiec teraz ja postaram sie cos ci odpisac(mam nadzieje ze nie głupiego)

A wiec gdy jestes tym odd-makerem to albo wyjezdzasz na Malte albo tak jakby działasz na ich przepisach, proste
wlasnie duzo firm ma siedzibe wlasnie na Malcie tam sa najlepsze warunki ;) no i klimat hehe
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Problem z Sopcast
Witam.

Już dość długo używam tego programu jest niezawodny w niedziele zawsze sobie przez IE bazując na Sopcascie oglądam mecz żużla no i w tygodniu też czesto w samym Sopcascie. Jednak w tą niedziele gdy wkleiłem link do IE ze strony SoccerLive coś mnie zdziwiło, wkiłem link i niewyskoczył nawet pasek bufurowanie w prawym dolnym ekranie miedia playera w IE, początkowo myślałem że to jakiś brak sygnału chwilowy jednak gdy juz po parunastu próbach uruchomienia meczu w IE nadal nic nie działało postanowiłem ten mecz odtworzyć przez sam Sopcast tym razem ladnie zaczeło się wszystko bufurować doszło dośc szybko do 100 % i nadal był czarny obraz, zdenerwowany zamknolem wtedy program. Myśąłem ze to tylko w przypadku tego meczu ten bład był jednak teraz gdy chce ogladać jaki kolwiek kanał na Sopcasie to mi się bufuruje okej nawet dochodzi tak jak wpsomniałem do 100 % jednak niema ani obrazu ani dzwieku. Kodeki mam te same co mialem prze ogladaniem tego meczu w niedziele nic niezmieniałem na kompie.

Poradzcie coś moze, bo bez Sopcasta to jakoś nuda wieczorami, wiadomo są jeszcze inne sposoby na ogladanie meczu, ale Sopcast to mimo wszystko podctawa.
 
M 0

mucka_2

Użytkownik
Jak by był tu ktoś dobry z niemieckiego to czy mógłby napisać mi coś na temat &quot;Chciałbym mieszkać w mieście i dlaczego&quot; lub &quot;Chciałbym mieszkać na wsi i dlaczego&quot;. Jakieś 8 zdań myślę, że by starczyło...z góry dzięki
 
matex 0

matex

Użytkownik
Dear XXX

We have received your request for a withdrawal as a wire transfer, due to unexpected problems that we have encountered with wire transfers over the last few months (such as it taking in excess of 4 weeks for the payment to reach the players bank account after it has left our bank account) we would like to strongly encourage you our valued player to open a Neteller account so that your withdrawal can be made in an acceptable time frame.

To set up and use a Neteller account is very easy, first register an account then you can deposit or withdraw from that account, and yes it’s that simple.

Kind regards
Nie do końca wiem czy dobrze zrozumiałem ten e-mail. Zleciłem juz jakis czas temu wypłatę z LuckyNetwork. Przelwe nie dochodził. Zagadałem na livechacie - okazalo sie ze wysla pod koniec miesiaca kase. Potem za jakis tydzien, dostalem e-mail w ktorym prosili mnie o skan dowodu i faxback. Wysałem. Kilka dni pozniej znow dostalem e-mial, abym wyslała im to ponownie bo mieli jakies klopoty techniczne. Ponownie wysłałem. Teraz kilka dni temu dostałem tkiego maila, jak wyżej. Mam go rozumiec, ze kasa jest juz wysła tylko z powodu opoznienie bedzie za ok 4 tygodnie, a proponują mi korzystanie z netellera, czy mam zalozyc netellera i zlecicl wypalte. dodam, ze w cashierze zniknela juz mozliwosc anulowania wypłaty.

z gory dzieki
 
D 0

dziadek987

Użytkownik
witam,
musze sprostac tematowi,który dotyczy modelu biznesowego wykorzystanego przez firme bet-at-home.com. dokladnie chodzi o to , ze musze napisac o ich e-businessie.

Nurtuje mnie jednak pytanie, które zadał mi dr na zajeciach (jak konsultowalem z nim temat), dlaczego w Polsce nie mozna zarejestrowac takiej strony, działalności gospodarczej jak bet-at-home?

rzeczywiscie sprawdzalem adresy roznych internetowych bukmacherów i adres korespondencyjny byl zawsze poza granicami Polski.

Proszę o w miarę konkretną i sensowną odpowiedź. Jeżeli ktoś pisał projekt na zaliczenie na podobny temat to proszę żeby się podzielił materiałami...

z gory dzieki za odpowiedź
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Powod jest prostszejszy niz ci sie wydaje. W polsce moze i szlo by zarejestrowac internetowa strone bukmacherska lecz podatki by ja wykonczyly w porownaniu do konkurencji. Wydaje mi sie ze w takim przypadku musial by byc po pierwsze pobierany ogromny podatek od wzbogacenia takowej, a po drugie 10% podatek od wzbogacenia gracza. Nie ma sie co dziwic ze kazdy bukmacher rejestruje swoja dzialalnosc gospodarcza w &quot;rajach podatkowych&quot; jakimi jest naprzyklad Cypr o ile sie nie myle dla Bet-at-home.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ma ktoś może dzisiejsze wydanie papierowe albo elektroniczne Przeglądu Sportowego?
Potrzebuję końcówki artykułu &#39;Czekając na ten jeden hit&#39; (o polskiej lidze siatkówki), bo w necie jest niepełny (do zdania &#39;Czy jest jeszcze jakaś szansa na niespodziankę? Jeszcze kilkanaście dni temu trudno było liczyć na jakiś hit, ale pojawiły się nowe okoliczności.&#39;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy ktoś ma jakieś informacje o sieci lodziarni, a właściwie budek z lodami &quot;Corleone&quot;? Albo może ktoś chociaż kiedyś jadł takie lody? Długie, kręcone, oczywiście włoskie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam problem z pocztą na gmail. Nie moge sie zalogować a jak już sie uda to nie idzie wysłać zadnego maila ani sie wylogować bo ciągle występują &quot;błędy techniczne&quot; Miał ktoś kiedyś coś takiego, wie co robić :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom