>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy komuś działa strona http://www.bettingstar.pl ??????????/
możecie sprawdzić, bo net u mnie dziwnie chodzi i nie wiem czy to wina mego kompa czy się strona nie ładuje,
a jak nie działa może ktoś tam wie coś: czy strona gdzie się przeniosła pod inną nazwą czy awaria
 
K 0

kubal456

Użytkownik
z FIZYKI potrzebuje pilnie!!
6. Podczas sztormu fale przy wybżerzu miały długość 24m, ich grzbiety uderzały o falochron co 3 s. Z jaką szybkością biegły grzbiety fal?
7. Odległość źródła dźwięku od przeszkody wynosi 500m. Po jakim czasie obserwator zarejestruje zjawisko echa?
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Gdyby ktoś mi powiedział co tu jest napisane, możliwe że ktoś kto zna niemiecki chociaż trochę załapie, ale generalnie to z Holandii.
FC Twente heeft uw E-mail ontvangen. Uw opmerkingen, suggesties worden serieus beoordeeld en waar nodig en/of mogelijk, worden deze meegenomen in de besluitvorming bij FC Twente.
Wij danken u voor de genomen moeite.
 
A 0

amator923

Użytkownik
witam
mam pytanie jaki jest bukmacher najlepszy?bez bonusu?
taki gdzie mozna wpłacić 15 zł , wygrać 25 i wypłacić ?
na moneybokers
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Gdyby ktoś mi powiedział co tu jest napisane, możliwe że ktoś kto zna niemiecki chociaż trochę załapie, ale generalnie to z Holandii.
FC Twente heeft uw E-mail ontvangen. Uw opmerkingen, suggesties worden serieus beoordeeld en waar nodig en/of mogelijk, worden deze meegenomen in de besluitvorming bij FC Twente.
Wij danken u voor de genomen moeite.
przecież jest takie coś jak google translator
 
S 0

spike90

Użytkownik
no raczej bah, jeżeli chodzi o łatwośc wypłaty i małe ewentualne komplikacje.
Co do kursów to może nie najlepsze, ale jeżeli kwestia 15 zł to może być bah,
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
&quot;FC Twente mieć swój adres e-mail. Wasze komentarze, sugestie są poważnie ocenie, aw razie potrzeby i / lub możliwości, które są zawarte w procesie podejmowania decyzji na FC Twente.
Dziękujemy za kłopoty podjęte.&quot;

translate google ???? haha
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
1. Jak sprawdzić dane swojego konta (imię, nazwisko, adres) w Bet365?
jak się zalogujesz do góry obok stanu konta masz - nowe wiadomości - kliknij i dalej po lewej stronie - dane personalne - i widzisz ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Kupie oryginalny cdkey z CALL OF DUTY 2 !! Na priv prosze ????
jak ja dlugo szukalem coda2 ale znalazlem tanio na allegro. ale teraz jest promocja w empiku ;) wiec poszukaj. jak ja patrzylem miesiac temu to niestety w sklepach nie bylo. pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
jak się zalogujesz do góry obok stanu konta masz - nowe wiadomości - kliknij i dalej po lewej stronie - dane personalne - i widzisz ;)
Ee.. To znalazłem sam.. Chodzi mi o imię i nazwisko - korzystałem z kont zarejestrowanych na różne osoby i nie pamiętam które jest czyje. Da się to jakoś sprawdzić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom