>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
porky 104

porky

Użytkownik
Może był już takie pytanie, ale nie znalazłem...

Jaki bezprzewodowy Internet polecacie do lapka, tak żeby płacić miesięcznie do 60-70zł??
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
probowalem wielu takich opcji... play hmm calkiem calkiem ale transfer przekozacki... mozna caly miesieczny sciagnac w 1 dzien... polecam wifi z rutera sasiada najlepsza opcja bez kitu jak dla mnie :p farta mam ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja polecam &quot;warchalking&quot; ???? sam się w to bawię ... dobra antenka, dobra karta pod pc/ laptopa, linux na płytce, sieci radiowe wokół, i sam sobie dobierasz jakie chcesz mieć łącze ???? oczywiście w celach edukacyjnych hahahah sam tak miałem 4mb w tej chwili mam legal 1mb ! ale jak coś, to mogę sobie wskoczyć, tylko ten sposób jest raczej do ściągania plików, bo po nie zabezpieczonych stronach gdzie się ma konto lepiej nie chodzić, wiem co mówię !
 
porky 104

porky

Użytkownik
Tylko chodzi o to, że to dla kuzynki, która jest nauczycielką. ????
I wolałaby coś bardziej legalnego. :razz:
Jeżeli chodzi o iPlusa i Blueconnect, to jak się sprawa przedstawia?
Korzysta ktoś może z ich usług?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Tylko chodzi o to, że to dla kuzynki, która jest nauczycielką. ????
I wolałaby coś bardziej legalnego. :razz:
Jeżeli chodzi o iPlusa i Blueconnect, to jak się sprawa przedstawia?
Korzysta ktoś może z ich usług?
iplus zdecydowanie,
W tym temacie iplus pisaliśmy już trochę o tym, wrzuciłem tam link do e-booka gdzie porównywane są wszystkie opcje dostępne na rynku. Warto poczytać.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ok, zaraz poszukam.
A tak nawiasem mówiąc, to jeżeli ma się na przykład dwa telefony na abonament w Plusie, to podpisując umowę na Internet z iPlusa jest jakaś szansa na zniżki, czy też promocje?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chodzi o problem z grą komputerową ????
Wieki w nic nie grałem ale ostatnio dostałem od kumpla KOTORA i postanowił przypomnieć sobie jak to było ;)
Oryginał, 2 płytka (z czterech) tylko trochę podrapana... ale jakoś się udało zainstalować. Do odczytu 2 płyty użyłem Bad Copy i wszystko działało idealnie przez wiele godizn gry.... aż tu nagle, po pojedynku z Malakiem i odlocie z wielkiego statku (profesjonalne określenie) wyskakuje błąd Windowsa i oczywiście powiadomienie o możliwości raportowania błędów.
Jako, że przeszedłem (chyba) około 85% gry raczej już jej nie zacznę od nowa... a z wielką chęcią bym ją skończył. Czy jest możliwość obejścia takiego błędu?
Czy problem z instalacją 2 płyty może być przyczyną?
Wszelkie wskazówki mile widziane ????

edit: przeinstalowałem grę, uaktualniłem sterowniki do grafiki, nawet próbowałem wyłączyć film w trakcie którego się zawiesza... wtedy jednak grę wyrzuca przy ładowaniu kolejne lokacji (pasek już jest na samym końcu)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wedlug mnie jesli komus pojawia sie taki blad w grze ( nie tylko tobie ale tez i innym graczom) zapewne sa gdzies save&#39;y na necie z 86% przejsciem ???? wiadomo ze to nie swoja gra i statystyki ale coz.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie dziala mi dzwiek na takich stronach jak YT czy Joemonster a filmiki sie tna, napewno nic z glosnikami bo slucham radia przez neta i jest wszystko wporzadku. Ma ktos jakis pomysl? Wczoraj jeszcze wszystko dzialalo ale przed wylaczeniem przeskanowalem komputer Ad-Aware, moglo to miec jakis wplyw?

nieaktualne
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
Mam problem... Nie działa mi strona Ladbrokes.com, wiem, że inni nie mają problemu, żeby się na nią dostać. Nie jest to też wina przeglądarki, bo sprawdzałem też na innej... HEEEELP!!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mam problem... Nie działa mi strona Ladbrokes.com, wiem, że inni nie mają problemu, żeby się na nią dostać. Nie jest to też wina przeglądarki, bo sprawdzałem też na innej... HEEEELP!!
Rozumiem, że wyświetla Ci błąd połączenia czy coś innego wypisuje przeglądarka ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jakoś się zainstalowało ? W sensie, że wszystko czy niektóre pliki zostały pominięte ?
wedlug mnie jesli komus pojawia sie taki blad w grze ( nie tylko tobie ale tez i innym graczom) zapewne sa gdzies save&#39;y na necie z 86% przejsciem ???? wiadomo ze to nie swoja gra i statystyki ale coz.
dopiero reinstalacja Windowsa pomogła...
ale po 30 minutach znalazłem kolejny Bug (tym razem już w samej grze), który uniemożliwia mi kontynuowanie &quot;przygody&quot;
Już wiem dlaczego przestałem grać w jakiekolwiek gry :]
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Panowie chyba jakieś nowe wirusy w sieci!!!Nigdy nie miałem żadnych problemów z otwieranymi stronami,których używam. Od trzech dni NORTON non stop wyświetla mi komunikaty że był atak na komputer itd. COŚ WISI W POWIETRZU ZŁEGO....CHYBA ???
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dziennie w internecie pojawia się tysiące nowych wirusów, robaków, które tylko szukają potencjalnych ofiar. Pozostaje stała aktualizacja bazy danych oprogramowania zabezpieczającego i unikanie podejrzanych adresów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
to chemia jak najbardziej, jutro koło a na ćwiczeniach za wiele nie robiłem i nie za wiele póki co wiem ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom