>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
M 0

magdam

Użytkownik
badania psychologiczne
Drodzy Forumowicze!
Jestem studentką 5 roku psychologii, piszę pracę magisterską o osobowości osób grających w zakładach. Niestety, żeby poznać osobowość muszę przebadać pewną liczbę osób grających. W związku z tym mam do was prośbę o wypełnienie kilku kwestionariuszy. Zajmuje to ok. 15 min. Osoby chętne proszę o wiadomość na mojego maila: [email protected]
Osobom, które zgodzą się poświęcić trochę czasu na badania chętnie odeślę interpretację ich wyników dotyczących osobowości. Jest to świetna okazja do dowiedzenia się czegoś na swój temat dla was, a dla mnie cenne informacje do pracy.
pozdrawiam serdecznie ????
Magda M
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
nie jestem pewien czy ktos mi pomoze ale co zaszkodzi zapytac ...
otoz:
chodzi o xboxa360 i usługe xbox live. dzisiaj chcialem od nowa zaktualizowac konto na rok, wpisuje kod i musze podawac adresy, hasla itp. adresow zapomnialem, wie ktos moze jak je przypomniec/ew. co zrobic zeby tego nie trzeba bylo podawac? moze ktos zrozumial, licze ze znajdzie sie tu troche posiadaczy xbl; )
 
michau 84

michau

Forum VIP
Szukam osoby, która będzie w stanie zrobić prezentację w power poincie (30-40 slajdów) z jednego działu fizyki. Przewidywana jest nagroda na mb :spokodfhgfh: Zainteresowanych proszę o PW.
 
skipper 0

skipper

Użytkownik
Od miesięcy interesuje się kolarstwem zawodowym, od razu moją uwagę zwrócił L. Armstrong. Chcę poznać go lepiej i kupić którąś z jego książek. Jaką polecacie na początek?
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Mam problem z Betssonem. Gdy chcę zagrać jakieś spotkanie i klikam na daną dyscyplinę to wyskakuje mi &quot;ładowanie zakładów&quot; i dalej nic... może mi ktoś pomóc? bo przez to mogę grać tylko spotkania z &quot;najpopularniejszych&quot; ...
 
Z 0

zakuuuuu28

Użytkownik
oszukali mnie na jetbull!!!wplacilem kase wygralem 100 euro obrocilem bonus,zrobilem wyplate wszystko ok...a tu nagle...ze dzial finansowy nie wyplacil jeszcze ble ble ble,ciagla sciema trwa juz od miesiaca!co mozna z tym zrobic?gdzie to zglosic?nie grajcie na jetbull!!!
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Szukam osoby dobrej z języka polskiego, która zechce napisać mi kilka zdań odnośnie tego zadania..
Na podstawie trenów IX, X, XI i XIX Kochanowskiego, przedstaw uniwersalne prawdy o godności człowieka w sytuacji życiowej próby..?
Jeżeli nie sprawi to komuś problemu to bardzo proszę ;) pozdrawiam!
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Mam prośbę i czas ok. 8 minut - jakie pytania można zadać Josephowi Conradowi w sprawie noweli &quot;Tajfun&quot;
mam już, &quot;jak długo pan pisał&quot; &quot;czy miał pan inne pomysły na losy kapitana MacWhirra&quot;
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Konwertowanie filmów
Sieema
Mam sporo filmów w formacie rmvb. ale niestety na odtwarzaczu dvd mi tego formatu nie czyta. Czy ktoś z was bawił się w konwertowanie z tego formatu np. na avi itp ?
Jakim programem można to zrobić i jak ? :-D
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kiedyś się bawiłem z konwertowaniem właśnie z rmvb i muszę powiedzieć, że programów do tego jest troche, niby wszystko ok, jednak są problemy z synchronizacją video + audio, możesz zobaczyć WinAVI Video Converter, albo converXtodvd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom