>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
slander 10

slander

Użytkownik
mam problem, wyskoczyło mi dzisiaj na pulpicie coś takiego &quot;Użytkownik mógł paś ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopii systemu Windows sprawdzenie oryginalności dało wynik negatywny&quot; i za kazdym uruchomieniem komputera to sie pojawia...:/ co moge zrobic zeby to zlikwidowac??
pewnie ściągnąłeś aktualizacje, mam to samo, jedyne wyjście to poszukac coś w stylu cracka do windowsa a jak nie to format...
wystarczy usunąć aktualizację, która sprawdza oryginalność windy. Musisz wejść w Panel Sterowania-&gt;Dodaj/usuń programy-&gt;mieć zaznaczone okienko &quot;Pokaż aktualizacje&quot; i po dacie rozpoznać, która to.
Drugi sposób to użyć przywracania systemu i cofnąć ustawienia na jakiś dzień kiedy wszystko było OK. Potem musisz pamiętać, że gdy Microsoft oferuje Ci aktualizacje, to musisz wybrać zaawansowaną instalację i przeczytać dokładnie, czy nie chcą Ci wcisnąć sprawdzania oryginalności.
Wszystkie pozostałe aktualizacje można spokojnie instalować.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
legionista, w necie znalazłem coś takiego:

jeśli włącza Ci się ATI Catalyst Contol Center gdy niciskasz literkę ć, to zainstaluj sobie ten programik AtiHotKey.exe na stronce: [http://www.kt.agh.edu.pl/~grzesik/]

Sterowniki ATI Catalyst konfigurują w Windows własny skrót klawiaturowy i to właśnie jest przyczyna braku literki &quot;ć&quot;. Często zdarza się, że nawet odznaczenie w opcjach ATI kombinacji tego skrótu nie działa, gdyż ustawienia klawiszy nie są pamiętane i za każdym razem gdy uruchamiasz komputer literka ć znika i ustawiasz skrót od nowa. Ten programik sobie z tym poradzi ???? .
rezultat poszukiwań: ććććććć :]
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Panowie, mam problem z komputerem, pytam sie tutaj, bo sie na nich po prostu nie znam.

Moj problem polega na tym, ze moj komputer po prostu dostal tak jakby &quot;spowolnienia&quot;. Przykladowo wchodze na jakas strone na necie, a ta otwiera sie 30 sekund, probowalem na kilku przegladarkach. Na wiekszosci stron mam ten problem, otworzenie jakiegos tematu na naszym forum tez zajmuje jakis czas. Krotko mowiac, to dalej tak byc nie moze, bo dostaje przed tym komputerem nie powiem czego( bo Prasa mialby robote:jezora ????
Zastamaiwam sie co moze byc przyczyna, ale nie wiem. Moze jakis wirus ( ale mam avasta, nic nie wykrywa), nie instalowalem ostatnio zadnego programu, ktory mogl tak przymulic komputer, wyczyscilem sobie kompa przez cCleaner, co wiecej, foramta mialem robionego miesiac temu.
Nie wiem co zrobic, bo na tak przymulonym kompie nie da sie pracowac( glownie odnosi sie to do internetu) .
Mam nadzieje, ze chociaz troszke przyblizylem problem. Moza wiecie co zrobic, zeby komputer dzialal plynniej, moze jest jakis program, ktory znajdzie i usunie problem.. licze na was ;-)

pozdro
Jeszcze raz mam nadzieje, ze cos mi doradzicie. Od wtedy nie bylo zadnej poprawy, probowalem roznych metod, takze tych, ktore mi doradzaliscie. Nie pomagalo, wiec zdecydowalem sie jeszcze raz sformatowac kompa. I co? Jest tak samo, a moze nawet i jeszcze gorzej. Teraz wszystkie strony sie nie otwieraja, z jedną jest spoko, a druga juz sie otwiera 5 minut. Co wiecej nie moge sobie nawet sciagnac firefoxa( bo na nim zawsze pracowalem), z zadnej stronki. Nie mam juz pomyslu, co robic. Myslalem, ze po kolejnym formacie bedzie juz w porzadku, a tutaj zonk. Macie jeszcze jakies pomysly co na to poradzic? Moze dodam, ze mam laptopa i Viste.
Prosze bardzo o pomoc, bo juz mam ochote wyrzucuc komputer przez okno
 
matex 0

matex

Użytkownik
zadzwon do dostawcy internetu - ja miałem kiedys podobonie z Neo - net zaczął zwalniac, az w koncu prawie wcale nie chodził, po kilku telefonach i gorzkich słowach pod adresem TPSA przywrócili mi normalną prędkośc ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
zadzwon do dostawcy internetu - ja miałem kiedys podobonie z Neo - net zaczął zwalniac, az w koncu prawie wcale nie chodził, po kilku telefonach i gorzkich słowach pod adresem TPSA przywrócili mi normalną prędkośc ;)
moi wspollokatorzy w innych pokojach na swoich kompach nie maja takich problemow, wiec malo prawdopodobne, aby bylo to cos zwiazanego z internetem.
Ale faktem jest, ze problemy z komputerem mam tylko w czasie korzystania z internetu.. inny przyklad? Gadam z kims na gg, 5 minut jest okey, a po chwili nie dostaje od drugiej osoby wiadomosci przez kilka minut, po czym dostaje nagle wszystkie naraz ( a w tym czasie ona dostaje ode mnie wszystko)

Mozliwe, ze to z przegrzania? moze wentylator juz nie dziala najlepiej.. ma ktos jakis inny pomysl?
bylbym wdzieczny za pomoc, z gory dzieki ;-)



EDIT: Co raz bardziej mysle, ze to z przegrzania, (ale czy to mozliwe, ze z przegrzania polowa stron i rzeczy na necie mi nie dziala, a reszta jest okey?) bo teraz rano, kiedy komputer byl cala noc wylaczony, dziala bez zarzutu. A jak np wczoraj pol dnia chodzil, to wiadomo jakie szopki z nim juz byly.. czekam caly czas na jakies wasze porady, dzieki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mi brakuje jakiegoś pliku dll z systemu. Ciągle wyskakuje mi błąd przy włączeniu systemu. Da się temu zaradzić :?: Jedyny problem, że nie pamiętam od kiedy on jest... Jakoś nie miałem czasu by poszukać rozwiązania na ten problem.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jak znasz dokładną nazwę pliku to możesz na innym komputerze skopiowac brakujący plik i wkleic na swoim komputerze. (w razie problemów poprzez wiersz poleceń)
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
moi wspollokatorzy w innych pokojach na swoich kompach nie maja takich problemow, wiec malo prawdopodobne, aby bylo to cos zwiazanego z internetem.
Ale faktem jest, ze problemy z komputerem mam tylko w czasie korzystania z internetu.. inny przyklad? Gadam z kims na gg, 5 minut jest okey, a po chwili nie dostaje od drugiej osoby wiadomosci przez kilka minut, po czym dostaje nagle wszystkie naraz ( a w tym czasie ona dostaje ode mnie wszystko)
Mozliwe, ze to z przegrzania? moze wentylator juz nie dziala najlepiej.. ma ktos jakis inny pomysl?
bylbym wdzieczny za pomoc, z gory dzieki ;-)

EDIT: Co raz bardziej mysle, ze to z przegrzania, (ale czy to mozliwe, ze z przegrzania polowa stron i rzeczy na necie mi nie dziala, a reszta jest okey?) bo teraz rano, kiedy komputer byl cala noc wylaczony, dziala bez zarzutu. A jak np wczoraj pol dnia chodzil, to wiadomo jakie szopki z nim juz byly.. czekam caly czas na jakies wasze porady, dzieki
To nie przegrzanie ani wentylator,,,do przeglądania stron w necie wystarczy najsłabszy komp.,,czy masz zainstalowane jakieś darmowe programy Typu ADWARE? One wysyłają najwięcej info... do różnych witryn czy stron i mogą blokować dostęp,,lub żle skonfigurowany antywirus lub firewall.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
To nie przegrzanie ani wentylator,,,do przeglądania stron w necie wystarczy najsłabszy komp.,,czy masz zainstalowane jakieś darmowe programy Typu ADWARE? One wysyłają najwięcej info... do różnych witryn czy stron i mogą blokować dostęp,,lub żle skonfigurowany antywirus lub firewall.
Nie mam nic takiego zainstalowanego, co wiecej w ciagu ostatniego tygodnia mialem dwa razy robionego formata, wiec powinno byc wszystko okey... Dzisiaj na przyklad do okolo 15 laptop dzialal calkiem sprawnie, ale potem juz niestety sie zaczelo to co zawsze...

Wychodzi na to, ze nie ominie mnie wizyta w jakims serwisie, bo sam chyba z tym sobie rady nie dam, a widze, ze Wy tez nie macie zbytnio pomyslu co sie moglo z tym kompem stac
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Po pierwsze napisz jaki jest ten laptop, po drugie zamiast wywalac jego wywal Vistę i zainstaluj XP, czy jeśli robisz formata to tylko C czy wszystkich partycji? Rozumiem że po formacie PC chodzi elegancko tylko net zamula? Net kablem czy Wi-fi? Popytaj kogoś kumatego kto zakładał router czy Ci nic nie zmajstrował i sprawdź czy masz takie same ustawienia bramek i masek co reszta towarzyszy, Panel sterowania/połaczenia sieciowe/karta właściwości
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
wstrzymaj sie jeszcze z tym servisem,,, (to trochę kasy zaoszczędzisz :-D)popytam kumpli,zorientuję się co i jak,bo według mnie to nie jest wada kompa
Jutro albo po jutrze sprubóję dać odpowiedz.Jak Ci się nie spieszy to poczekaj
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Po pierwsze napisz jaki jest ten laptop, po drugie zamiast wywalac jego wywal Vistę i zainstaluj XP, czy jeśli robisz formata to tylko C czy wszystkich partycji? Rozumiem że po formacie PC chodzi elegancko tylko net zamula? Net kablem czy Wi-fi? Popytaj kogoś kumatego kto zakładał router czy Ci nic nie zmajstrował i sprawdź czy masz takie same ustawienia bramek i masek co reszta towarzyszy, Panel sterowania/połaczenia sieciowe/karta właściwości

Jak robilem formata, to od razu wszystkich partycji, PC chodzi okey, problemy sa z netem, gg itd. Mam wi-fi, posprawdzam te rzeczy, o ktorych mowisz, ale od pazdziernika(od kiedy z nimi mieszkam i mamy nowy router) wszystko bylo okey, dopiero od okolo 3 tygodni sa problemy..



wstrzymaj sie jeszcze z tym servisem,,, (to trochę kasy zaoszczędzisz :-D)popytam kumpli,zorientuję się co i jak,bo według mnie to nie jest wada kompa

Jutro albo po jutrze sprubóję dać odpowiedz.Jak Ci się nie spieszy to poczekaj
Na weekend wracam do domu, wiec wpadne do wujka, ktory jest informatykiem, moze on cos poradzi.. a bardzo mi sie nie spieszy, ale jest to troche uciazliwe ;-)
jakby cos Ci wpadlo do glowy, to pisz;-)



i dzieki Wam wielkie za pomoc ????
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Wiem że jest uuuuucccciiiiąąąążżżzlllliiiwwwweeee:-?,,ale dla kumpli BYTOM,KRAKÓW postaram się zrobić co w mojej MOCY :-D
POZDRAWIAM snajp
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pisałem o tym wcześniej, ale wiele osób nie posiada tego pliku:

xxYQHwxy.dll

Podobno znajduje się on w: C/Windows/system32

A błąd dokładnie wygląda tak:


Jeśli ktoś posiada dany plik to proszę o wrzute na rapida czy coś. Oczywiście chodzi o Viste Home Premium....

z góry dzięki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pisałem o tym wcześniej, ale wiele osób nie posiada tego pliku:

xxYQHwxy.dll

Podobno znajduje się on w: C/Windows/system32

A błąd dokładnie wygląda tak:


Jeśli ktoś posiada dany plik to proszę o wrzute na rapida czy coś. Oczywiście chodzi o Viste Home Premium....

z góry dzięki
Podbijam :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom