>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
chłopaki, miałem kiedyś polsat w kompie na kluczach, lecz od zmiany zabezpieczeń teraz nie działa, może ktoś z forum udostępnia, lub zna kogoś kto udostępnia po dobrych cenach sharing c+ gdyby dużo nie chciał to bym mógł to od kogoś nabywać, piszcie tu lub na pw czy gg ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie do osób korzystających z przeglądarki Opera.
Czy jest mozliwość ustawienia w tak zwanym &quot;szybkim wybieraniu&quot; większej ilości stron niż 9?
 
kamilus_123 0

kamilus_123

Użytkownik
Mam pewną sprawe, a mianowicie chce założyć sobie konto internetowe u któregos z buków tylko nie wiem u którego? Zainteresował mnie Bwin bo ma bużo ofert live tylko im dłuzej czytam o nim na różnych forach tym bardziej sie do niego zniechecam wiekszość pisze o nim tak:gdy przegrywasz wszystko jest ok i niema problemów a gdy wygrasz wieksza sumkę to zaczynaja kręcic, blokują ci konto i takie tam.Pisze bo chce sie dowiedziec jak naprawde jest
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Mam pewną sprawe, a mianowicie chce założyć sobie konto internetowe u któregos z buków tylko nie wiem u którego? Zainteresował mnie Bwin bo ma bużo ofert live tylko im dłuzej czytam o nim na różnych forach tym bardziej sie do niego zniechecam wiekszość pisze o nim tak:gdy przegrywasz wszystko jest ok i niema problemów a gdy wygrasz wieksza sumkę to zaczynaja kręcic, blokują ci konto i takie tam.Pisze bo chce sie dowiedziec jak naprawde jest
Tak to prawda, od kiedy poznałem inne buki uświadomiłem sobie jak oni walą w ... z kursami i wypłatami. Ja tam mam w tym momencie bana forever a jak zapytałem za co to napisali, że nie powiedzą ???? Jak dzieci ????
Jak chcesz grać single i lubisz szybkie wypłaty to gamebookers
Jak lubisz live i szybkie wypłaty lecz nie z każdą linią over/under to bet365
Jeśli lubisz bardzo atrakcyjne kursy jak nigdzie to betfair, tylko musisz się nauczyć funkcjonowania tego , bo to jest giełda zakładów a nie bukmacher
Jeśli coś to jeszcze sportingbet jest w porządku , szybko, sprawnie , bez problemów
Jak coś to wszystko byle nie bwin - i nie bardzo ten betfair jednak
 
erka 1

erka

Użytkownik
Witam, mam pewien problem z dzialaniem komputera. Otoz normalnie jakby sie wszystko wczytuje, wpisuje haslo konta i po wpisaniu pojawia sie tylko tapeta bez zadnych ikon, paska startu itd. Czy ktos wie jak mozna sprawic zeby powrocily wszystkie te dane(tzn zeby sie pojawily), czy to juz wszystko jest skasowane(nie wiem jak). Jestem zielony w tych sprawach, wiec prosze o mila i rzetelna pomoc:spokodfhgfh: pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam, mam pewien problem z dzialaniem komputera. Otoz normalnie jakby sie wszystko wczytuje, wpisuje haslo konta i po wpisaniu pojawia sie tylko tapeta bez zadnych ikon, paska startu itd. Czy ktos wie jak mozna sprawic zeby powrocily wszystkie te dane(tzn zeby sie pojawily), czy to juz wszystko jest skasowane(nie wiem jak). Jestem zielony w tych sprawach, wiec prosze o mila i rzetelna pomoc:spokodfhgfh: pozdrawiam
To pewnie dlatego że proces explorer.exe się nie włącza. CTRL+ALT+DEL -&gt; nowy proces -&gt; explorer.exe. Tak można robić jednorazowo, a jak to wyleczyć niestety nie wiem. Sprawdź w autostarcie czy on się tam znajduje.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
sciągnąłem sobie pewną płytkę i nie mogę jej otworzyć. myślałem że to bedzie plik do rozpakowania, niestety jest inny. plik typu &#39;php&#39;. wie ktoś jak to uruchomić?
EDIT: już wiem :)
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
Problem z netem
Pare dni temu kupilem sobie laptopa. Gdy przelaczam kabel z internetem z kompa stacjonarnego do laptopa to laptop bezproblemu laczy sie z netem, gdy chce zagrac z kumplem w gre przez neta to po jakims czasie gry rozlacza nas... Na kompie stacjonarnym gram w ta sama gre z tym samym netem i jest wsz\ystko ok... gdzie tkwi problem? ;/
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Mam Problem!
Witam

Cały problem tkwi w tym ze normalnie wlaczam komputer wlaczam internem wszystko jest ok. Na stronki wszystkie moge wchodzic np. na forum.bukmacherskie.com itp. Wchodze na kurnik żeby pograc w tysiąca niemoge wchodzi legalnie jak mam sie polaczyc ze stolem pisze ze niemoze poloczyc, gg wogóle mi niewchodzi , w counter-strike tez niemoge grac nielączy mnie metin2, na wp w nic niemoge wejsc .Pomożcie jak coś wiecie. Mi sie wydaje ze komputer blokuje porty albo cos ale wszystko jest ustawione ok. Mam tak od 2 dni ;/. Dzwonilem do Internetu i mowili ze to nie ich wina . Sam niewiem, Czekam na podpowiedzi z góry dzieki.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Biznesmeni wykazać się :p
Nauczyciel (geografii) poprosił mnie zebym przygotował prezentację na temat &quot;usług finansowych&quot;.
Niestety w naszym podręczniku nie ma nic jeśli chodzi o to zagadnienie, a wpisując w wyszukiwarkę odnajduję tylko oferty banków, kredyty, informacje giełdowe itp.
będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie co musi lub może znaleźć się w takiej prezentacji.
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
mam pytanie dla tych który znają się na sprzęcie

mam zamiar kupić nowy procesor pod Socket - AM2, obecnie działam na:
płycie:FOXCONN A6VMX opis:http://www.morele.net/produkt/178912/
procek: LE-1620 2,6ghz
ramy: 2gb
grafika: GeForce 8800GS 384MB DDR3 192 bit

jaki procesor do tego jest mi potrzebny, gram dużo w gry i tak np. crysis strasznie mi &quot;cioł&quot; na końcu. Myslałem o AMD ATHLON 64 X2 5200+ ma 2,7ghz na rdzen, ale pytanie czy AŻ taki procesor jest mi potrzebny? czy może coś słabszego? jak tak to co?

pozdroo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom