>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Mam takie zapytanie



CZy jak wykupię pakiet to mam te 20 MB za darmo czy też płacę bo wykupiłem pakiet i mi kasę z konta pożera :kwasny4565:
 
ring0 0

ring0

Użytkownik
To jest z plusa? Jak tak to musisz zadzwonić do biura obsługi klienta, żeby przysłali Ci ustawienia do internetu, które musisz tylko zatwierdzić w telefonie. Po tym na 100% działa ten pakiet i każdy kilobajt który zużywasz jest pobierany właśnie kosztem tego pakietu.
Biuro obsługi masz pod numerem bodaj 2601 ;)
 
W 13

widget20

Użytkownik
MAm Pytanie na ile taki pakiet 50mb starczy?? chodzi mi o to żęby wejsc pare razy dziennie na strone z wynikami etc, telefon nokia n93i, narazie nie posiadam zadnej mini opery itd . Słyszałem ze warto ja ściągnąć powyłączać okienka itd , może ktoś coś doradzi? i czy najbardziej sie opłaca wykupywać pakiety w plusie?
 
ring0 0

ring0

Użytkownik
Na normalne korzystanie z internetu, bez przesady, nawet 20 mb starczy. Opera mini nieco przyspiesza korzystanie z netu, ale jak masz hsdpa (n93 raczej ma, nie jestem pewien) to i tak nie masz problemu;) A korzystanie z internetu bez pakietów odpada na wstępie, za 100 kb jest juz wysoka opłata.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Potrzebuje zrobić napisy do filmu. Mogą być zrobione w notatniku, lub nawet lepiej zrobione na filmie. Totalnie nie miałem z tym nigdy do czynienia i nie wiem jak się do tego zabrać. Czy ktoś wie jak łatwo i szybko zrobić napisy ? Film mam krótki 1,4min, ale napisy konieczne.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mam nietypową sprawę :]
w trakcie użytkowania myszki, nagle &quot;zanikł&quot; lewy przycisk. Po prostu nic się nie dało zrobić. (Prawy działa normalnie). Co mogło się stać?
Na szczęście pożyczyłem myszkę i przestawiłem sobie, że prawy przycisk będzie działał jak lewy :] Ale bez przesady, tak się nie da żyć.
 
matex 0

matex

Użytkownik
No oczywiście, że kupić - ale co najwyżej w poniedziałek.
Pożyczona normalnie działa, ale ona jest pod USB.
więc nie wiem, czego od nas oczekujesz ? myszka sie zapewne popsuła, zdarza się - sam miałem juz z 5 .. :⚽
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
więc nie wiem, czego od nas oczekujesz ? myszka sie zapewne popsuła, zdarza się - sam miałem juz z 5 .. :⚽
kup nową i po kłopocie ????

swoją drogą ... bardzo przywiązany jestem do myszki :jezora:
Jak się kiedyś zepsuła to mało zawału nie dostałem, poleciałem i kupiłem prawie ta sama (roznila sie kolorem xD) ... Myszka to wazna sprawa i ta wieź miedzy mna a nia ????
hahaha koniec zartow, na powaznie to kup nowa myche i po klopocie ;P
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
rozkrec ta stara i przeczysc ja srubokretem lub czyms ostrym
Dziękować, za dobra radę:] Pomogło

Co do kupienia, tak jak mówiłem, byłoby to możliwe dopiero jutro a &quot;potrzebowałem&quot; już przedtem mieć sprawną. No i to przywiązanie.... :]
 
playmaker1988 6

playmaker1988

Użytkownik
Potrzebuje pomocy, wie może ktoś jak wyglada wypłata w expekt?
yo, mam wielka prośbe mam konto w mbanku, chciałbym zrobic wypłate z expekt, i tam tez trzeba wpisac nazwe banku, i adres, i własnie o te dane chciałbym sie kogos zapytac kto juz wypłacał w expekcie i równiez ma konto w mbanku. Równiez czytalem na forum ze trzeba przed nr konta wpisac skrót PL zeby niebyła pobierana prowizja od wypłaty. Ktos sie moze jakos do tego odniesc. Z góry dziekuje za odpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom