>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Mam przygotowany materiał video, który muszę przerobić następująco:
1) Potrzebuję usunąć dźwięk z filmu i tutaj jest problem. Pobrałem program VirtualDub .. usuwając dźwięk poprzez Audio - No Audio i zapisując nowy film przy jego odtwarzaniu jego prędkość wzrasta i to bardzo. Z 1,4 minuty odtwarza się 30 sekund. Czy coś robię nie tak ? Czy może trzeba gdzieś coś zaznaczyć ?
2) Musze dodać swoją muzykę, lecz tutaj myślę, że nie będzie problemów iż widzę, że w tym programie jest funkcja &quot;Audio from other file&quot;
3) Chcę umieścić napisy, że np od 30sekundy do 35sekundy wyświetla się napis &quot;Teraz słonce świeci mocnym promieniem&quot; (przykład) . Niestety nie mam pojęcia jak to uzyskać. Czy ma ktoś jakiś poradnik. Szukałem dużo w google, ludzie polecają program SubEdit, jednak jakoś się w nim nie orientuje.

Czy ktoś ma jakieś porady, jak usunąć dźwięk z video, dodać swój własny, dodać napisy ?
Format filmu zmieniony z 3gpp na AVI poprzez program Miksoft Mobile 3Gp converter. Może ktoś się zna akurat na obróbce video.
 
U 0

untraceable

Użytkownik
witam,zapomnialem nick name na titan poker bo ostatnio duzo zakładalem na roznych softach i akurat tę musiałem zmienic i nie kompletnie wyleciała mi z głowy,a kontakn z titan poker mozna jedynie nawiazac w jezyku angielskim,jest jaks opcja zeby napisac d o polskich moderatorów titana bo nigdzie nei moge znalesc poskiego maila od nich?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Witam :*
potrzebuje pomocy ...
Mianowicie jakiego buka polecacie na okres AO i piłki ręcznej.
Mam te półtora bomby i chce coś rozmnożyc (jak da rade oczywiscie xD) na AO i MŚ pn ...
Jakas duza oferta na tenis, reczna .. nie wiem ... handicapy etc.
No i na koniec krecze .. zeby porzyzwoicie byly rozliczane - ja nie w temacie jak co i jak rozliczaja buki.
Dziękuje bardzo za pomoc, Wy jestescie kumaci w tych klimatach, a ja niestety ostatnimi czasy mnie pykam na zakladach :wink:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
witam, ma może ktoś jakąś stronkę, aby był na niej wyświetlany czas zagraniczny am i pm i nasz polski, chodzi mi po prostu że nie za bardzo zawsze wiem, która godzina jest u nas gdy np. w anglii jest 5:00am ???
 
S 0

szponti

Użytkownik
W prawym dolnym rogu jest taki fajny zegarek:p klikamy w niego i zmieniamy na strefa czasowa. I później sobie rozwijamy i tam wszystko ładnie opisane ile powinines cofnac albo dodać godzinek
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
mam taki problem, gadu gadu mi dziala a w przegladarce stronki nie chodza? co moze byc problemem? mam neo 1mb/s (by Legionista)
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
mam problem, wyskoczyło mi dzisiaj na pulpicie coś takiego &quot;Użytkownik mógł paś ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopii systemu Windows sprawdzenie oryginalności dało wynik negatywny&quot; i za kazdym uruchomieniem komputera to sie pojawia...:/ co moge zrobic zeby to zlikwidowac??
 
michau 84

michau

Forum VIP
mam problem, wyskoczyło mi dzisiaj na pulpicie coś takiego &quot;Użytkownik mógł paś ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopii systemu Windows sprawdzenie oryginalności dało wynik negatywny&quot; i za kazdym uruchomieniem komputera to sie pojawia...:/ co moge zrobic zeby to zlikwidowac??
Kupić oryginalny Windows ?
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
mam problem, wyskoczyło mi dzisiaj na pulpicie coś takiego &quot;Użytkownik mógł paś ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopii systemu Windows sprawdzenie oryginalności dało wynik negatywny&quot; i za kazdym uruchomieniem komputera to sie pojawia...:/ co moge zrobic zeby to zlikwidowac??
pewnie ściągnąłeś aktualizacje, mam to samo, jedyne wyjście to poszukac coś w stylu cracka do windowsa a jak nie to format...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To ja mam takie pytanie, od nie dawna korzystam z systemu Windows Vista i nie moge napisac litery &quot;ć&quot; wszystkie inne polskie znaki działają a tego znaku nie da się napisac, czy ktos wie dlaczego i co z tym zrobic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom