>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
Witam. Ja mam takie pytanie. Omyłkowo mam zaznaczone zamiast 27 luty to mam 27 grudnia ? co mam zrobić w tym wypadku ?? Chodzi o bukmachera Jetbull
jeżeli chodzi o Twoją datę urodzenia, to miałem podobnie - wysłałem im e-mail co mam w takim wypadku zrobić, to powiedzieli mi, żebym im wysłal skan dowodu;)
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
S 0

szponti

Użytkownik
Mam pytanie Somdev DevVarman - Rainer Schuettler postawiłem na 1 a Rainer z skreczował co zrobi bukmacher(betsson)?. Postawiłem to w podwójnym zakładzie drugie zdarzenie weszło.
Jeszcze jedno Fulham - Blackburn mecz przesuniety również w zakładzie podwójnym i drugie zdarzenie weszło co sie stanie?
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Szuukam całego dzisiejszego meczu Cleveland - Boston.. bardzo wazna sprawa nie pozwoliła mi go obejrzec ;/ Dodam że nie znam wyniku niechciałbym sobie psuć zabawy...
Na przyszlosc szukaj na torrentach sportowych , o ile masz szybkie lacze.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
dzięki wielkie . jak narazie ten od Michau sprawuje się najlepiej :razz: reszta słowników to nawet tłumaczyć nie potrafi hehe
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Nie no, nie chciałem być złośliwy, jak Cię uraziłem to przepraszam :jezora:. Chodzi mi o to, że wystarczy tylko wpisać w google i masz podane na tacy. Pzdr.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak miałem od 1października do 31grudnia 2008 umowe o prace. I tak od 1stycznia jeszcze nie przedłużyłem, ale firma chce i mam do 18stycznia od początku roku zwolnienie lekarskie. Czy jak nie przedłużę umowy od 1stycznia to nie dostanę kasy? Koniecznie muszę by firma mi zapłaciła czy to ZUS jakoś płaci?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom