>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - Niemcy 06.09.2011 (PGE Arena)

Status
Zamknięty.
cala 37

cala

Użytkownik
A i Niemcy nie grają o nic!! O koszyk panowie o koszyk!!
Ale dowaliles z tym koszykiem.
Maja tak silna pozycje ze nawet jak im sie trafi seria porazek to angole ich nie wyprzedzą a rowniez w druga strone,jak wygraja kilka spotkan to Hiszpanow nie przeskocza.Wiec nie wiem skad wymysliles ten koszyk.
Niemcy graja drugim skladem ale to i tak nie zmienia faktu ze dotaniemy ostro w dupsko
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Witam.
Postanowiłem włączyć się do waszej dyskusji i podać mój typ.

Jestem polakiem chciałbym, żeby polska wygrała z Niemcami. Ale panowie co my będziemy się oszukiwać:/ Niebiosa by musiały się w tym meczem zainteresować ;/

Ja zagram dzisiaj jako pierwszy typ:
Połowa/Wynik końcowy
Niemcy / Niemcy 2,30
Krótka analiza. Ostatnio zastanawiając się kto jest najlepszą reprezentacją świata doszedłem do wniosku że to właśnie to są Niemcy. Nie będę pisał, że nie grają super podstawowym składem, że próbują nową taktykę itp. Ale nasz skład nie dorównuje im to pięt prawda jest taka ,że mogli by zagrać w rezerwowym składzie i bez bramkarza i może wtedy obstawił bym na remis. A i Niemcy nie grają o nic!! O koszyk panowie o koszyk!! Ale Polska wielki kraj z wielkim sercem może wygrać z każdym jak z Portugalią ale nie dzisiaj. Polacy grają mecz który dla kibiców (dla mnie) jest czymś więcej niż meczem towarzyskim.
Ale dzisiaj to się nie uda chociaż wolał bym stracić tom kasę co obstawie a żeby było sie z czego cieszyć.
Drugi typ:
Główny zakład
Polska - Niemcy 1,55

Ps nie obstawiam wielkiej kasy ????
W pelni popieram kolege w jego wypowiedzi. Niemcy grajac nawet 2 garniturem nie przegraja tego meczu, nie dadza sobie wbic 2 lub 3 bramek (uwazam ze tyle bedzie trzeba strzelic by wygrac). Jeszcze nie teraz Panowie, jeszcze nie dzis - niestety. Nie spodziewam sie wielu bramek, mam nadzieje ze Polscy obroncy nie popelnia zbyt wielu bledow i nie dadza okazji do strzelania bramek Niemcom(Polakom).
Zycze milego ogladania i oby nie powtorzyla sie Hiszpania = Smuda aut.
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Ale dowaliles z tym koszykiem.
Maja tak silna pozycje ze nawet jak im sie trafi seria porazek to angole ich nie wyprzedzą a rowniez w druga strone,jak wygraja kilka spotkan to Hiszpanow nie przeskocza.Wiec nie wiem skad wymysliles ten koszyk.
Niemcy graja drugim skladem ale to i tak nie zmienia faktu ze dotaniemy ostro w dupsko
Dobra sory przyznaje moja pomyłka ???? nie dopatrzenie:/
Ale i tak typów nie zmienił bym nigdy ????
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Więcej rożnych w pierwszej połowie - Niemcy
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Czas rozpoczęcia: 20:30
Analiza: Witam. Już dziś przyszedł wieli dzień dla każdego polaka interesującego się w stopniu nieprzeciętnym piłką nożną. Już dziś o 20:30 nadejdzie godzina rozpoczęcia. Już dziś Polska zmierzy się z Niemcami. Faworyt ? No wg. bukmacherów są to goście, i na pewno jeśli byłby to mecz o życie dla Niemców skończyło by się to źle. Ale dziś jest inaczej. Mamy na przeciw siebie drużynę która niedawno świętowała (prawie pewny z urzędu - jeszcze przed eliminacjami) awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce ... Nożnej oczywiście które w czerwcu odbędą się na boiskach Polski oraz Ukrainy. Dlaczego Właśnie postawiłem na zwycięstwo Niemców w statystyce rzutów rożnych ? A no dlatego że mój scenariusz na ten mecz jest następujący. Niemcy będą od początku atakować ... Niemcy nie będą się bronić - a co za tym idzie będą stwarzać sytuacje które, jak myślę, będą owocowały w rzuty rożne. Polska będzie raczej grać z kontry. Typ mam taki a nie inny ale mimo wszystko myślę że Polska zwycięży ! 2:1 dla polski - Tai mały typ dla zabawy. Żeby nie było że nie mówiłem ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niemcy to obecnie najlepiej poukładana drużyna na świecie i najrówniej grająca ze wszystkich zespołów na swiecie nawet Hiszpanie im do pięt nie dorastają.W ostatnich 10ciu latach Niemcy kolejno zdobywali (2002-2miejsce,2006-3 Miejsce,2008-2-Miejsce,2010-3 Miejsce) To samo mowi z jakim rywalem przyjdzie nam sie mierzyć mówiłem nawet hiszpania,Hiszpanie dopiero od 2008 roku tak naprawde zaczeli błyszczeć własnie od tej pory można by żec ze grają na miare swoich oczekiwań,zawsze przeciesz zawodzili u Niemców ten ciąg jest cały czas widoczny na ME jedynym zespołem który może stawic im czoła jest Hiszpania na chwile obecną nie widze drugiego no może Holandia ale po Orange wszystkiego sie spodziewać mozna.Typ na dzis 0:2 dla Niemiec.Nie stety Polska to dno jedynie z kim potrafią grać to zespoły typu Gruzja czy Kazachstan,jesli Niemcy odpuszczą to w ten czas może uda nam sie remis.Ale na to bym nie liczył oni rzadko przegrywają .
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
POLSKA - NIEMCY (-1) 2

Polska za słaba jest żeby wygrać z Niemcami ,niemają szans ,Niemcy wygrają a nawet 1 golem ,potym co pokazali z Austrją to dziękuje
Polska zawsze była słaba i będzie
Niemają szans z Niemcami
Chyba że Niemcy im dadzą wygrać i dla buków ,zrobją prezencik
Szanse w sporcie ma każdy z każdym ... 100 metrówka na MŚ, 4 kwarta - Hiszpania vs. Turcja. Chłopie szans nie ma na to abyś ty się nauczył kiedy piszemy &#39;&#39;nie&#39;&#39; razem a kiedy łącznie ???? Szansę są. I nawet ten kto postawił całą pensję na Szwabów nie może czuć się zwycięzcą ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja tam jestem jednak zdania , że z wielkimi markami Polacy potrafią powalczyć. Może nie na wielkich imprezeach , ale w meczach towarzyskich czy elimiancyjnych dobrze gramy taki spotkanie. Może w o wygraną będzie ciężko ale o remis realnie można powalczyc.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
0-0 po 1 połowie, ja nie chcę mówić co robi Wojtek na tej bramce bo chyba każdy widzi, że czyni cuda... ale Peszke to bym wy@!# na 2 poł na ławkę po tych jego &quot;strzałach&quot; ;/
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
w sytuacjach Podolskiego i Klose mam wrazenie jakby nie chcieli strzelic bramki Polsce.. Szczesny pilkarzem meczu bez wzgledu na to co bedzie sie dzialo w 2 pol.
 
bulkowski 2

bulkowski

Użytkownik
od początku Wawrzyniak nie prezentował się dobrze. przy linii tracił piły jak natchniony. w polu bramkowym przez niego padłaby bramka, gdyby nie Szczęsny. na miejscu Smuty zdjąłbym go po HT. I tak panowie nieźle się zaprezentowali...brawa! i gratuluję tym, co przewidzieli remis ????
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Winą nie obarczał bym tylko Wawrzyniaka.
W polu karnym stało bodaj pięciu naszych zawodników plus Szczęsny.
Remis i tak dobry, bo z przebiegu meczu na pewno nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.
Brakło sekund do pierwszego zwycięstwa nad Szkopami, trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Szkoda tej ostatniej bramki,ale...
Gdybyśmy wygrali,pojawiłyby sie głosy,że na Euro powalczymy o medal (a skonczyło by sie jak zwykle-mecz otwarcia,mecz o wszystko,mecz o honor) .
Remis jak najbardziej sprawiedliwy.
PS
Zastanawiam się,co w reprezentacji robi Głowacki ?
Jak nie dostanie czerwonej kartki,to strzeli samobója...
Pech Wawrzyniaka i tyle.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Martyrologii ciąg dalszy więc;d Ale Panowie spokojnie... po co takie niezdrowe emocje? Zwierzętami przecież nie jesteśmy (przynajmniej oficjalnie, chyba że jestem nie na czasie)

Zgadzam się z kolegami trochę wcześniej, ten mecz w pierwszej połowie wyglądał mi na mecz pod polską publikę, ta nieskuteczność Niemców taka naciągana. Ja rozumiem że po takich wygranych jak 3:2 z Brazylią czy 6:2 z Austrią może się pojawić brak skuteczności, ale to wyglądało tak perfidnie, że aż mam jakieś dziwne podejrzenia.

Jestem przeciwnikiem narzekania, ale ta obrona na euro to zostanie rozstrzelana. Oj nie widzę tego za dobrze. Wystarczy mały pressing i full penetration.

Ale za to podoba mi się wyprowadzanie kontr. Fajnie się czasem do tego nasze pospolite ruszenie zbiera i jak to jeszcze dopracują to będzie super.

Sprawiedliwość wyniku pozostawmy w spokoju. Ja ogólnie jestem zadowolony ????


PS: z Głowackim prawda, co go nie oglądam to jakaś czerwień, karny, samobój.. to dobry obrońca ale za często takie akcje odwala
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Martyrologii ciąg dalszy więc;d Ale Panowie spokojnie... po co takie niezdrowe emocje? Zwierzętami przecież nie jesteśmy (przynajmniej oficjalnie, chyba że jestem nie na czasie)
Zgadzam się z kolegami trochę wcześniej, ten mecz w pierwszej połowie wyglądał mi na mecz pod polską publikę, ta nieskuteczność Niemców taka naciągana. Ja rozumiem że po takich wygranych jak 3:2 z Brazylią czy 6:2 z Austrią może się pojawić brak skuteczności, ale to wyglądało tak perfidnie, że aż mam jakieś dziwne podejrzenia.
Jestem przeciwnikiem narzekania, ale ta obrona na euro to zostanie rozstrzelana. Oj nie widzę tego za dobrze. Wystarczy mały pressing i full penetration.
Ale za to podoba mi się wyprowadzanie kontr. Fajnie się czasem do tego nasze pospolite ruszenie zbiera i jak to jeszcze dopracują to będzie super.
Sprawiedliwość wyniku pozostawmy w spokoju. Ja ogólnie jestem zadowolony ????

PS: z Głowackim prawda, co go nie oglądam to jakaś czerwień, karny, samobój.. to dobry obrońca ale za często takie akcje odwala
Miałem podobne odczucia , że ta nieskuteczność strasznie dziwna , ale może lepiej sie nie doszukiwać i uznac tylko Szczesnego za bramkarza w wybitnej formie .
Kontry na niezłym poziomie , szkoda troszke że Peszko jednak sie w decydujących momentach spalał , jak swieczka na wszystkich swietych .
Szkoda że nie wszedł Małecki byłem ciekaw jak zagra , z drugiej strony po ... , zabierał go smuda , mógł dać mu szanse .
Wawrzyniak , niestety wiekszośc meczu sie gubił , wiec pretensja jak dla mnie powinny tutaj byc , chociaz w tej ostatniej akcji strasnzie Glik zawalił.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
powinien zostać nominowany do Jelenia roku
Nie obrażaj Irka ????
Wawrzyniakowi dziękujemy, ale ja się ciesze z takiego wyniku niesamowicie. Wszyscy wielcy eksperci od &#39;potężnych&#39; Niemiec mogą liczyć zysk, ale ten który dostały buki. Wszystkie handicapy i co tylko można poległy - nie chce być złośliwy ale irytowało mnie to strasznie.
GER grali na pół gwizdka, gdyby nie Polska obrona która sama stwarzała dogodne sytuacje rywalom, to nie mieliby zbyt wielu okazji. Klose specjalnie przestrzela do pustej, następny stoi parę metrów od prawie pustej i ładuje w szczęsnego. Milion razy wbijali jak w szwajcarski ser, a skuteczności tyle co kot napłakał. Nie wnikam czy dawali fory Polakom, ale na pewno dali nauczkę co niektórym. To było jasne, że na otwarcie stadionu u siebie nie oberwiemy, tym bardziej z handicapem. I nie jestem mądry po fakcie, bo wcześniej napisałem - Polska z remisem jest całkiem możliwa. Jako tako ta gra wyglądała, ale spełnienie &#39;realnych&#39; marzeń to to nie było.
Tyle ode mnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mecz dziwny , Niemcy grali tak jakby bez polotu. Może to brak Ozila to spowodował. Polakm jak przyszło grać pozycyjny to nic nei wychodziło , kontry za to przednie. Szkoda , że Peszko jest bez formy , Ludo pewnie by się lepiej spisal. Tradycyjnie z Niemcami nasz GK to bohater 2x Boruc , teraz Szczęsny. Na wygraną nie zasłużyliśmy , ale przecież piłka nie musi być sprawiedliwa zawsze. Szkoda Bo okazja była fest aby ograć Niemców.
I podkreślę to jeszcze raz. Kibice sięwybrali na piknik jakiś. Zero dopingu , gwizdy i buczenie. Krzynówek i Żewłakow - jedni z bardziej zaśłużonych dla naszej piłki a na trybunach wybitne gwizdy. Taki mecz , taki rywal a można było się dosłuchać co Szczesny do kolegów krzyczy. :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom