>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - Niemcy 06.09.2011 (PGE Arena)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nikt chyba nie zwrócił uwagi na bardzo ważny czynnik, czyli o co tak naprawdę grają Niemcy i o co grają Polacy, a no wiec Niemcy grają o rozstawienie z pierwszego koszyka na Euro. Jak wiecie w Polsko-Ukraińskie Euro będzie ostatnim w którym zagra 16 zespołów, we Franci będzie już 24. Pierwszy koszyk składa się z 4 zespołów w tym z dwóch gospodarzy, Niemcy zajmują 3 miejsce w rankingu i realnie zagrażają Hiszpanii i Holandii, krótko mówiąc kto przed losowaniem się potknie wypada z rywalizacji o te dwa wolne miejsca. Polska o nic nie gra, Niemcy nawet rezerwami mają lepszą drużynę, wiec według mnie nie powinno być złudzeń. W dodatku brak Piszczka i Polańskiego, a według mnie to jedyni zawodnicy na tyle ograni by móc rywalizować na równi z reprezentantami naszych zachodnich sąsiadów. Na razie oferta skromna dlatego tylko czyste 2, ale bliżej meczu postaram się o inne typy.


Polska - Niemcy Typ:2 Kurs:1,6 Tobet
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Nie wiem czy się opłaca do tego 1 koszyka trafiać jak w 1 koszyku mają możliwość trafienia albo na Polskę albo na Ukrainę którą by pokonali, a w drugim koszyku jakby byli to by omineli Francje, Anglie, Włochow, i z drugiego koszyka by liczyli ze trafią na Polske lub Ukraine, a z pierwszego zadnego wyboru by nie mieli, nawet na holandie czy hiszpanie mogli by i tak trafic jakby ktoras z nich spadla z pierwszego koszyka wiec drugi koszyk lepszy bo mozliwosc gry z poland i ukraine
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem czy się opłaca do tego 1 koszyka trafiać jak w 1 koszyku mają możliwość trafienia albo na Polskę albo na Ukrainę którą by pokonali, a w drugim koszyku jakby byli to by omineli Francje, Anglie, Włochow, i z drugiego koszyka by liczyli ze trafią na Polske lub Ukraine, a z pierwszego zadnego wyboru by nie mieli, nawet na holandie czy hiszpanie mogli by i tak trafic jakby ktoras z nich spadla z pierwszego koszyka wiec drugi koszyk lepszy bo mozliwosc gry z poland i ukraine

Teoretycznie tak, z tym że zwiększa to jedynie szansę na wyjście z grupy, a w przypadku Niemców już takiego znaczenie to niema bo oni i tak wyjdą z kim by niebyli. Niemcom zależy na pierwszym koszyku głownie z dwóch powodów: pierwszy to prestiż, a drugi to brak możliwość gry z Hiszpanią w fazie grupowej. Sprawdziłem koszyki z 2008 i tam Grecja była rozstawiona wiec Hiszpania pewnie też będą. A drugi koszyk teoretycznie może spowodować grupę z Hiszpanią, która nie zapewniła by pierwszego miejsca co w przypadku tego typu rozgrywek jest niezwykle ważne, bo faworyzuje w play-offach. Według mnie Anglia, Francja, Holandia itp. mimo wszyto dają naszym sąsiadom szanse na pierwsze miejsce w grypie, Hiszpania już niekoniecznie. Ogólnie myślę, że Niemcy niekoniecznie pozostawią sprawę przypadkowi i raczej będą starali się uniknąć Hiszpanów w początkowej fazie turnieju, po przeanalizowaniu sytuacji w Euro 2008 ten sam koszyk + zwycięstwa w turnieju da nam rywalizacje Niemiecko Hiszpańską najwcześniej w półfinale i to przy niekorzystnym losowaniu.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Po obserwacji naszego poziomu gry w ostatnich meczach towarzyskich, prócz naprawdę dobrego i pamiętliwego spotkania z WKS :] nasi biegający chłopcy nie mają szans z ekipą niemiec (którą obserwuje na każdych większych imprezach). Remisy nas nie urządzają na rywali lepszych o co najmniej dwie klasy :/ Niemcom będzie zależało by jutrzejszy mecz wygrać, nam również, ale chęci to za mało, kilka dobrych akcji może nam się przydarzyć, ale niemcom również nie zapominajmy ;) przeciwnik lepszy bez wątpienia, nie przyjeżdza się na mecz by go odpuścić, poza tym niemcy z nami od zawsze rywalizują na każdej płaszczyźnie. Nawet brak Ozilka czy Bastiana :p nam nie pomoże. Przeczuwam 0:2, przy dużym szczęściu 1:2. Ja postawiłam na zwycięstwo niemców 1,60 w betsafe.
 
devva 2

devva

Użytkownik
Ja zamiast stawiać na zwycięstwo Niemców, postawiłem taki zakład w Bwin:
Polska - Niemcy
1 X (goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: X
kurs 1.57✅ :/
A więc tak, przegrać to można tylko wtedy gdy wygrają Polacy. Wygrać ten zakład też raczej będzie ciężko, najbardziej prawdopodobny jest zwrot.
Moim zdaniem Smuda podejdzie do tego meczu bardzo defensywnie, możliwe nawet że będzie próba murowania bramki. Wiadomo że na euro będzie trzeba grać różnie, nie dla oka a na wynik. Nie ma tu mowy o otwartej grze, kolejna wysoka porażka tylko by zaszkodziła. Przewiduje że będzie sprawdzał taka właśnie taktykę, licząc na ewentualne kontry. (Jako przykład, jego reakcja po czerwonej kartce dla Obraniaka)
Nie znaczy to że mamy jakieś szanse, patrząc się na naszą obronę to czego by nie wymyślił i tak Niemcy coś strzelą, ale dla lepszego oglądania stawiam takie coś. Przy niespodziance będę dodatkowo zadowolony.
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Polska vs Niemcy
typ - obie drużyny strzelą
Bukmacher - Betgun
Kurs Betgun - 1,75

Podobnie jak w meczu z Meksykiem obstawiam, że obie drużyny zdobędą bramkę w tym meczu. Jeżeli chodzi o drużynę gości chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że Niemcy wpakują piłkę do siatki. Według mnie w tej chwili razem z Hiszpanią to zdecydowanie najmocniejsza ekipa na świecie. Mało jakiej drużynie z taką łatwością przychodzi zdobywanie bramek. Co do naszej ekipy trudno być pewnym czegokolwiek. Ja jednak uważam, że Polacy podejdą do tego meczu na tyle ambitnie i będą na tyle zdeterminowani, że niemiecka defensywa zostanie wkońcu zmuszona do błędu. Mecz z Meksykiem pokazał, że stać nas na tworzenie naprawdę ciekawych, ofensywnych akcji. Brak kilku podstawowych zawodników w ekipe naszego przeciwnika można postrzegać różnie. Moim zdaniem Niemcy mają mocną, szeroką kadrę, która poradzi sobie nawet grając w drugim składzie. Z drugiej jednak strony jakość tej drużyny napewno trochę straci na wartości. Polacy z kolei zagrają wydaje mi się w najmocnieszym na chwilę obecną składzie. Przednia formacja naszej drużyny wygląda naprawdę nienajgorzej(na papierze nawet imponująco). Zresztą jeżeli Austriacy zdołali dwa razy pokonać bramkarza Niemiec, to dlaczego Błaszczykowski i spółka miała by tego nie dokonać. Smuda nie zwykł się bronić, więc powinniśmy być świadkami naprawdę emocjonującego widowiska.

Ostatnie mecze Polski:
Litwa 2 - 0 Polska
Grecja 0 - 0 Polska
Polska 2 - 1 Argentyna
Polska 0 - 1 Francja
Polska 1 - 0 Gruzja
Polska 1 - 1 Meksyk

Ostatnie mecze Niemiec:
Niemcy 1 - 2 Australia
Niemcy 2 - 1 Urugwaj
Austria 1 - 2 Niemcy
Azerbejdżan 1 - 3 Niemcy
Niemcy 3 - 2 Brazylia
Niemcy 6 - 2 Austria
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pisanie o jakiś atutach piłkarskich po stronie Polski w meczu z Niemcami jest co najwyżej śmieszne.
Ktoś tam wyżej wspomniał, że Smuda postawi na obronę. A to jest jeden z naszych najsłabszych punktów. W każdym prawie meczu tracimy po bramce, albo dwie.
Niemcy to jednak klasa sama w sobie. Od lat na turniejach ciągle w czołówce. Austrię rozbili, Brazylię wcześniej też. A my męczymy się z Gruzją czy rezerwami Litwy.
Spodziewam się dużej ilości bramek, albo wysokie zwycięstwa Niemiec.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Pisanie o jakiś atutach piłkarskich po stronie Polski w meczu z Niemcami jest co najwyżej śmieszne.
Ktoś tam wyżej wspomniał, że Smuda postawi na obronę. A to jest jeden z naszych najsłabszych punktów. W każdym prawie meczu tracimy po bramce, albo dwie.
Niemcy to jednak klasa sama w sobie. Od lat na turniejach ciągle w czołówce. Austrię rozbili, Brazylię wcześniej też. A my męczymy się z Gruzją czy rezerwami Litwy.
Spodziewam się dużej ilości bramek, albo wysokie zwycięstwa Niemiec.
Dokładnie dobrze mówisz ... w ataku brak argumentów w obronie tym bardziej do tego Perquis debiutuje Podolski czy Gotze będa wchodzic jak chca w pole karne !!! W Niemczech obrona bedzie wygladała bardzo dobrze bramkarz to też nie słabiak .
Czysta 2
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Polacy znów będą musieli liczyć na kolejny &#39;mecz życia&#39; Szczęsnego i los szczęścia by się nie skompromitować. Wątpię, by Niemcy sobie odpuścili ten mecz, nawet gdyby nie zagrali najsilniejszym składem to inni będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony więc raczej zagrają na serio z Polakami. Perquis w pojedynkach biegowych z Goetze czy Podolskim może blado wyglądać i nic dobrego to nie wróży w naszym polu karnym... Co do publiczności, to nie jest to to samo co kiedyś, że doping cały czas. Ostatnio coraz częściej można zauważyć, że jak idzie reprezentacji to jest wesoło i głośno na trybunach, a jak nie idzie to spokój przez większość czasu. W Gdańsku też może być podobnie i czy to własne boisko aż tak nam pomoże sam nie wiem, przecież to otwarcie stadionu prawie, jak będą grać tak jak Lechia tam dotychczas, to nic dobrego z tego nie wyjdzie :p
 
candida 45

candida

Użytkownik
Ostatnio, przy okazji debat toczonych w zwiazku z meczem Polska - Niemcy, czytałem artykół w którym opisana była postawa Boruca, faceta który rozpłakał się po naszym meczu z Niemcami i probował ukryć emocje w koszulce. Boruca, a idąc dalej, Kałużnego, Świerczewskiego czy Hajte mozna lubić albo nie, ale nawet jak dostawali z Portugalią czy Koreą, czułem że właśnie na tyle ich stać, że wyniki te wskazują nasze miejsce i akceptowałem to.

Czego spodziewać się po drużynie Polski? Ktos ferował wyroki jakoby Smuda miał grac defensywnie, ktos inny pisze ze defensywa to nasz najsłabszy punkt i trzeba szukac szansy gdzies indziej. Nie wiem wspołtowarzysze, na jakiej podstawie opieracie swoje domysly, jak dla mnie druzyna nie ma absolutnie zadnej mysli przewodniej, koncepcji w oparciu o ktora mozna wnioskowac co zagra. Czy przegramy? Byc moze, nie przesadzalbym tego bo to jednak mecz towarzyski, Niemcy sprawdza kilku zawodnikow, juz w weekend wracamy do rozgrywek ligowych, to wszystko stawia pod znakiem zapytania na ile Niemca bedzie sie chcialo wygrac. Nasza druzyna przypomina mi koguta któremu ktos utrącił łeb - juz bez glowy ale jeszcze chwile podyga, porusza sie, chociaz zycia w nim brak. Chciałbym zobaczyc jak jutro Polska konczy mecz w dziewiatke, lapie czerwone kartki nie za glupie pyskowki lub przytulanki z przeciwnikiem, ale gre na pograniczu faulu, gre w ktorej widac serce i pasje, dume z reprezentowania 40 milionowego narodu. Niestety, wydaje mi sie ze sam jeden L. Amstrong ma wiecej jaj niz wszyscy Polacy razem wzieci, a jutro co odwaniejsi stana po meczu przed kamerami i powiedza niesmiertelne &quot;widac postepy.&quot;

Prosze o wyrozumialosc, jestem sflustrowany widokiem druzyny, dla ktorej kiedys zegnalem sie z dziewczyna aby zdazyc na mecz, a dzis nawet nie wiem o ktorej graja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Co do koszyków to zgadzam sie z tym co napisał Baddorf. Niemcy mając pierwszy koszyk unikną Hiszpanii w fazie grupowej i mogą na nich trafić od ćwierćfinału o ile oczywiście obie ekip wyjdą z grupy, ewentualnie gdy obie drużyny wygrają grupy to dopiero w 1/2 co jest jednak nie takie prawdopodobne bo Mistrzostwa Europy to bardzo wysoki poziom i nie liga hiszpańska gdzie wszystko rozgrywa się między 2 ekipami, tutaj poziom jest wyrównany, paru faworytów, pare mocnych ekip no i nie wykluczać należy niespodzianki jak ktoś trafi z formą jak Grecja 7 lat temu. Pierwszy koszyk natomiast pozbawia szans na Polskę i Ukrainę drużyn które w normalnych okolicznościach miały by ogromne problemy z awansem na taką imprezę. Najkorzystniejszy jest 2 koszyk w którym nie bedzię Francuzów na pewno będą Anglicy, Włosi i Portugalczycy, tak więc 50% szans na trafienie któregoś z gospodarzy z koszyka 1 plus ktoś w miare sensowny z ostatniego koszyka i można myśleć o 1/4. Potem to już rywale nie mają takiego znaczenia bo trzeba grać najlepiej jak sie da, zresztą tylko 2 lepsze mecze i juz sie jest w wielkim finale. Będące w pierwszym koszyku Hiszpania i Holandia/Niemcy na pewno trafią na przysłowiową &quot;grupe śmierci&quot;

Co do meczu to mam zupełnie inne podejście. Jestem rozczarowanym poziomem naszej reprezentacji, sposobem jej prowadzenia oraz pomysłem jeśli takowy jest na gre. Nie licze na jakikolwiek wynik na euro, w sumie to niespecjalnie nawet się tym przejmuje, możemy nawet i z San Marino przegrać dobrze by zrobiło ???? Jest natomiast jeden szczególny rywal gdzie szczególnie zależy na zwycięstwie. Niemcy to najbardziej przeze mnie znienawidzony naród którego nie lubiłem i lubić nie będe, przy każdej okazji życzę im źle i cieszę sie z ich porażek, tak jak pewnie jeszcze ogrom ludzi u nas. Piłkarsko są dużo lepsi, grają w lepszych klubach, kultura gry na zdecydowanie wyższym poziomie. W eliminacjach imponują 8 meczy 8 wygranych 25 strzelonych bramek można dużo dobrego znaleźć i napisać o nich. Ostatni bezpośrednie mecze to przegrana dosyć pechowa lecz zasłużona 1-0 podczas Mundialu w 2006 oraz przegrana 2-0 na euro08 gdzie to jak mało kto zauważa był to najlepszy z tych 3 naszych meczy na imprezie, a najlepszym komentarzem do wydarzeń było gromkie &quot;**uj Ci na imie, Podolski **uj Ci na imie&quot; kibiców po meczu ????
Polacy ostatnich pare meczy już to wygląda nieco lepiej w porównaniu do wcześniejszych wyczynów ale i tak jest słabiutko. Personalnie nie widzą mi sie paszportowy no może gdyby to jeszcze miała być jakaś gwiazda ale sami przeciętniacy. Ogólnie w porównaniu z paroma latami kiedy to mieliśmy całkiem sporo zawodników rozrzuconych po Europie w dobrych klubach to teraz wygląda to dramatycznie. Jedynymi którzy sie wyróżniają na tle reszty to Szczęsny oraz Błaszczykowski i troche mi ich szkoda że muszą grać w takiej reprezentacji z jakimiś Jodłowcami czy Wawrzyniakami. Najbardziej krew mnie jednak zalewa kiedy widzę wchodzącego na boisko Glika???? no kurdwa absolutne zaprzeczenie piłkarza, dostaje powołanie chyba tylko dlatego że wyjechał grać do Włoch gdzie tak napawdę siedział na trybunach albo zawalał mecze w Bari czy teraz Torino. W Italii powinien zając sie zbieraniem pomidorów a z piłką mieć do czynienie jedynie na Playstation????
Patrząc na to wszystko wydaję się że szanse na sukces mamy niewielkie bo takie faktycznie mamy, jednak zawsze moża znaleść jakieś &quot;ale&quot; Niemcy nie zagrają w najmocniejszym ustawieniu zabraknie Ozila, Schweinsteigera i Neuera bo bardziej opłaca sie ich po prostu oszczędzać. Dodatkowo dla nich to mecz towarzyski, zapowiadają że nię bedą odpuszczać ale co mają mówić, dla nas to najważniejszym mecz od 3 lat. Niemców ostatni raz pokonaliśmy ponad 601 lat temu pod Grunwaldem także podejście do meczu i motywacja na pewno ogromna. Tak ja to się pisało w prasie podczas ostatnich meczów : &quot;Nieważne, jakim składem, nieważne, jakimi metodami i w jakim stylu. Z Niemcami musimy wygrać&quot;
W porównaniu z Meksykiem ma zagrać Lewandowski, na pewno lepszy od Brożków czy kto tam grywał ostatnio w ataku, Murawski i Szczęsny na bramce. Polakom trafiają sie lepsze domowe mecze z dobrymi rywalami, potrafiliśmy ograć Włochów, Portugalczyków, Czechów czy WKS. Nie widzę większego sensu wielkiego typowania meczy towarzyskich, tak samo nie widzę większego sensu stawiania na drużyny gości tym bardziej po tak słabych kursach i dlatego szczerze życzę Niemcom aby nie wygrali co moim zdaniem nie jest wcale jakaś abstrakcją a kursy 1x @2,40 ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Coś w tym jednak jest, że Polska gra lepiej z tymi lepszymi zespołami (nie mówię o Hiszpanii). Nie radziłbym jej skreślać na starcie. Z Niemcami zawsze grali dobrze jak na swoje umiejętności. A brak Oezila, Bastiana i Neuera może być jakimś plusem. Zresztą, Niemcy podchodzą do tego meczu nie tak ostro. W końcu plan na ten tydzień, rok już wykonali. Dostali się na EURO, teraz mają meczyk z &quot;piłkarzami&quot; z Polski. Wiadomo, Niemcy nawet 3 garniturem potrafiliby z nami wygrać gdybyśmy grali tak jak z Litwą czy Gruzją. Jednak ja zauważam pewien progres, mały ale zawsze coś. Z Meksykiem już coś przodu iskrzyło, szkoda że głównie w I połowie. Z tyłu bez komentarza, najlepiej zagrał chyba Głowacki. Jutrzejszy mecz mógłby dawać właściwą notę o grze zespołu gdyby wszyscy mogli grać. Właśnie w obronie można by to zobaczyć. Piszczek z Boenischem na bokach defensywy. Wasyl jeszcze się wplątał w grę w kadrze, pokazał się z bardzo ładnej strony ostatnio. Naprawdę bardzo ciężko jest przewidzieć wynik, bo właściwie może paść każdy, taki jak z Hiszpanią i taki jak z Meksykiem. Póki co nie skreślałbym Polaków, naprawdę mogą sprawić niespodziankę i przegrać tylko 1 golem albo przy wielkim szczęściu nawet zremisować,
pozdrawiam
 
M 2

malina87

Użytkownik
Myśle że polska z niemcami nie ma żadnych szans nawet na remis. Niemcy graja niesamowitą piłkę i nawet towarzyskiego meczu nie odpuszczą. Zreszta w jednym z ostatnich ograli 3:2 Brazylię. W eliminacjach zaś mają komplet punktów. W dwóch ostatnich meczach nawet nie potrafiliśmy im strzelic bramki. Trzeba przyznać że nie mamy kim grać, brak dobrych napastników, dziurawa obrona. Do tego trener który sam nie wie czego chce.
Kurs nieco ponad 1.50 to jeden z największych pewniaków jutrzejszego dnia. Podoba mi się też handicap na niemców -1 (kurs 2,50) oraz zakład że polacy nie strzelą bramki w sts kurs 1,73 zaś w sporting bet i betclicu jest zakład że strzeli tylko jedna drużyna (kurs w granicach 2,10). Napewno można spróbować coś bardziej w strone niemców zagrać.
 
R 0

recordbaby

Użytkownik
Haha, jeśli niemcy wystawią drugi skład, który będzie miał się pokazać, to tym gorzej dla nas. Mamy większe szanse z drużyną typu Brazylia, która mogłaby grać swoją śmieszną piłkę i stracić przypadkiem bramkę, niż z tak naoliwioną maszyną, jaką są Niemcy. Handicap 2.5 na zakład moim zdaniem trochę przesadzony, ale 1.5 bym stawiał w ciemno.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Osobiście sam nie wiem co o tym meczu myśleć. Zawsze przed takimi meczami mamy, my kibice, nadzieję że to będzie właśnie ten mecz w którym zagramy najlepiej od dekady czy stanie się jakiś cud i nie będzie kompromitacji. Jednak zazwyczaj wychodzi jak zawsze. Czyli strata jakiejś głupiej/banalnej bramki i zero pomysłu z przodu, a niski wynik zawdzięczamy dobrej grze naszego bramkarza czy braku zaangażowania i nieskuteczności rywala.
Ale jutro stanie naprzeciwko nam drużyna która słabych spotkań praktycznie nie rozgrywa i ciężko jest liczyć że dzisiaj właśnie takie spotkanie się im przytrafi. A nie oszukujmy się, żeby wywalczyć korzystny wyniki trzeba liczyć na jakiś korzystny zbieg wydarzeń bo piłkarsko (i nie tylko) jesteśmy lata świetlne za Niemcami.
A jak widzę ten mecz z bukmacherskiego punktu widzenia? Ja osobiście nie wieżę że zagramy dzisiaj tak jak w Najlepszym naszym meczu od lat, czyli z Portugalią. Nie liczę też na to że Niemcy rzucą się na nas i będą cisnąć 90min. Zagrają pewnie 45min na poważnie a przez resztę czasu będą klepali w środku pola. Marzę o wyniku 2:2, a ostatnia bramka dla nas żeby padła po heroicznym ataku w końcówce meczu ???? .
Sam jeśli coś zagram to będzie to:
Polska - Niemcy
Drużyna gości - powyżej 1.5 bramki 1,72 (Betsson)
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Za Przegladem Sportowym: Szczesny-Wasilewski,Perquis,Glowacki,Wawrzyniak-Blaszczykowski,Dudka,Murawski,Obraniak,Mierzejewski-Lewandowski.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszym typem na dziś jest:
Niemcy over 1,5 @1,57
Sportingbet,Betsafe
Ostatnich meczy naszych kopaczy nie oglądałem(poza urywkami z Gruzją),natomiast Niemców widziałem z Brazylią i Austrią. Oba mecze grali co prawda u siebie,ale nie sądzę żeby dziś grali jakoś inaczej z nami. Nie ma sensu rozpisywać się o klasie obu zespołów,nie ma jej co nawet porównywać. Pewnie mógłbym patriotycznie zagrać na Polskę i modlić się o cud,bo nasi raz na 5 lat grają bardzo dobry mecz i może sie zdarzyć dziś. Ale racjonalnie patrząc,to nie widzę innej opcji jak conajmniej 2 bramki,ofensywnej drużyny niemieckiej. W wyjściowym składzie raczej będzie Podolski i Klose,więc naszym obrońcom nóżki już się miękkie robią niestety..
Ja zagram też
Niemcy over 0,5 w 1.poł @1,615
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom