>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - Niemcy 06.09.2011 (PGE Arena)

Status
Zamknięty.
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Sądzę, że remis może być w naszym zasięgu. Gotze to jeszcze nie poziom turka z realu, jak mu mecz nie siądzie, to już z kreowaniem gry będzie kiepsko, bo Podolski także szuka formy. Nasi napalają się ostro, szczególnie grający w Niemczech, zagadką jest występ nowego francuza, ogólnie sporo będzie zależało od atmosfery jaka się wytworzy na stadionie, bo mecze między Polakami i Niemcami rządzą się prawem emocji. Niemcy spokojnie u siebie by nam dokopali, ale może u nas trochę spuszczą z tonu, tym bardziej, że to nie gra o punkty i trzeba być zdrowym do występów w klubach.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Coś czuję że masowe rozbijanie świnek skarbonek i ładowanie pieniędzy na wygraną Niemców nie okaże się dobrą inwestycją.
Polska raz na jakiś czas potrafi utrzeć nosa faworytom. Na mecz z Niemcami nikogo nie potrzeba motywować. Sądzę że to będzie na kilku płaszczyznach podobny pojedynek do meczu Polska-Portugalia. Wtedy mecz życia zagrał Bronowicki którego Legia potem sprzedała za ok 1 000 000 Euro do Crvenej Zvezdy. Dziś liczę na podobny błysk u Kuby Wawrzyniaka który gra ostatnio tak dobrze jak w szczytowym momencie swojej kariery, a może nawet ciut lepiej. Szmat czasu gramy spotkania towarzyskie które u kibiców i piłkarzy wywołują emocje niczym przy zbieraniu grzybów. Mecz z Niemcami to zupełnie inna kategoria. Piłkarze zostawią na boisku serducho. Dochodzi jeszcze ta otoczka-zagramy na stadionie na jakim jeszcze Polska u siebie nie grała. Sądzę że stać nas na ugranie remisu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Prawda jest taka , że między nami a Niemcami jest przepaść. Patriotyzm patriotyzmem ale bez przesady w tym meczu nie mamy szans takie jest bynajmniej moje zdanie. Ostatnie spotkanie z Meksykiem zremisowane po beznadziejnej grze gdzie gołym okiem brakuje jakości. Dzisiaj wyjdzie wszystko bo zagramy z kandydatem do wygrania EURO. Mimo , że to mecz towarzyski spodziewam się wysokiej wygranej przyjezdnych. Nasi są słabo przygotowani pod względem fizycznym , Niemcy jak zaczną grać piłą to staniemy w 70 minucie na dobicie i tyle . Goście to jakość i najlepiej rozwijająca się reprezentacja w ostatnim czasie. Nie mamy czego szukać w tym spotkaniu, niech Polska się wreszcie przekona jaki prezentujemy poziom a nie cieszą się chociażby remisem z Meksykiem czy jakaś Kambodżą.
NIEMCY (AH-1) @ 2,05
NIEMCY (AH -2) @ 4,15
 
hama 11

hama

Użytkownik
Ja zamiast stawiać na zwycięstwo Niemców, postawiłem taki zakład w Bwin:
Polska - Niemcy
1 X (goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: X
kurs 1.57
A więc tak, przegrać to można tylko wtedy gdy wygrają Polacy. Wygrać ten zakład też raczej będzie ciężko, najbardziej prawdopodobny jest zwrot.
Moim zdaniem Smuda podejdzie do tego meczu bardzo defensywnie, możliwe nawet że będzie próba murowania bramki. Wiadomo że na euro będzie trzeba grać różnie, nie dla oka a na wynik. Nie ma tu mowy o otwartej grze, kolejna wysoka porażka tylko by zaszkodziła. Przewiduje że będzie sprawdzał taka właśnie taktykę, licząc na ewentualne kontry. (Jako przykład, jego reakcja po czerwonej kartce dla Obraniaka)
Nie znaczy to że mamy jakieś szanse, patrząc się na naszą obronę to czego by nie wymyślił i tak Niemcy coś strzelą, ale dla lepszego oglądania stawiam takie coś. Przy niespodziance będę dodatkowo zadowolony.
Nie rozumiem tego zakładu?
To znaczy, że wygrywamy tylko w przypadku remisu? Jak wygrają niemcy to zwrot a jak polska to przegrywamy zakład??
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ostatni raz zabieram głos w tym temacie,bo zaraz wyjazd w kierunku Gdańska:cool:
Jeszcze raz panowie,więcej zimnej głowy! Żeby nasi wygrali czy choćby coś strzelili,to potrzeba dwóch czynników. Po pierwsze nasi musieliby zagrać mecz życia. Po drugie-Niemcy musieliby bardzo chcieć przegrać,a w pojedynku z Polską oni nie odpuszczą,mówię Wam. Nawet ci teoretycznie rezerwowi przerastają naszych. Zobaczycie różnicę w kondycji,w technice i w taktyce,wtedy uderzycie się w głowę,że trzeba było nie grać na Orły. pzdr
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ostatni raz zabieram głos w tym temacie,bo zaraz wyjazd w kierunku Gdańska:cool:
Jeszcze raz panowie,więcej zimnej głowy! Żeby nasi wygrali czy choćby coś strzelili,to potrzeba dwóch czynników. Po pierwsze nasi musieliby zagrać mecz życia. Po drugie-Niemcy musieliby bardzo chcieć przegrać,a w pojedynku z Polską oni nie odpuszczą,mówię Wam. Nawet ci teoretycznie rezerwowi przerastają naszych. Zobaczycie różnicę w kondycji,w technice i w taktyce,wtedy uderzycie się w głowę,że trzeba było nie grać na Orły. pzdr
Zgadzam się.
Ja rozumiem, że możnabyło wierzyć w &quot;naszych&quot; na euro za benhauera, albo za Janasa na MŚ, bo wtedy graliśmy ładne eliminacje.
Ale teraz nasza kadra gra taki piach, że to nawet nie ma co za bardzo rozkminiać.
Pewnie trochę powalczą, ale znając życie będzie 1-3, albo jakieś 0-2...
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Polska - Niemcy 2:2 ⛔⛔⛔
typ: 2
kurs: 1,55
2 typ: wynik 1 połowy - 2
kurs: 2,1
3 typ: Polska (+1) - 2
kurs: 2,55 (Betclick)


Oczy większości polskich kibiców zwrócone chyba będą dziś głównie na PGE Arene w Gdańsku, gdzie drużyna Polski podejmuje pierwszą drużynę, która awansowała już do Mistrzostw Europy 2012 - Niemców. Jeszcze nigdy w historii nie udało się nam pokonać naszych zachodnich sąsiadów i uważam, że po dzisiejszym meczu, ta seria będzie kontynuowana. Z perspektywy Polskiego kibica trzyma się te kciuki, żeby wreszcie wygrać z Niemcami. Z perspektywy zimnego typera - wydaje się jednak, że nie mamy większych szans. Dlaczego? Ano dlatego, że Niemcy to niezwykle dobrze naoliwiona maszynka do wygrywania meczów. Ogrywają Brazylijczyków, a my męczymy się z Gruzinami. Jak zwykle napompowany jest wielki balon przed pojedynkiem z naszym odwiecznym rywalem. Uważam jednak, że ten balon może pęknąć już nawet po pierwszej połowie. Lowe daje dziś szanse kilku zmiennikom i nie można zapominać, że nie jest to pierwsza optymalna jedenastka. Nie zobaczymy dzisiaj Manuela Neuera, Mario Gomeza, Bastiana Schweinsteigera, Mesuta Ozila czy Khediry. W ich miejsce zawodnicy młodsi, chcący się pokazać z jak najlepszej strony by wywalczyć sobie miejsce w kadrze na EURO 2012. Nasza sytuacja kadrowa wydaje się optymalna, poza brakiem Piszczka. Po raz pierwszy ujrzymy przyszywanego Polaka - Perquisa w naszych barwach. Uważam, że waleczny Wasyl, niezgrani ze sobą, niezbyt szybcy i popełniający czasem babole - Perquis ( w lidze francuskiej) i Głowacki, a także mający przebłyski Kubuś W. to za mało na drużynę Niemców. Niezwykle szybcy Podolski, Gotze czy Schurrle będą w stanie wchodzić w naszą linie obrony jak w masło i to od Murawskiego i Dudki dziś wiele będzie zależało. Od meczu z Hiszpanami jest to bez wątpienia nasz najsilniejszy rywal i oby wynik z tamtego meczu nie powtórzył się również i dziś. Z patriotycznego punktu widzenia, było by to coś niezwykłego pokonać Niemców. Z punktu widzenia typera - między Polską a Niemcami jest ogromna przepaść.

Przypuszczalne składy:

Polska: Szczęsny, Wasilewski, Perquis, Głowacki, Wawrzyniak - Murawski, Dudka - Błaszczykowski, Obraniak, Mierzejewski - Lewandowski

Niemcy: Wiese - Lahm, Boateng, Mertesacker, Trasch - Rolfes - Schurrle, Gotze, Kroos, Podolski - Klose
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
Pochwalcie się kto najwięcej kasy postawił na to spotkanie ? ;p ja 260zł , wiadomo na kogo, nie patriotycznie ale czysto teoretycznie, sercem jednak za naszymi ;)
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Patrząc na przypuszczalne składy, to Polacy są w stanie powalczyć, ale i tak wydaje mi sie, że nic z tego nie wyjdzie ???? Ja osobiście odpuściłem sobie granie grubiej to spotkanie. Coś mi tutaj remisikiem śmierdzi ;)
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Ja jednym kuponie Niemcy win po 1.6, na drugim Niemcy -1 po kursie 2.45.
Patrząc na skład można mieć jakieś nadzieje ale Niemcy to Niemcy. Idą jak burza i wygrywają ze wszystkimi ostatnio nie ważne czy to Brazylia czy Austria. I mimo, że bez kilku podstawowych zawodników to mają takich zmienników jak Schurrle, Gotze, Kroos.
Do tego bardzo zmotywowani będą Klose i Podolski.
Obronę maja dobrze poukładaną, a My jednym napastnikiem nic za bardzo nie zrobimy..
Patriotyzm, patriotyzmem ale ja tu widzę dobrą lokatę. Chodź jak Polacy min. zremisują to będę bardzo zadowolony.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
POLSKA - NIEMCY
Typ: 1
Kurs: 5,65
tobet
Dziś wielka wojna na stadionie w Gdańsku, bynajmniej dla nas Polaków bo dla Niemców zwykły meczyk z &quot;amatorami&quot;. Orły Smudy wyjdą na dzisiejsze spotkanie niesamowicie zmotywowani bo mają szanse dokonać rzeczy, która nawet orłom Górskiego sie nie śniła. Trener Niemiec nie spina sie specjalnie na to spotkanie, mówi, że będą ćwiczyć nowy wariant gry. Jak uważacie jak najlepiej rozgrzać atmosfere w całym kraju do czerwoności przed Euro? Ograć jakiegoś renomowanego rywala. Po zwycięstwie z Niemcami pierwszy mecz na euro naszych oglądało by pewnie z 20 mln ludzi. Niemcom nic sie nie stanie jak przegrają dzisiejszy mecz (na euro sie odegrają). Nasi kopacze umią sie spinać na dobrych rywali. Przy ogromnej publiczności czuje, że mecz będzie podobny do meczu Polska-Portugalia w Chorzowie. Nie postawić na naszych po kursie 5,65 to grzech. Ja spróbuje chociażby dla lepszego oglądania meczu.
 
S 24

stskop

Użytkownik
dla kolegi wyżej: dla lepszego oglądania meczu to ja zawsze stawiam na drużynę przeciwną, albo wygram pieniądze, albo też się miło zaskoczę ????

Niestety w dzisiejszym dniu to rezerwy niemieckie by nas ograły. Przewiduję, że strzelimy max 1 gola po kontrze, tak jak ostatnio. Osobiście stawiam na under 2.5, i ciężko mi uwierzyć w to że coś da się dziś ugrać...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Patrząc na przypuszczalne składy, to Polacy są w stanie powalczyć, ale i tak wydaje mi sie, że nic z tego nie wyjdzie ???? Ja osobiście odpuściłem sobie granie grubiej to spotkanie. Coś mi tutaj remisikiem śmierdzi ;)
Właśnie nie, Polska kadra na ten mecz to głównie rezerwowi z Francji i Niemiec, a u naszych przeciwników mamy piłkarzy którzy mają zaklepaną jedenastkę w swoich klubach. Niemcy mogą stworzyć 5 reprezentacji i każda będzie lepsza od Polskiej bo tak naprawdę beniaminek BL Augsburg wydaje więcej kasy na szkolenie młodzieży niż pół naszej ekstraklasy i ma z tego większe efekty.

Özil, Müller to nie są przypadkowe talenty, Niemcy po nieudanym Euro w Portugalii wpompowali gigantyczne pieniądze w młodzież i tam w Bundeslidze jest kolejka do reprezentacji.

W 100% zgadzam się z kolegą t0msonem ale jednam obawiam się, że Poldi i Klose nie będą chcieli nas bardzo skrzywdzić, a mogli by i handi nie chce ryzykować.

Z obserwacji Bundesligi i tego co Niemcy robią ze swoją piłką, wynika że niemogąca znaleźć recepty na Hiszpanów, próbują ich styl wkomponować w grę reprezentacji i dziś Polacy powinni na ich tle wyglądać tak jak z Hiszpanami.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ktoś tu pisał o eksperymentalnym składzie Niemiec... a Smuda to co? On robi eksperymenty z reprą cały czas i nie skończył, ściągnięcie Perquisa tylko to potwierdza. Prawda jest taka że Niemcy mają w tej chwili tak silną reprezentację że nawet z drugim garniturem nie mamy większych szans. Poza Błaszczykowskim i Lewandowskim w polu nie mamy żadnego zawodnika na poziomie, wszystko to zbieranina średniaków, przeciętniaków i wymysłów Smudy. Jedyny mecz z przeciwnikiem na światowym poziomie, z którym Polacy się nie zbłaźnili to spotkanie z Włochami baaaardzo dawno temu. Poprzedni mecz z Meksykiem zremisowaliśmy głównie dlatego że Meksyk nie błyszczał i grali na pół gwizdka. Niemcy to w tej chwili top3 świata, zwycięstwo z Polakami to nie będzie wielki problem, za to skład Smudy wygląda może całkiem dobrze na papierze, na boisku zapewne skończy się tak że Polacy za bardzo będą chcieli, opadną z sił po 30 minutach i Niemcy będą grali swoje.
Szczerze mówiąc to nawet chcę żeby Niemcy wygrały, głównie dlatego że to co robi Smuda z tą reprezentacją i jego &quot;polityki transferowej&quot;nie akceptuję i kolejna pasma kompromitacji i porażek może otworzą niektórym oczy, że człowiek który nawet porządnie wysłowić się na konferencji nie potrafi nie powinien prowadzić narodowej drużyny.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Moim zdaniem Polak będzie gryzł trawę, byle tylko nie dostac od Niemca większego w*ierdolu. Postawcie się w sytuacji Naszych Piłkarzy, jak i samego siebie - Polaka - obywatela Rzeczypospolitej Polskiej - kraju z taką a nie inną historią i wielopokoleniowymi przejściami. Kilku z Was - Forumowiczów - grało bądź gra piłkę nożną czy inny sport zespołowy - czy to ligach, czy towarzysko/rekreacyjnie - zapewne największa mobilizacja w takich rozgrywkach przychodzi na spotkanie z największym wrogiem, nielubianym z tych czy innych powodów przeciwnikiem - bardzo często z rywalem z najbliższej okolicy. Dobrze wiemy, że właśnie w takich spotkaniach &quot;Dajemy z Siebie&quot; 200%, gramy agresywnie, często - gdy nie widzi sędzia... itd... Tak samo będzie w dzisiejszym pojedynku z Reprezentacją Niemiec - Nie wyobrażam sobie, aby taki Błaszczykowski, Mierzejewski, Dudka czy w szczególności Wasilewski mięli odstawiac nogi, czy dawac wkrecac się w ziemie... Ja oczekuję od Chłopaków twardej, męskiej gry i walki o każdą piłkę, bo czym jak nie walecznością i mobilizacją mamy wygrywac takie spotkania jak to z Niemcami - nie mając dużego potencjału w Naszej Drużynie Narodowej. - 40 tysięcy ludzi na PGE Arena i w*ierdol od Szwabów - Nie, nie może byc.
Typ: Polska +1.5 - 1.543 Pinnacle 6/10
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Witam.
Postanowiłem włączyć się do waszej dyskusji i podać mój typ.

Jestem polakiem chciałbym, żeby polska wygrała z Niemcami. Ale panowie co my będziemy się oszukiwać:/ Niebiosa by musiały się w tym meczem zainteresować ;/

Ja zagram dzisiaj jako pierwszy typ:
Połowa/Wynik końcowy
Niemcy / Niemcy 2,30⛔
Krótka analiza. Ostatnio zastanawiając się kto jest najlepszą reprezentacją świata doszedłem do wniosku że to właśnie to są Niemcy. Nie będę pisał, że nie grają super podstawowym składem, że próbują nową taktykę itp. Ale nasz skład nie dorównuje im to pięt prawda jest taka ,że mogli by zagrać w rezerwowym składzie i bez bramkarza i może wtedy obstawił bym na remis. A i Niemcy nie grają o nic!! O koszyk panowie o koszyk!! Ale Polska wielki kraj z wielkim sercem może wygrać z każdym jak z Portugalią ale nie dzisiaj. Polacy grają mecz który dla kibiców (dla mnie) jest czymś więcej niż meczem towarzyskim.
Ale dzisiaj to się nie uda chociaż wolał bym stracić tom kasę co obstawie a żeby było sie z czego cieszyć.
Drugi typ:
Główny zakład
Polska - Niemcy 1,55

Ps nie obstawiam wielkiej kasy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom