>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
J 8

jerzyk63

Użytkownik
A czy ktoś wię, jaki sa warunki obrotu tym bonusem 5 euro w zakładach sportowych zanim sie wypłaci minimu 20 euro, tzn. ile razy tymi 5 euro trzeba obrócić i przy jakich kursach ?
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ja mialem juz 16e na stol wszedlem z 4e juz mialem wychodzic ale czekalem na ostatnie rozdanie darmowe zeby nie placic bigblind no i na ręce AA podbijam 1e gosc raise ja allin on call ... Pokazuje 89 i na flopie było 929xx ???????????? To jest wlasnie b2b
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
A czy ktoś wię, jaki sa warunki obrotu tym bonusem 5 euro w zakładach sportowych zanim sie wypłaci minimu 20 euro, tzn. ile razy tymi 5 euro trzeba obrócić i przy jakich kursach ?
Jeszcze się nie nauczyliście ? To już chyba 8 taka promocja.
Żadnych obrotów, tylko zbieracie 20 euro i można wypłacać. Czy to na pokerze, czy w kasynie, czy na zakładach. To tak na przyszłość żeby nie zasyfiać tematu głupimi pytaniami.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
ale chyba jak masz neo to jest zmienne dobrze mi sie wydaje? ???? ja wlasnie 20ojro dostalem, jakies 2h po zleceni na moneybookers;] pozdrawiam
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
nie wiem ale ja nie moge sie zalogowac caly czas wyskakuje blad nazwy lub hasla a tak napewno nie jest .... Link dostalem dopiero teraz ten pierwszy od wczoraj ale w miedzyczasie wyslalem kilka innych requestow ale one nie przyszlyh jeszcze czy w takim razie musze czekac na ten ostatni request zeby aktywowac konto bo na ten co dostalem pierwszy nic sie nie dzieje jak robie aktywuj....
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
W kodzie rejestracyjnym sąsame literki ? Bo mam problem nie wiem czy w moim kodzie jest O czy 0. Czy mozna to wykorzystac na samej bukmacherce ?
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
W kodzie rejestracyjnym sąsame literki ? Bo mam problem nie wiem czy w moim kodzie jest O czy 0. Czy mozna to wykorzystac na samej bukmacherce ?
mozesz wykorzystac czytaj nazwe tematu !!!!!!!!!!!!!!!
Sprawdź 0 i o ale problemy robisz !! :kwasny4565:
 
K 0

kondziuthc

Użytkownik
możesz gdzie chcesz, musisz ugrać conajmniej 20e, i możesz wypłacić, to B2b więc nigdy nie chcą żadnych skanów i szybko wypłacają, dużo razy wypłacałem z b2b..nigdy nie było problemu, i nie czekałem dłużej niż 48h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom