>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
peter06 0

peter06

Użytkownik
Również dostałem bez problemu. Zarówno na pocztę (o2) jak i na telefon dotarło wszystko wciągu 10 sekund ????
 
A 0

adam21

Użytkownik
A ja kuzwa nic nie dostalem... Ktos wogule dostal od nich meila na wp???
SMS doszedl ale z meilem juz gorzej, sie skontaktowalem z supportem i tez jakos nie chetnie odpisuja
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
Działa wszystko normalnie(przynajmniej na Mozilli) jakieś 5 minut temu postawiłem zakładm więc wszystko chodzi
 
siwyleb 0

siwyleb

Użytkownik
A ja kuzwa nic nie dostalem... Ktos wogule dostal od nich meila na wp???
SMS doszedl ale z meilem juz gorzej, sie skontaktowalem z supportem i tez jakos nie chetnie odpisuja
Spokojnie mam poczte na wp... zarejestrowalem sie wczoraj gdzies kolo 20 a mail przyszedl mi o 6 25 z rana... troche musialem czekac ale mail doszedl ????
 
K 0

kubal456

Użytkownik
dajcie spokoj
wczoraj zalozylem konto 5 euro dostalem zagralem i wyygralem 23 euro zlecilem wyplate a dzis juz nie moge sie zalogowac a support napisal ze konto zostalo zablokowane ? (mialem tylko 1 konto ,wszystko prawidlowo) oszusci..
 
matex 0

matex

Użytkownik
hmm. ja się dziś zarejestrowałem. sms doszedł w ciagu dosłownie 10 sek. e-mial na gmail tak samo, dzis zagrałem i czekan na wynik meczu. zobaczymy czy ktos tez bedzie mial klopoty z wypłata, jak tak to nie ma co tam grac ...
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
uwazajcie na tego buka bo rowniez wygralem u nich z tego 5 ojro, jakies 24 i po jakiejs godzienie jak chciałem sie zalogowac to mnie wyrzucalo, okazalo sie ze konto zablokowane;/
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wygrałem sobie 23 EUR i postanowilem wyplacic 20 euro przez MB, wszystko pieknie ladnie potem wchodze w kasjera zeby reszte sobie na pokera przelac a tu mi cos takiego wyskakuje &quot;

mieliscie taki blad przy probie wyplaty?
Edit : Napisalem do supportu , tak jak kazali ale zobaczymy co z tego wyjdzie .
 
matex 0

matex

Użytkownik
Easy moze jest jaks minimalna kwota ktora mozna przelac na pokera... np. poweidzmy 5 euro a mniej sie nie da.

a tak przy okazji. proponuje sobie zalozyc meila na gmail. naprawde tam zawsze e-miale przychodza po paru sekundach. polecam ????
 
k3dzia 0

k3dzia

Użytkownik
Wygrałem sobie 23 EUR i postanowilem wyplacic 20 euro przez MB, wszystko pieknie ladnie potem wchodze w kasjera zeby reszte sobie na pokera przelac a tu mi cos takiego wyskakuje &quot;

mieliscie taki blad przy probie wyplaty?
Edit : Napisalem do supportu , tak jak kazali ale zobaczymy co z tego wyjdzie .
Mialem tak jak ty ale kasa bez problemu doszla w jakies 12 godzin ???? nie trzeba pisac do supportu
 
K 18

klakson

Użytkownik
Wygrałem sobie 23 EUR i postanowilem wyplacic 20 euro przez MB, wszystko pieknie ladnie potem wchodze w kasjera zeby reszte sobie na pokera przelac a tu mi cos takiego wyskakuje &quot;



mieliscie taki blad przy probie wyplaty?

Edit : Napisalem do supportu , tak jak kazali ale zobaczymy co z tego wyjdzie .

napisalem do suppotu i czekalem 10 min na odpowiedz ????

70 zl wplynelo na mb odrazu potym jak wyslalem pw


dodam jeszcze ze nie chcieli zadnego dowodu ????
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
takze wlasnie slyszalem ze wyplacalni a ja od wczoraj czekam na smsa i nic niedochodzi :-? napisalem do suportu otrzymalem takie cos moze ktos pomoze przetlumaczyc


Dear Customer,



Thank you for contacting Pokerium Customer Support Service!



We have received your message and we will respond to you as soon as possible.



The case number for your query is 389121. If you contact us again regarding this issue, please include your Case ID number so we are able to track your previous history and assist you with your next enquiry.



We apologise for any inconvenience the delay may cause.



Best regards,

Customer Support Service

Pokerium
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom