>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
cashier 0

cashier

Użytkownik
damiantc rozchodzi się mniej więcej o to, że odebrali Twoją wiadomość i odpowiedzą tak szybko jak to tylko możliwe.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Może mi ktoś pomóc ?
Uzbierałem te 20 € i chcem wypłacić na mb. Jaką walutę mam zaznaczyć w polu waluta wypłaty na pokerium euro czy pln ? Konto mb mam założone w PLN czy jak wpłacę w Euro to oni mi to automatycznie zamienią na PLN ?
Proszę o szybką odpowiedź .
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Świetne promo. Po 15 min od zlecenia wypłaty miałem pieniądze na mb.
Pozdrawiam
Nie tyle święte promo, co bardzo dobry buk. U mnie kasa szła troche dłużej, ale i tak bardzo szybko. Trochę z ofertą są na boku, bo tenis dają później niż reszta buków, ale duuużo nadrabiają wypłatą. Dzieki za info, pozdrawiam.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec dlaczego nie moge po wpisaniu numeru telefonu wyskakuje mi komunikat&quot;z tego numeru zrobiono juz zamowienie&quot; podczas gdy nic takiego nie mialo miejsca??zeby nie bylo probowalem wpisac numer jednego,drugiego kumpla,i dalej to samo,a zaden numer nie byl uzywany.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
dajcie spokoj
wczoraj zalozylem konto 5 euro dostalem zagralem i wyygralem 23 euro zlecilem wyplate a dzis juz nie moge sie zalogowac a support napisal ze konto zostalo zablokowane ? (mialem tylko 1 konto ,wszystko prawidlowo) oszusci..
I po co od razu piszesz bez zastanowienia ze ten Buk to oszusci? Pomysl najpierw zanim cos napiszesz. Ludzie juz kase od niego wyplacili, a ze nie bedzie problemow z wyplata to raczej bylo pewno, bo to buk sieciowy, taki jak Martinspoker, Iberobet. Wczesniej w tych bukach tez dawali po 5 EURO i nie slyszalem zeby ktos mial problemy z wyplata.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
hmm mam podobny problem ugralem dokladnie 24 eur i postanowilem wyplacic 20 eur ok wyplacilem i okazalo mi sie ze nastapil blad podczas wyplaty , teraz wchodze to nawet nie moge sie zalogowac ani przypomniec hasla, nie chce nic zlego mowic ale troszke mi sie to nie podoba ;/
Edit : Jak ktoś zna średnią angielski niech napisze 9319435 ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
obawiam sie ze bedzie to niezbedne poniewaz zablokowali mi kotn , i w takim wypadku raczej nie wyplaca mi kase ... wkurza mnie ten blad systemu , bo gdy chce przypomniec haslo zeby odblokowac konto to wyskakuje jakis blad ...
 
K 18

klakson

Użytkownik
kazdemu blokuja konto tak jak pokazal to 1 kolega wyzej . Tez tak mialem , otrzymalem swoje pieniadze i konto zostalo odblokowane
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
hmm ale mi zablokowali za to ze niby zle piec razy wpisalem haslo choc dobrze wpisywalem a raz nawet poprosilem brata zeby wpisal , a potem jak kazali mi przypomniec haslo to pisze ze niby blad i nie moga wylac przpyomnienia, tez tak mielsiscie, i wyplacili wam :?:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Firma do &quot;kitu&quot; u mnie wyskakuje błąd ciągle ,że mam zablokowane IP , gdy odblokowuje IP to nie mogę się zalogować , bo ponownie wyskakuje Error! ech......:-?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Siemka. Wyplacilem juz jedne 20 Euraskow ???? teraz chce drugie 20 tylko mam stan konta 20E 32Ecentów i jest napisane ze nie moge wyslac pieniedzy bo jest jakis tam koszt ?? jaki moze to byc koszt ? ktos wie

Edit :
Nierozumiem mam teraz 24 euro i nadal nic ... to samo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom