>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a jakie są warunki obrotu bo jakoś nie zauważyłem?
Jakie warunki obrotu? Tak ciezko przeczytac kilka stron tematu? Ludzie, w kolko zadajecie te same pytania! lolo081 nie traktuj tego osobiscie, ale naprawde ludzka glupota nie zna granic. Przeciez wszystko bylo npisane w tym temacie wczesniej, wystarczy poczytac... Nie trzeba dokonywac zadnego obrotu, wystarczy ugrac 20 EURO i wyplacic.
Pozdro
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Ugrałem 26euro, zleciłem wypłatę na mb w sobotę. Czy wypłaty są realizowane w weekend, czy moje zlecenie wypłaty będzie zrealizowane dopiero w poniedziałek?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Ugrałem 26euro, zleciłem wypłatę na mb w sobotę. Czy wypłaty są realizowane w weekend, czy moje zlecenie wypłaty będzie zrealizowane dopiero w poniedziałek?
ja zlecilem w sobote gdzies o 9 mialemn na 12 kaske;)
 
D 208

daka58

Użytkownik
ugrałem 100 euro na ruletce i nie wiem czy zlecić wtpłatę dzisaj czy lepiej jutro co uważacie zlecam na konto jakby co bo Mb oszukuje czasami a tak na koncie bankowym to pewna kasa
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Co za różnica? Im szybciej tym lepiej.Jak dzisiaj zlecisz, a w weekendy nie pracują to ci jutro rozliczą. I nie wiem czemu chcesz wypłacać na konto.Wszyscy wypłacają na MB i nikt nie narzeka
 
D 208

daka58

Użytkownik
no tak, ale jak przelewasz na MB to potem jeszcze musiszprzelewać na konto i taka zabawa a na koncie or razu jest i nie trzeba cudować poza tym MB pobiera prowizje :jezora: itak by trzeba było 2 razy przelewac a tak raz i jest pozdrawiam ????
 
D 208

daka58

Użytkownik
mam pytanko mam konto w banku BPH a teraz się połączył z innym bankiem i jest inna nazwa banku a musze wpisac nazwę banku to w takim razie jaką nazwę muszę wpisac ? starą czy nową z góry dzięki za info
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Myślałem, że już się nie załapię, a jednak wszystko OK! 5 euro do dyspozycji! ???? Dzięki za info o promo!
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wysłałem wczoraj meila po eng z translatora żeby mi dali 5E bo najpierw zalozylem konto a potem zglosilem sie po eSa... jak na razie brak odzewu, wiecie kiedy bedzie jakies info?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
mam pytanko mam konto w banku BPH a teraz się połączył z innym bankiem i jest inna nazwa banku a musze wpisac nazwę banku to w takim razie jaką nazwę muszę wpisac ? starą czy nową z góry dzięki za info
Poszukaj na stronie banku info o oficjalnej obecnej nazwie. Jak nie znajdziesz, to napisz maila do banku i sie zapytaj.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Juz chyba po promocji podczas rejestrowania wpisałem kod potem pisało ze bedzie na twoim koncie natychmiastowo 5 euro a tu nic wielkie 0
 
M 0

milykolo

Użytkownik
Jestem w szoku zleciłem wypłatę na moneybookers i po minucie byly juz na koncie najszybszy buk u jakiego grałem promocja sprawdzona polecam
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Juz chyba po promocji podczas rejestrowania wpisałem kod potem pisało ze bedzie na twoim koncie natychmiastowo 5 euro a tu nic wielkie 0

Promo nadal aktualne właśnie się zarejestrowałem wpisałem kod i 5E na koncie
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Ugrałem 40E na BJ i zleciłem wypłate ok 11 rano zleciłem wypłate na MB, teraz wchodze na maila a tutaj taka wiadomość :

Your account &quot;xxxxx&quot; was inactivated according to our standard security policy.
Unfortunately, we are not able to proceed with your matter unless we receive the requested verification documents. In order for us to reactivate your account, please send us the following documents:
1) Send us a copy of all Credit Cards, both front and back (if used at our site)
2) Send us a copy of a valid identification document (passport, driver’s license)
3) Send us a copy of any utility bill (bank statement, electricity, insurance) with your name and address on it.
Please send your scanned documents to our support e-mail address or you can fax your documents to (+372) 69 79 085. It is also possible for you to take a picture of your documents using your cellphone/camera providing that the picture is sent as a JPEG.
We assure that your personal data and documents will not be transferred to third parties.

Best Regards,
Revo Kink
Poker Security Manager
Entraction Network

z Tego co rozumiem to chcą skan dokumętów tylko czy wystarczy sam skan dowodu ? słabo znam angielski. Jeśli ktoś może niech przetłumaczy. Z Góry Dzięki
 
S 0

szwedu

Użytkownik
teraz nawet nie moge zalogować się na konto ;/ pisze że ip zostało zablokowane ;/ może dlatego że mam jeba.. neostrade ;/

EDIT:

jestem ciekawy czy jeśli wyśle im ten skan czy wypłacą mi kase...
 
D 208

daka58

Użytkownik
ja też mam neostradę i w niedziele zlecałem wypłatę 130 euro wygrane na ruletce, i w poniedziałek rano kasa była na koncie bankowym !!! szok ???? skanu nawet nie chceili i kasa szybciutko solidny buk !!!!
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Ale oszuści...... grałem prawie pół dnia i z 5E zrobiłem 60E, potem siadłem ponownie do pokera i z tych 60E zrobiłem prawie 300E a oni napisali mi mejla że konto zamrożone z powodu chipdumpingu buahahahaha.... co to ma być.
Koleś siadł do stołu co chwila grając na omaha PL wchodził praktycznie cały czas z raise i za każdym razem dostawał baty bo wchodził z byle czym. Dokładał chyba ze 4x po 50E a oni mi piszą chip dumping. Niby napisali żeby wysłać dokumenty ale wątpię czy to coś da ????liiiipa a byłem dobrego zdania o tym sofcie. Głównie na I4Poker grałem. Mówię wam uważajcie :kwasny4565:
 
D 208

daka58

Użytkownik
to się dziwie ja najpier zagrałem 1 kupon a potem tylkow ruletke i wypłacili bez problemu 130 euro i bez skanó nie wiem czemu u was tak wyszło:kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom