>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga 2020/2021

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin vs Cerrad Czarni Radom
Typ: Cuprum handicap + 1.0 seta (zwrot w przypadku przegranej dokładnie 1 setem)
Kurs: 1.82 3:0
Bukmacher:
lvbet

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Ostatnio brakuje czasu, ergo wrzucam na ostatnią chwilę, ergo skracam analizy. Do brzegu zatem.

Obie drużyny wyglądają bardzo słabo w tym sezonie. Niby lepszy bilans gości, ale ja ich zestawiam w jednej grupie 10+, czyli zespołów od 10. do 14. miejsca w tabeli, które wyraźnie odstają od reszty. Mieliśmy już bezpośrednie starcie obu ekip, wtedy w Radomiu 3:1 zwyciężyli gospodarze, ale spotkanie to raczej w głowie przegrali Lubinianie, nie przywiązywałbym więc do tego jakiejś większej wagi.
Wspomniałem, że Radom ma lepszy bilans, ale jest on poprawiony meczami ze Stalą (2 zwycięstwa) i Będzinem. Cuprum ze Stalą nie grało, poza tym trafią zapewne na zdecydowanie lepszą dyspozycje zawodników z Nysy, a przeciwko MKS-owi pechowo Będzin zagrał mecz sezonu, a w takich warunkach nawet ZAKSA miała ogromne problemy żeby nie pogubić tam punktów.
Dlaczego idę w stronę gospodarzy? Moim zdaniem zagrali więcej dobrych meczów niż przyjezdni. Radom tak naprawdę zaimponował w meczu z Vervą w Warszawie, a Cuprum miało świetne mecze ze Skrą, Resovią i na wyjeździe z Olsztynem. Ogólnie uważam ich za lepszy zespół aktualnie, któremu często brakuje szczęścia albo chłodnej głowy. Personalnie obie drużyny wyglądają podobnie, natomiast u gości brakuje takiego lidera jakim w Cuprum potrafi być Ferens lub Jimenez. Obaj gracze potrafią wziąć na siebie ciężar gry i pociągnąć całą drużynę, a w takim stykowym meczu to może okazać się decydujące. Decydować też może przyjęcie, które lepiej wygląda w Lubinie, pozostałe statystyki z kolei są na bardzo zbliżonym poziomie.

Powodzenia ;)

Dorzucam:

Cuprum Lubin vs Czarni Radom
Typ: Czarni poniżej 94.5 punktu
Kurs: 1.80, betclic
62 punkty

Bardzo ciekawy kurs jak na taką linię. Jeżeli będzie tie-break to na pewno nie wejdzie, ale zabezpiecza nam ewentualne 3:0, 3:1, 0:3 i nawet jakiś zakres 1:3. Dla mnie value.

Cuprum Lubin vs Czarni Radom
Typ: poniżej 20.5 bloków punktowych
Kurs: 1.65, betclic
11 bloków

Znowu bardzo wysoka linia wystawiona na 4 długie sety albo tie-break. Średnia obu ekip 2.10 bloku na set, przy 4 daje nam to jakieś 17 łącznie. No nie widzę pokrycia tej, a nawet niższej linii.

Cuprum Lubin vs Czarni Radom
Typ: Dawid Konarski poniżej 19.5 punktu
Kurs: 1.84, betclic
6 punktow, tragiczny występ

Kolejna wysoka linia, Dawid tylko 4/12 powyżej tego progu, a 3 z tych osiągnięć w 5-setówkach. Nie przekonuje, nie jest regularny i całkiem spora szansa na under w tym meczu.

Cuprum Lubin vs Czarni Radom
Typ: Lucas Loh więcej punktów niż Nikolay Penchev
Kurs: 1.80, betclic
8 vs 10, ostatni set Bułgar zgarnął dla siebie

Obaj kiepsko w tym sezonie, ale Penchev to zawodnik typowo defensywny, w ataku rzadko coś ciekawego pokazuje. Ryzyko jest takie, że prędzej w trakcie meczu zejdzie Loh i wejdzie Firszt jak przyjęcie zaszwankuje, ale w normalnych warunkach Brazylijczyk powinien zdobyć więcej punktów.

E: No to ciach, kolejne żniwa. Szkoda tylko Pencheva, który odjechał w ostatnim secie, ale poza tym wszystko na plus :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
no ładne żniwa, tylko na serio wrzuciłem te wszystkie typy na 9 minut przed rozpoczęciem meczu? jestem ciekawy ile osób zdążyło skorzystać z czegokolwiek
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
no ładne żniwa, tylko na serio wrzuciłem te wszystkie typy na 9 minut przed rozpoczęciem meczu? jestem ciekawy ile osób zdążyło skorzystać z czegokolwiek
Kolego malkontencie, widzę, żeś z tych negatywnych ludzi, dla których to szklanka jest zawsze do połowy pusta. Jak komuś się nie powiedzie to krytykujesz, jak się powiedzie to potrafisz się przyczepić, ze za późno podane typy. Najlepiej to by było jakby Ci podsylali typy tylko trafne i tylko z wyprzedzeniem, wtedy przynajmniej może nie byłbyś niezadowolony :)
Prawda jest taka, ze jak komuś zależy na dobrych typach to sobie włączy powiadomienia mailowe i zawsze zdąży zagrać. Do meczu pozostało prawie 15 minut, bo zaczynaja zawsze trochę później, wiec czasu wg mnie wystarczająco. Linie sa wystawiane zazwyczaj dosyć późno, a przejrzenie wszystkiego, analiza, wybranie i uargumentowanie trwają, uwierz mi, znacznie dłużej niż wejście na stronę i decyzja czy skorzystać czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
jakie prawie 15 minut? wrzuciłeś post o 20:21 to jest 9 minut do meczu. linie na zawodników już nigdzie nie pograsz. tak oczywiście ludzie czekają z telefonem w ręku na powiadomienia pocztowe. jeszcze trzeba przeczytaj analizę, wejść na buka, znaleźć ofertę i może ktoś pograł :) Linie zawodników są wystawiane rano między godziną 9 a 10, więc z tym tłumaczenie się że wystawianiem są późno się nie powiodło. u niektórych buków oferta na zawodników pojawia się wieczorem dzień szybciej. uwierz mi nie musisz mi tłumaczyć ile czasu trwa przejrzenie ofert i napisanie analizy.
poprzedni post do Ciebie to była drobna uwaga żeby szybciej publikować posty to i ktoś skorzysta, albo po prostu więcej osób. szkoda że tak strasznie zostałeś urażony moim postem. no chyba że chcesz wrzucać posty żeby połechtać własne ego, to spoko luz. pease.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ależ ja się urażony nie poczułem, nie jestem taki małostkowy. Po prostu irytuje mnie 'januszowanie', czyli jak ktoś sam niewiele robi, a przy tym krytykuje tych działających. Tłumaczenie się powiodło, bo dla mnie wystawianie kursów 10 godzin przed meczem to późno, kiedy to potrzebuję min. godziny wolnego na spokoju na jej analizę, ale pojęcie jest oczywiście względne. Do meczu jest 9 minut, do pierwszej piłki jakieś 16 było i u mojego bukmachera do pierwszej piłki można znaczną część zakładów pograć. A wrzucenie posta o 20:21 wiązało się dla mnie z siedzeniem i dokładnym śledzeniem/porównywaniem oferty bukmacherów od jakiejś 18:15, naprawdę cenię swój czas trochę bardziej niż żeby robić to dla łechtania własnego ego i zawsze liczę na to, że ktoś skorzysta, zarobi i doceni moją robotę.
Bez odbioru ;)
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ależ ja się urażony nie poczułem, nie jestem taki małostkowy. Po prostu irytuje mnie 'januszowanie', czyli jak ktoś sam niewiele robi, a przy tym krytykuje tych działających. Tłumaczenie się powiodło, bo dla mnie wystawianie kursów 10 godzin przed meczem to późno, kiedy to potrzebuję min. godziny wolnego na spokoju na jej analizę, ale pojęcie jest oczywiście względne. Do meczu jest 9 minut, do pierwszej piłki jakieś 16 było i u mojego bukmachera do pierwszej piłki można znaczną część zakładów pograć. A wrzucenie posta o 20:21 wiązało się dla mnie z siedzeniem i dokładnym śledzeniem/porównywaniem oferty bukmacherów od jakiejś 18:15, naprawdę cenię swój czas trochę bardziej niż żeby robić to dla łechtania własnego ego i zawsze liczę na to, że ktoś skorzysta, zarobi i doceni moją robotę.
Bez odbioru ;)
Nie przejmuj się rób swoje. Jestem tu nowy i dopiero poznaję grunt forum. Każdego indywidualna sprawa kiedy wrzuca swoją analizę jeśli robi to choćby nawet na minutę przed. Sam nie korzystam jeszcze z twoich typów, bo staram się tu wyselekcjonować najlepsze typy i typerow. Z pewnością nie pomaga w tym brak prowadzenia statystyk i podliczen po każdym typie. Są tacy co to robią i chwała im za to. To nie jest tak że sam nie wjadę tutaj ze swoim konikiem w odpowiedniej porze. Wjadę 🙂 jak ruszą rozgrywki, aby się odwdzięczyć innym za wkładaną pracę.
Podsumowując u mnie będzie to wyglądać profesjonalnie tzn. stawki przy typach jednostkowe wyjaśnione stawkowanie i podliczenia.
Póki co dzielę się swoimi przemysleniami w nie swoich tematach bez stawek itp. żeby podnieść poziom merytoryczny forum.
Pozdrawiam
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Verva Warszawa
Typ: poniżej 4.0 setów (zwrot w przypadku 4 setów)
Kurs: 1.88
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Po ostatnich udanych dniach planowałem na dzisiaj dzień przerwy, ale jednak zaryzykuję i pogram to hitowe starcie.

Długo biłem się z myślami czy coś ruszać na ten mecz i jeżeli tak to co, padło ostatecznie na under setowy.
Liczę przy tym przede wszystkim na gospodarzy, którzy po przerwie covid-owej szukają swojej fenomenalnej dyspozycji z początku sezonu. Ostatnio zanotowali pierwszą porażkę z innym zespołem niż ZAKSA i przegrali w Nysie 3:1, wcześniej zagrali dwa zwycięskie tie-breaki ze Skrą i właśnie w Warszawie z Vervą. Po tych meczach na pewno będą starali się zmazać to gorsze wrażenie i u siebie dać odpust sportowej złości, która po starciu ze Stalą nagromadziła się w tych naładowanych ambicją graczach.

Co zawodziło dotychczas w tych słabszych potyczkach? Przede wszystkim atak, którego efektywność była na bardzo niskim poziomie zwłaszcza w meczu z Nysą. Tam goście 5 razy pomylili się w ataku i aż 8 razy dali się zablokować, do tego doszły zepsute zagrywki. Ciekawostką jest też fakt, że efektywność pomimo wygranej Jastrzębski miał niższą od Vervy, w Warszawie pomylili się 8 razy i aż 10 nadziali się na blok. Tendencja jest trochę zaskakująca, bo wydawało się, że akurat atak zostanie wzmocniony po powrocie do składu Fornala, który jest zdecydowanie bardziej ofensywnym zawodnikiem niż Louati, natomiast póki co jest szukanie optymalnej dyspozycji i u Tomka i Al Hachdadiego. Rozegrał się za to ostatnio Szalacha i ta współpraca środkowego z rozgrywającymi wygląda coraz lepiej. Mecz do zapomnienia miał ostatnio Gładyr, ale o niego jestem spokojny, bo to zbyt doświadczony gracz, żeby pozwolić sobie na kilka takich słabych meczów.

A co w Warszawie? Po staremu, dalej problemy w ataku i na rozegraniu, chociaż Trinidad mimo wszystko wygląda lepiej z meczu na mecz. Dochodzi nam kontuzja Szalpuka, który i tak był pod formą, lepsza dyspozycja Kwolka i sinusoida w wykonaniu Grobelnego. Verva podniosła się po trudnym okresie i wygrała 6 z ostatnich 8 spotkań, na pewno stać ich na bardzo dobre zawody, ale również na kiepski występ. Jest to też jedna z najgorzej serwujących ekip w lidze i tutaj właśnie upatruję szansy dla gospodarzy, którzy przy dobrym przyjęciu mają bardzo dobrą pierwszą akcję, a przy tym sami potrafią odrzucić rywali od siatki.

Obie ekipy miewały ostatnio dłuższe mecze, ale tutaj przewiduję raczej krótsze zawody. Skłaniam się ku 3:0 dla gospodarzy, natomiast linia zabezpiecza nam 3:1 lub ewentualny znakomity mecz Vervy i podobne wyniki w ich stronę, czego nie wykluczam oczywiście. Nie sądzę jednak, że zobaczymy kolejny drugi tie-break w ich pojedynku, a spotkanie zakończy się raczej szybciej.

Powodzenia ;)

Dorzucam:

Jastrzębski vs Verva
Typ: Michał Szalacha powyżej 7.5 punktu
Kurs: 1.72, etoto


Wcześniej Michał nie przekonywał i tęsknym wzrokiem wszyscy spoglądali w stronę Wiśniewskiego, ale mimo to było i jest dużo grania ze środkowym i sam Szalacha wygląda lepiej. Średnia z ostatnich 5 meczów to 8.6 punktu, słabo na razie serwuje, ale może i ten element w końcu zaskoczy. W każdym razie uważam, że dzisiaj będzie sporo grania środkiem i Michał dostanie wystarczająco dużo piłek do zdobycia 8 punktów.

Jastrzębski vs Verva
Typ: Verva poniżej 4.5 asa serwisowego
Kurs: 1.74, betclic
3 asy pomimo aż 5 setów

Jedna z najgorzej serwujących vs jedna z najlepiej przyjmujących ekip. W ostatnim meczu bezpośrednim w 5 setach Warszawa miała tylko 5 asów, średnia zatem 1 na set. Do tej pory mieli kilka naprawdę dobrych występów na zagrywce, ale to było głównie we własnej hali. Głównym zagrożeniem jest Kwolek i to od jego dyspozycji będzie dużo zależało, jeżeli on nie będzie trafiał to raczej nikt inny nie dobije wystarczająco asów.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa 2:3
Jastrzębski -1,5 seta
1,87
Frajersko przegrany mecz przez Jastrzębski Węgiel, prowadzili 2:0 i 24:22 i nagle stanęli, kurs na Warszawę już był ponad 20...

Jastrzębski Węgiel jest dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.
Warszawa mocno rozczarowuje w tym sezonie swoich kibiców jak i samych siebie.
Warszawa na wyjazdach ma bilans 4-2 z czego można śmiało powiedzieć, że nie grali z żadną ekipą z górnej części tabeli, może po za Gdańskiem gdzie przegrali 2:3.
Jastrzębski Węgiel u siebie 7-1 gdzie przegrali tylko 1:3 z ZAKSA a pokonali chociażby 3:0 Resovie, 3:0 Gdańsk, 3:2 z Bełchatowem.
W dodatku dochodzi kontuzja A. Szalpuka, dość słabo grający rozgrywający i atakujący na poziomie niższym niż powinien grać w takiej drużynie. To wszystko łączy się niestety w całość i wygląda to poniżej poziomu, którego oczekuje Warszawa.
Stawiam, że Jastrzębski Węgiel wygra to spotkanie maxymalnie ze stratą 1 seta.​
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jastrzębski-Warszawa
Kurs na powyżej 3,5 seta 1,40
Zagrałem to
Mecz kończył mi kupon więc obserwowałem wynik
1-0 a w drugim Verwa prowadzi cały mecz 3 ptk ale przegrywa 23-25
2-0
Trzeci set. Jastrzębski jedzie na 3:0 wynik 19:15
Kurs na nich 1,01 na Flash Score a na Verwe pewnie 20,00 ale nie pamiętam
Nagle mecz znika z live Fortuny
Verwa ogarnia seta 27:25, potem lekko na 2:2 i lekko na 3:2
Jakieś racjonalne wytłumaczenie?
Mecz był na live w Fortunie ale zniknął i się nie pojawił
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Co dziś sądzicie Skra Resovia? Rzeszów stracony? Początek sezonu tylko ogladałem wiec nie wiem jak wyglada sytuacja.. ale ekipke maja spoko
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Co dziś sądzicie Skra Resovia? Rzeszów stracony? Początek sezonu tylko ogladałem wiec nie wiem jak wyglada sytuacja.. ale ekipke maja spoko
Ciężko powiedzieć, z jednej strony bardzo słabo wygląda Rzeszów, z drugiej jednak Skra też nie jest jakimś pewniakiem. Pamiętam jak ostatnio cudem tylko uratowali seta ze słabymi Czarnymi, wcześniej do 0 przegrywali z Cuprum. Z dwojga złego idę raczej w dodatnie handi na Asseco.

Skra Bełchatów vs Resovia
Typ: powyżej 11.5 asów serwisowych
Kurs: 1.85, betclic
połowa 3. seta i już mamy 13 asów

Obie drużyny wyglądają bardzo dobrze w polu serwisowym, a linia jest niewysoka. Zakładam przynajmniej 4 sety i bardzo dużą szansę na kilkanaście asów. Weźmy np. ostatni mecz Skry z Treflem, gdzie oglądaliśmy aż 17 asów w 4 setach.

Skra Bełchatów vs Resovia
Typ: X2 po dwóch setach
Kurs: 1.76, unibet


Próbuję w tę stronę, liczę na zdobycie przynajmniej 1 seta przez gości, a jeżeli tak to powinien to być któryś z dwóch pierwszych. Kurs przyzwoity, wygląda dużo lepiej niż +2.5 seta, a prawdopodobieństwo nie jest dużo mniejsze moim zdaniem.

Skra Bełchatów vs Resovia
Typ: poniżej 91.5 punktu po dwóch setach
Kurs: 1.79, unibet
83 punkty

Króciutko, obie ekipy potrafią grać krótkie sety i to zazwyczaj na początku. Skra z Treflem pierwsze dwa do 18, Resovia potrafiła np. przegrać do 12 w Suwałkach na otwarcie.

Skra Bełchatów vs Resovia
Typ: Resovia + 10.5 punktu
Kurs: 1.82, etoto
rozliczam już przed tie-breakiem, bo nawet jak Skra wygra do 0 to typ na plus

Linia taka w sam raz myślę, chociaż Resovia potrafiła grzebać taką nawet w jednym secie... Mimo wszystko Skra nie przekonuje aż tak bardzo, żebym zaufał w ich pewne zwycięstwo i to łącznie 11 punktami. Chciałbym zobaczyć w końcu dobry mecz Asseco, stać ich na to i czas działa na ich korzyść, może Szerszeń już będzie wyglądał lepiej po kontuzji i para przyjmujących nie będzie odstawała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
P 7K

pewniak1978

Użytkownik
Jastrzębski-Warszawa
Kurs na powyżej 3,5 seta 1,40
Zagrałem to
Mecz kończył mi kupon więc obserwowałem wynik
1-0 a w drugim Verwa prowadzi cały mecz 3 ptk ale przegrywa 23-25
2-0
Trzeci set. Jastrzębski jedzie na 3:0 wynik 19:15
Kurs na nich 1,01 na Flash Score a na Verwe pewnie 20,00 ale nie pamiętam
Nagle mecz znika z live Fortuny
Verwa ogarnia seta 27:25, potem lekko na 2:2 i lekko na 3:2
Jakieś racjonalne wytłumaczenie?
Mecz był na live w Fortunie ale zniknął i się nie pojawił
Tego meczu na fortunie live w ogóle nie było bo chciałem kontrować.....niestety po raz kolejny fortuna zaleciała w ...... podobnie zresztą mecz z ligi włoskiej Piacenza-Modena.....to są mecze na szczycie a fortuna wrzuca jakieś podrzędne mecze.Co raz gorzej prezentuje się fortuna pod względem live w siatkówce
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Jsw @2

Można było złapać dużo wyżej, teraz już się kursy wyrównały.
Dla mnie w tym sezonie Jastrzębie prezentuje się dużo lepiej od Skry.
W Bełchatowie jest za dużo niepasujących do siebie elementów układanki. Filipiak jeszcze jakoś ciągnął przed kontuzja ten wózek, teraz powoli wraca i nie ma co się spodziewać większych fajerwerków. Zaciąg serbski prezentuje się fatalnie. Bieniu z Kłosem na razie też 50% umiejętności, młody Huber ok, ale w meczach z lepszymi zaczyna z ławki. Sanders robi różnicę w ataku, ale już w przyjęciu kuleje ( brak grania przez wiele miesięcy), Piechocki to dziura na przyjęciu i w obronie, niby jakieś efektowne parady robi, ale najlepsi libero mają te czucie i nie muszą latać i gonić piłki, jak to mówią : lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Trener Gogol tak samo dla mnie to żaden trener, brak sukcesów, przylepiony do Heynena i tak się wybił, wzięli go na głębokie wody i niestety z tygodnia na tydzień coraz bliżej dna.
Ławka w Skrzek cieniutko.
Po drugiej stronie JSW z szerokim składem i chimerycznym atakującym. Mam nadzieję, że Kampa już sobie wyjaśnił wszystko i w końcu zacznie grać dobrze tak jak grał wcześniej.
Verwa była już spakowana, ale przegrali, mam nadzieję, że sportowa złość dzisiaj poniesie ich do zwycięstwa, bo forma jest chyba w miarę ok. Jak zagrywka będzie wchodzić to o wynik się nie martwię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Co sądziecie o +24.5 dla Suwałek z ZAKSĄ? Dla mnie to absolutny pewniak, ostatni ich mecz zamknął się różnica 12pkt, te handi jest ogromne a Suwałki to nie bobki. Dziwi mnie że nikt jeszcze o tym nie napisał, na fortunie najniższy handicap dodatni na ten mecz to 19.5 z kursem 2.20 a u każdego buka są tylko linie 17.5 z kursem 1.80, tak jak napisałem - dla mnie ogromne value a +24.5 z kursem 1.40 można bez zadnego problemu dodać do ako jako pewniak
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Resovia vs Trefl, typ: Trefl Gdańsk @1,92 - Etoto

Resovia vs Trefl, typ: Trefl -1,5 seta @3,70 - etoto

Sam fakt, że kursy od początku były mocno przestrzelone zachęcił mnie do grania tutaj na gości. Drużyny zagrały już ponad 15 meczów, a bukmacherzy nadal przeceniają Resovie i nadal nie doceniają Trefla. Wpływ na to miała zapewne wygrana Resovii ze Skra, natomiast dziwna to była kolejka, dziwne wyniki i nie powinno to mieć żadnego wpływu na postrzeganie jutrzejszego spotkania. Trefl jest lepszy i koniec kropka. Resovia opiera swoją grę na Cebulju oraz w mniejszym stopniu na Butrynie i środku.
Trefl ma szerszą i ciekawszą rotację. Zdecydowanymi liderami są Lipiński oraz Wlazły. Swoje potrafi dołożyć Reichert, jak jest potrzeba to Janusz ma możliwość grania z Crerem, który lubi szybkie piłki. A jak nie idzie pierwszemu składowi, to wejść może Sasak i również kilka punktów dołożyć. Uważam, że na żadnej pozycji Trefl nie ma gorszego zawodnika. Albo lepszych, albo porównywalnych. Pokazał to również ich pierwszy mecz. W listopadzie Trefl rozgromił Resovie 3:0, a 20 punktów zdobył zastępujący Wlazłego Sasak.

Dochodzą również informacje, że Cebulj może nie zagrać. Jednak z nim Trefl jest dla mnie faworytem. Bez niego jeszcze większym.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
@ yannick_djalo yannick_djalo co sądzisz o dzisiejszym spotkaniu skra vs JW?
Myślę, że Jastrzębski to bierze dzisiaj, ale sam skupię się na innych typach w tym spotkaniu.
Bierze to dlatego, że zagrał więcej dobrych meczów w tym sezonie, ma lepszą współpracę blok-obrona i punkty z kontry mogą bardzo dużo ważyć, a dodatkowo jest lepiej zbilansowaną drużyną. W Bełchatowie osobowości jak Ebadipour, Huber, Petković czy Bieniek to dobrzy zawodnicy jak idzie wszystko ok i tym się nakręcają, wtedy są na fali wznoszącej i ciężko ich zatrzymać. Natomiast jak nie idzie to narasta frustracja i tej złości nie potrafią przekuć w lepszą grę, tylko popadają w marazm. Mentalne aspekty też faworyzują gości moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
Do góry Bottom