>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

PlusLiga 2020/2021

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - GKS Katowice 0:3
Katowice
1,45
Katowice -1,5 seta 1,90

Może zacznę od tego, że MKS Będzin do tej pory rozegrał 4 spotkania i wszystkie te mecze przegrał, 0:3 z ZAKSA, 1:3 z Verva i Jastrzębskim oraz 2:3 z Gdańskiem. Ostatni swój mecz rozegrali 20 dni temu od tej pory klub poinformował o tym, że w klubie jest COVID, na kwarantannie zostało kilku kluczowych graczy tacy jak 1 rozgrywający T. Veloso oraz 2gi rozgrywający Ł. Makowski, dwaj środkowy T. Kalembka i B. Schmidt i atakujący M. Godlewski. (oczywiście info z przed 1 dnia).
Mimo tego Będzin na pewno nie jest w dyspozycji meczowej.
Katowice również byli sparaliżowani przez COVID lecz rozegrali już spotkanie kilka dni temu z Verva Warszawa przegrywając 1:3.
Tam również brakowało 1 rozgrywającego, środkowego J Nowakowski.
Jeżeli informacje się sprawdzą i nie zagrają dwaj rozgrywajacy J. Bednaruk będzie musiał rozegrać mecz jako rozgrywający i szczerze ciężko to widzę.
Uważam, że Katowice są w tym spotkaniu faworytem.

Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki 0:3
Suwałki +5,5
1,50

Po informacji, że D. Konarski nie zagra w tym spotkaniu kursy poleciały mocno w dół na Suwałki. Jeszcze rano To Radom był faworytem a na ten moment kursy się odwróciły ale zdążyłem jeszcze złapać dodatnie handi na Suwałki po fajnym kursie.
Mimo tego, że mecz jest dość wyrównany to brak atakującego i najlepiej punktującego w swoim zespole może zaważyć.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
M 389

mandragon99

Użytkownik
Czarni w tym sezonie słabo wyglądają Prygiel jakby wypalony...z Zawierciem zagrali bez ambicji. Kędzierski rozgrywa mocno przewidywalnie, po drugiej stronie siatki Touaniga, który po powrocie świetnie zarządza gra w zespole. Widać jakość i chemię w zespole dodatkowo wraca Francuz w zespole z Suwałk. Konarski ciągnął ta grę w ataku, bez niego może im być niezwykle trudno punktowac bo Gąsior dostawał bardzo mało szans.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Wczorajsze mecze odpuściłem, bo czułem, że to będzie loteria - niby wygrali faworyci, ale przebieg setów mógł być zupełnie inny, bo kończyło się najczęściej niewielką przewagą.
Dzisiaj wchodzę w Trefl, poniżej propozycji z typów dnia oraz dwie dodatkowe:

Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Asseco Resovia vs Trefl Gdańsk
Typ: Trefl Gdańsk
Kurs: 4.87
Bukmacher: sts

Analiza:

Cześć wszystkim!

Zdarzało się, że brakowało mi w życiu konsekwencji w postępowaniu, ale w tym wypadku będzie inaczej - konsekwentnie gram przeciwko Asseco i również w stronę Trefla :)

Bukmacherów znowu chyba trochę poniosło z kursami. Ostatnio próbowałem zagrać w podobnym kursie na +1.5 seta dla Nysy, brakło niewiele, ale nadal dało się zarobić na powyżej 3.5 seta, które etoto wyceniało na 2.05. Zacznę może zatem od krótkiej analizy właśnie tego meczu. Jak ktoś spojrzy na suchy wynik i przebieg setów to uzna, że mecz był jednostronny, a to może być mocno zwodnicze. Dlaczego? A dlatego, że przyjezdni trochę na własne życzenie przegrali to spotkanie. Pierwszy set był dosyć dziwny, Michał Filip najpierw zaatakował w boisko dobre pół metra do linii końcowej, ale widzieli to chyba tylko kibice przed telewizorami, arbiter odgwizdał out i nikt nie poprosił o challenge (swoją drogą ciekawe co robił w tym czasie sztab Stali...) - doczekało się to nawet osobnej wzmianki na stronie Polsatu Sport - https://www.polsatsport.pl/film/fat...esovia-stal-nysa_6943572/?ref=wideo_kategoria . Niby nic, niby jedna akcja z początku meczu, zamiast 1:1 mamy 0:2 i gramy dalej, ale ta akcja siedziała pewnie w głowie atakującego. Kolejny atak Filipa został wyblokowany i Resovia skontrowała, w trzecim został wrzucony na siatkę i nie mógł zrobić nic innego jak wlecieć pod rękę Klemena Cebulja, w konsekwencji pod koniec seta podstawowy atakujący został zmieniony. Wchodzi za niego Ben Tara, który co prawda skończył więcej piłek, ale dał tylko kolejną przeciętność - psuł zagrywki, źle dogrywał sytuacyjne piłki, a w decydujących momentach ostatniego seta popełniał takie błędy jak dotknięcie siatki w bloku... No więc drugi set wygrany przez Nysę po podobnej grze jak w pierwszym secie, ale słabszej dyspozycji Asseco, trzeci oddany bez walki, bo siatkarze z Rzeszowa trafiali zagrywki w sam narożnik, w czwartym do stanu 17:17 gra była wyrównana i wtedy goście zaczęli się mylić na potęgę. Tak wyglądało sobotnie starcie - Asseco pomimo zagrania najlepszego meczu w tym sezonie i tak nie byli w stanie porządnie zdominować Stali, która jest bez zwycięstwa w lidze.
Gospodarze są w coraz lepszej formie, ale nadal jest daleko do optymalnej dyspozycji. Do gry wrócił Szerszeń, który miał wcześniej problemy mięśniowe, nie wiadomo co z Drzyzgą, ale tu trzeba nadmienić, że weteran Woicki świetnie go zastąpił, poza tym wszyscy do dyspozycji trenera. Swoją drogą to też ciekawy aspekt, Paweł Woicki zostaje wybrany MVP meczu - kawał dobrej roboty, znakomicie trzymał grę i bardzo pomógł swoim skrzydłowym, których przyćmił pomimo świetnych statystyk indywidualnych Butryna, Cebulja czy Szerszenia.

Na deser Trefl, skazywany na porażkę 0:3 ze Skrą, kiedy to przestrzegałem przed taką masówką i gospodarze otarli się o tie-break'a. Pierwszy set wygrany, drugi przegrany do 23, na kolejne już niestety brakło sił lub motywacji. Warto tutaj nadmienić, że prawie cała podstawowa szóstka została wymieniona na to spotkanie, a mimo to Bełchatowianie mieli ogromne problemy. Pokazuje to głębię składu Trefla, o którą świetnie zadbał trener Winiarski. Skoro już jesteśmy przy trenerze, to jest już zdrowy i pojechał z drużyną do Rzeszowa. Podobnie jak Mariusz Wlazły, który doleciał nieco później, natomiast w jego przypadku wątpliwy jest występ od początku, gdyż ma być wprowadzany do gry stopniowo i ostrożnie. Poza tym cała drużyna z wyjątkiem Moritza Reicherta, który i tak nie zagrałby w szóstce będąc w takiej formie, jest od poniedziałku w Rzeszowie i ostro przygotowują się do meczu, więc traktują to starcie bardzo poważnie. Zwłaszcza, że nie wiadomo jak z kolejnym meczem, bo ponoć koronawirus odwiedził teraz Nysę i jest szansa, że Trefl opuści następną kolejkę.
Stal Nysa postawiła się gospodarzom w zeszłym tygodniu, więc dlaczego miałby się nie postawić Trefl? No nie wiem, niech bukmacherzy nam odpowiedzą :) Liczę na to, że do składu wróci Lipiński, czyli lider zespołu, a Sasak zagra nieco lepsze zawody niż z Bełchatowem - o resztę jestem spokojny. Bardziej asekuracyjnie można spróbować dodatki handi np. +1.5 seta lub zagrać over 3.5 seta w meczu po bardzo fajnym kursie, polecam.
Powodzenia ;)

Asseco vs Trefl
Typ: Trefl +11.5 punktu
Kurs: 1.83,
etoto

Asseco vs Trefl
Typ: Lipiński powyżej 13.5 punktu
Kurs: 1.76,
etoto

Mam nadzieję, że zobaczymy Bartka w pierwszej szóstce. Niekwestionowany lider ofensywy, bardzo dużo atakuje i to na nim w głównej mierze spoczywa ciężar zdobywania punktów. Miał ostatnio trochę czasu na odpoczynek, więc powinien być świeży i gotowy w 100%.

Asseco vs Trefl
Typ: Cebulj poniżej 17.5 punktu
Kurs: 1.70,
sts

No nie mogłem sobie tego odpuścić. Linia wystawiona bardzo wysoka, pozostali bukmacherzy schodzą najwyżej do 15.5 punktu, a niektórzy jeszcze niżej. Słoweniec jest w stanie zanotować bardzo wysoki wynik, ale w tym sezonie nawet w 5-setówkach zdarzało mu się uzyskać niższy dorobek. Skuteczność w ataku ok. 50%, jest w stanie dołożyć 1-2 punkty zagrywką i dajmy na to punkt blokiem - nadal musiałby dostać jakieś 30 piłek w ataku, przy takiej konkurencji jak Butryn i Szerszeń mało realne, zwłaszcza, że Woicki musi dzisiaj rozruszać trochę środek żeby rozciągnąć blok Trefla, bo tutaj nie będzie przebacz - zagrają monotematycznie to środkowi po drugiej stronie siatki zaraz to wykorzystają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
I 24,7K

iti

Użytkownik
Niestety i w Resovii pojawil sie koronawirus. Mecz naturalnie odwolany, co prawda za piec dwunasta, ale to dobra decyzja.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
No i odwołali nam mecz Resovii w ostatniej chwili. Szkoda, bo taką czutkę miałem, że musiałoby to wejść. Zdrowie zawodników jednak najważniejsze. Dzisiaj krótko, wynik może być różny, chciałem iść w over ogólny, ale podskoczyły linie i ruszam tylko zawodników.

Ślepsk Suwałki vs Verva Warszawa
Typ: Artur Szalpuk powyżej 12.5 punktu
Kurs: 1.80,
sts od początku Grobelny zamiast Artura

Niezrozumiała linia jak dla mnie, pewnie wystawiona w oparciu o mecz z GKS-em. Artur dostał wtedy tylko 20 piłek przez 4 sety i przy niskiej skuteczności skończył 8 z nich, do tego 1 blok i finalnie dorobek 9-punktowy. Nie wierzę, że przydarzy mu się drugi z rzędu mecz z takimi słabymi osiągnięciami, 13 punktów bez problemu do zrobienia. Dla porównania linia na Kwolka 17.5 punktu - ostatnio zdobył 15, ale sam mówi, że odczuwa jeszcze skutki braku treningów i jeszcze nie ugrał w tym sezonie więcej niż 17 punktów (!).

Ślepsk Suwałki vs Verva Warszawa
Typ: Marcin Waliński powyżej 13.5 punktu
Kurs: 1.85,
sts 17 punktów Marcina, bardzo dobry mecz

Druga opcja zaraz po atakującym Bołądziu. Przy 4 setach powinien dostać w okolicach 30 piłek, jest aktywny i w miarę skuteczny, dlatego 14 punktów do osiągnięcia z palcem w nosie. Ciekawostka, w wygranych przez Ślepsk meczach (3 x 3-setówka) Waliński ugrał 10, 13 i 14 punktów, jeżeli zagramy min. 4 sety to moim zdaniem dobije do ok. 20.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 274,8K

lukas88

Forum VIP
27.10.2020 g. 17.30 Cuprum- Zaksa
Typ: 1 (+17,5 )
Kurs: 1,86
Fortuna
6/10


Oba zespoły wracają do gry po ponad dwutygodniowej przerwie, także dyspozycja zawodników jest sporą niewiadomą. Uważam że Zaksa nie jest w optymalnej formie i nie będzie aż tak wyraźna różnica na boisku, jak wygląda to na papierze. Zespół z Kędzierzyna zapewne wygra to spotkanie, z dużą dozą prawdopodobieństwa nawet 3-0, jednak moim zdaniem w przynajmniej dwóch setach wynik powinien być zbliżony na 3-5 punktów, stąd też mój tym na zespół gospodarzy.​
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
27.10.2020 g. 17.30 Cuprum- Zaksa
Typ: 1 (+17,5 )
Kurs: 1,86
Fortuna
6/10


Oba zespoły wracają do gry po ponad dwutygodniowej przerwie, także dyspozycja zawodników jest sporą niewiadomą. Uważam że Zaksa nie jest w optymalnej formie i nie będzie aż tak wyraźna różnica na boisku, jak wygląda to na papierze. Zespół z Kędzierzyna zapewne wygra to spotkanie, z dużą dozą prawdopodobieństwa nawet 3-0, jednak moim zdaniem w przynajmniej dwóch setach wynik powinien być zbliżony na 3-5 punktów, stąd też mój tym na zespół gospodarzy.​
Chyba warto wspomnieć, ze gospodarze zostali z jednym i to rezerwowym rozgrywającym i bez swojego podstawowego przyjmującego Ferensa. ZAKSA głodna gry wiadomo było, ze wróci w pierwszej szóstce. Póki co zanosi się na szybkie 0:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
lukas88 274,8K

lukas88

Forum VIP
Gładkiego 3-0 nie było, ale po niezłym 2 i 3 secie w wykonaniu Cuprum nie wyszła im końcówka czwartego. Z trzech wariantów jakie początkowo brałem pod uwagę wybrałem najgorszy, plus punktowy i handi setowe siadły.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Gładkiego 3-0 nie było, ale po niezłym 2 i 3 secie w wykonaniu Cuprum nie wyszła im końcówka czwartego. Z trzech wariantów jakie początkowo brałem pod uwagę wybrałem najgorszy, plus punktowy i handi setowe siadły.
Ten pierwszy set do 15 to paradoksalnie najgorsze co mogło się przytrafić ZAKSie, zapomnieli szybko, ze pierwsza połowa seta była wyrównana i Cuprum potrafiło punktować przy swojej zagrywce. Drugi set to chyba najgorsza partia w wykonaniu Kedzierzyna w tym sezonie, ale cel osiągnięty - Kaczmarek w wywiadzie przedmeczowym mówił, ze jadą po 3 punkty i z zimna krwią to zrealizowali. Do wyciagnięcia jednak dużo wniosków, bo mocniejsza drużyna niż Lubin takich błędów nie wybaczy.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Czy na ktoś informacje czy Konarski i Masłowski dziś również nie będą do dyspozycji trenera?
Konarski z tego co pamietam miał problemy ze stawem skokowym, wątpię zatem żeby dzisiaj zagrał. Brak Maslowskiego to akurat żadne osłabienie, rezerwowy libero pokazał się ostatnio z dobrej strony, niezła gra w obronie i asekuracji, nieco gorzej z przyjęciem, ale zagrywki Bołądzia powaliły nawet Wojtaszka.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Widzicie dzisiaj szanse na over setowy w meczu Vervy z Treflem czy lepiej z Handicapem na Verve grac?
A co do drugiego meczu(a właściwie pierwszego) chyba spokojnie na Ślepsk mozna grac,
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Widzicie dzisiaj szanse na over setowy w meczu Vervy z Treflem czy lepiej z Handicapem na Verve grac?
A co do drugiego meczu(a właściwie pierwszego) chyba spokojnie na Ślepsk mozna grac,
Over serowy moim zdaniem do grania, nie wierze w kolejne 3:0 Trefla, tym bardziej, ze Verva jest słabsza od Jastrzebskiego. Goście powinni powalczyć o punkty, co prawda h2h ostatnio najczęściej 3 sety, ale bywaly one wyrównane i mogły się różnie kończyć. Over punktowy z kolei nie do ruszenia przy linii 182.5 imo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zapytam ekspertów yannick_djalo yannick_djalo oraz zibi16 zibi16 czy 3:0 Ślepska jest wielce prawdopodobne?
Wiesz co, dla mnie to jest no-bet, nie ruszam wyniku ani overow, na pewno rzucę 1-2 typy na zawodników i w typach dnia dla przekory spróbuje pójść w Radom, ale...
Niby na papierze wszystko jasne i Slepsk jest mocniejszy, w końcu na wyjeździe wygrali 0:3, a później dzielnie walczyli z Vervą. Ok, ale ten mecz w Radomiu mocno na kontakcie i każdy set tylko z 2-punktowa przewaga i równie dobrze mogło pójść w druga stronę. Gospodarzy stac na świetny mecz i gładkie zwycięstwo, ale może się powtórzyć sytuacja z inauguracji z GKSem, kiedy to skończyło się 0:3 w plecy.
U Wojskowych trener Prygiel był mocno rozczarowany po meczu, bo każdy zawodnik popełnił kilka prostych błędów taktycznych i technicznych (to się zgadza), a mimo to udało się utrzymać wyrównana walkę w każdym secie. Jeśli Gąsior zagra bez tremy, a Firszt/Sander będą trzymać przyjęcie to Czarni mogą powalczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ślepsk Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 150,5
1,80
Bardzo szkoda tego meczu, 1 i 2 set bardzo wyrównany i mógł pójść w 1 jak i w 2 stronę. Początek 3 seta bardzo obiecujący do stanu 14:11....Potem ciężko wytłumaczyć co się stało z Suwałkami.

Nie ma jeszcze za wiele zakładów na siatkówkę w PlusLidze bo chętnie pograł bym +2,5 albo nawet +1,5 seta na ryzyko więc wchodzę w over meczowy. Over taki hmmm dziwny bo nie jest za wysoki ale w 3 setach prawdopodobnie go nie pokryją ale jeśli będzie 4 sety to na 100% już tak.
Ślepsk po wykryciu koronawirusa w zespole rozegrał już kilka spotkań 3 zwycięstwa i 1 porażka więc bilans dobry. W ciągu tego miesiąca rozegrali już 4 spotkania więc ten rytm meczowy już mają w nogach natomiast ZAKSA rozegrała tylko 1 spotkanie pokonując co prawda Cuprum Lubin 3:1 ale jednak z Cuprum czyli drużyną z dolnej części tabeli i przegrali 1 seta.
Ślepsk uważam za drużyną dużo bardziej stabilniejszą i przeważnie u siebie grającą bardzo dobrze.
Oczywiście ZAKSA może wygrać to spotkanie 3:0 bo nie ma porównaniu w składzie obu drużyn ale patrząc na to jak drużyny grają po "restarcie" uważam, że goście mogą mieć bardzo ciężko.

MKS Będzin - Cuprum Lubin 3:1
Cuprum
2,07
powyżej 3,5 seta 1,40

Tutaj idę w stronę przeciwko Będzinowi. W poprzednim sezonie Będzin ciągnął przede wszystkim Faryna, ten sezon już ma słabszy i po prostu nie ma kto pociągnąć zespołu, Sobański i Santana zdobywają średnio około 10 punktów na mecz Faryna zaś koło 14 punktów - nie są to statystyku, które imponują.
Atakujący Cuprum na ten moment lepiej spisuje się niż atakujący Będzina, Jimenez zdobywa średnio prawie 15 punktów na mecz, lecz średnia trochę spada mu przez pryzmat 1 meczu gdzie zdobył tylko 5 punktów. Jeśli chodzi o przyjęcie to mają 3 przyjmujących dobrych, jak jednemu nie idzie wchodzi drugi mowa tutaj o Penchev, Ferens i Oliveira.
Na ten moment uważam, że goście mają większe szanse na zwycięstwo.

 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ślepsk Suwałki vs ZAKSA
Typ: Bartłomiej Bołądź powyżej 14.5 punktu
Kurs: 1.83, iforbet
9 punktów, miał słabe fragmenty, ale jego zmiennik 38% w ataku i 3/4 zepsute zagrywki, a jednak zabrał mu łącznie prawie seta grania... gdyby nie to to któż wie

Wielu typuje niespodziankę i minimum 4 sety w dzisiejszym meczu, ja jednak mam swoje wątpliwości. To jest jednak ZAKSA i bardzo przeciętny mecz z Cuprum nie oznacza, że w Suwałkach zagrają podobnie. Tym bardziej, że Ślepsk też nie jest jakiś rewelacyjny i owszem, stać ich na sprawienie sensacji, ale równie dobrze mogą przegrać 0:3 bez walki.
Do rzeczy - Bartłomiej Bołądź, atakujący gospodarzy, od niego dzisiaj będzie zależało bardzo dużo. Bez wyraźnego lidera Ślepsk nie da rady powalczyć z Mistrzem Polski, a tą wiodącą postacią powinien być właśnie Bartek. Oprócz ataku dokłada też punkty zagrywką i w bloku, więc 15 punktów jest spokojnie do osiągnięcia nawet przy 3 setach, a po cichu liczę na 4 partie - wtedy szanse znacznie rosną.

Ślepsk Suwałki vs ZAKSA
Typ: Cezary Sapiński powyżej 4.5 punktu
Kurs: 1.75, sts
po dwóch setach 5 punktów, mocno liczyłem i się nie zawiodłem. Łącznie 9 punktów i świetny mecz

Ciekawy bet znalazłem, mocno liczę, że ten typ będzie na plus. Sapiński ostatnio parował z Rudzewiczem, a wcześniej z Takvamem - nawet jak grał słabiej i schodził to jednak jest to podstawowy środkowy Ślepska. Punktowo w tym sezonie bywało różnie, ale 5 punktów jest do zrobienia na totalnym luzie. Kochanowskiego i Smitha/Rejno nie bał się nawet ostatnio młody rozgrywający Cuprum i sypnął 23 piłki do swoich środkowych. Tuaniga tym bardziej będzie starał się korzystać z takich rozwiązań, a Sapiński jest jego najpewniejszą opcją na środku siatki. Nie martwię się o atak i zagrywkę, które ma bardzo mocne - ostatnio z Radomiem serwował aż 24 razy, najwięcej z ekipy Ślepska, a po cichu liczę na jakąś drobną zdobycz blokiem, bo w tym elemencie niestety kuleje.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Verva Warszawa vs Cerrad Czarni Radom
Typ: Verva Warszawa -2.5 seta
Kurs: 2.26, etoto
No niestety, trochę na siłę ;) jeszcze ten Superlak w ataku, gdybym wiedział to w życiu bym nie zagrał. Fornal na przyjęciu jakby nigdy wcześniej nie grał na tym poziomie, Hiszpan wujowo, ale stabilnie, Kwolek sam grać nie da rady. Czas kontrować na gości

Idę w stronę Warszawy, która na pewno mocno podrażniona będzie chciała zmazać plamę po porażce z Treflem. Nadal są spore problemy w Vervie, brak Szalpuka i Nowakowskiego mocno odczuwalny, do tego kompletnie nie przekonujący rozgrywający Trinidad De Haro, niemniej potencjał dalej znacznie większy niż u przyjezdnych.
Radom też ani trochę nie przekonuje, 2 porażki ze Ślepskiem, ugrany tylko 1 punkt, brak Konarskiego, słabo grający przyjmujący - te niedociągnięcia widać na każdym kroku. Prygiel zdaje się nie docierać do zawodników, cały czas popełniane są proste błędy i ciężko spodziewać się, że właśnie dzisiaj wszystko zatrybi.

Verva Warszawa vs Cerrad Czarni Radom
Typ: Daniel Gąsior poniżej 14.5 punktu
Kurs: 2.00, etoto
a tutaj plus, akurat 14 punktów ;)

Próbujemy w tę stronę, Gąsior ostatnio już się rozegrał i zdobył w 5 setach 23 punkty. Super, natomiast dzisiaj liczę na krótki mecz i małą zdobycz punktową gości. To nie jest jeszcze zawodnik, który uciągnie kilka kolejnych spotkań na wysokim poziomie, musi jeszcze nabrać doświadczenia i dzisiaj dzień pobierania nauki ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Verva poezja koncowka 2 seta. Buk dalej daje 2.70 na seta Radomia co trzeba pobrac
Edit
3 set Radom latwo i przyjemnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom