>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

PlusLiga 2020/2021

husarz22 8,4K

husarz22

Forum VIP
Miasto
pzn
Przykro mi, ja rowniez zawiodlem sie troche na Suwalkach. Takiego wyniku sie nie spodziewalem. Mozemy wiecej pogadac na pw na temat obstawiania w ogóle bo ja podaje tylko swoja propozycje i jej bronie. Wczoraj tez bukmacherzy bardzo nisko ocenili szanse Radomia na wygrana, a jednak to zrobili i ktos pewnie skorzystal z kursu 3.40.

Wczoraj dzien byl dla mnie bardzo nieudany. Moze dzisiaj sie zasugeruje Waszymi przemysleniami.
W Bedzinie nie widze innego wyniku jak 3:0 dla Warszawy. Gospodarze to chyba pierwsza druzyna do spadku a Verva Warszawa na pewno ma bardziej ambitne cele. Ciekawi mnie pojedynek trenerow Bednaruk vs Anastasi...

Natomiast na wieczor czeka nas moim zdaniem hit kolejki. Moje zainterwsowanie wzbudzil wysoki kurs na Zawiercie. Myslicie, ze moga dzisiaj wygrac?

G 9

gumazii

Użytkownik
Panowie szanujmy sie jak ktoś daje analize i nie wchodzi to trudno grasz na własne ryzyko takie jest życie , po tych dwóch meczach lepiej nie stawiać nic :) pozdrawiam

#10 3,6K

Użytkownik
Zawiercie - Jastrzębie +182.5 @1.84 Fortuna

Jastrzębski według mnie słabszy niż rok temu i z tym składem chyba podium nie dla nich. Odszedł Konarski, być może teraz pierwszym atakującym będzie drugi atakujący z poprzedniego sezonu czyli Bucki, chyba, że zaskoczy zagraniczny atakujący, ale też chyba będzie bez szału. Atak dla mnie niezbyt pewny w JW. Szymura też ciekawe jak się wprowadzi do takiego zespołu, podobnie Louati. Ogólnie rzecz biorąc do najlepszych może w tym sezonie im brakować.
Zawiercie do najlepszych też należeć nie będzie, ale mam nadzieję, że u siebie w tym meczu powalczą. Skład się bardzo zmienił, od razu może to wszystko nie zaskoczyć, ale jeśli popatrzeć po składzie może to wypalić i teoretycznie lepszym mogą sprawiać problemy. Pozostał stary skład atakujących, ale ciekawie wyglądają transfery, jak na miarę tego zespołu oczywiście, ten brazylijski środkowy ma być hitem, ale i przyjmujący dają nadzieję na dobrą grę. No ciekawe nie ma co się oszukiwać skład Jastrzębskiego jest dużo lepszy od Zawiercia, ale i Ci drudzy mają podstawy do tego żeby stawić opór lepszemu przeciwnikowi zwłaszcza u siebie. Mam nadzieję, że mecz trochę potrwa, a zapowiada się na dosyć ciekawe widowisko.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
dudolkusz 60

dudolkusz

Użytkownik
Miasto
olkusz
Co do tej gorącej widowni w Zawierciu to chyba zapomniał kolega w jakich czasach żyjemy :D gorąco to może będzie ale przed tv :D

#10 3,6K

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów @1.94 BETFAN

Pierwszy wyrównany po kursach pojedynek wielkich firm. Ciężko w tak wczesnej fazie sezonu napisać coś sensownego o grze obu ekip i ten mój typ opiera głównie się na czuciu i przypuszczeniach. Resovia zrobiła na mnie pierwsze nie najgorsze wrażenie w tym składzie personalnym. Według mnie widać tam zawodników, którzy dźwigną ciężar tej drużyny nie tylko umiejętnościami, ale i mentalnie. Drzyzga, Cebulj nie jedno już sportowo przeżyli i to powinni być liderzy Rzeszowa, którzy zrobią swoje w ważnych momentach. Co mogło imponować w pojedynku z nie byle kim a ZAKSĄ to możliwości tego zespołu w polu serwisowym. Pierwsza kolejka dla Rzeszowa przesunięta, ale nie powinno to im przeszkadzać bo mogli spokojnie potrenować. Według mnie jest w tej drużynie spory potencjał spokojnie na miejsce na podium, a przy szczęściu nawet i coś więcej. Pierwszy sprawdzian z Kędzierzynem oblany, ale w tym momencie w Polsce zakładam, że nikt tego zespołu nie byłby w stanie pokonać, choć wiadomo to sport i czasem nawet siatkarski z Polski pokonają Brazylijki.
Jastrzębie jak już pisałem w tym sezonie dla mnie nie jest faworytem do podium, grają u siebie i to jest ich przewaga. Mają Fornala, mocny środek, potencjał na ławce, ale obaj atakujący dla mnie nie pewni. Butryn niezbyt medialne nazwisko, ale w Polskiej lidze już kilka lat rozgrywa solidne mecz. Grał dobrze w Katowicach czy Radomiu przy dobrym rozgrywającym w Rzeszowie jest w stanie grać równie dobrze. Ciężkie starcie, może pójść w każdą ze stron, więcej werwy i ognia widzę jednak po stronie gości. Mecz w sobotę.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
yannick_djalo 1,3K

yannick_djalo

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Cuprum - Verva
Typ: Cuprum + 1.5 seta
Kurs: 2.53, etoto

Sam w ostatniej kolejce zagrałem po 1. secie na 0:3 dla Vervy w Sosnowcu, ale Będzin, który jest dla mnie kandydatem do spadku, dość łatwo wrócił do gry. Trzeci set był fatalny w wykonaniu Warszawy, o czym świadczyć może takie juniorskie zachowanie jak błąd ustawienia przy własnej zagrywce.. generalnie widać brak zgrania, Superlak w ataku ani trochę nie przekonuje, gdyby nie dorzucił punktów w bloku i z zagrywki to jego obecność byłaby zbędna. Jeżeli nie wróci Ziobrowski to kiepsko widzę kolejne mecze Vervy. Cuprum z kolei bardzo dobrze zaprezentowało się na tle mocnej Skry, wygrany set i wyrównana walka w tych przegranych, w moim odczuciu to polka wyżej niż Będzin i nie skończy się na jednym 1:3.

Artur Szalpuk powyżej 12.5 punktu
Kurs: 1.90, etoto

W uzupełnieniu powyższego. Ostatnio 9 punktów w ataku, tyle samo co Kwolek, ale ten dorzucił asy i blok. Linie teraz 12.5 na Artura, Bartosz 15.5. Spodziewam się bardziej wyrównanego meczu, być może 5 setów, mniej błędów przeciwnika i więcej punktów do wywalczenia samemu. Szalpuk mam nadzieje na wyższej skuteczności dostanie więcej piłek kosztem atakującego, być może dorzuci jakaś zagrywkę punktowa - linia zdecydowanie do pokrycia.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
husarz22 8,4K

husarz22

Forum VIP
Miasto
pzn
Cuprum Lubin - Verva Warszawa
typ: powyżej 3.5 setów
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia
typ: Jastrzębski wygra
AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki
typ: Ślepsk Suwałki wygra minimum jednego seta

AKO: 4.85
Stawka: 5j eWinner

Trudna kolejka do obstawiania więc radze zachować rozsądek w stawkowaniu kuponów :)
Dlaczego tak to widzę?
Cuprum bardzo dobrze się zaprezentował w meczu z Bełchatowem. Jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce więc ciężko tu mówić o jakiejkolwiek formie obydwóch drużyn, jednak troszeczkę tutaj zaryzykuję. Po Vervie spodziewałem się więcej. Widać brak Brizarda i Tilliego. Niby Warszawiacy są faworytem ale myślę, że tak łatwo im nie pójdzie. Na chłopski rozum jeżeli stracili seta w Będzinie to tymbardziej mogą go stracić w Lubinie.

Spotkanie nr 2 to chyba najciekawiej zapowiadający się mecz w tej kolejce. Dlaczego widzę tutaj wygraną Jastrzębian? Po pierwsze świetnie się zaprezentowali w Zawierciu. Kampa jak zwykle na poziomie, do tego środek bardzo dobry czyli Gladyr i Wiśnia no i MVP Tomek Fornal. Po drugie własna hala, która ma mimo wszystko znaczenie. A Resovia na razie może postraszyć nazwiskami ale ten nowy skład widzieliśmy tylko w jednym meczu Superpucharu Polski i to trochę za mało. Ewentualne wnioski bedziemy wyciągać w sobote po meczu. To spotkanie wysokiego ryzyka i tak go widzę, nie zdziwie sie jak zobaczymy 5 setowe meczycho.

Na koniec dwa zespoły, które były faworytami w pierwszej kolejce a obie drużyny poległy. Suwałki troche bardziej dotkliwiej ponieważ nie ugrali nawet jednego seta. Na szczęście dla ekipy Andrzeja Kowala wraca rozgrywający Tuaniga i powinien wnieść trochę lepszego pomysłu do gry, jak to robił w ubiegłym sezonie. Nadal potrzymuje to co pisałem wczesniej o Suwałkach, że ten zespół ma spory potencjał i jakoś bardzo odległy wydaje mi się fakt, zeby drugi mecz przegrali 3:0. Powinni ugrać minimum tego jednego seta po całkiem fajnym kursie 1.43.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
zibi16 15,2K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:0
powyżej 183,5
1,84

Co prawda w pierwszym spotkaniu Jastrzębski Węgiel wygrał swój mecz ale mocno musiał namęczyć się z przeciwnikiem. Co prawda Zawiercie na pewno nie należy do słabych drużyn i bądź co bądź ważne zwycięstwo 3:2 i na pewno ich to podbuduje bo równie dobrze mogli przegrać 1:3 (było 1:2 i 24:24).
Na pewno z bardzo dobrej strony pokazał się T. Fornal zdobywca 24 punktów, był zdecydowanie najlepszym po stronie Jastrzębskiego, atakował prawie z 50% skutecznością. Warto również wspomnieć o środkowym J. Gładyr, który zdobył 17 punktów z ponad 60% skutecznością i zanotował aż 5 asów. Na pewno na minus można zaliczyć występ nowego atakującego M. Al Hachdadi, który atakował ze skutecznością tylko nieco ponad 40%.
Dla Asseco jest to 1 spotkanie w Plus Lidze ale zagrali już mecz o Superpuchar Polski przegrywając 1:3 z ZAKSA.
Myślę, że obejrzymy ciekawe spotkanie, obie drużyny mają po 50% szans na zwycięstwo więc uważam, że warto wejść w over.

Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 0:3
powyżej 179,5
1,84

Obie drużyny zdecydowanie na minus po 1 kolejce. Oczywiście to Suwałki dały większą plamę przegrywając a wręcz zostali rozbici przez Katowice 0:3. Olsztyn przegrał co prawda tylko 2:3 ale z mocno osłabionym Czarni Radom.
Mecz 2óch przegranych i wystawić kurs ledwo 1,30?
W poprzednim sezonie dwukrotnie lepszym był Slepsk więc to jest kolejny argument na to, że nie są na straconej pozycji.
Oczywiście jeśli mamy mówić o potencjale kadrowym to o wiele większy potencjał jest w Olsztynie ze Schulzem, Andringa, Schottem, Żalińskim. O dziwo to ani nie Żaliński ani nie Schott tylko Andringa był najlepszym w przegranym meczu zdobywając 17 punktów.
Myślę a raczej mam nadzieję, że Suwałki nie zagrają drugiego tak słabego meczu bo jeśli tak to oczywiście będzie 0:3 i koniec jednak wierzę mocno, że ten zespół się obudzi a na pewno zrobić to musi M. Waliński, która zagrał fatalne spotkanie a wiemy, że stać go na świetną grę. Brak Tuanigi na pewno również zrobił swoje ale na to spotkanie ma już wrócić.

GKS Katowice - Stal Nysa
powyżej 181,5 pkt 1,84

Myślę, że pierwsze koty za płoty tak sobie mogą powiedzieć siatkarze ze Stali Nysa.
Mocno zderzyli się z rzeczywistością w Pluslidze no ale grali z mistrzem Polski, zdobywcą Superpucharu Polski i drużyną, która walczy co sezon w lidze mistrzów z najlepszymi.
Żaden zawodnik nie zdobył 10 albo więcej punktów to wiele mówi z tego spotkania. Żaden zawodnik chociaż na chwilę nie pociągnął zespołu. M. Filip rozegrał słaby mecz, Z. Bartman to samo.
Tak jak już wspomniałem wierzę w to, że Stal Nysa obudzi się i będą grać dużo lepiej bo na pewno maja na to papiery a z kim grać o punkty jak nie z drużynami zbliżonymi do siebie?

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
yannick_djalo 1,3K

yannick_djalo

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Wczoraj oba typy jak w masło, Szalpuk okazał się liderem ofensywy i zdobył aż 24 punkty (!), Superlak, czyli atakujący tylko z nazwy przez 3 sety zgromadził całe 3 punkty ;) Na dzisiaj 3 propozycje ode mnie:

Jastrzębski - Asseco
Typ: Jurij Gładyr powyżej 10.5 punktu
Kurs: 1.86, etoto
Niestety, tylko 3 sety - średnia 3 pkt/set dałaby spokojny plus w następnej partii

Typ raczej przeciwko środkowym Asseco, którzy zostali totalnie zdominowani w Superpucharze z Zaksą przez parę Kochanowski - Smith.
Jendryk jeszcze nie ogarnia co się dzieje, ktokolwiek by mu partnerował, czy to Hain, Krulicki czy Kosok, nie są w stanie póki co nawiązać walki na najwyższym poziomie. Wiadomo, że ciężar punktowania w ekipie gospodarzy spoczywać będzie na przyjmujących, ale swoje dołożą moim zdaniem środkowi, bo Al Hachdadi w ataku kompletnie nie przekonuje i mniej piłek będzie rozgrywanych do niego.
Jeżeli tylko przyjęcie będzie dokładne to Kampa czy Tervaporti skorzystają z tych opcji, Gładyr ostatnio 10 punktów zdobył w samym ataku, a do tego dołożył zagrywki i bloki, dzisiaj liczę na podobny występ w jego wykonaniu.

Olsztyn - Suwałki
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.51, etoto
Kompletne rozczarowanie ze strony Olsztyna (n)

Tutaj bukmacherzy typują pewne zwycięstwo gospodarzy, ale ja widzę szansę na przynajmniej 4 sety. Olsztyn wywiózł ostatnio punkt z Radomia, ale kompletnie nie przekonał. Schulz mylił się w najważniejszych momentach, Andringa w końcu też nie wytrzymał ciężaru punktowania w każdej akcji i posyłał w tie-breaku piłki w aut.
Ślepsk mecz do zapomnienia, potencjał jest całkiem spory i nie powtórzy się moim zdaniem wynik jak z GKS-em.

Zaksa - Będzin
Typ: poniżej 134.5 punktu
Kurs: 1.82
133 punkty, tylko 3. partia wyrównana

Nie ma co się rozpisywać. Starcia jednego z faworytów z outsiderem. Zaksa wygląda naprawdę świetnie, przynajmniej do momentu kiedy mogą grać pierwszą szóstką (;)). Totalna dominacja w pierwszym meczu z Nysą, wcześniej nie dawali szans w Superpucharze Asseco i Skrze.
W Będzinie Bednaruk próbuje poukładać klocki, ale z taką kadrą ciężko będzie coś zbudować. Z Vervą dostali w prezencie 3. set, w 4. powalczyli, ale to by było na tyle, a siatkarze z Warszawy póki co nie mają podjazdu do Zaksy. Jeżeli przyjezdni nie będą wyczyniać jakichś cudów na zagrywce to powinno skończyć się na gładkim 3:0. Przy takiej linii wystarczą sety do 20, 20, i 19, więc raczej bezproblemowo.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
husarz22 8,4K

husarz22

Forum VIP
Miasto
pzn
Skra Bełchatów - Warta Zawiercie
typ: powyżej 3.5 setów
Czarni Radom - Trefl Gdańsk
typ: Czarni Radom

AKO: 2.53 eWinner

To, że Skra zdobędzie seta powinno być formalnością więc napiszę dlaczego Warta to zrobi. Otóż w pierwszej kolejce postawili się JSW. Dwa wygrane sety do 19 o czymś świadczą. Zaryzykuję, że goście mają lepszego atakującego jakim jest Malinowski. Na przyjęciu Orczyk też ostatnio dobrze się zaprezentował i pewnie będzie chciał udowodnić, że wcale nie jest za słaby na Skre. Uważam, że sprowadzenie trenera Kolakovića to bardzo dobry ruch ze strony Zawiercia i patrząc na jego osiągnięcia i doświadczenie, to na pewno będzie umiał wykorzystać potencjał swoich zawodników a w szczególności przyjmujących.

Ten drugi typ na Radom to przede wszystkim problemy związane z koronawirusem, które miał Trefl Gdańsk. Czytałem, że na początku sierpnia 11 zawodników oraz 3 członków sztabu spędziło na kwarantannie. Nie wiadomo w jakiej formie jest Mariusz Wlazły. Natomiast sądząc po pierwszym meczu to Konarski fajnie się wpasował do drużyny Radomia i powinien dzisiaj zagrać równie dobrze jak z Olsztynem.

Ostatnia edycja:
yannick_djalo 1,3K

yannick_djalo

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Wczoraj rozczarowanie w Olsztynie i szybki koniec w Jastrzębiu dały dwa minusy, dzisiaj mam nadzieję będzie lepiej ;)

Skra - Zawiercie
Typ: Patryk Czarnowski poniżej 6.5 punktu
Kurs: 2.00, etoto
4 punkty Patryka zaledwie po 4 setach ;)

Szczerze? Po takim kursie aż żal nie spróbować. Patryk w pierwszym 5-setowym i wielopunktowym pojedynku zdobył 5 punktów (!), dzisiaj będzie miał po drugiej stronie siatki jeszcze lepszy duet, czyli kogoś z trójki Huber/Bieniek/Kłos. Bardzo mało piłek idzie w Zawierciu do środkowych, nie ma jeszcze tej nitki porozumienia między nowym rozgrywającym, a tą pozycją, poza tym ma bardzo ofensywne skrzydła w postaci Malinowskiego, Orczyka i Depowskiego. Czarnowski nie przekonuje też w bloku i nie ma czym postraszyć na zagrywce, w ostatnim meczu serwował 13 razy i nie zdobył punktu zagrywką.

Czarni Radom - Trefl Gdańsk
Typ: Trefl +4.5 punktu (handicap punktowy w meczu)
Kurs: 1.86, etoto
bez problemu, olbrzymia przewaga Trefla

Ciężko powiedzieć czego możemy się spodziewać ze strony przyjezdnych. Niby typowy no-bet, ale spróbuję ugryźć w ten sposób to spotkanie. Czarni w pierwszym meczu nie byli faworytem, ale pokonali Olsztyn po tie-breaku. Formę tych drugich zweryfikował jednak wczoraj Ślepsk Suwałki, wygrywając 0:3 na Warmii. W tym kontekście zwycięstwo Radomia wcale nie wygląda okazale, zresztą mecz mógł się potoczyć bardzo różnie w 5. secie. Trefl bez oficjalnego meczu do tej pory, ale miał sporo czasu na przygotowania. Mam nadzieję, że dobrze przepracowali okres przygotowawczy, kadrowo oba zespoły porównywalne. Myślę, że goście nie będą dzisiaj dużo gorsi i dodaję handi w ich stronę.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
yannick_djalo 1,3K

yannick_djalo

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Wczoraj na spokojnie, próbujemy dzisiaj pociągnąć dobrą passę.

GKS Katowice - Stal Nysa
Typ: poniżej 182.5 punktu
Kurs: 1.87, iforbet
strasznie słaby mecz jeżeli chodzi o poziom, dużo błędów z obu stron i mamy 5 setów

Generalnie krótkie granie mamy w tej kolejce, poza piątkowym meczem w Lubinie i 4 wyrównanymi setami w Bełchatowie. Stal na papierze z dobrym składem, ale brakuje zgrania. Totalnie zdominowani przez Zaksę w pierwszym meczu, przedsezonowo przegrane spraingi z Aluronem i Będzinem bez zdobycia seta. GKS po świetnym meczu ze Ślepskiem przystąpi do dzisiejszego meczu w świetnych nastrojach. Ekipa zgrana, bardzo dobrze funkcjonują skrzydła, nieźle na środku i w zagrywce. Linia pokryje nam 3 sety i ewentualnie mniej wyrównane 4 sety, liczę na gładkie 3:0 lub 3:1. Równie dobrze może to pójść w druga stronę i jeżeli Nysa zatrybi i zagra mecz sezonu to linia będzie po naszej myśli, dlatego wole to niż handi.

GKS Katowice - Stal Nysa
Typ: Adrian Buchowski powyżej 13.5 punktu
Kurs: 1.85, sts
słaby pierwszy set i zmiana. Równie dobrze mógł zejść Kwasowski, który tez się mylił, ale chyba jego notowania u trenera sa znacznie wyższe. Zmiennik zreszta tez bez szału.

Buchowski to bardzo ofensywny przyjmujący, dostaje dużo piłek - w pierwszym meczu 29 i gra na skuteczności 45%. W 3 setach zdobyte ostatnio 14 punktów, ale do 13 punktów w ataku dołożony jedynie 1 dodatkowo blokiem. U Adriana widzę potencjał również w zagrywce, więc jeżeli dołoży ten element to spokojnie może pokryć linię. Jarosz w pierwszym meczu na zdecydowanie mniejszej skuteczności, dlatego możliwe, że zobaczymy więcej rozegrań do przyjmującego.

Ostatnia edycja:
S 1,4K

sobolekk

Użytkownik
Katowice vs Nysa 2 2,85
Kurs nieporozumienie - na papierze moim zdaniem Nysa ze sporo lepszym składem. Słabo rozpoczęli ale nie można tak do końca oceniać ich po przegranej z najlepszą w kraju Zaksą i mocnym Zawierciem. Na papierze skład lepszy a nie mamy wystarczającej próby żeby stwierdzić że siatkarze Nysy się kompletnie nie zgrywają. W obecnej sytuacji kursy powinny być tutaj 50/50, ewentualnie lekko niższe kursy na Katowice z racji iż grają u siebie, ale lekko nie znaczy tyle

Otrzymane punkty reputacji: +39