>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Niezłe pompowanko idzie widzę chłopaki.
Jeszcze trochę ludzi niech pogra Resovię, to może i po 3 będzie Radom do złapania?
Chyba to grają obecnie na zasadzie &quot;oni muszą w końcu wygrać&quot;, bo innych sensownych argumentów nie widzę. Zespół pod formą, przegrywa u siebie z leszczami typu Politechnika, a tu napór na nich jakby byli w super formie.
Coś nie tak chyba?
Pisanie, że Radom ogrywał leszczy to trochę naciąganie teorii pod typ. Ogrywał leszczy, bo z leszczami grał. Ciężko pokonać kogoś z kim sie nie grało.
Rozumiem, że ogólny potencjał Resovii większy, ale tu już mamy paranoję i jakiś dziwny public bet z tego się zrobił i spada w nieskończoność. To wyjściowe Philipsa może było i dobre na Resovie, ciężko ocenić.
Teraz mamy 34-66% aktualny rozkład szans według buków. Chore. Value Czarni na bank już.
 
P 0

pavlinho

Gość
Przyjęcie Achrem-Kurek? Przecież to byłaby patola ????
Politechnika zagrała bardzo dobry mecz.
Mikołajczak jechał ich tam zagrywką jak szmaty w pierwszym secie.
A gdyby nie kontuzja Halaby, to pewnie Resovia by przegrała 3-0.
Problem Resovii jest taki, że nikt poza Achremem i Kurkiem/Witczakiem nie ma mocy w ataku. A jeszcze jak Penczew się zatnie na lewym to już w ogóle kaplica, a dosyć często mu się to zdarza.
Lyneel to się nadaje do Orlen Ligi ze swoim &quot;atomowym&quot; uderzeniem, Jaeschke nadal kontuzjowany, Śliwka to by może sobie pograł w AZS PW o ile by nie przegrał z Halabą rywalizacji :]
Wojtaszek też z formą jak w kalejdoskopie. Raz super mecz a raz ***** straszne (taja z PW położył głównie swoim przyjęciem.)
Drzyzga za bardzo gwiazdorzy i snickers by mu się przydał. Nie wiem co się z typem dzieje ale dzieje się coś złego.
Tichacek podsumował swój występ w taju z PW grając przesuniętą krótką do Holmesa.
Tak więc mamy dramat.
Resovia pod ścianą.
Kolejna porażka praktycznie wypisuje ten zespół z walki o Mistrzostwo Polski.
Grają w kurniku w Radomiu a gra się tam przyjezdnym fatalnie.
Na trybunach będzie gorąco, już w tamtym roku było, kibice się nawet pobili.

Radom gra swoją, fizyczną siatkówkę.
Kampa fajnie rozgrywa.
Skrzydła trzymają poziom.
Na wysokiej piłce Radom ma Szalpuka i Bołądzia, Resovia ma tylko Kurka.
Mają regularną zagrywkę. I jak będzie im siedziało, to Resovia ma pograne bo z przyjęciem różnie.
Resovia na chwilę obecną zagrywki nie ma.
Nie widzę argumentów przemawiających za Resovią poza &quot;muszą wygrać&quot;.

Granie po 1.4 Rzeszowa to jest samobójstwo.
Po 1.75 też bym ich nie zagrał.
Czekam na dalsze spadki i wchodzę w Radom może zwycięstwo ale raczej +1.5 seta.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Zarzut ze Radom ogrywał leszczy jest słaby.. Ogrywał ale w jakim stylu. Najczęściej różnica klas. Zakse prawie ograł 3;1. Przegrali tylko dlatego ze stało się coś niespotykanego na zagrywce. Resovia gra bardzo słabo od 5 spotkań i nie zmienią tego znacząco w 3 dni. Radom to obecnie bardzo dobrze poukładana drużyna i jak nic nadzwyczajnego się nie wydarzy to moim zdaniem wygra i to nawet dość pewnie za 3 pkt. Drugi argument to hala. W Radomiu zawsze się źle gra, nawet gdy mieli słabszą drużynę i przyjeżdżały zespoły w lepszej formie niż obecnie jest Resovia.
Radom win 2.75 bet 365,
dla mniej odważnych +1.5 seta Radom 1.9 bet 365
moim zdaniem bardzo pewny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Trzeba panowie troche patrzyc na potencjal zespolow, jak resovia zagra swoje to ma zawodnikow o klase lepszych, na Radom na pewno bym nie zagral grosza. Resovia musi zaczac wygrywac
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Mecz prawdy dla Radomia, dzisiaj się okaże o co są w stanie walczyć w tym sezonie. Resovia podstawiona przy ścianie i to może na nich zadziałać in plus. Warto też zauważyć, że w tym sezonie rzeszowianie lepiej sobie radzą na wyjeździe. W tygodniu rozbijaja w pył lidera belgijskiej ligi a następnie porażka z Politechnika, która jest na podobnym poziomie co belgowie. Radom dzisiaj natomiast będzie pod ogromną presją, ale w swoim kurniku ich to dodatkowo nakręca, także nie odpuszcza dzisiaj na pewno. Do tej pory ani jednej wygranej z Resovia więc jak nie dzisiaj to kiedy? Resovia w największym dołku od momentu zdobycia mistrzostwa podlugoletniej przerwie. Mimo wszystko chyba trzeba się skusić i pograć Radom. Za dużo rzeczy tam dobrze trybi a VW Resovia odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Czarni - Resovia @ 1,75
Resovia -1,5 seta @ 2,5
Już dawno nie cieszyłem się tak, kiedy nie wszedł mi kupon. Radom wygrał ten mecz ambicją, walką do końca i dzięki znakomitej zagrywce Żalińskiego i Szalpuka w kluczowych momentach. Czarni wygrali to wbrew żałosnemu cwaniakowi Kowalowi, który pokazywał czas, kiedy Żaliński brał już rozbieg do punktowej zagrywki (chodzi o sytuację z 4 seta, bodaj przy 21-22). Czarni wygrali dla znakomitej radomskiej publiczności, która była ze swoją drużyną na dobre i na złe, od 2 ligi do szczytu PlusLigi. Pamiętam, kiedy w 2002 roku Czarni spadali z PlusLigi po meczach z Morzem Szczecin, jako młody chłopak płakałem z rozpaczy, dziś mimo, że finansowo nie zyskałem - płaczę ze szczęścia. (lekko skontrowalem w trakcie żeby wyjść na zero przy wygranej Czarnych). Wstyd mi trochę, że nie wierzyłem w chłopaków Lozano, bo to wspaniały trener i zrobił z nich super kolektyw.
P.S. mam nadzieję, że nikt nie stawiał domów na Resovię po 1,4...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Oprocz Efektora gram dzisiaj dubelek zabojca:
Zaksa vs Jastrzebie over 138,5 + Skra -1,5 WIN.
No pierwszy typ to niesamowite value, nawet przy 3:0 dla zaksy typ do pokrycia...
Z kim Jastrzebski tak latwo przegrywa? z nikim. Wygrana z Reska, z Belchatowem ugrany set, z Gdanskiem przegrana po tie breaku. 2 ostatnie mecze latwe wygrane 3:0. Drugi typ, zdecydowany faworyt SKRA, nic dodac nic ująć
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
A co sądzicie o Gdańsku? Politechnika nie powinna pokonać 2x z rzędu faworytów. Nie oglądałem za dużo meczy w tym sezonie. Jak to wygląda wg. Was?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
A co sądzicie o Gdańsku? Politechnika nie powinna pokonać 2x z rzędu faworytów. Nie oglądałem za dużo meczy w tym sezonie. Jak to wygląda wg. Was?
Lotos sporo spotkań gra na dystansie 5 setów. Większość wygrywa, ale to nie będzie trwać wiecznie, bo jak wiadomo w grze do 15 pkt, kilka gorszych akcji i po meczu. Generalnie jednak powinni ten mecz wygrać, ale kurs jest lipny niestety, a pakowanie się w ujemne handicapy jest już bardzo ryzykowne biorąc pod uwagę falującą grę na przestrzeni meczu.
Wydaje mi się jednak, że po wczorajszej porażce Rzeszowa pozostałe zespoły aspirujące do powiedzmy top4 dostały dodatkowego kopa motywacyjnego na dzisiaj i okazję do odskoczenia od bądź co bądź Mistrza Polski.
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
A co sądzicie o Gdańsku? Politechnika nie powinna pokonać 2x z rzędu faworytów. Nie oglądałem za dużo meczy w tym sezonie. Jak to wygląda wg. Was?
serio chcesz grac Gdansk z Politechnika, po tak niskim kursie? nie polecam
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
serio chcesz grac Gdansk z Politechnika, po tak niskim kursie? nie polecam
Akurat to do Twojego typu z overem chciałem to dodać i Skrę, ale bez handi. Triple wtedy jakieś 2,35.

Warchlak, też właśnie myślałem o motywacji po porażce Resovii.
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Co by nie mowic za wieksze value uwazam skre -1,5 niz granie gdanska po kursach rzedu 1,3 i to jeszcze z bedaca w gazie politechnika
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
A co sądzicie o Gdańsku? Politechnika nie powinna pokonać 2x z rzędu faworytów. Nie oglądałem za dużo meczy w tym sezonie. Jak to wygląda wg. Was?
Nie wiadomo czy Halaba zagra jeżeli nie to Gdańsk może mieć ułatwione zadanie...
Gdańszczanie widząc ich grę jest mały progres i z meczu na mecz mogą sie nam rozkrecać

A co do Skry jeżeli będą tak dalej falować z przyjęciem to i w dzisiejszym spotkaniu mogą się nieźle napocić i też minimum 4sety możemy zobaczyć
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Gdansk raczej wygra ale zeby dawac na to 1,27 no to raczej nie. Politechnika 3,50 , moze jakies lekkie value byc ale ja tego nie zagram
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Co by nie mowic za wieksze value uwazam skre -1,5 niz granie gdanska po kursach rzedu 1,3 i to jeszcze z bedaca w gazie politechnika
co ma mecz gdanska do meczu skry, to sa przeciez dwa osobne zdarzenia, a piszesz tak jakby ktos &quot;ci kazal&quot; grac albo cos z meczu skry albo z meczu warszawy. zawsze mozna oba mecze odpuscic.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
BBTS Bielsko Biała - MKS Będzin 1 1,39 Betsson ✅
Kurs bez szału ale do dubla można gdzieś dorzucić. Obie drużyny okupują dół tabeli jednak Bielsko sprawia dla mnie lepsze wrażenie. Powalczyli bardzo fajnie z Gdanskiem i Radomiem przegrywając po tiebreaku. Zaliczyli wpadkę z Bydgoszczą (1:3) ale pokonali za 3pkt (3:1) bardzo dobry zespół z Lubina. W meczach wyjazdowych jest gorzej ale teraz mecz u siebie także zostaje przy tym. Będzin na wyjazdach same porażki. O ile w Bełchatowie i Kędzierzynie można było się spodziewać gładkich porażek o tyle w Olsztynie a przede wszystkim w Częstochowie mogli powalczyć. Oglądałem ten mecz i czasem aż zęby bolały jaką padake grał MKS. Częstochowie trafił się idealny przeciwnik na przełamanie i to wykorzystali. Teraz to samo jest z BBTS-em. Sądzę, że Będzin max. seta co tutaj ugra.
Popatrzmy więc w składy. Bielsko na rozegraniu Neroj/Pilarz czyli nieźle.
Atak - Janeczek. W meczu w Warszawie zasłynął z 0/12 w ataku w tym 2 błędy i 8 czap :grin: ale poza tym gra bardzo solidnie. Przyjęcie niezły Kapelus znany z polskich parkietów i Kwasowski (na zmiane Wika). Szału nie ma ale pojęcie o grze mają. Środek nazwiskami nie powala ale niezły z Sacharewiczem i Dmytro Bogdanem, który patrząc w statystyki ma je bardzo dobre. Sacharewicz bardzo dobrze czuwa na siatce i notuję sporą liczbę bloków. Libero Dana Lewisa nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Lata świetlności z pewnością ma za sobą ale swojego vis a vis i zostawia w tyle.
Będzin: na sypie Peacock. Bez szału wolałbym już chyba Lipinskiego, który wszędzie gdzie grał był bardzo solidny. Przyjęcie Żuk-Pawlinski. Moc w ataku szczególnie u Pawlinskiego jest ale sam element przyjęcia może kuleć - nie trudno ich ruszyć. Środek dość słabiutki z Wardą i Izraelczykiem Batchkalą. W ataku Kaminski. Typowy młotek. Leje często na pałę, jak będzie mu szło to jest niezłym punktem ekipy ale jak się zatnie to po chłopie. Duże ryzyko w ataku więc dużo błędów (często dobre babole w aut) albo siarczyste czapy. Bielsko u siebie dysponuje dobrą zagrywką. Jest komu mocno walnąć, jest komu zagrać floatem.
W sumie nie wiem gdzie Będzin może szukać przewagi. Może tylko jeśli Kaminskiemu i Pawlinskiemu siądzie zagrywka to Bielsko może mieć kłopoty.
Poza tym to argumentów po stronie przyjezdnych nie widzę.
Dokładam -1.5 seta po dobrym kursie @ 1,83. ⛔ Mecz na polsacie sport od 18. Jeśli Polki w ręczną będą odstawiać piach to zawsze jest jakaś alternatywa do oglądania ;)
Wynik: 3-2. Połowiczny sukces. Szkoda, że Bielsko nie zakonczyli tego na 3-1 bo w 4 secie mieli już 23-19 i 24-22 i obie przewagi raz-dwa roztrwonili.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Janeczek. W meczu w Warszawie zasłynął z 0/12 w ataku w tym 2 błędy i 8 czap ale poza tym gra bardzo solidnie.
Spore nadużycie, rzuciłem okiem w statystyki i tylko w jednym meczu przekroczył 40% skuteczności (z Lotosem, gdzie na 23 pkt zdobyte oddał 12), gracz do bólu przeciętny.
Praktycznie w każdym meczu zmieniany przez debiutanta Gryca.
na sypie Peacock. Bez szału wolałbym już chyba Lipinskiego, który wszędzie gdzie grał był bardzo solidny
Chciałbyś Lipińskiego, bo zwiększałoby to szanse Bielska ;)
Nie słyszałem zbyt wielu dobrych opinii na temat tegorocznego Lipińskiego, Peacock do składu wskoczył od razu, gdy tylko wyleczył kontuzję.
W ataku Kaminski. Typowy młotek.
Z tym typowym młotkiem mogę się zgodzić, ale przy tej swojej chaotycznej grze robi całkiem niezłe cyferki w ataku, więc na obecną chwilę stawiałbym go wyżej od Janeczka.
Co do typu nie mam zdania, ale kurs 1.39 trochę zaniżony według mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom