>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Zaksa vs Trefl
Ponizej 181,5 pkt 1,85 Otobet
Zaksa w gazie, rozwala wszystkich jak leci. Przy 3:0 typ na bank pokryty a nawet i przy 3:1 sa jakies szanse napokrycie go. Gdansk bez formy, wygrywa z latwymi rywalami a z tymi lepszymi przegrywa sromotnie (Skra, Modena). Typuje 3:0 ale ubezpieczam sie wiec wole dac under
Drugi mecz na dzis ciezki do typowania , ale zwracam uwage na kursy zbyt przesadzone w strone Olsztyna. Polecam przyjrzec sie handicapowi punktowemu w strone Będzina aczkolwiek ja dziś gram tylko Zakse
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Cuprum Lubin -11,5 handi 1 kurs 1,54
Gospodarze podrażnieni porażką z Kędzierzynem, dziś napewno nie pozwolą sobie na stratę punktów zresztą drużyna gości też w ostatnim czasie nie zachwyca grą.. Mecz tak zwany na przełamanie dla obu ekip.. Osmielę napisać że dziś wynik 3:0 bardzo prawdopodobny.. Drużyna pResovii ma swoje problemy ale dziś taryfy ulgowej dla lubinian nie będzie.. Co do gry gości Taht gra poniżej oczekiwań jeżeli dziś wyjdzie w podstawowym składzie i utrzyma swój poziom gry to dla mojego handi jeszcze lepiej no chyba ze trener posunie się do zmiany i da szansę zagrać Kaczmarkowi.. Jedynym zawodnikiem który może tchnąć do walki gości to Keith Pupart...
Resovia co roku o tej samej porze ma jeden poważny problem, grają straszną padline.
W tym sezonie dochodzą im jeszcze kontuzje Nowakowskiego, Jaeschke i Schopsa.
W zasadzie tylko o Kurku i Wojtaszku można powiedzieć, że są w formie.
A reszta no niestety... :-?
Drzyzga ostatni raz w formie był chyba w czasie finałów z Lotosem.
Penczev bardzo nierówny.
Lyneel ma spore problemy ze skutecznością i ciągle narzeka na bóle.
Do Śliwki, Kowal coś nie ma zaufania, z Kedzierzynem Lyneel aż prosił się o zmianę, ale nic z tego, choć Śliwka grał do tej pory całkiem nieźle.
Akhrem po kontuzji, jak na razie, nie nadaje się do gry na tym poziomie.
Pashytskyy kolejny chimeryk, dużo poniżej możliwości.
Dryja ciągle jak wiatrak wygląda.
Raczej ostrożnie podchodziłbym do typów na Resovię.
Dlaczego to Pupart może jedynie tchnąć do walki?
Zawodnik typowo defensywny.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Co do meczu Resovii-Cuprum
W ekipie gospodarzy grał tylko Kurek i Wojtaszek w obronie reszta to odbija się od siebie heh..
Brak słów trochę się niepokoje o naszą reprezentację.. No zajadą tego Kurka ile można tak grać grafik napięty a tu tylko ratuje grę jeden zawodnik.. Zdrowia życzę Tobie Bartek.. Porównując eksploatację np. Wlazłego to w Skrze ma sanatorium:)
Co do gry gości Pupart najlepszy skrzydłowy lubinian rozkręca się z meczu na mecz bardzo dobrze zagrali Bohme, Możdzon, Łomacz.. Brawo Wy!!
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Co do meczu Resovii-Cuprum
W ekipie gospodarzy grał tylko Kurek i Wojtaszek w obronie reszta to odbija się od siebie heh..
Brak słów trochę się niepokoje o naszą reprezentację.. No zajadą tego Kurka ile można tak grać grafik napięty a tu tylko ratuje grę jeden zawodnik.. Zdrowia życzę Tobie Bartek.. Porównując eksploatację np. Wlazłego to w Skrze ma sanatorium:)
Co do gry gości Pupart najlepszy skrzydłowy lubinian rozkręca się z meczu na mecz bardzo dobrze zagrali Bohme, Możdzon, Łomacz.. Brawo Wy!!
Bardzo mi się tegoroczna liga podoba, wyrównana jak nigdy, każdy może przegrać z każdym nie ma pewniaków. Muszę przyznać, że skład Lubina imponujący! Na środku - weteran Możdżonek, plus reprezentant Niemiec Boehme. Nie wiem czy to nie jest najsilniejszy środek siatki w Pluslidze. Do tego Włodarczyk, Romać i bardzo solidny Łomacz (też reprezentant) czy Estończyk Pupart daje w sumie całkiem fajną ekipę. Będzie ciekawie w pluslidze, fajnie!
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Polecam grać dziś Bielsko bo jak dla mnie Kursy nieporozumienie ;) złapałem po 3.00 A szansę oceniam 50/50. Bielsko wygrana w ostatnim meczu z cuprum. Wcześniej pokonali też jastrzębie i treflowi napsuli sporo krwi wygrywając 2 sety. Nie licząc Bydgoszczy to przegrali tylko z kim musieli czyli reska i zaksa. Warszawa dołuje porażka do 0 nawet z bedzinem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Trochę niepokoi mnie w Bielsku kontuzja Pawła Gryca a szkoda chłopak ma pecha.. Nie wiem na ile poważna to kontuzja ale dziś nie zagra... Też bym to grał w stronę gości ale z racji tej kontuzji to się zastanowię
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Witajcie.Tak sobie siedzę i myślę o kolejnym meczu Rzeszowa z Warszawą i nasuwa mi się pewna analogia.Trzy porażki u siebie i czwartej już nie będzie,nie powinno ale....no właśnie jak sobie przejrzymy z kim przegrywali to zaczęli od Jastrzębia od razu pomyślałem sobie o Wojtaszku-przeszedł do Rzeszowa i może nie pisana umowa była kaska plus jakiś ekwiwalent punktowy na nadchodzący sezon ???? paranoja,wiem wiem ale idźmy dalej tym tropem mecz z Zaksą i co....Rzeszów z jednym atakującym,wróbelki ćwierkają przed meczem że sovia bardzo chce Witczaka.Rzeszów przegrywa a kilka dni później Witczak zostaje wypożyczony (kolejny dodatek punktowy do umowy w zamian za pozytywne rozpatrzenie wniosku o wypożyczeniu) ależ ja bredzę ???? .I nagle mecz z Cuprum który słabo spisuje się na wyjazdach i też przegrywają bo musieli ???? analogicznie bo przecież przed sezonem pozyskali Pashytskyiego i podobnie jak w przypadku z Jastrzębiem jakieś punkciki musieli dorzucić do pieniążków.I na deser zostaje nam kolejny mecz z Warszawą i o ile pamięć mnie nie myli młody utalentowany Śliwka zasilił szeregi Rzeszowa przed sezonem właśnie z Warszawy-czyżby te analogie miałyby się potwierdzić.....czas pokarze.Ładnie to wszystko wygląda-ja osobiście nie wierzę żeby Rzeszów w tym konkretnym sezonie (play-off odbywa się na innych zasadach ze względu na napięty grafik związany z olimpiadą i każdy punkt jest na wagę złota) tak rozdawał prezenty punktowe ale gdyby odbywały się play-offy na starych zasadach byłbym w stanie uwierzyć w to co wyrzej napisałem.Co o tym sądzicie? Pozdrawiam
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Co o tym sądzicie?
Rzeszów jak co roku o tej porze gra po prostu kaszanę, pewnie za jakiś czas, wrócą na właściwe tory. Zupełnie normalny dołek formy za czasów Kowala.
W poprzednim roku baty od Bełchatowa, porażka 2-3 z Cuprum, porażka z Berlinem 0-3 u siebie, na wyjeździe wygrali 3-2 po fatalnej grze.
2 lata temu dwie porażki z Budvą, pamiętam też, że męczyli się choćby z Budziejowicami.
I zawsze ich gra w tym okresie wyglądała żenująco.
kolejny mecz z Warszawą i o ile pamięć mnie nie myli młody utalentowany Śliwka zasilił szeregi Rzeszowa przed sezonem właśnie z Warszawy
Śliwka do Politechniki był wypożyczony z Resovii, więc wyłącznie Resovia decydowała o tym czy chce mieć go z powrotem, poza tym w składzie Politechniki są Filip, Lemański i Halaba cała trójka jest wypożyczona z Resovii właśnie (w tamtym sezonie byli jeszcze Depowski i Mordyl także z Resovii).
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Generalnie chciałem tylko zwrócić uwagę na aspekty poza sportowe. Większość typujących bierze pod uwagę to co ma na &quot;papierze&quot;-aktualna forma,miejsce w tabeli,historię spotkań itp. ale nikt nie dopuszcza do siebie myśli że coś zostało załatwione za zamkniętymi drzwiami.Piszę ogólnikowo bo jakoś nie chce mi się wierzyć że w polskiej siatkówce odwalają takie numery ale korupcja była jest i będzie a sport dawno przestał być czysty w szczególności piłka nożna
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Czestochowa vs Bedzin 1 1,96 Betsson

Jak dla mnie w ostatnich meczach lepiej gra Czestochowa i do tego mecz u siebie
Też bym się sklaniał że gospodarze dzis wyjdą zwycięsko z tej potyczki widać mały progres w grze z Jastrzębskim drużyna będzie dziś zdeterminowana ażeby wygrać przed własną publicznością i z kim jak z kim i jak nie teraz to kiedy..Patak zagrał w ostatnim spotkaniu ale nic nadzwyczajnego nie pokazał z meczu na mecz powinno być lepiej...

Do tego zamieszczam kupon tripel zabójca za 350zł ⛔
wystawić taką linię na mecz Resovi z Warszawską -11,5 ⛔po 1,5 pobieram już teraz nie będzie zmiłuj i pokazali to ostatnim meczu z belgami.. U Resovi też można się spodziewać małego progresu z meczu na mecz
wynik24:26 ; 21:25 ; 25:22 ; 25:19 ; 14:16!!

Trentino -12,5 też pobieram z pocalowaniem rączki;-)⛔
Wynik 19:25 ; 23:25 ; 23:25

Ostrowiec-Muszyna -11,5 handi 2 kurs 1,52 ✅
taka linia przez muszyne powinna zostać pokryta na luzie.. Myślę że około 20 oczek się zakręci
14:25 ; 24:26 ; 17:25

Pozdrawiam

Ps. Zamieszczam dla porównania jak linie podnieśli dziś w fortunie o parę pkt... Drugie zdjęcie dla przykładu
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów win @1,36 bet365
PGE Skra Bełchatów -1,5 win @1,72 bet365⛔

Co prawda siatkówka nie jest moją mocną stroną ale co do tego meczu mam swoje przemyślenia...
Kędzierzyn pokazał co należy o nim sądzić w ostatnim meczu z Treflem.
Po całkiem ciekawym początku, zaprzepaścili szanse i oddali inicjatywę drużynie z Gdańska, a tie-break tylko uświadomił mi że, ZAKSA nie radzi sobie w takich momentach.
W bardzo ważnych momentach zawodnicy się blokują i robią mnóstwo błędów.
Z Kędzierzyna odszedł Dominik Witczak a w razie gorszej formy Boćka nie ma już takiej rezerwy, i mają kichę.
Bełchatów to drużyna kompletna i nie widzę przeszkód aby wygrali ten mecz do 0, ale idę trochę bezpieczniej.
Ważne że, grają skuteczną siatkówkę i raczej bez problemu ogarną rywala....
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów win @1,36 bet365
PGE Skra Bełchatów -1,5 win @1,72 bet365
Co prawda siatkówka nie jest moją mocną stroną ale co do tego meczu mam swoje przemyślenia...
Kędzierzyn pokazał co należy o nim sądzić w ostatnim meczu z Treflem.
Po całkiem ciekawym początku, zaprzepaścili szanse i oddali inicjatywę drużynie z Gdańska, a tie-break tylko uświadomił mi że, ZAKSA nie radzi sobie w takich momentach.
W bardzo ważnych momentach zawodnicy się blokują i robią mnóstwo błędów.
Z Kędzierzyna odszedł Dominik Witczak a w razie gorszej formy Boćka nie ma już takiej rezerwy, i mają kichę.
Bełchatów to drużyna kompletna i nie widzę przeszkód aby wygrali ten mecz do 0, ale idę trochę bezpieczniej.
Ważne że, grają skuteczną siatkówkę i raczej bez problemu ogarną rywala....
Co prawda siatkówka nie jest moją mocną stroną
na pewno się z tym zgodzę
Kędzierzyn pokazał co należy o nim sądzić w ostatnim meczu z Treflem
totalnie nie wiem co masz na myśli-wyjaśnij proszę co należy sądzić bo czytając to mogę się domyślać jedynie że dostali po raz kolejny łomot 0-3 (to była ich pierwsza porażka w tym sezonie z v-ce mistrzami Polski)
W bardzo ważnych momentach zawodnicy się blokują i robią mnóstwo błędów
Chłopie tych ważnych momentów to faktycznie mało widziałeś w ich wykonaniu-proponują obejrzeć mecz z Radomiem (jak byś nie wiedział aktualny lider) i z Rzeszowem może przestaniesz wypisywać takie bzdury przez pryzmat jednego meczu.Owszem zagrali słabo pierwszego seta,drugi set wygrali na swoim normalnym poziomie,trzeci rozjechali Sopot grając kompletną siatkówkę i tu był największy problem bo po takim łatwym secie zawodnicy często myślą że już samo się wygra.Niestety czwarty set to potwierdził i przegrali,set na styku a tie-break cieniutko zaczęli i już nie dogonili Sopocian taki jest sport.
Bełchatów to drużyna kompletna i nie widzę przeszkód aby wygrali ten mecz do 0
A z tym to już pojechałeś na maxa.Mamy sezon 2015/2016 a piszesz jak by to był Bełchatów z poprzednich sezonów.Dużo im brakuje praktycznie na każdej pozycji żeby się zbliżyli do tego ,do czego nas przyzwyczaili.Wlazły-szacun robi wielką robotę ale poniżej swojego poziomu,Argentyńczycy totalnie bez formy-choć ostatnio zwyżkują,środkowi Kłos daleko od swojej formy,Wrona ok bez większych odchyłek z formą.Winar cudownie uzdrowiony ale jak dla mnie 50% chłopa którego znamy,Marchal solidna zagrywka i to wszystko a libero...... nie ma co porównywać go z Zatorem.Generalnie mają monolit bo każdy coś wnosi ale czy ta wartość jest zbyt cieniutka żeby wygrać na tę chwilę z Zaksą do &quot;0&quot; .Osobiści jestem pewien wygranej chłopaków z Kędzierzyna,nie będzie to spacerek,kawał dobrej siatkówki po obu stronach.Może ktoś napisać że jestem nie obiektywny bo mieszkam w Kędzierzynie ale patrzę na ten mecz jako kibic polskiej siatkówki....dobrej siatkówki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bełchatów to drużyna kompletna i nie widzę przeszkód aby wygrali ten mecz do 0, ale idę trochę bezpieczniej. Ważne że, grają skuteczną siatkówkę i raczej bez problemu ogarną rywala....
Kompletna to by była jakby mieli dobrego libero a nie figurantów, Conte w formie oraz srodkowego(ok205cm) co potrafi młucić w ataku do pary z Kłosem, ktorego walorami jest jedynie szybkosc i przesuwanie sie w bloku oraz fajna zagrywka...
Zaksie do tej kompletności brakuje atakującego oraz środka.
Moim zdaniem jak nic over punktowy
Skra - Zaksa over 179,5pkt @ 1,56✅ easy
unibet

W 3-0 dla jednych albo drugich mało kto wierzy. 4 sety i powinno wejśc.
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
.Osobiści jestem pewien wygranej chłopaków z Kędzierzyna,nie będzie to spacerek,kawał dobrej siatkówki po obu stronach.Może ktoś napisać że jestem nie obiektywny bo mieszkam w Kędzierzynie ale patrzę na ten mecz jako kibic polskiej siatkówki....dobrej siatkówki
Nie będę teraz kozaczył ale wszyscy co oglądali mecz sami mogą sobie odpowiedzieć na kilka pytań,rozwiać wątpliwości co do jakości Bełchatowa-marka została ale styl.....na pewno nie ten poziom do którego nas przyzwyczaili przez ostatnie sezony.A na marginesie nie wiem czy jest sens następnym razem pisać coś na tym forum pod kątem Zaksy (jeśli chodzi o moją osobę) bo zawsze będzie dyskryminacja osoby która pisze na temat meczu z miasta z którego pochodzi-to tyle.Brawo ZAKSA
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Czarni - Resovia @ 1,75
Resovia -1,5 seta @ 2,5

Czekałem na ten mecz, liczyłem na niższy kurs na Resovię, a tu proszę. Porażki na Podpromiu zrobiły swoje i buki dają Mistrzom Polski jedynie 57% szans. Ja daję im 90% i idę grubo w ich kierunku. Radom jest liderem, grają przyzwoitą siatkówkę i wygrali 7 z 8 dotychczasowych meczów. Problem polega na tym, że grali praktycznie z samym dołem tabeli - z różnymi dEffektorami, parodystami z Będzina czy Bydgoszczy. Wygrali wszystko co mieli i chwała im za to. Teraz kilka trudniejszych meczów i pora na zjazd w okolice miejsc 5-6, gdzie ich miejsce. Resovia ma swoje problemy, ale powinni rozstrzelać Czarnych zagrywką, zwłaszcza, że ci grają w tym elemencie ostatnio dość słabo.
Mecz we wtorek o 20.30 w PolsatSport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Coś ten całoroczny się ociąga z wystawieniem kursu na mecz Czarnych z Rzeszowem.Mają lęki .....? nie wiedzą co zaproponować i wcale się nie dziwię bo nie wiadomo co Kowal zaproponuje.Jeśli przerzuci Kurka na przyjęcie a Witczaka na atak siła w ataku strasznie wzrośnie-pytanie tylko czy Kurek sobie szybko przypomni jak to się gra na tej pozycji.A tak dawno to nie było bo we Włoszech nominalnie był na pozycji przyjmującego więc ma jakieś półroczne zaległości.Drugi problem to Dominik-świetny grajek,osobiście nie pamiętam kiedy zawiódł wchodząc z kwadratu.Zaksa zawsze na niego mogła liczyć że pociągnie grę do przodu jest jedno ale.....gdy wychodził w pierwszej 6 z tym było różnie-więc to jest druga niewiadoma jeśli Kowal zdecyduje się na taką opcję.Z drugiej strony na miejscu Kowala tak właśnie bym uczynił zaskakując Czarnych .Patrząc na to co jego podopieczni prezentują w tym momencie poszedł bym w ciemno w ten eksperyment.Osobiście stawiam na wygraną Sovi tylko szkoda że nadal nie ma kursów n całorocznym bo jak już będą to w okolicach 1.5 a to żadne value.To co załapał PhilipS brał bym w ciemno,no chyba że Kowal ma nadal klapki na oczach i postawi na Achrema,Pencheva czy też młodego Śliwkę.Pożyjemy,zobaczymy
 
M 418

maat

Użytkownik
Coś ten całoroczny się ociąga z wystawieniem kursu na mecz Czarnych z Rzeszowem.Mają lęki .....? nie wiedzą co zaproponować i wcale się nie dziwię bo nie wiadomo co Kowal zaproponuje.Jeśli przerzuci Kurka na przyjęcie a Witczaka na atak siła w ataku strasznie wzrośnie-pytanie tylko czy Kurek sobie szybko przypomni jak to się gra na tej pozycji.A tak dawno to nie było bo we Włoszech nominalnie był na pozycji przyjmującego więc ma jakieś półroczne zaległości.Drugi problem to Dominik-świetny grajek,osobiście nie pamiętam kiedy zawiódł wchodząc z kwadratu.Zaksa zawsze na niego mogła liczyć że pociągnie grę do przodu jest jedno ale.....gdy wychodził w pierwszej 6 z tym było różnie-więc to jest druga niewiadoma jeśli Kowal zdecyduje się na taką opcję.Z drugiej strony na miejscu Kowala tak właśnie bym uczynił zaskakując Czarnych .Patrząc na to co jego podopieczni prezentują w tym momencie poszedł bym w ciemno w ten eksperyment.Osobiście stawiam na wygraną Sovi tylko szkoda że nadal nie ma kursów n całorocznym bo jak już będą to w okolicach 1.5 a to żadne value.To co załapał PhilipS brał bym w ciemno,no chyba że Kowal ma nadal klapki na oczach i postawi na Achrema,Pencheva czy też młodego Śliwkę.Pożyjemy,zobaczymy
Dlatego nie ma co czekać na wystawienie kursów przez całorocznego (dają 1.4 na Resovię obecnie). W chwili wystawiania kursów czyli w poniedziałek rano można było łapać śmiało Resovię po kursie 1,8-1,9. I w mojej ocenie to świetny kurs na mistrzów Polski.
Ja rozumiem, że obecna dyspozycja obu ekip jest na korzyść Czarnych, jednak trzeba pamiętać kogo Radomianie mieli w terminarzu - ekipy, z którymi musieli wygrać i to zrobili. Dla Resovii to ostatni dzwonek by ruszyć w pogoń za czołówką.
Mimo, że kibicuje Czarnym obawiam się, że ciężko będzie o zwycięstwo z Resovią. Lozano fajnie poukładał tych młodych chłopaków, kilku na pewno ma przed sobą fajną przyszłość ale wg mnie pewnej granicy nie przekroczą.
Obecne kursy są już nie do gry i lepiej próbować łapać coś live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom