>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Co myslicie o becie na czarnych dzisiaj?

Zupelnie nie rozumiem wysokich kursow na Effector, dla mnie dzis faworyci kurs 1,90

Mecz ważny dla obu drużyn , Effector lepsza drużyna ale Częstochowa szanse ma jedynie u siebie na punkty i napewno powalczy, ja spodziewam się zaciętego spotkania i biore over 3.5 seta , kurs 1.3 nie powala ale wydaje mi się żadna z drużyn nie będzie miała takiej przewagi żeby zakończyć spotkanie po 3 setach .
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Resovia - Olsztyn 2 9.50 0.5/10 p i n n a c l e ⛔
Olsztyn +2.5 seta 2.11 2.5/10 p i n n a c l e ✅
22-25 1 set. Another one bites the dust Reska. Jak ich nie lubić.
3-2 FT, niestety Reska sie obudziła od 0-2. I tak mają już po mistrzostwie, bo do dwójki się nie załapią.

Trzeba ciagnąć grę przeciwko Resovii aż do skutku.
Przegrali już 4 mecze z rzędu, jak przyznają w wywiadach następuje w głowach jakiś paraliż. Kto oglądał ten wie, że w decydujących fazach setów nie wytrzymuja ciśnienia i pękają. Atmosfera w drużynie musi siadać przy takich wynikach i koło sie zamyka.
Czy to się dziś powtorzy? Zobaczymy.
W każdym razie wystawianie na ich 3-0 przez buki kursu poniżej 1.80 to błąd. Niespełna 1.21 na kazdego seta w dniu dzisiejszym wychodzi z tego kursu.
Widze value po stronie Olsztyna, daję mu ponad 50% szans na urwanie seta.
Mecz delikatnie po 9.50 po prostu trzeba też skrobnąć.

Niech się Resovia budzi, ale nie dziś.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
I tak mają już po mistrzostwie, bo do dwójki się nie załapią.
gratuluję typu, również grałem +2,5 Olsztyn i nie żałuję. Z konkluzją się nie zgadzam, mamy dopiero 10. kolejkę, a Resovia ma 6 pkt straty do Skry i wirtualnie (zakładam, że ZAKSA wygra za 3 pkt w Bydgoszczy) 8 do Kędzierzyna. Spokojnie do nadrobienia, zwłaszcza, że za tydzień Bełchatów jedzie do Radomia, gdzie moim zdaniem nie będzie faworytem (Czarni dziś nieco gorszy mecz, ale to Gdańsk zagrał kosmos - zwłaszcza Troy - niesamowite 32 pkt i ponad 60% w ataku).
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
No może za szybko ich skreślam, ale tracą punkty z kim popadnie. Potrzebują jakiegoś niesamowitego runa z kompletami punktów i jeszcze pozytywnych układów innych spotkań. Owszem kolejek sporo do końca, ale tylko dwójka zagra o mistrza. W mojej ocenie już praktycznie mają pozamiatane.
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
ZAKSA wygrywając wskakuje na fotel lidera za wynik 0:3 fortuna oferuje 2.07 sądzę iż warto.


Witam Panowie
Serio chcecie grać na to że Zaksa dziś wygra 3:0, moim skromnym zdaniem to czysta głupota, po 1 siatkówka to taki sport że każdy może ugrać 1 seta, nawet najlepsza drużyna na świecie może stracić jednego seta z jakiś słabeuszem.. Po prostu takich typów się nie gra..
Po 2 Bydgoszcz to nie jest jakiś tam Bedzin, z całym szacunkiem do nich, ale drużyna z niemałym potencjałem, która miała dużego pecha na początku sezonu, wiadomo kontuzje 2 podstawowych graczy Ferens i Jarosz..i niestety bez tych graczy grają na razie siano, ale to niż znaczy że tak będzie już do końca sezonu..
Dobra wiadomość jest taka że wrócił Kuba jarosz, którego bardzo brakowało, szczególnie w meczu ze Skrą, gdzie łuczniczka powinna wygrać minimium 1 seta, a skończyło się wiadomo w 3 setach.. Gdyby za to drewno Krzyska był Jarosz, wynik byłby całkiem inny. Dziś naszczęscie Kuba zagra i będzie miał dużą motywację, bo na przeciwko zobaczymy konkurentów do kadry na turniej na igrzyska(Grzesia Bocką i sierotę Konarskego)..Czasu już bardzo mało, więc kiedy jak nie dziś ma pokazać że należy mu się koszulka z orzełkiem..
Do tego Dawid Murek, wiadomo dziadzia, ale jak widać było w meczu ze Skrą, nie zapomniał jeszcze jak się atakuje, i nie dość ze efektywnie to jeszcze jak za starych czasów efektownia..Motywacja i wola walki jak u 20 lata który dopiero wchodzi na siatkarskie parkiety i chce pokazać co potrafii..szacun Dawid..
Obok niego klinkerberg, solidny belg, choć troszkę himeryczny, ale na pewno nie można powiedzieć że dużo gorszy od Sama Deroo z zaksy, choć ten na razie świetny sezon..
Srodek solidny z Jurkiewiczem i Nowakowskim, jego floty będą sprawiać problemy na przyjecieu w zaksie..
Rozegranie też soldne, choć Radke raczej nigdy nie będzie , to i tak uważam że to naprawdę dobry solidny zawodnik..
Zaksaw tym sezonie naprawdę inna drużyna, Giotgi świetnie to poukładał, choć mi brakuje tam jednej wielkij gwiazdy coś w stylu Felipe, który potarfiłby w trudnym momencie wziąć ciężar na swoje barki, wtedy dla mnie byłaby to kompletna druzyna..
Kedzierzyn faworyte, ale uważam że na pewno nie będzie to łatwy mecz, spodziewam się i tak też gram na pkt powyżej 172.5


Typ Bydgoszcz Zaksa ptk pow. 172.5 Bet 365..
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o grze w stronę Bydgoszczy jutro? Wydaje się, że po powrocie Jarosza z takimi drużynami powinni nawiązywać walkę. Jeśli Klinkenberg akurat dobrze wejdzie mecz, to być może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Kursy @5,25 (@5,8 na marathonie) na czysty win i @1,6 na +2,5 wydają się do atakowania, szczególnie ten handicap setowy. Liczę na wypowiedzi osób, które śledzą ligę na bieżąco. ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o grze w stronę Bydgoszczy jutro? Wydaje się, że po powrocie Jarosza z takimi drużynami powinni nawiązywać walkę. Jeśli Klinkenberg akurat dobrze wejdzie mecz, to być może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Kursy @5,25 (@5,8 na marathonie) na czysty win i @1,6 na +2,5 wydają się do atakowania, szczególnie ten handicap setowy. Liczę na wypowiedzi osób, które śledzą ligę na bieżąco. ????
Moim zdaniem over 3,5 seta @1.82 w unibet jak najbardziej do gry. Lubin potrafi gubić sety, Bydgoszcz powinna być zdeterminowana by w końcu urwać minimum seta, Jarosz wrócił, z ZAKSĄ nawiązali walkę, deklasacji nie było, więc value jest.
Edit: kurs już poleciał na 1.74
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz Lubin-Bydgoszcz, to na bwin jest linia 147.5 pkt po kursie 1.75. Jest możliwość, że nawet po zaciętym meczu i wyniku 3:0 mogą to pokryć, a gdyby Transfer ugrał chociaż seta, to na luzie.
 
P 0

pavlinho

Gość
PGE Skra Bełchatów -5.5 pkt # 1.87 # Parimatch ✅
PGE Skra Bełchatów # 1.48 # bwin
✅

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Jeśli Skra wygra odskoczy Resovii na całkiem dużą i bezpieczną przewagę.
Idę dzisiaj w kierunku Skry Bełchatów. Zawsze mam opory do grania przeciwko Czarnym w ich hali. Jednak zachęca mnie kurs i coraz lepsza forma bełchatowskich siatkarzy.
Krótko bo nie mam za bardzo czasu:
1) Na każdej pozycji mają lepszego jakościowo siatkarza
2) Mają stabilne przyjęcie w przeciwieństwie do Radomia. Dla mnie to jest najbardziej elektryczna linia przyjęcia w lidze. Praktycznie każdy z trójki Szalpuk/Żaliński/Majstorović jest łatwy do ustrzelenia jak kaczka.
3) Mają lepszą zagrywkę
4) Są bardziej doświadczeni w meczach o stawkę, mieli większą styczność z poważnym graniem niż zawodnicy Radomia.

Pogrubione, bo to słowo klucz do tego meczu. Jeśli będą trzymać zagrywkę na poziomie, pojadą ich 3-1 lub nawet 3-0. Już Lotos w poprzednim meczu pokazał, co się dzieje kiedy raz po raz ładuje się w przyjmujących Czarnych zagrywką. A na wysokiej piłce pi.zda.
Nie robi na mnie wrażenia zwycięstwo Czarnych nad Resovią. Resovia w tamtym meczu nie miała zagrywki a i tak mogła wygrać tamten mecz za 3 punkty tylko się klasycznie osrała jak to miało miejsce w ich ostatnich sześciu/siedmiu meczach z dziesięciu.
Linia nie jest wysoka i jest jak najbardziej do pokrycia.
Zakładając, że nawet jeśli jakimś cudem ujrzymy taja i nawet jakimś cudem Bełchatów go wtopi to linia i tak jest do pokrycia bo spodziewam się że w dwóch setach będzie pogrom do 25-15 a jak Bełchatów coś wtopi, to na styku.
Conte ostatnio odpoczywał, Wlazły wrócił, Winiar coraz lepiej, Milczarek niech grzeje ławę. Będzie dobrze.

Gram również over 147.5 # 1.75 # bwin ⛔ w meczu Lubin - Bydgoszcz
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. To moje pierwsze typy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość:razz:
1.Cuprum Lubin-Łuczniczka Bydgoszcz + 13,5pkt typ2 kurs 1,97⛔ (brakło 2 oczek,pechowo zaczynam)
Po Pierwsze do gry wraca Rudy Rydz z Bydgoszczy i już nie będę musiał patrzeć na ataki drewnianego Krzyśka.Po drugie gra Łuczniczki wygląda coraz lepiej(zacięty mecz z Jastrzębskim, walka z Kędzierzynem czy wygrana 3:0 z Częstochową). Nie wydaje mi się, że dostaną srogie lanie od Cuprum,które nawet z Będzinem nie pokryło takiej linii.Z Łuczniczką też jej nie pokryją:wink:

2.Czarni Radom-Skra Bełchatów -6.5 pkt typ2 kurs 2.07✅
Tutaj miałem trochę większy dylemat ale po wczorajszej zagorzałej dyskusji przy litrze dobrego trunku z Ireneuszem M. stawiam na Skrę. Po jednej stronie na szali radomski kurnik by PRL, słaba forma Uriarte, kłopoty Wlazłego na wysokiej piłce, no i przyjęcie zespołu skry,które nawet w ostatnim meczu z Roeselare było delikatnie mówiąc nie najlepsze. Na drugiej szali jakość przyjęcia Czarnych też słaba, siła zagrywki zdecydowanie po stronie Skry, środkowi też lepsi u Bełchatowian, umiejętności czysto siatkarskie i doświadczenie po stronie Skry. Widziałem mecz Czarnych z Resovią, która jest bez formy i tam już Czarni powinni przegrać 0-3. Dziś czas na drugą porażkę Radomian. Bełchatów bierze mecz 3-1:wink:
Ako;4,077 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Widziałem mecz Czarnych z Resovią, która jest bez formy i tam już Czarni powinni przegrać 0-3.
CO? ????

mecz bardzo trudny do wytypowania. Radom przegrał w Gdańsku, ale Trefl (Troy i Mika) zagrał super mecz. Skra z kolei dopiero czwarty mecz na wyjeździe w PlusLidze - do tej pory wszystko wygrali, ale mieli spore kłopoty w Lubinie - tu historia może się powtórzyć. Wszystko w rękach Żalińskiego - jeżeli przytrzyma przyjęcie i zagra swoje w ataku Czarni mogą to wygrać.
 
P 0

pavlinho

Gość
CO? ????

mecz bardzo trudny do wytypowania. Radom przegrał w Gdańsku, ale Trefl (Troy i Mika) zagrał super mecz. Skra z kolei dopiero czwarty mecz na wyjeździe w PlusLidze - do tej pory wszystko wygrali, ale mieli spore kłopoty w Lubinie - tu historia może się powtórzyć. Wszystko w rękach Żalińskiego - jeżeli przytrzyma przyjęcie i zagra swoje w ataku Czarni mogą to wygrać.
No a co, twierdzisz, że w tamtym meczu Rzeszów nie powinien wygrać 3-0 lub 3-1 (tutaj to już musowo)? 3 punkty były na wyciągnięcie ręki, tylko się klasycznie osrali.
Oglądałeś mecz?

Radom teraz przegra to co ma przegrać i wróci do gry o miejsca 5-8 bo tam jest ich miejsce.

Mika nie zagrał super meczu, męczył się w ataku niemiłosiernie, w przyjęciu dobrze.

Super mecz zagrał Troy który wraca do formy.

Widzisz value w graniu na Radom? Bo ja nie. Są średni. I do takich drużyn jak ZAKSA, Skra, Lotos, Resovia nie mają podjazdu. To, że teraz udało im się pourywać punkty kiedy część z tych drużyn była lub jest kompletnie bez formy albo grała ze sobą pierwszy raz w takim składzie jak ZAKSA, nie robi na mnie wrażenia.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Widzisz value w graniu na Radom? .
za to gra na Skrę pre po 1,5 w Radomiu to wielkie value.
:razz:
Czarni ograli Skrę dwa lata temu mając sporo słabszy skład niż dzisiaj, a rok temu przegrali 2-3 po bardzo równym meczu. Skra od tamtego czasu raczej się osłabiła niż wzmocniła.
Nie twierdzę, że wygrają dzisiaj, ale weźmy pod uwagę, że Skra mocno eksploatuje swoją szóstkę grając praktycznie co trzy dni.

a co do meczu Czarni - Resovia to mówienie, że Rzeszów powinien wziąć to do zera to trochę obraza dla radomian, bo grali super w tym meczu.
 
P 0

pavlinho

Gość
za to gra na Skrę pre po 1,5 w Radomiu to wielkie value.
2 lata temu 1.05
1 rok temu 1.07
Dzisiaj 1.48
Tak, dla mnie to jest value.
Możesz postawić na Czarnych jak Czarny Kot i wtopić, Twój wybór ;)
Czarni ograli Skrę dwa lata temu mając sporo słabszy skład niż dzisiaj, a rok temu przegrali 2-3 po bardzo równym meczu. Skra od tamtego czasu raczej się osłabiła niż wzmocniła.
Z tego co widzę, do pierwszej szóstki w Radomiu dołączył tylko Szalpuk za Westphala i klon Kowalskiego na libero?

Nie twierdzę, że wygrają dzisiaj, ale weźmy pod uwagę, że Skra mocno eksploatuje swoją szóstkę grając praktycznie co trzy dni.
Wlazły ostatnio nie grał bo był przeziębiony i dobrze zastąpił go Gromadowski, Conte w LM odpoczywał, Winiar nie dawno wrócił do grania, Marechal grał za Conte.
Ta sama szóstka gra co 3 dni? Nie wydaje mi się.

a co do meczu Czarni - Resovia to mówienie, że Rzeszów powinien wziąć to do zera to trochę obraza dla radomian, bo grali super w tym meczu.
Taaaa. Runy po 8 punktów na prawo i lewo, klasa. Liga mistrzów.

Nie masz dla mnie żadnych argumentów za Radomiem, skończyłem z Tobą rozmowę bo pjerdolisz jakieś trzy po trzy. Elo.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Z tego co widzę, do pierwszej szóstki w Radomiu dołączył tylko Szalpuk za Westphala i klon Kowalskiego na libero?
fenomen polega na tym co dobry trener potrafi zrobic z druzyna, mam tu rzecz jasna na mysli Lozano, a wczesniej w Treflu Anastasi.
miazga.
 
P 0

pavlinho

Gość
fenomen polega na tym co dobry trener potrafi zrobic z druzyna, mam tu rzecz jasna na mysli Lozano, a wczesniej w Treflu Anastasi.

miazga.
To racja.
Ale świadczy to też o słabości naszej ligi.
Żeby ktoś taki, jak W. Żaliński był jej najlepszym przyjmującym.
Przecież to jest śmiech.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom