>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
No tak.
W końcu ZAKSA rozjechała takie potęgi jak Radom (a powinni wjebać), Warszawa, Będzin, Kielce i Bielsko-Biała. Robi wrażenie. Klasowi przeciwnicy.
Mecz w Rzeszowie.
Na Podpromiu.
Nic tylko grać. ZAKSA 10/10
????
Myślałem, że właśnie takie Janki jak ten powyżej pograją na Kędzierzyn i podbiją mi kurs na Resovię. Ale myliłem się. Resovia to wygra. Ale po takim kursie (1.40) tego nie zagram.
Są lepsze bety, m.in. ten który wrzucił Strasznik, nie mam nic do dodania, sam łapałem w niedzielę wieczorem kurs na Bydgoszcz +2.5 seta 2.00 w Unibecie, teraz może złapiecie z 1.5 - 1.6.
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
UP
Tylko ze Zaksa wszystkich tych 4 przeciwnikow wrecz zmiotla z parkietu a Radom ma naprawde dobry sklad , przegral tylko ten 1 mecz . Reska za to przegrywa seta ze slabiutka Czestochowa, z Bydgoszcza ktora bez Jarosza i Ferensa wogole nie ma kim atakowac, i w dodatku przegrywa z takim &quot;mocarzem&quot; jak Jastrzebski....
Bydgoszcz +2,5 po kursie 1,5? Blagam Cie... bez Ferensa i Jarosza to oni nie maja kim atakowac,jesli Gdansk zagra swoje to moze byc spokojnie 3:0. Na pewno tego nie zagram po 1,5
Nie mowie ze Zaksa jest faworytem , bo nie jest, daje szanse 55/45 na korzysc Reski ale kurs 2,8 to moim zdaniem value
 
F 51

fei14

Użytkownik
Jarosz ma podobno wrócić w grudniu dopiero, ale nie jest to jeszcze potwierdzone.
Jarosz na porannym rozruchu trenował z drużyną. Nic to niby nie oznacza, ale w każdym razie jest w Gdańsku i się porusza ????
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jarosz na porannym rozruchu trenował z drużyną. Nic to niby nie oznacza, ale w każdym razie jest w Gdańsku i się porusza ????
O racja teraz na fanpage&#39;u Łuczniczki zdjęcia są, a jeszcze przedwczoraj czytałem o tym że na 100% w tym roku nie zagra (poszukam potem źródła o ile nie zapomnę). Ale i komentatorzy na ostatnim meczu Bydgoszczy z Rzeszowem mówili że nie zagra w tym roku już, a to Ci psikus ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
UP
Tylko ze Zaksa wszystkich tych 4 przeciwnikow wrecz zmiotla z parkietu a
Nie robi to na mnie żadnego wrażenia.
Reska za to przegrywa seta ze slabiutka Czestochowa, z Bydgoszcza ktora bez Jarosza i Ferensa wogole nie ma kim atakowac, i w dodatku przegrywa z takim &quot;mocarzem&quot; jak Jastrzebski....
Częstochowa z Patakiem i Bandero jest solidnym zespołem i w tamtym meczu grali.
Bydgoszcz grała już z Belgiem, również jest wraz z Nim bardziej solidnym zespołem.
A z JSW byli umówieni na 5 setowy sparing. Nie wiedziałeś? :cool:
Resovia zawsze miała najgorszy okres fizyczny na przełomie listopada/grudnia, z tego co obserwuje teraz cykl przygotowań wygląda podobnie pomimo tego, że zmienił się człowiek od przygotowania fizycznego. Nie wiadomo jak zaprezentuje się ZAKSA z silnym przeciwnikiem, dla mnie niewiadoma to prawe skrzydło bo Bociek dawno nie mierzył się z takim rywalem, z taką presją i z takim blokiem a Konarski to się nadaje do 1 ligi.
Bydgoszcz +2,5 po kursie 1,5? Blagam Cie... bez Ferensa i Jarosza to oni nie maja kim atakowac,jesli Gdansk zagra swoje to moze byc spokojnie 3:0. Na pewno tego nie zagram po 1,5
Wzmocnili się Belgiem który się prezentuje całkiem konkretnie. A Lotos dopóki jest w takiej formie fizycznej, psychicznej, w rozjazdach i z kontuzjami/mikrourazami to będę cały czas ładował przeciwko nim. Ładowałem w niedzielę na JSW +1.5 seta i załadowałem na dzisiaj na Bydgoszcz +2.5 seta za 4/5 po kursie 2.00 (2000 zł). To, że Wy nie zdążyliście pograć lepszych kursów to już nie moja sprawa. Bukmacherstwo to polowanie ;)
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Rzadko się tu wypowiadam ,ale jak widzę co wypisujecie to aż głowa boli. Ludzie kogo ZAKSA zmiotła z parkietu Bielsko? Będzin? Kielce? To był ich obowiązek wygrać za 3pkt! W Resovii braki tylko na środku( brak Pita), ale wraca HOLMES więc pewnei wyjdzie z Paszyckim. Kurek zrobi swoje o to się nie martwie, a brak Jeaschke na pewno nie będzie tak wielkim minusem bo jest Śliwka, Penchev, Lyneel i Alek chociaż bez formy ale w obwodzie zawsze jest.
Nie ma żadnego value na zakse! Ostatnie 5 meczów padło łupem Resovii. Dzisiaj najwyżej tie-break ale ja gram hcs na Resovie po kursie 1.75 w STS!!
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Rzadko się tu wypowiadam ,ale jak widzę co wypisujecie to aż głowa boli. Ludzie kogo ZAKSA zmiotła z parkietu Bielsko? Będzin? Kielce? To był ich obowiązek wygrać za 3pkt! W Resovii braki tylko na środku( brak Pita) bo wątpie żeby Kurek się dzisiaj zablokował, a Jeaschke zagrał fajny mecz w Bełchatowie ,ale jest Lyneel i myśle że wyjdzie dziś w pierwszym z Penchevem.
Nie ma żadnego value na zakse. Ostatnie 5 meczów padło łupem Resovii. Dzisiaj najwyżej tie-break ale ja gram hcs na Resovie po kursie 1.75 w STS.
tak samo nie ma co przytaczac H2H bo w siatkówce w rok skład personalny może się zmienić całkowicie.
typu nie neguję
 
A 79

apiotrek

Użytkownik
Ja w meczu Resovii z ZAKSą widzę pięć setów. W tym roku Kędzierzyn poprawił swoją grę dzięki dobrym transferom. Porównując poszczególne pozycje: Deroo i Tillie to dla mnie lepsza para niż jakakolwiek złożona spośród piątki Resoviaków. Na libero Zatorski też jest lepszym zawodnikiem niż Wojtaszek. Środkowi nieznacznie lepsi w Sovii, podobnie jak atakujący. Kurek ma to do siebie, że czasami potrafi się &quot;zaciąć&quot;, a aktualnie nie ma nominalnego zmiennika. Mózg ZAKSy - Toniutti technicznie jest lepszy od Drzyzgi i Tichaczka, ale Rzeszowianie nadrabiają zaległości w stosunku do niewysokiego Francuza blokiem i zagrywką.
Kędzierzyn +1,5 1,90 Bet 3 6 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Resovia - Zaksa over 3.5 seta @ 1.46 marayhonbet / 1.36 Uni ✅
Zapowiada się zacięty pojedynek, co prawda Podpromie zrobi swoje dopingiem. Lecz Zaksa w tym sezonie jest odmienioną drużyną i minimum jednego seta urwać będzie ich obowiązkiem. Największe osłabienia będą w drużynie Rzeszowian o ile na środku zamiast Nowakowskiego jest zmiennik Holmes. W przyjęciu ma podobno nie zagrać Jeaschke, co prawda ławka szeroka ale to jest &quot;Pusovia&quot; (Penchev - ostatnio bardzo słabe występy po I secie siada na ławce ściągany przez trenera; Śliwka - wchodzi za Pencheva robi parę punktów do póki nie dostanie od wizjonera gry Drzyzgi 3 piłek pod rząd i 3 czap jak to miało miejsce w ostatnim meczu). No i atak czyli Kurek - jak idzie to kończy wszystko, atut duża skuteczność na wysokiej piłce, no ale jak wiadomo czasem potrafi coś się popierdzielić z psychiką u tego gościa i zamiast kończyć będzie wszystko ładował w siatkę a zmiennika na równym poziomie póki co brak.
Podsumowując liczę na minimum 4 sety, co nie zmienia faktu że Reska moim zdaniem wygra mecz, ale wygraną odpuszczam.
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
No coz jeszcze zobaczymy kto mial racje z Zaksa , dla mnie szansa w miare rowne.
Ja dzis zagralem 3 kupony
1. Zaksa (+7,5)
2.Czarni+Olszyn+Lubin (na czarnych juz sporo w tym sezonie zarobilem)
3. Jastrzebie (+15,5)
Bydgoszczy w zyciu bym nie ruszyl na seta (chyba ze by mieli Ferensa i Jarosza, ale to i kursy bylyby inne)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja w meczu Resovii z ZAKSą widzę pięć setów. W tym roku Kędzierzyn poprawił swoją grę dzięki dobrym transferom. Porównując poszczególne pozycje: Deroo i Tillie to dla mnie lepsza para niż jakakolwiek złożona spośród piątki Resoviaków. Na libero Zatorski też jest lepszym zawodnikiem niż Wojtaszek. Środkowi nieznacznie lepsi w Sovii, podobnie jak atakujący. Kurek ma to do siebie, że czasami potrafi się &quot;zaciąć&quot;, a aktualnie nie ma nominalnego zmiennika. Mózg ZAKSy - Toniutti technicznie jest lepszy od Drzyzgi i Tichaczka, ale Rzeszowianie nadrabiają zaległości w stosunku do niewysokiego Francuza blokiem i zagrywką.
Kędzierzyn +1,5 1,90 Bet 3 6 5
wyjdź z tego działu i nigdy nie wracaj człowieku. Kurek nieznacznie lepszym atakującym od parówy Konarskiego? Ty jesteś niepoważny ziom chyba.

Jedyna przewaga Zaksy to libero, absolutnie nic więcej. Może minimalna przewaga na pozycji sypacza, ale Toniutti nie pogra tak efektownie w kędzierzynie jak w reprezentacji, nie oszukujmy się, nie ma tutaj ludzi do tak szybkiej gry. Tillie i Deroo nie są lepszą parą od praktycznie żadnej z dwójek Resovii. Kurek wciąga nosem Konarskiego.

Resovia (1.47) Marathon
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kurek wciąga nosem Konarskiego.
Konarskiego dzisiaj w ogóle nie będzie
https://twitter.com/ZAKSA_official/status/669577551979806720

Toniutti technicznie jest lepszy od Drzyzgi i Tichaczka, ale Rzeszowianie nadrabiają zaległości w stosunku do niewysokiego Francuza blokiem i zagrywką.
Stereotypowe myślenie.
Toniutti jak do tej pory zaliczył 3 bloki, Drzyzga 2, Tichacek 0.
Francuz wbrew pozorom dobrze radzi sobie w tym elemencie, jeśli dobrze pamiętam to na MŚ miał więcej bloków niż Drzyzga+Zagumny.
Zagrywkę także ma ciekawą.
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
jedyna przewaga to libero,porównujesz parę Tillie Deroo a może zagra Tillie Buszek który ma coś do udowodnienia sovi.A o Boćku zapomniałęś-skoro taka mocna ta sovia to co się stało w meczu z Jastrzębiem? a z cieniutką Bydgoszczą już nie wspomne.Przestań ludzi atakować-przedstaw konkrety zanim zaczniesz wyzywać bo jesteś nieobiektywny
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
wyjdź z tego działu i nigdy nie wracaj człowieku. Kurek nieznacznie lepszym atakującym od parówy Konarskiego? Ty jesteś niepoważny ziom chyba.

Jedyna przewaga Zaksy to libero, absolutnie nic więcej. Może minimalna przewaga na pozycji sypacza, ale Toniutti nie pogra tak efektownie w kędzierzynie jak w reprezentacji, nie oszukujmy się, nie ma tutaj ludzi do tak szybkiej gry. Tillie i Deroo nie są lepszą parą od praktycznie żadnej z dwójek Resovii. Kurek wciąga nosem Konarskiego.

Resovia (1.47) Marathon
Mam nadzieję że oglądasz mecz bo śmiało po dwóch setach bez względu na wynik twoje wypociny mogą rozbawić nie jednego.Dalej twierdzisz że jedynie na pozycji libero zaksa ma przewagę.Dobrze że sovia ma Kurka bo już by było cieniutko.I ten pierwszy set gdy był na styku ładnie sędziowie wydrukowali.Podsumowując twoją agresję wobec wpisu kolegi wyżej mogę napisać........brawo TY :grin:
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Dla mnie Zaksa ma przewaga na rozegraniu i srodku ogromna. Nie wiem jak sie skonczy ten mecz ale bez wzgledu na to uwazam ze typ na zakse po 2,80 to byl value bet (nie mowie tego bo jestem fanem zaksy bo generalnie rzecz biorac wole Resovie )
 
A 79

apiotrek

Użytkownik
wyjdź z tego działu i nigdy nie wracaj człowieku. Kurek nieznacznie lepszym atakującym od parówy Konarskiego? Ty jesteś niepoważny ziom chyba.
Wcale nie wspominałem o Konarskim, tylko o Boćku, który fizycznie jest lepszy od Kurka. Bartek dopiero niedawno stał się atakującym i ciągle uczy się gry na tej pozycji.
Tillie i Deroo nie są lepszą parą od praktycznie żadnej z dwójek Resovii.
W takim razie dlaczego to Tillie gra w pierwszej szóstce trójkolorowych a nie Lyneel? Śliwka to wciaż melodia przyszłości, i nie ma u niego szans na stabilność. Deroo - świetna zagrywka, plus pewna jakość w ataku. Według mnie lepszy od Pencheva.
Właśnie wszedł mój bet, pozdrawiam serdecznie, i życzę aby Twoje value po 1,47 na przeciętną na ten moment Sovię weszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
J 19

jajo

Użytkownik
No tak.
W końcu ZAKSA rozjechała takie potęgi jak Radom (a powinni wjebać), Warszawa, Będzin, Kielce i Bielsko-Biała. Robi wrażenie. Klasowi przeciwnicy.
Mecz w Rzeszowie.
Na Podpromiu.
Nic tylko grać. ZAKSA 10/10
????
Myślałem, że właśnie takie Janki jak ten powyżej pograją na Kędzierzyn i podbiją mi kurs na Resovię. Ale myliłem się. Resovia to wygra. Ale po takim kursie (1.40) tego nie zagram.
Są lepsze bety, m.in. ten który wrzucił Strasznik, nie mam nic do dodania, sam łapałem w niedzielę wieczorem kurs na Bydgoszcz +2.5 seta 2.00 w Unibecie, teraz może złapiecie z 1.5 - 1.6.
Nie ma nic śmiezsnego w tym jak komuś typy nie wejdą, ale ukranie tak bezpodstawnej pychy już mnie bawi :]
10/10 weszło dość izzi, Bydgoszcz ledwo pograła w 1 secie.
pozdro janek
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Sorry ale muszę...
Brawa dla tych wszystkich fachowców, którzy tak tu kolegę od ZAKSY pojechali! Słabe to jest tym bardziej , że chłopak miał rację - mam nadzieję, że przyznacie się do swojego błędu i... przeprosicie :]
Nie oglądałem meczu, śledziłem wynik tylko, ale jedyne co mogę napisać to: Pusovia jednak pozostanie na zawsze tym samym!!! Mieć setballa w 3 i 4 secie i od razu stracić przynajmniej 2 pkt.? Mo comment :]

Szkoda bo fachowcy mnie odwiedli od grania na Kędzierzyn... :] :;/: trochę mniej jadu Panowie w stronę przeciwnych typów :;/:
 
S 29,4K

sobolekk

Użytkownik
Tak sobie przegladam oferte w Unibecie na kolejna kolejke no i do grania chyba tylko jeden typ sie nadaje. Skra vs Bydgoszcz 3:0 kurs 1,98. Łapać bo będzie spadac.
Nic dodac nic ujac Bydgoszcz bez Jarosza i Ferensa, brak sily w ataku, dla mnie zespol do łatwego bicia przez te lepsze zespoly. W sumie to wlasnie na porazkach Bydgoszczy i Wygranych Radomia najwiecej zarobilem w tym sezonie. Dla mnie zdecydowanie Value.

Zaksa -1,5 z Gdanskiem tez raczej pewne ale po 1,48 value nie widze.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam, na dziś zagrałem główny kupon w totomixie a drugi w fortunie

Bydgoszcz-Skra Bełchatów -10,5 handi 2 kurs 1,6 ⛔
kolega wyżej opisał stan faktyczny Bydgoszczy ja tylko dodam że formą też nie najlepiej w ostatniej kolejce procent ataku ze skrzydeł wyniósł 32% Ruciak 5/19 ,Krzysiek 11/30.. Dziś grają przed własną publicznością i napewno będą szarpać ale na gości to będzie za mało.. Do tego wydaję mi się ze Conte dochodzi do lepszego grania.. oczywiście Wlazły trzyma dobry poziom więc dziś pociągnie zespół do zwycięstwa myślę że szybkiego 3:0...
wynik 26:28 ; 21:25 ; 22:25

Do tego dodam mecz z Orlen ligi:
Bielsko Biala- Sopot -9,5 handi 2 kurs 1,6. ✅
Jeżeli Sopocianki zagrają podobnie jak z Novarą to jestem w 100% pewien że dziś zgraną 3pkt.. Po Wygranej w LM zawodniczki są podbudowane psychicznie.. Dobra gra Tokarskiej oraz Zaroslinskiej napawają optymizmem co do dzisiejszego spotkania:)
wynik 18:25 ; 14:25 ; 17:25


Na marginesie pograłem z kuponu fortunowskiego:)
dwa spotkania z brazylijskiej ligi Pań:
Sao Caetano - Reksona Ares -13,5 handi 2 kurs 1,41✅
zagrane pomniejeszone handi o 4pkt od podstawowego 17,5.. Gospodynie mogą liczyć na max ugranie seta a drużyna Reksony napewno wygra jednego z setów ok 10pkt.. Handi spokojnie do pokrycia..

Następny mecz to dwie czerwone latarnie ligi i pobieram takie handi z pocalowaniem ręki
Sao Bernardo-Valinhos +14,5 handi 2 kurs 1,49✅izzi
Ktoś niedawno opisał mecz Orlen ligi Rzeszów-Ostrowiec... Adekwatna sytuacja i kursy też wystawione podobnie.. Gra będzie chaotyczna będzie masa błędów i nie sądzę żeby jakaś z wygrała do zera.. Przy wygraniu chociażby jednego seta przez Valinhos handi spokojnie powinno siąść..

Ps. Wiem że to dział plus ligi ale chciałem opisać wszystkie mecze
Pozdrawiam;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom