>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja spróbuje coś zagrać w meczu Bełchatów - Jastrzębie. Dla mnie kursy na ten mecz są niezrozumiałe.. W tym momencie w bet365 na Bełchatów jest 1.45 na Jastrzębie 2.6. Rozumiem przewage własnej hali. Często w takich meczach gospodarz wygrywa. Ale mniejsza. Przejdę do motywów jakie kierują mną by postawić coś w kierunku przyjezdnych. W tym sezonie widziałem ich każdy mecz który był grany u siebie i transmitowane na wyjeździe, więc mam jakieś podstawy by móc wyciągnąć jakieś wnioski. Największym aututem Jastrzebia jest gra w obronie. Bardzo dużo podbijają piłek, myślę ze w tym elemencie jest najlepszą drużyną w lidze. Drugi atut to blok. Praktycznie w każdym meczu dobrze funkcjonuje. W ostatnim meczu było 20 punktowych bloków gdzie po przeciwnej stronie siatki rozgrywał Woicki. Wiadomo Bydgoszcz to nie ta półka co Bełchatów ale mimo wszystko robi to wrażenie. 3 atut rozegranie. Masny moim zdaniem jest najlepszym rozgrywającym w lidze. Świetnie się wkomponował w zespół.Po 4. Forma przyjmujących. O tyle co Kubiaka raczej nie dziwi o tyle Gierczyński przeżywa drugą młodość. Na tą chwile nie widzę szczególnie w jakimś aspekcie przewagi ze strony Bełchatowa poza własną halą. Zagrywka u oby dwóch w miarę dobrze funkcjonuje. Element bardziej zależny od dnia.Przyjmujący Antiga wiadomo, swietne przyjecie i cwany w ataku, ale Włodarczyk to już bardzo średnio w przyjęciu i róznie w ataku.Para z Jastrzębie wygląda lepiej. Atakujący. Łasko dużo w lepszej formie od Wlazłego.Środkowi- Można powiedzieć ze na równym poziomie. Skoro Skra dostała od Zaksy a z Resovią, która grała bez libero i od początku grającą poniżej oczekiwań wygrała z bólem 3;2 to od tak dobrze grającego Jastrzębia powinna dostać ???? . Analiza wygląda na bardzo stronniczą ale naprawdę tak to widzę na ten moment. Wiadomo, Skra może sie przebudzić a Jastrzębie zagra trochę słabszy mecz dla odmiany i mogą to wygrać, nie neguje takiej możliwości.Wiadomo to jest sport. Lecz dla mnie więcej przemawia za Jastrzębiem i tak postawie, ponieważ kursy kuszą ????

Typy jakie wymyśliłem na to spotkanie.

Jastrzębie +1.5 seta. 1.8 bet365

Mimo takich spostrzeżeń wolę się zabezpieczyć. Mam przeczucie ze Jastrzębie może zagrać podobny mecz do tego co w KK. W prawie każdym z dotychczasowych meczów pierwsze dwa sety Jastrzębie gra koncertowo a później już wygląda to trochę słabiej. A kurs i tak wysoki.
A więc skoro tak było dotychczas to i spróbuje zakładu

Jastrzębie po dwóch setach 2;0 - kurs 5.0 bet365

i Jastrzębie po 3 setach 2;1 kurs. 3.1 bet365
Ja będę mocno zdziwiony jeśli Jastrzebie wygra drugi raz z rzedu na wyjedzie z druzyna aspirujaca do medali. Wyjazdowe wygrane w sezonie zasadniczym w meczach na szczycie są rzadko spotykane. Jastrzebie już ograło na wyjedzie KK i druga wygrana wyjazdowa w tak krótkim odstępie czasowym jest dla mnie mało prawdopodobna. Skra zagrała słabym mecz w KK a u siebie na pewno juz tak słabo nie zagra.

Masny bardzo dobrze rozgrywa to fakt ale Uriarte też robi dobrą robote w Bełchatowie. Co prawda ostatnio rozegrał bardzo słabe zawody ale mało prawdopodobne jest to aby zagrał drugi raz z rzedu tak słabo.

Moim zdaniem zobaczymy w meczu więcej badz mniej walki ale zwyciesko z tego wszystkiego wyjdzie Bełchatów.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
To nie jest kwestia prawdopodobieństwa tego, czy Jastrzębie ogra pretendenta do medalu na wyjeździe kolejny raz i tego, czy Uriarte zagra drugi raz taki słaby mecz.
Na ten moment Jastrzębie na tle całej ligi wygląda na zespół, który najszybciej odnalazł rytm i zgranie. W drużynie Bernardiego wszystko przez dłuższe momenty wygląda tak jak sobie zakładali. Owszem, zdarzają się momenty przestoju, ale tego nie da się uniknąć.
Zarówno ZAKSA jak i Skra oraz Resovia szukają jeszcze tego rytmu i to widać w każdym meczu. Moje zdanie jest takie. Jeśli Skra chce wygrać z Jastrzębiem, to musi szybko znaleźć odpowiedni rytm i utrzymać go przez dłuższy moment spotkania, bo jeśli jastrzębianie narzucą swoje tempo to może być po zabawie.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
To nie jest kwestia prawdopodobieństwa tego, czy Jastrzębie ogra pretendenta do medalu na wyjeździe kolejny raz i tego, czy Uriarte zagra drugi raz taki słaby mecz.
Na ten moment Jastrzębie na tle całej ligi wygląda na zespół, który najszybciej odnalazł rytm i zgranie. W drużynie Bernardiego wszystko przez dłuższe momenty wygląda tak jak sobie zakładali. Owszem, zdarzają się momenty przestoju, ale tego nie da się uniknąć.
Zarówno ZAKSA jak i Skra oraz Resovia szukają jeszcze tego rytmu i to widać w każdym meczu. Moje zdanie jest takie. Jeśli Skra chce wygrać z Jastrzębiem, to musi szybko znaleźć odpowiedni rytm i utrzymać go przez dłuższy moment spotkania, bo jeśli jastrzębianie narzucą swoje tempo to może być po zabawie.
A dla mnie jest to kwestia prawdopodobienstwa. Bo Jastrzebie personalnie na tle Skry czy Rzeszowa wypada słabiej. W dodatku jeśli chodzi o przyjęcie to nie mają na tą chwilę żadnej alternatywy dla Gierczyńskiego i Kubiaka bo Marchal dopiero niedawno wznowił trenningi.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
A dla mnie jest to kwestia prawdopodobienstwa. Bo Jastrzebie personalnie na tle Skry czy Rzeszowa wypada słabiej. W dodatku jeśli chodzi o przyjęcie to nie mają na tą chwilę żadnej alternatywy dla Gierczyńskiego i Kubiaka bo Marchal dopiero niedawno wznowił trenningi.
Rozumiem,że można stwierdzić, że na tle Rzeszowa bo rzeczywiście mają dwie równe 6.. Ale na tle Skry? Gdzie Skra ma przewagę? Conte tak samo jest po kontuzji i nie można mówić,że w tym momencie będzie to wzmocnienie. Więc Skra też nie bardzo ma alternatywę na przyjęciu ;). Zresztą, na papierze to jedno a jak wygląda to na boisku to drugie. Jak zresztą widać po Resovi ???? . W sumie nie chcę wchodzić w jakąś wymianę słowną. Niech się to wyjaśni w trakcie meczu kto ma rację ???? .
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Rozumiem,że można stwierdzić, że na tle Rzeszowa bo rzeczywiście mają dwie równe 6.. Ale na tle Skry? Gdzie Skra ma przewagę? Conte tak samo jest po kontuzji i nie można mówić,że w tym momencie będzie to wzmocnienie. Więc Skra też nie bardzo ma alternatywę na przyjęciu ;). Zresztą, na papierze to jedno a jak wygląda to na boisku to drugie. Jak zresztą widać po Resovi ???? . W sumie nie chcę wchodzić w jakąś wymianę słowną. Niech się to wyjaśni w trakcie meczu kto ma rację ???? .
Skra ma jeszcze Tuie a Tuia&gt;Jarmoc. ???? A o Conte narazie nie ma co mówic.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Bardzo długo zastanawiałem się komu zaufać w spotkaniu Transferu Bydgoszcz z BBTS-em Bielsko Biała. Obie ekipy borykają się z różnymi problemami. Bolączką Bydgoszczy jest w tym momencie brak atakującego, bo Janeczek jest wyraźnie pod formą i to nie wróży nic dobrego. Woicki to jednak dobry sypacz i wierzę, że swoimi wyborami będzie potrafił zatuszować słabą grę Janeczka. Troszeczkę większy problem, bo mowa o przyjęciu ma ekipa z Bielska-Białej. Właściwie jednym mocnym punktem jest Michał Błoński, ale i on miewa słabsze momenty. Błoński ciągnie grę zarówno w przyjęciu jak i w ataku. W porównaniu do Woickiego, Fijałek ma komfort w postaci atakującego. Gonzalez jak na możliwości beniaminka to solidny zawodnik, który potrafi dołożyć punkty w ważnych momentach. Kolejną mocną stroną bielszczan jest blok. Leworęczny środkowy Bartosz Buniak czuje się dobrze w tym elemencie i jest mocnym punktem na siatce.
W Bydgoszczy przyjęcie stoi na dużo lepszym poziomie. Waliński pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony i wielokrotnie ułatwia Woickiemu zadanie obdarowując go dokładnym przyjęciem. Na libero Bonisławski Tomasz również spisuje się dobrze. Jest jeszcze Marcin Wika i Kubańczyk Portuondo. Kubańczyk dobrze potrafi zaprezentować się w ataku i to może być bardzo potrzebne przy słabej dyspozycji atakującego. Na środku doświadczony Jurkiewicz i młody Nowakowski Jan powinni dzisiaj troszkę pograć bo na przeciwko para, z która śmiało mogą powalczyć.
Myślę, że w dzisiejszym meczu kluczem do zwycięstwa dla Transferu Bydgoszcz będzie dobre przyjęcie i szybka gra Woickiego. Tego się spodziewam i stawiam na pierwsze zwycięstwo bydgoszczan, którzy po ostrym laniu w Jastrzębiu-Zdroju muszą zmazać plamę i zacząć odbijać się od dna.

Bydgoszcz @ 1,55
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
No i jednak nie miałem racji ???? . Choć było blisko do tych dwóch setów.. szczególnie drugi set powinien być dla Jastrzębia. W mojej opini słaba gra Łaski w tym secie decydowała.. skończył by choć jedną piłkę więcej.. ale to juz gdybanie. Generalnie co zaważyło to zagrywka.. szczególnie na końcówkach setów. Skra potrafiła przywalić mocno a Jastrzebie.. jak nie psuli ( a bardzo dużo psuli) to Skra przyjmowała w punkt ze Urainte robił co chciał. Wlazły chyba miał dzisiaj najlepszy dzień w sezonie. Choć z drugiej strony miał dużo okazji uderzać na dobrze rozegranych piłkach.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Czarni-Jastrzębie FT 3:zero:wowsdf:
Powyżej 3,5 1.60 Betsson
⛔

Jak do tej pory może się podobać gra Radomia, trochę brakuje stabilizacji i mam delikatne wrażenie, że grają lepiej z mocniejszymi drużynami.
Nieźle wygląda Kooistra na ataku, nie miałem w sumie na początku przekonania do niego, ale w sumie nie wygląda to źle, szkoda tylko Bołądzia.
Kamiński i Piovarci na środku w sumie pozytywnie się prezentują, nie są może zbyt często obsługiwani w ataku, ale jeśli już to sporo kończą, w bloku również dają radę.
Gorzej jest na przyjęciu, Westphal i Wachnik są do pocelowania, w ataku również mogliby dawać nieco więcej. Wachnik jednak sporo daje z zagrywki, poza tym jest młody, więc można mu trochę więcej wybaczyć.
Neroj na rozegraniu potrafi stworzyć totalną abstrakcję, niestety z niekorzyścią dla drużyny.
Jastrzębie sporo traci poza domem.
W Bełchatowie ponad 60% zagrywek poszło w Kubiaka i średnio sobie z tym poradził, taką też strategię powinni przyjąć Czarni.
Łasko niby gra poprawnie, ale nie jest to zdecydowanie jego najwyższy poziom, zagrywką również nie potrafi się wstrzelić.
Środkowi oczywiście bardzo dobrzy, przy szybkiej grze Masnego dostają sporo piłek i całkiem nieźle to wygląda, a sam Masny również solidnie i chyba na rozegraniu widziałbym największą przewagę Jastrzębia.
Podsumowując, zwycięstwo raczej dla Jastrzębia, ale w hali w Radomiu łatwo się nie gra, liczę na co najmniej 4 sety.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
ale w hali w Radomiu łatwo się nie gra, liczę na co najmniej 4 sety.
Kielce przyjechały do Radomia i zrobili jesień średniowiecza, to tak na marginesie.

Ogólnie Radom to duża siła w ataku i nawet przy średnim przyjęciu są w stanie dużo kończyć. Pokazali to w meczu z Gdańskiem, gdzie przyjęcie mieli dużo słabsze, a w ataku grali lepiej. Wysoki zespół, pierwsza szóstka to średnia ponad 2 metry więc mają kim kończyć z wysokich piłek, na bloku też mają kim przytrzymać. Jastrzębie to chyba obecnie najlepiej broniąca drużyna w lidze. Dużo podbijają przez co mają sporo kontr. Blok też mają niezły i radomianie muszą mieć się na baczności, bo jak już wspomniałem bazują na sile. Może być kilka ciekawych bloków. Typ dosyć dobry, ale 3:0 dla Jastrzębia wcale mnie nie zdziwi. Kubiak wie, że nie zagrał najlepiej i teraz to będzie jego mecz.

Ja proponuję Jastrzębie -1,5 seta @ 1,5
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Mnie również zainteresowała opcja over 3,5 seta w meczu Czarnych z Jastrzębskim. Ale trochę się zraziłem do typu po sprawdzeniu statystyki h2h. Na 6 dotychczasowych pojedynków między obiema drużynami, które znalazłem za każdym razem 3:0 wygrywali Jastrzębianie. Statystyki poniżej:
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Mnie również zainteresowała opcja over 3,5 seta w meczu Czarnych z Jastrzębskim. Ale trochę się zraziłem do typu po sprawdzeniu statystyki h2h. Na 6 dotychczasowych pojedynków między obiema drużynami, które znalazłem za każdym razem 3:0 wygrywali Jastrzębianie.
Niby z siatkarskiego miasta a nie ogarniasz. Historia Czarnych Radom dla Ciebie.

Wtedy była to drużyna Jadaru Radom, która jak dobrze wiemy nie istnieje.

A po drugie co dają statystyki h2h sprzed kilku ładnych lat? - Moim zdaniem w 99% nic. To nie są szachy, że ekipa od 30 lat może się nie zmieniac.

W Czarnych są Wachnik i Kooistra oraz bardzo dobry Neroj + oczywiście radomski Kurnik przy Narutowicza.

Jastrzębski Węgiel ma Masnego, który będzie fajnie rywalizował z Nerojem oraz solidnych środkowych. - Łasko może miec problemy z radomskim blokiem, który fajnie się porusza no też zawsze średnią ponad 200 cm wzrostu posiada.

Moim zdaniem lepiej pograc over setowy niż denerwowac się przez cały mecz o handi dla JW. Dostali 0:3 z Kielcami, ale... to nie był normalny mecz (Radom-Kielce) a i kilka dni później Czarni wygrali w Gdańsku z Lotosem. - Na papierze są w stanie spokojnie wygrac seta. Komplet kibiców w Kurniku zapewne pomaga siatkarzom Czarnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
bardzo dobry Neroj
???? ???? ????
Are you SERIAL?
Neroj jest bardzo dobry ? To Tichaczek jest Bogiem sypy, z takiego rankingu by wynikało.
http://www.youtube.com/watch?v=a9wmczxnT3c

////
Bartłomiej Neroj okrzyknięty Ojcem Sukcesu tych dwóch zwycięstw
no bo wlazly powiedzial czy nie wiem kto tam na konferenecji ze cos tam cos tam i ty lykasz takie rzeczy, a neroj jest jednym z najlsabszych sypaczy w pls i nic tego nie zmieni. &quot;ojcem sukcesu&quot; (????) to moga byc silne skrzydla czarnych.
im serial.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
???? ???? ????

Are you SERIAL?
Neroj jest bardzo dobry ? To Tichaczek jest Bogiem sypy, z takiego rankingu by wynikało.
Łykaj dwie konferencje - po spotkaniach ze Skrą Bełchatów i AZS Politechniką Warszawską. - Nudzi Ci się ogólnie to przejrzyj dokładnie.

Bartłomiej Neroj okrzyknięty Ojcem Sukcesu tych dwóch zwycięstw. - Mecz z Effectorem Kielce tak jak wspomniałem to mecz innej kategorii i cały Radom czekał na Niego od ostatniego spotkania jeszcze w ramach 1 ligi - nie wyszło.

http://www.youtube.com/watch?v=1dDMgytFkPg

http://www.youtube.com/watch?v=KwTpsq3Ogo4

Ogólnie widzę, że Ci się Tadzin bardzo nudzi... Znalazłbyś jakąś robotę czy coś... ????​
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kielce przyjechały do Radomia i zrobili jesień średniowiecza, to tak na marginesie.
A dlaczego tak na marginesie nie wspomniałeś o tym, że przyjechał Bełchatów i zebrał baty? Wyciąganie jednego meczu z poprzednich kolejek nie ma większego sensu. Hala w Radomiu ma swoją specyfikę do tego fajna publika, co dla Jastrzębia nie jest normą, bo u nich tego zwyczajnie nie ma ????
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Jutro o 20 Resovia podejmie u siebie vicemistrza z Kędzierzyna. Resovia w tym sezonie, podobnie jak w zeszłym na wyjazdach nie błyszczy za to nadrabia grą u siebie, jednak martwi słabe wejście w mecz. Nie wiem czego to wina, czy to rozgrzewki czy głowy, ale pierwszy set zawsze grany jest na stojąco, do tego 10 minutowa przerwa po dwóch setach i powrót do mizerii z seta pierwszego. Słaba jest też zagrywka, bo patrząc w staty jest obok Radomia najsłabsza w lidze, nie ma zawodnika regularnie serwującego mocno (najwięcej pkt zdobywają flotem Perła i Nowakowski), poza tym Konarski jest całkowicie bez formy. Resovia w tym sezonie wygrała u siebie 3:0 tylko z beniaminkiem z Bielska, lecz i w tym spotkaniu było blisko straty seta - lekceważenie przeciwnika tak jak w meczach z Wawą, Budvą czy Bydgoszczą? Na spotkanie z finałowym rywalem poprzedniego sezonu na pewno nie będą musieli się dodatkowo motywować, jednak mecze te są tradycyjnie zacięte, nie widzę tu 3:0 dla którejkolwiek ze stron, zeszłoroczny finał +L jest zapewne tylko wyjątkiem ;) .


Resovia - Zaksa over 184,5 pkt @1,96 Marathon ⛔ (ale 3-0 i to się liczy! :grin: )
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
i cały Radom czekał na Niego od ostatniego spotkania jeszcze w ramach 1 ligiMecz z Effectorem Kielce tak jak wspomniałem to mecz innej kategorii - nie wyszło.
To była jeszcze II liga, przegrana wojna radomsko - kielecka w play offach, po których Kielce awansowały do I ligi. Sezon chyba 2009/2010 albo 2008/2009. Niesamowity wyjazd, na którym werbalnie zniszczyliśmy całe Kielce ????
 
K 203

krolwta

Użytkownik
&quot;ojcem sukcesu&quot; () to moga byc silne skrzydla czarnych.
prawda. neroj regularnie rozgrywa na potrojny blok, ale kooistra co wyprawia na tych skrzydlach to mala glowa. neroj dzis mvp meczu, troche pomylka bo kooistra zagral o poziom wyzej niz wszyscy. mecz z kielcami czarni przegrali imo wlasnie przez neroja. GL
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Plus Liga
Spotkanie: Aseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: over 183,5
Kurs: 1,85
bet365
Na dzisiejszy wieczór o godzinie dwudziestej rozegra się mecz na szczycie w polskiej Plus Lidze. W hali przy ulicy Podpromie Aseco Resowia podejmie ZAKSe Kedziezyn Koźle. Grają tu lider i wicelider tabeli. Moim zdaniem ciężko jest tu wytypować faworyta tej potyczki. Możliwe że zwycięzca dzisiejszego meczu zakończy pierwszą rundę na pozycji lidera więc zapowiada się długi i zacięty pojedynek. Gospodarze zapewne liczyć będą na występ Petera Veresa który w ostatnim pojedynku z Effectorem Kielce ugrał pietnaście punktów i został MVP spotkania. Doskonale spisuje sie także Schops Jochen i ta dwójka będzie siłą napędową Aseco. Do drużyny wrócił też po kontuzji libero Krzysztof Ignaczak. W drużynie ZAKSYy też jest komu punktować. Rozkręcił się ostatnio Grzegorz Bociek a Dick Kooy regularnie zdobywa punkty. Goście są ostatnio na fali wznoszącej więc typowanie tu na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy jest chyba nie na miejscu. Nie znaczy to że nie wygrają w końcu grają na własnej hali gdzie grają bardzo dobrze. Jak już wspomniałem zapowiada się dobry mecz i ogromne emocje. Ciężko tu wskazać faworyta więc ja zdecydowałem sie na over punktowy. Licze na długi pięciosetowy pojedynek. mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze bywały zacięte.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Resovia - ZAKSA
Mecze wielkiej 4 w rundzie zasadniczej żadko kończą się porażką gospodarza. Reska prawie zawsze traciła tego seta z drużynami o wiele gorszymi jednak dziś o lekceważeniu nie może byc mowy.W szeregach gospodarzy wszyscy zdrowi nie wiadomo tylko co wymysli wielki strateg Kowal.Sadzę że gospodarze wygrają ten mecz za 3 pkt bo jednak potencjał i ławka rezerwowych przemawia zdecydowanie za gospodarzami, wystarczy slabsza postawa Kooya w przyjęciu i niestety Swiderski ma małe pole manewru..Nie sądzę aby ZAKSA urwała tutaj więcej niż 1 seta.Do tego własna hala gdzie po prostu pasiaki muszą wygrywać takie mecze. Stawiam na gospodarzy.
Resovia 1,56 Pinnacle ✅
Under 185,5 1,85 Unibet ✅
(Kursy z rana po jakich grałem teraz nie chce mi się sprawdzać czy coś sie pozmienialo)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Resovia - ZAKSA
Mecz na szczycie PlusLigi, ale moim zdaniem na chwile obecną to Resovia może się czuć zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.
ZAKSA jest w tym sezonie zespołem jakby rozbitym, a może raczej nie do końca poukładanym. Drużynę opuścił absolutnie kluczowy zawodnik jakim był Fonteles i nie ma obecnie szans, aby go zastąpić, dysponując taką kadrą. Kooy w ataku może dać wiele, ale z jego przyjęciem jest naprawdę krucho, przez co cały zespół cierpi, bo Gacek i Ruciak nie są wstanie go pokryć, tym bardziej, że Gato wybitnie przyjmującym libero po prostu nie jest.
Resovia kadrowo na pewno znacznie mocniejsza, jednak u nich też nie wygląda to na razie tak jak powinno. Jednak jeśli chodzi o słabe punkty w zespole to jest ich zdecydowanie mniej niż w Kędzierzynie.
Własna hala też na pewno zrobi swoje.
Resovia (1.50) Marathon ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom