>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Zawodnicy z Rzeszowa mają szansę podreperować swoją zdobycz punktową, jeśli wygrają szybko i za 3 punkty z Politechniką Warszawską. W grze Politechniki trudno znaleźć jakiś pozytywy. Dwa wyjazdowe mecze i dwa razy ostre lanie. Czarni i Olsztyn rozbili Politechnikę w drobny mak. Stołeczni siatkarze nie mają ani chwili wytchnienia. W tej kolejce czeka ich bowiem arcytrudne zadanie. Wywiezienie punktu z Rzeszowa wydaje się być niemożliwe, aczkolwiek dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe. Mi się jednak tak nie wydaje, bo urwanie seta przez warszawian uznam za sporą niespodziankę. Wiadomo, zdarza się często tak, że zespół przy 2-0 delikatnie odpuszcza, a w szeregi zawodników wkrada się rozluźnienie i często skutkuje to stratą seta. Politechnika jest jednak w takiej dyspozycji, że mogą nie zdążyć się ocknąć. Resovia ma szeroki, wyrównany skład i myślę, że znajdą dzisiaj optymalne zestawienie by szybko zlać Politechnikę.
Resovia -2.5 seta @ 1,4
EDIT: Zapomniałem, że dzisiaj ZAKSA - SKRA ???? )
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Plus Liga 2013/2014
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
Typ: over 186,5 punktów
Kurs: 2,00
Buk: Expekt
Data i godzina: 16.11.13 14:45

Dziś o godz. 14:45 w HWS Azoty Wicemistrzowie Polski – ZAKSA Kędzierzyn Koźle podejmie siedmiokrotnego Mistrza Polski, drużynę PGE Skry Bełchatów.

ZAKSA wygrała ostatni mecz ligowy z Transferem Bydgoszcz 3:2. Zespół prowadzony przez byłego wybitnego reprezentanta kraju Sebastiana Świderskiego przełamał tym samym mini kryzys na jaki złożyły się porażki z Jastrzębskim Węglem oraz z Volleyteam Knack Randstad Roeselare.

Skra po zaskakującej porażce z „czarnym koniem” rozgrywek Czarnymi Radom wygrała spotkanie z Mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów 3:2. Dzięki zwycięstwu w tym ligowym szlagierze PGE Skra wyprzedziła w tabeli drużynę z Podkarpacia awansując tym samym na trzecie miejsce. Do lidera z Olsztyna Bełchatowianie tracą ledwie punkt. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym może sprawić, że ekipa z województwa łódzkiego awansuje na fotel lidera, wykorzystując potkniecie AZSu Olsztyn, który przegrał we własnej hali z Gdańskiem.

Na pakiecie zobaczymy gwiazdy polskiej i światowej siatkówki. Kluczową postacią w zespole gospodarzy jest Paweł Zagumny – gracz który niegdyś nazywany był najlepszym rozgrywającym świata. „Guma” mający pewną pozycję w zespole Świderskiego może w czasie gry decydować się na zagrania z szerokiego wachlarza rozwiązań o jakim stanowią tacy zawodnicy jak Dan Lewis, Juryj Gladyr, Dick Kooy, Michał Ruciak czy Marcin Możdżonek.

W kadrze Skry ujrzymy byłych reprezentantów Polski „będących na zesłaniu” czyli Mariusza Wlazłego i Daniela Plińskiego. Ci zawodnicy jak już dobrze wiemy zagrają tym spotkaniu z nowym trenerem kadry Stephanem Antigą (który być może namówi kolegów z boiska na powrót do kadry narodowej). Ponadto w szeregach drużyny z Bełchatowa są: reprezentanci Argentyny Facundo Conte oraz Nicolas Uriarte, były reprezentant Francji Samuel Tuia oraz młodzi reprezentanci Polski – Andrzej Wrona, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski.

W internetowej sondzie, którą możemy znaleźć na oficjalnej stroni internetowe gospodarzy 27% internautów typuje w tym meczu wynik 3:0 dla ZAKSY, 9% natomiast widzi w tym meczu zwycięstwo gości w trzech setach. Sadzę jednak, iż będziemy świadkami niezwykle wyrównanego meczu, który można nawet skończyć się tiebreakiem.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Resovia ma szeroki, wyrównany skład
Niby racja, ale nie ma Igły i Lotmana, dziś znowu na dwóch libero, co sprawia że na przyjęciu jedyną alternatywą będzie Michał Filip, mam nadzieję że zagra, bo z kim jak nie z Polibudą? Co do typu pełna zgoda ????
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Plus Liga 2013/2014
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
Typ: over 186,5 punktów
Kurs: 2,00
Buk: Expekt
Data i godzina: 16.11.13 14:45

„Guma” mający pewną pozycję w zespole Świderskiego może w czasie gry decydować się na zagrania z szerokiego wachlarza rozwiązań o jakim stanowią tacy zawodnicy jak Dan Lewis, Juryj Gladyr, Dick Kooy, Michał Ruciak czy Marcin Możdżonek.

W kadrze Skry ujrzymy byłych reprezentantów Polski „będących na zesłaniu” czyli Mariusza Wlazłego i Daniela Plińskiego. Ci zawodnicy jak już dobrze wiemy zagrają tym spotkaniu z nowym trenerem kadry Stephanem Antigą (który być może namówi kolegów z boiska na powrót do kadry narodowej). Ponadto w szeregach drużyny z Bełchatowa są: reprezentanci Argentyny Facundo Conte oraz Nicolas Uriarte, były reprezentant Francji Samuel Tuia oraz młodzi reprezentanci Polski – Andrzej Wrona, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski.
.
Kilka słów ode mnie, samego typu nie neguję . Masz dziwną manierę o zapominaniu o kluczowych zawodnikach w obydwu zespołach, wyleciałeś z tym Lewisem tak jakby to była pierwsza strzelba ZAKSY, a tak naprawdę ten gość tylko pojawia się na boisku jak trafia się seria punktów gdzie Kooy nie radzi sobie z przyjęciem. A gdzie Bociek czy Witczak ?

Bazowanie na danych z sondy zamieszczonej na jakiejś tam stronie mija się z celem moim zdaniem, to tylko pobożne życzenia kibiców jednego lub drugiego klubu. Sorry, ale Twoja analiza nic kompletnie nie wnosi. Opisałeś (marnie) obydwa zespoły i tak naprawdę tyle.

Moje zdanie w kwestii tego meczu jest podobne jak zdanie Dawida Barcy, w obecnej sytuacji gra Bełchatowa wygląda po prostu lepiej. ZAKSA od meczu z Friedrichschafen gra poniżej oczekiwań. Słabo w przyjęciu wypada Holender Kooy, w ataku Bociek też przeciętnie i to moim zdaniem może być kluczem w dzisiejszym meczu. Bełchatów na pewno będzie celował w Holendra zagrywki a w tej drużynie akurat ma kto to robić ( Uriarte, Wlazły, Włodarczyk, Tuia, Pliński czy Antiga) Gacek nie da rady za każdym razem kryć 3/4 boiska. Przyjęcie będzie kluczowym elementem, obecnie para Antiga-Włodarczyk wygląda zdecydowanie lepiej niż ich vis a vis. Wiadomo, że jest to mecz na szczycie i obydwa zespoły wyjdą maksymalnie zmotywowane, ale wątpię żeby drużyna z KK była w stanie ugrać jakieś punkty w tym meczu. Niestety kursy już poleciały, ale jeszcze warto.

Mój typ: Skra 1.72, bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów ▶ [1,80] Pinnacle ⛔ (3:1)


Kolejna kolejka PlusLigi i kolejny hit. Tym razem Zaksa zmierzy się ze Skrą.
Zaksa na pewno nie zachwyca. Pisałem o nich przed spotkaniem z Transferem Bydgoszcz, które wygrali dopiero po tb. Zagrali jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań. Mecz był bardzo wyrównany i jeśli skończyło by się na 3:0 dla Bydgoszczy to też nikt nie mógł by mieć żadnych pretensji. Uratowała ich zagrywka, jednak inne aspekty pozostawiały wiele do życzenia. W pierwszym secie wydostali się z niemal beznadziejnej sytuacji i go wygrali. Kolejne dwa przegrali jednak zasłużenie. Potem znów głownie dzięki zagrywce wygrali 4 seta. W tb Bydgoszczanie sprawiali już wrażenie bezsilnych i zdecydowanie bardziej doświadczona Zaksa to wykorzystała i bez większych problemów wygrała ten tie-break. Gra teamu z Kędzierzyna nie wygląda jednak dobrze. Atakujący Witczak oraz Bociek nie spisują się najlepiej. Nawet Guma ostatnio gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu.

Z drugiej strony Skra, która wyjedzie do Kędzierzyna w dobrych nastrojach po pokonaniu tydzień temu mistrzów Polski - Resovii. Na pewno widać w nich potecjał. Uriarte rozgrywa naprawdę świetnie. Antiga niczym profesor - bardzo przydatny zarówno w przyjęciu jak i ataku. Do tego będący w bardzo dobrej dyspozycji Zatorski i Włodarczyk. No i nie można też zapomnieć o Wlazłym, który co prawda nie zachywca ostatnio ale to wciąż jest genialny zawodnik i stać go na wykańczanie trudnych piłek.

Moim zdaniem jeśli Skra dobrze zagra w przyjęciu a Mariusz pokaże swoje to tutaj bardzo przeciętnie spisująca się Zaksa nie będzie miała wiele do powiedzenia. Wiadomo, że własna hala to będzie spory atut ale nie sądzę aby mógł im w większym stopiu pomóc. Ekipa z Bełchatowa wygląda jak dla mnie na chwilę obecną znacznie lepiej i mam nadzieje, że pokażą to dzisiaj na parkiecie.


 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Popieram wszystkie typy na Skrę.
Wiemy jak ważnym zawodnikiem w tym zespole jest Ruciak. Może nie on ciągnął grę w poprzednich sezonach, ale jednak sporo dawał w defensywie i potrafił też dołożyć trochę punktów w ataku.
W tym sezonie zagrał może jeden dobry mecz w ataku (z Roeselare). Pozostałe:
z Czarnymi, 38.5%
z BBTSem, 41.7%
z Jastrzębskim, 16.7%
z Transferem, 33.3%
z Galatasaray, 33.3%
z Friedrichshafen, 0%
Oczywiście zawsze może odpalić, ale początek sezonu słabiutki w jego wykonaniu. Czy Lewisem można zastąpić Ruciaka ? W drugiej linii może i tak, ale w pierwszej nie sądzę.
Granie parą Ferens - Kooy bardzo, bardzo ryzykowne. Zwłaszcza z takim zespołem jak Skra, która zagrywać potrafi.
Ogólnie ZAKSA jak na razie nie błyszczy. Opierają swoją grę na szybkiej grze i na środkowych, a przy takim przyjęciu jak w tym sezonie to pojawiają się problemy. Gacek wiadomo, nigdy nie był wybitnym przyjmującym. Kooy coś tam przyjmuje, ale jednak koledzy w większości starają się go kryć. Ruciak początek sezonu pod formą.
Skra gra w miarę solidnie. Przydarzyła się wpadka z Czarnymi, ale obecnie według mnie jest to lepszy zespół od ZAKSY.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Bo trzeba myśleć samemu, a nie patrzeć tylko na czyjeś typy ???? . Może nie zapytaj dlaczego tak jest, tylko dlaczego Skra przegrała?
Makabryczne błędy, słabizna w przyjęciu, a do tego Wlazły na poziomie nie powiem jakim... Zaksa cudów nie grała, trochę przycisnęła w zagrywce i Kooy kończył dobrze w 4 secie. Kolejna sprawa. Uriarte, sypał świetnie w ostatnich meczach, a dziś koszmar. Limit błędów wyczerpał chyba na cały sezon... Nie zrozumiałe decyzje Falasci. Dla mnie wprowadzenie 2 razy Conte to bez obrazy ale strzał w głowę na tą chwilę. Argentyńczyk nie jest jeszcze gotowy do gry. W 3 secie nie rozumiem dlaczego był trzymany Tuia. Nie grał nic, dopiero w 4 ruszył. Dla mnie to był dziwny mecz, szczerze mówiąc słaby. Spodziewałem się więcej po 2 tak dobrych zespołach. Zdecydowanie plus dla Świderskiego za mądre zmiany. Lewis za Kooya na przyjęciu, Ferens pod siatką też zaplusował. Szczerze nie spodziewałem się takiego obrotu meczu i sam pograłem Skrę dość grubo...
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Kilka słów ode mnie, samego typu nie neguję . Masz dziwną manierę o zapominaniu o kluczowych zawodnikach w obydwu zespołach, wyleciałeś z tym Lewisem tak jakby to była pierwsza strzelba ZAKSY, a tak naprawdę ten gość tylko pojawia się na boisku jak trafia się seria punktów gdzie Kooy nie radzi sobie z przyjęciem. A gdzie Bociek czy Witczak ?
Bazowanie na danych z sondy zamieszczonej na jakiejś tam stronie mija się z celem moim zdaniem, to tylko pobożne życzenia kibiców jednego lub drugiego klubu. Sorry, ale Twoja analiza nic kompletnie nie wnosi. Opisałeś (marnie) obydwa zespoły i tak naprawdę tyle.
Moje zdanie w kwestii tego meczu jest podobne jak zdanie Dawida Barcy, w obecnej sytuacji gra Bełchatowa wygląda po prostu lepiej. ZAKSA od meczu z Friedrichschafen gra poniżej oczekiwań. Słabo w przyjęciu wypada Holender Kooy, w ataku Bociek też przeciętnie i to moim zdaniem może być kluczem w dzisiejszym meczu. Bełchatów na pewno będzie celował w Holendra zagrywki a w tej drużynie akurat ma kto to robić ( Uriarte, Wlazły, Włodarczyk, Tuia, Pliński czy Antiga) Gacek nie da rady za każdym razem kryć 3/4 boiska. Przyjęcie będzie kluczowym elementem, obecnie para Antiga-Włodarczyk wygląda zdecydowanie lepiej niż ich vis a vis. Wiadomo, że jest to mecz na szczycie i obydwa zespoły wyjdą maksymalnie zmotywowane, ale wątpię żeby drużyna z KK była w stanie ugrać jakieś punkty w tym meczu. Niestety kursy już poleciały, ale jeszcze warto.
Mój typ: Skra 1.72, bet365.
No niestety, to co Skra zaprezentowała w tym meczu trzeba tylko przemilczeć, bo nie nadaje się do komentarza. Bardzo dużo osób pograło Bełchatów i jak widać wszyscy się na tym boleśnie przejechali.
Jak pokazał mecz Kooy zagrał kapitalne zawody, szczególnie w czwartym secie, gdzie był de facto nie do zatrzymania.
O Boćku mam akurat złe zdanie, uważam że oprócz ślepego ataku &quot;siła razy ramie&quot; nie potrafi on zaprezentować innych ciekawszych zagrań. Nie chce być złośliwy dla tego zawodnika bo to tylko moja opinia dlatego pominąłem go przy wyliczeniu. Chociaż akurat w tym meczu zagrał &quot;na poziomie&quot;.
Wyniki sondy były tylko krótkim nawiązaniem, iż typuje inaczej niż optymiści. Argumenty były wyżej, to był tylko element końcowej opinii.
Typ zarówno mój (3 punkty) jak i twój nie wszedł... szkoda, może uda się za innym razem :spokodfhgfh:
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaPlusliga 2013/2014
Spotkanie: BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 2,28
Buk: MarathonBet
Data i godzina: 17.11.13 17:00

Dziś o godz. 17:00 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej przy ulicy Karbowej 26 w Bielsku-Białej zostanie rozegrany mecz ligowy Plusligi pomiędzy BBTS-em a AZS-em Częstochowa. Goście zajmują 10. pozycję, gospodarze są na 11. miejscu.

Beniaminek z Bielska wygrał tylko jeden z 5 meczów ligowych, z Politechniką Warszawską 3:1. Mecze z Rzeszowem, Kędzierzynem oraz Gdańskiem kończyły się klęskami do zera, natomiast ostatni mecz BBTS-u to przegrana w Jastrzębiu 1:3. W drużynie gospodarzy znajdziemy takich zawodników jak Grzegorz Kokociński – były gracz m.in. AZSu Częstochowa z którym zdobywał Mistrzostwo oraz Puchar Polski, Milos Stojković – były gracz Lube Banca Macerata, Olimpiakosu Pireus oraz Panathinaikosu Ateny, zdobywca Pucharu CEV z 2006 roku oraz Maksim Akimienka, Jose Luiz Gonzales i Martin Vlk .

Częstochowski AZS odniósł w ostatnim meczu ligowym zaskakujące, ze względu na sam fakt oraz rozmiary wyniku, wyjazdowe zwycięstwo z Lotosem Trefl Gdańsk 3:0. AZS to drużyna będącą mieszanką młodej krwi i siatkarskiego doświadczenia. W składzie Częstochowian ujrzymy takich graczy jak Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Jakub Vesely, czy też Michał Hebda, Michał Kamiński i Michał Kaczyński. Prawdopodobnie w meczu nie wystąpi Miłosz Hebda, który doznał w meczu z Effectorem skręcenia stawu skokowego. Sam zawodnik w wywiadzie dla sport.pl stwierdził, iż najprawdopodobniej powróci do gry podczas ligowego starcia Częstochowy z Olsztynem.

Ostatni pojedynek miedzy tymi ekipami odbył się w sezonie 2003/2004, ze względu na fakt iż ekipa z Bielska długi czas znajdowała się poza najwyższą fazą rozgrywek. W Bielsku padł wynik 3:0 dla AZSu, w rewanżu w Hali Polonia Częstochowianie wygrali po tiebreaku 3:2.

Sądzę, iż będziemy świadkami wyrównanego meczu zakończonego ostatecznie zwycięstwem gości.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
WKS Czarni Radom - Effector Kielce 1 1,47 Marathonbet
Zarówno w Radomiu jak i w Kielcach na ten pojedynek czekano od dawna. Rywalizacja radomsko-kielecka w każdej dyscyplinie sportowej (a nawet nie tylko sportowej) to walka na śmierć i życie. To coś jak żużlowy pojedynek między Unią a Falubazem czy piłkarski między Arką a Lechią. Mobilizacja w obydwu ekipach na pewno ogromna, o składach zarówno jednej jak i drugiej drużyny wielokrotnie już pisano, więc nie ma sensu się na nimi dłużej zatrzymywać. Kadrowo moim zdaniem Czarni mają na każdej pozycji przewagę nad Kielcami, może jedynie rozegranie na podobnym poziomie. Jednak jak już przekonała się Skra w radomskiej hali często składy nie mają znaczenia. Jak już wspominałem we wcześniejszym poście odnośnie meczu z Resovią, wszyscy będą mieć olbrzymie problemy grając w tej hali, która jest mała, ciasna, a co za tym idzie doping wręcz wgniata w parkiet. Dodatkowo od meczu z AZS-em przeniesiono KK do sektora A, który jest większy od poprzedniego B, co oznacza ponad 100 osób żywiołowo śpiewających i zdzierających gardło dla Czarnych. Nawet sam przyjmujący Effectora Adrian Staszewski stwierdził &quot;Na pewno będzie ciężko. Radom słynie z bardzo dobrego dopingu, a niektórym może to przeszkadzać.&quot;Wiadomo, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta znakomita passa musi się skończyć, ale sądzę że jak się skończy to przy okazji meczu z Jastrzębiem a nie z przeciętnymi Kielcami, które nie licząc meczu ze Skrą grały 4 mecze z drużynami z dolnej połówki jeżeli chodzi o potencjał, Czarni oczywiście nie licząc meczu z mistrzem i vicemistrzem mają wszystkie mecze wygrane za 3 punkty. Myślę że mamy taki wysoki kurs ze względu na to że Czarni to beniaminek, a każdy myśli &quot;jak beniaminek to kiedyś musi przegrać&quot;, tak jak pisałem kiedyś na pewno ale nie jutro ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
WKS Czarni Radom - Effector Kielce 1 1,47 Marathonbet
Zarówno w Radomiu jak i w Kielcach na ten pojedynek czekano od dawna. Rywalizacja radomsko-kielecka w każdej dyscyplinie sportowej (a nawet nie tylko sportowej) to walka na śmierć i życie. To coś jak żużlowy pojedynek między Unią a Falubazem czy piłkarski między Arką a Lechią. Mobilizacja w obydwu ekipach na pewno ogromna, o składach zarówno jednej jak i drugiej drużyny wielokrotnie już pisano, więc nie ma sensu się na nimi dłużej zatrzymywać. Kadrowo moim zdaniem Czarni mają na każdej pozycji przewagę nad Kielcami, może jedynie rozegranie na podobnym poziomie. Jednak jak już przekonała się Skra w radomskiej hali często składy nie mają znaczenia. Jak już wspominałem we wcześniejszym poście odnośnie meczu z Resovią, wszyscy będą mieć olbrzymie problemy grając w tej hali, która jest mała, ciasna, a co za tym idzie doping wręcz wgniata w parkiet. Dodatkowo od meczu z AZS-em przeniesiono KK do sektora A, który jest większy od poprzedniego B, co oznacza ponad 100 osób żywiołowo śpiewających i zdzierających gardło dla Czarnych. Nawet sam przyjmujący Effectora Adrian Staszewski stwierdził &quot;Na pewno będzie ciężko. Radom słynie z bardzo dobrego dopingu, a niektórym może to przeszkadzać.&quot;Wiadomo, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta znakomita passa musi się skończyć, ale sądzę że jak się skończy to przy okazji meczu z Jastrzębiem a nie z przeciętnymi Kielcami, które nie licząc meczu ze Skrą grały 4 mecze z drużynami z dolnej połówki jeżeli chodzi o potencjał, Czarni oczywiście nie licząc meczu z mistrzem i vicemistrzem mają wszystkie mecze wygrane za 3 punkty. Myślę że mamy taki wysoki kurs ze względu na to że Czarni to beniaminek, a każdy myśli &quot;jak beniaminek to kiedyś musi przegrać&quot;, tak jak pisałem kiedyś na pewno ale nie jutro ????
Trochę Ci brakuje obiektywizmu. Czarni nie licząc wygranej ze Skrą wygrwali praktycznie z najsłabszymi drużynami Plusligi. Bo Wawa ostatnio na wyjazdach regularnie daje czadu. Niby wygrali ze Skrą i ok to się chwali ale praktycznie każda drużyna w Pluslidze w prespektywie sezonu chociaż raz ogrywa kogoś z pretendentów do medalu. Przykład ubiegłoroczna Częstochowa swoje jedyne dwie wygrane zaliczyła w Rzeszowie i w Bełchatowie. Kielce bardzo słabo weszły w sezon ale ostatnio ich gra uległa znacznej poprawie i jutro na pewno nie stoją na straconej pozycji. Bo kadrowo praktycznie nie odstają od Radomian.
Dla mnie osobiscie granie na Czarnych po jakimś śmiesznym kursie 1.47 jest głupotą. W Twoim mniemaniu ten kurs jest w dodatku wysoki. No ale jak kto lubi jak kto woli.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
W PlusLidze hit goni hit. Tym razem w Bełchatowie Skra podejmować będzie Jastrzębski Węgiel. Do meczu jeszcze dużo czasu, ale już teraz warto zainteresować się tym spotkaniem. Jastrzębski Węgiel w tym sezonie pokonał już ZAKSĘ i Resovię, a oprócz przegranej na inauguracje z Olsztynem nie zanotował żadnej wpadki. Wydaje mi się, że na ten moment Jastrzębianie mają najbardziej ustabilizowany skład i prezentują się najrówniej. Przede wszystkim cały czas wysoki równy poziom trzyma Michał Masny. Bardzo dobrze prowadzi grę swojego zespołu. W zestawieniu z Uriarte wygląda dużo lepiej, a Argentyńczyk o swoim ostatnim występie z ZAKSĄ pewnie chce jak najszybciej zapomnieć. Pojedynek atakujących na ten moment również wygrywa zawodnik Jastrzębskiego Węgla. Michał Łasko prezentuje się dużo lepiej w tej części sezonu niż jego vis a vis Mariusz Wlazły. Gierczyński w tym sezonie przeżywa chyba swoją drugą młodość. Dobrze przyjmuje, dobrze radzi sobie w ataku, czasem dołoży jakąś czapkę na bloku. Kubiak w tym sezonie także prezentuje równą, dobrą formę i jest mocnym punktem swojego zespołu. Charakterny zawodnik, jaki przydałby się każdej drużynie. Po stronie Skry na przyjęciu trener reprezentacji Polski Antiga wygląda bardzo dobrze, jednak w ataku mimo wszystko miewa różne momenty. Włodarczyk ma potencjał, ale widać, że musi jeszcze trochę pograć na tym poziomie by stanowić o sile swojego zespołu. Bardzo ciekawie wygląda rywalizacja na środku. Pajenk, Bontje, Van de Voorde pokazują, że zasłużenie znaleźli się w zespole, który będzie walczyć o najwyższe cele. W Bełchatowie Wrona (podobno ma szanse stać się najlepszym blokującym ligi), Kłos i Pliński to równie dobre trio. Na libero Wojtaszek w Jastrzębskim Węglu to solidny grajek, jednak Zatorski jest lepszy.
Zapowida się bardzo ciekawy mecz. Kursów jeszcze nie ma, ale ja poszukam czegoś w stronę Jastrzębia, bo zapewne Skra będzie faworytem bukmacherów. Zapraszam do kulturalnej dyskusji :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Wszystko zależy od kursów, w aktualnej dyspozji JW nawet grajać w Bełchatowie wydaje się być faworytem, gra Skry jest w zdecydowanym stopniu uzależniona od idealnego przyjęcia. Gdy go nie ma okazuje sie ze w Skrze pozostaje jedynie jedna opcja (przed sezonem wydawać sie to mogło absurdem ale taka jest prawda) - Wojtek Wlodarczyk. Ani Antiga ani Wlazly nie potrafia zrobic nic z pilek sytuacyjnych, najlepiej swiadczy o tym ostatni mecz przeciwko Zaksie i imponujące wyniki atakujacego Skry, podobne do meczu przeciwko Czarnym. Ja radzę poczekać az wiele buków wystawi kursy, bo granie na poczatku po niskich limitach (niski limit w sensie - mozna zagrac za mala stawke) powoduje jedynie korekty na rynkach..
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
No tak, wszystko zależy od tego jakie kursy wystawią. Unibet już wystawił i miło mnie zaskoczyli ???? )

Jastrzębski Węgiel @ 2,4
Jastrzębski Węgiel +1,5 seta @ 1,72

No i chyba jeszcze over 185,5pkt @ 1,85 wygląda ciekawie, bo nawet przy 3-1 ma sporą szansę wejścia... ????

Z innych spotkań warto przyjrzeć się handicapom setowym na Resovię i ZAKSĘ. Wątpie, czy Effector i Politechnikę stać na więcej niż urwanie jednego seta. W obu przypadkach kursy 1,3 ???? )
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wg mnie granie na JW przeciwko silnym ekipom PLS na wyjazdach jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Skaldy oby ekip/potencjal sa zblizone do tego z zeszlego sezonu. Zaksa u siebie bardzo silna, JW na wyjazdach przeciwko druzynom silniejszym dostawal solidne lanie i gral slabiutko w porownaniu do tego co na wlasnej hali. Rok temu miala meijsce podobna sytuacja gdzie JW zagralo dobry mecz u siebie przeciwko Skrze wygrywajac 3-1 by w nastepnej kolejce polec w KEdzierzynie 0-3 prezentujac sie na calej linii fatalnie i zenujaco. Na dodatek na poczatku sezonu Zaksa zawsze prezentuje bardzo wysoka forme. JEdynej szansy JW mozna uptrywac w jakims zmeczeniu Zaksy vs Friedri, jednak ten mecz bedzie miec miejsce w srode, z kolei mecz ligowy sobota, takze czasu na odpoczynek naprawde sporo.

chyba ze JW ma zamiary sie wyłamac ze swojego &quot;wzoru&quot; ????
Wszystko zależy od kursów, w aktualnej dyspozji JW nawet grajać w Bełchatowie wydaje się być faworytem, gra Skry jest w zdecydowanym stopniu uzależniona od idealnego przyjęcia. Gdy go nie ma okazuje sie ze w Skrze pozostaje jedynie jedna opcja (przed sezonem wydawać sie to mogło absurdem ale taka jest prawda) - Wojtek Wlodarczyk. Ani Antiga ani Wlazly nie potrafia zrobic nic z pilek sytuacyjnych, najlepiej swiadczy o tym ostatni mecz przeciwko Zaksie i imponujące wyniki atakujacego Skry, podobne do meczu przeciwko Czarnym. Ja radzę poczekać az wiele buków wystawi kursy, bo granie na poczatku po niskich limitach (niski limit w sensie - mozna zagrac za mala stawke) powoduje jedynie korekty na rynkach..

sorry Tadzin ale musiałem :grin:


JSW fajny bilans, ale kogo oni ogrywali do tej pory ? Reska u siebie, mistrzowie w końcu kochają wygrywać u siebie i przegrywać wyjazdy. ZAKSA na wyjeździe po szalonym meczu, ta ZAKSA, którą chwilę później w dziale skazywano na porażkę u siebie ze Skrą, a że stało się inaczej to teraz Skra jest be i ma przegrać u siebie z JSW ;) O reszcie nie ma co pisać za bardzo bo mecze z Delectą, Bielskiem czy Rumunami nie są żadnym wyznacznikiem w kontekście typowania potyczki Skra - JSW.

Na moje to Skra, Reska, Zaksa i JSW (kolejność przypadkowa) to obecnie ekipy o zbliżonym potencjale i nie ma co się jarać, że parę dni temu Ci zagrali źle, a tamci trochę lepiej. Mecz w Bełchatowie, faworytem jest Skra, jeśli pojawi się coś koło 3@ na JSW to rzeczywiście można mówić o value.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
sorry Tadzin ale musiałem :grin:
chyba ze JW ma zamiary sie wyłamac ze swojego &quot;wzoru&quot; :grin:
no wiesz to zdanie wiele mowi. kurs na JW slaby. dlatego ruszac tego nie mam zamiaru. rok temu wiecej placili za JW grajace u siebie przeciwko Skrze ;]
JSW fajny bilans, ale kogo oni ogrywali do tej pory ? Reska u siebie, mistrzowie w końcu kochają wygrywać u siebie i przegrywać wyjazdy. ZAKSA na wyjeździe po szalonym meczu, ta ZAKSA, którą chwilę później w dziale skazywano na porażkę u siebie ze Skrą, a że stało się inaczej to teraz Skra jest be i ma przegrać u siebie z JSW :wink: O reszcie nie ma co pisać za bardzo bo mecze z Delectą, Bielskiem czy Rumunami nie są żadnym wyznacznikiem w kontekście typowania potyczki Skra - JSW.
boldem, bardzo madre słowa, wiekszosc ludzi, patrzey jedynie na ostatni mecz i krzyczy &quot;value, promo niewiadomo&quot;. tak wlasnie bylo z tym meczem zaksy ze skra, ale ja tu nic nie pisalem, sam w tym meczu nic nie gralem, wiec zaraz sie znajdzie jakis mistrz co mi powie ze sie wymądrzam po meczu itp itd ????
e
imo nie pojawi sie 3, nie ma szans :p
e2
ten wczesnijszy post pisalem majac jaakas goraca glowe czy cos ???? , choc mam nadzieje ze skra przegra i to najlepiej do zera z underem 130,5 ????

Z innych spotkań warto przyjrzeć się handicapom setowym na Resovię i ZAKSĘ. Wątpie, czy Effector i Politechnikę stać na więcej niż urwanie jednego seta. W obu przypadkach kursy 1,3 )
wg mnie kosmicznie glupi pomysl. wybitnie nie polecam ???? , mistrz mistrz resovia w tym sezonie juz nawetu siebie nie potrafi wygrac do zera przeciwko slabszym ekipom, w ostatnim meczu pachanilo na podrpomu horrorem przy stanie 1-1 i 11-6 dla azs pw, ale ponoc sie polibuda obsrała, a rzeszow gral slabo, nawet kowal stwierdzil ze zagrali slaby mecz. teraz beda grac na wyjezdzie przeciwko kielcom w zdecydowanie lepszej formie niz pw (ktore aktualnie forme ma zenujaca), rok temu rzeszow przegral w kielcach, tak wiec jakiekolwiek handicapy po 1.3 sa smeiszne jednym slowem. pw powinno seta ugrac u siebie imo przeciwko zaksie, ale ciekawsza jest resovia z kielcami.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
No tak, wszystko zależy od tego jakie kursy wystawią. Unibet już wystawił i miło mnie zaskoczyli ???? )

Jastrzębski Węgiel @ 2,4
Jastrzębski Węgiel +1,5 seta @ 1,72

No i chyba jeszcze over 185,5pkt @ 1,85 wygląda ciekawie, bo nawet przy 3-1 ma sporą szansę wejścia... ????

Z innych spotkań warto przyjrzeć się handicapom setowym na Resovię i ZAKSĘ. Wątpie, czy Effector i Politechnikę stać na więcej niż urwanie jednego seta. W obu przypadkach kursy 1,3 ???? )
Po tym jak Bełchatów przegrał w Radomiu to w tej lidzie jest chyba wszystko możliwe, dla mnie tu już nie ma pewniaków.

sorry Tadzin ale musiałem :grin:


JSW fajny bilans, ale kogo oni ogrywali do tej pory ? Reska u siebie, mistrzowie w końcu kochają wygrywać u siebie i przegrywać wyjazdy. ZAKSA na wyjeździe po szalonym meczu, ta ZAKSA, którą chwilę później w dziale skazywano na porażkę u siebie ze Skrą, a że stało się inaczej to teraz Skra jest be i ma przegrać u siebie z JSW ;) O reszcie nie ma co pisać za bardzo bo mecze z Delectą, Bielskiem czy Rumunami nie są żadnym wyznacznikiem w kontekście typowania potyczki Skra - JSW.

Na moje to Skra, Reska, Zaksa i JSW (kolejność przypadkowa) to obecnie ekipy o zbliżonym potencjale i nie ma co się jarać, że parę dni temu Ci zagrali źle, a tamci trochę lepiej. Mecz w Bełchatowie, faworytem jest Skra, jeśli pojawi się coś koło 3@ na JSW to rzeczywiście można mówić o value.
Największy sukces JW w tym sezonie to chyba urwanie seta Halbankowi na wyjeździe.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
wg mnie kosmicznie glupi pomysl. wybitnie nie polecam ???? , mistrz mistrz resovia w tym sezonie juz nawetu siebie nie potrafi wygrac do zera przeciwko slabszym ekipom, w ostatnim meczu pachanilo na podrpomu horrorem przy stanie 1-1 i 11-6 dla azs pw, ale ponoc sie polibuda obsrała, a rzeszow gral slabo, nawet kowal stwierdzil ze zagrali slaby mecz. teraz beda grac na wyjezdzie przeciwko kielcom w zdecydowanie lepszej formie niz pw (ktore aktualnie forme ma zenujaca), rok temu rzeszow przegral w kielcach, tak wiec jakiekolwiek handicapy po 1.3 sa smeiszne jednym slowem. pw powinno seta ugrac u siebie imo przeciwko zaksie, ale ciekawsza jest resovia z kielcami.
Ale to są handi -1,5 seta. Na -2,5 nawet bym nie patrzył po ostatnich cyrkach. Seta Resovia może stracić, ale na stratę punktu, zwłaszcza, że teraz Skra będzie bić się z JSW to chyba nie mogą sobie pozwolić. Politechnika też nie wygląda jakby miała wydrzeć punkty ZAKSIE, no chyba, że nagle odpalą :O
Jastrzębie jakby miało lepszą ławkę .... Tak, to mogą wygrywać pojedyncze mecze, własnie takie jak to nadchodzące ze Skrą, a w PO pewnie to da się we znaki....
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Ale to są handi -1,5 seta. Na -2,5 nawet bym nie patrzył po ostatnich cyrkach. Seta Resovia może stracić, ale na stratę punktu, zwłaszcza, że teraz Skra będzie bić się z JSW to chyba nie mogą sobie pozwolić. Politechnika też nie wygląda jakby miała wydrzeć punkty ZAKSIE, no chyba, że nagle odpalą :O
Jastrzębie jakby miało lepszą ławkę .... Tak, to mogą wygrywać pojedyncze mecze, własnie takie jak to nadchodzące ze Skrą, a w PO pewnie to da się we znaki....
moze i nie moga sobie pozwolic, ale co z tego, uwazasz ze krus 1.3 jestwarty ryzyka? wg mnie jedna z najgoprszych opcji do gry w tej kolejce to takie pomysl ten rzeszow -1,5 1.3 :&gt;
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Ja spróbuje coś zagrać w meczu Bełchatów - Jastrzębie. Dla mnie kursy na ten mecz są niezrozumiałe.. W tym momencie w bet365 na Bełchatów jest 1.45 na Jastrzębie 2.6. Rozumiem przewage własnej hali. Często w takich meczach gospodarz wygrywa. Ale mniejsza. Przejdę do motywów jakie kierują mną by postawić coś w kierunku przyjezdnych. W tym sezonie widziałem ich każdy mecz który był grany u siebie i transmitowane na wyjeździe, więc mam jakieś podstawy by móc wyciągnąć jakieś wnioski. Największym aututem Jastrzebia jest gra w obronie. Bardzo dużo podbijają piłek, myślę ze w tym elemencie jest najlepszą drużyną w lidze. Drugi atut to blok. Praktycznie w każdym meczu dobrze funkcjonuje. W ostatnim meczu było 20 punktowych bloków gdzie po przeciwnej stronie siatki rozgrywał Woicki. Wiadomo Bydgoszcz to nie ta półka co Bełchatów ale mimo wszystko robi to wrażenie. 3 atut rozegranie. Masny moim zdaniem jest najlepszym rozgrywającym w lidze. Świetnie się wkomponował w zespół.Po 4. Forma przyjmujących. O tyle co Kubiaka raczej nie dziwi o tyle Gierczyński przeżywa drugą młodość. Na tą chwile nie widzę szczególnie w jakimś aspekcie przewagi ze strony Bełchatowa poza własną halą. Zagrywka u oby dwóch w miarę dobrze funkcjonuje. Element bardziej zależny od dnia.Przyjmujący Antiga wiadomo, swietne przyjecie i cwany w ataku, ale Włodarczyk to już bardzo średnio w przyjęciu i róznie w ataku.Para z Jastrzębie wygląda lepiej. Atakujący. Łasko dużo w lepszej formie od Wlazłego.Środkowi- Można powiedzieć ze na równym poziomie. Skoro Skra dostała od Zaksy a z Resovią, która grała bez libero i od początku grającą poniżej oczekiwań wygrała z bólem 3;2 to od tak dobrze grającego Jastrzębia powinna dostać ???? . Analiza wygląda na bardzo stronniczą ale naprawdę tak to widzę na ten moment. Wiadomo, Skra może sie przebudzić a Jastrzębie zagra trochę słabszy mecz dla odmiany i mogą to wygrać, nie neguje takiej możliwości.Wiadomo to jest sport. Lecz dla mnie więcej przemawia za Jastrzębiem i tak postawie, ponieważ kursy kuszą ????
Typy jakie wymyśliłem na to spotkanie.
Jastrzębie +1.5 seta. 1.8 bet365
Mimo takich spostrzeżeń wolę się zabezpieczyć. Mam przeczucie ze Jastrzębie może zagrać podobny mecz do tego co w KK. W prawie każdym z dotychczasowych meczów pierwsze dwa sety Jastrzębie gra koncertowo a później już wygląda to trochę słabiej. A kurs i tak wysoki.
A więc skoro tak było dotychczas to i spróbuje zakładu
Jastrzębie po dwóch setach 2;0 - kurs 5.0 bet365
i Jastrzębie po 3 setach 2;1 kurs. 3.1 bet365
Do tego chyba jeszcze zagram na Gdańsk -1.5 z Radomiem kurs 1.6 bet365
Ostatnio pięknie zagrali z Olsztynem i może w końcu utrzymają formę i wygrają dwa mecze z rzędu.
I na Kielce +2.5 seta z Rzeszowem. kurs 1.6 bet365. Kielce ostatnio na fali. Grają u siebie. Resovia nic wielkiego nie gra i z teoretycznie słabszymi rywalami traci sety. Nawet u siebie w kryzysie Warszawą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom