>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
A Ja się z Tobą nie do końca zgodzę. Skra wg. mnie nie grała słabo (z wyjątkiem 3 seta przegranego do 12). Bełchatów set 1 63% w ataku, set 2 67% 4 seta 54% to są bardzo dobre i dobre wskaźniki. Problemem Bełchatowian był blok a dokładnie jego brak 4 punktowe bloki na 4 sety daje średnią 1 bloku na set. Jastrzębianie cały mecz skończyli na imponujących 63% skutecznego ataku. Warto dodać do tego że w secie 3 mieli 85% i można śmiało stwierdzić, że to nie Bełchatów grał słabo tylko Jastrzębie tak dobrze.
no skoro juz tak patrzymy w statystyki..
Wlazły 6 przyjęć przez cały mecz. i tu jest przyczyna porażek Skry, gdy ktos cos serwowac zaczyna to po Skrze. Atan nie bedzie grac kapitalnie kazdego meczu, tu zagral tez bardzo dobrze, ale nie kapitalnie jak przeciwko Zenitowi i jest efekt.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel​


Najciekawsze spotkanie 6 kolejki, które będzie można zobaczyć od godziny 20 w Polsacie Sport.

ZAKSA jak na razie gra bardzo dobrze i przede wszystkim wygrywa swoje spotkania. Komplet zwycięstw w PlusLidze i Lidze Mistrzów. Liderem zespołu i chyba na razie najlepszym zawodnikiem w PlusLidze jest Felipe Fonteles. Świetna zagrywka, bardzo dynamiczny w ataku. W sumie we wszystkich elementach potrafi coś dać zespołowi. No i jest to typ fightera, a takiej osoby trochę w ZAKSIE brakowało. Ruciak w statystykach wypada dobrze, ale według mnie nie jest w swojej optymalnej formie. Widać to po dyspozycji w zagrywce. Mocny środek siatki z Możdżonkiem i Gładyrem, ale wiadomo, że przy Zagumnym to nawet Świrydowicz by był mocny (może trochę przesadziłem). Wiadomo, że nie zagra Łukasz Wiśniewski i z tego co wiem nie zagra również Piotrek Gacek (nieoficjalne info), który jak na razie spisywał się bardzo dobrze.

Jastrzębski może na początku rozgrywał, ale ze Skrą w końcu zagrali na miarę swoich możliwości. Fanem Tischera nie jestem (uważam, że gra strasznie niedokładnie), ale w meczu z Bełchatowem mógł się podobać. Broni go również to, że jego koledzy byli bardzo skuteczni. Nie błyszczy Matteo Martino. Jeden dobry mecz i nic poza tym. Doświadczony Krzysiek Gierczyński wypadł ostatnio zdecydowanie lepiej. Dużo będzie zależeć od Michała Łasko. Reprezentant Włoch ciągnie ten zespół. Kubiak od początku sezonu w dobrej dyspozycji, więc o niego bym się nie martwił. Trochę brakuje mi gry środkiem, według mnie powinno być tego więcej, bo Czarnowski potrafi skutecznie atakować. Po raz kolejny nie zagra Wojtaszek, ale ostatnio Zbierski i Popiwczak zastąpili go godnie.

ZAKSA na razie grała bardzo dobrze. Jastrzębski zawodził, ale ostatnie zwycięstwo ze Skrą napawa optymizmem (Skra nie zagrała źle, to Jastrzębski zagrał świetny mecz). Faworytem są podopieczni trenera Castellaniego, ale kurs w okolicach 1.30 jest trochę śmieszny, więc warto próbować w stronę gości.

Oba zespoły mają podobny potencjał. JW trochę przeze mnie niedoceniane, ale jeżeli zaskoczą to będą bardzo groźni. Największy atut to oczywiście Michał Łasko.

Typy:
Jastrzębski Węgiel @ 3.20 Unibet ⛔
Jastrzębski Węgiel (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ⛔
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dobrym typem na dzisiejsze spotkanie może być over punktowy. O spotkaniu prawie wszystko napisał Redwitz. Od siebie dodam tylko że JW po ostatnim meczu mogło nabrać dużej pewności siebie co tylko może im pomóc. ZAKSA z kolei wygrała co prawda w ostatnim meczu z Olsztynem 3:0, jednak zwycięstwo to nie przyszło tak łatwo jak wskazuje na to wynik. W ostatnim secie wygrali dopiero na przewagi. ZAKSA według bukmacherów jest faworytem ale z pewnością nie takim żeby wystawiać na ich zwycięstwo kurs 1.30. W mojej opinii obejrzymy dziś dobre widowisko, które nie zakończy się w trzech setach.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel ▶ powyżej 180.5 [1.85] Bet365
⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -7 - Jastrzębski Węgiel 1 @ 1,96 Marathonbet ✅ 75-52 izzi :smile:
Kursy na mecz, under/over mnie nie zadowalają więc gram na ujemny handicap punktowy w stronę Zaksy. Dlaczego tak? po pierwsze KK ma najbardziej ustabilizowaną formę, najwyższą formę w lidze, im przestoje się nie zdarzają i w ogólne nie biorę pod uwagę przegranie seta w jakimś wysokim stosunku punktowym. JSW ma takie przestoje i swobodnie może przegrać jakiegoś seta nawet do 18. Do tego Zaksa jest moim faworytem i nawet wygrywając 3-0, w minimalnym stosunku czyli różnicą dwóch punktów to tylko raz muszą wygrać 25-21 by typ wszedł realne? realne. Do tego Hala Azoty twierdza, JSW łatwo mieć nie będzie. Zagrywka siedzi Zaksie i w obliczu absencji Wojtaszka to fajowy handicap. JSW też straszy na zagrywce ale po drugiej strony jest Fontales, Ruciak i Gacek którzy w przyjęciu są świetni. Guma zrobi tu różnicę i przy dobrym przyjęciu a takie będzie pogoni Jastrzębski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska -1,5 2 @ 1,75 Tobet ✅ 0-3 pięknie Politechnika!
Drugi mecz z 6 kolejki PLS, Olsztyn podejmuje Warszawę. Starce byłego trenera Wawy Panasa z AZS-em. Faworytem tego meczu są goście. Ogólnie rzecz biorąc sezon brutalnie weryfikuje siłę Olsztyna po kontuzji najlepszego gracza Ananiewa. Zdecydowanie zawodnicy pokroju Ferensa, Krzyśka czy Hermana nie powinni nawiązać walki gośćmi. Warszawa złapała ostatnio fajną formę co prawda grali z przeciętnymi drużynami ale gra drużyny z Warszawy jest coraz lepsza. Wierzbowski i Pawliński to bardzo ciekawa para przyjmujących. Obaj się wzajemnie uzupełniają, obaj znakomicie spisują się w polu serwisowym. Zresztą jak cała Politechnika i to będzie miało ogromne znaczenie bo Olsztyn słabo przyjmuje. Zajder i Nowak fajna para na środku, Drzyzga sypie bardzo dobrze, a doświadczenie Szymańskiego jest nieocenione. Michu Potera na libero nawet fajnie się spisuje, Wawa to kompletna drużyna, jest potencjał w tym zespole i zdaje mi się że punktów dzisiaj nie stracą w Olsztynie, więc gram ujemny handicap w stronę gości.
 
dom88 9

dom88

Użytkownik
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Bardzo szybko bo zaraz mecz. Faworyta w tym spotkaniu nie trzeba wskazywać, mistrz Polski powinien wygrać z najsłabszą ekipa ligi. Jednak ostatnia gorsza dyspozycja Resovii pozwala na dość fajny typ na pkt. Nie bedę stawiał że AZS wygra seta bo chłopaki nie wiadomo kiedy się przełamią ale moim zdaniem grają coraz lepiej i woli walki nie mozna im odmówić. Liczę wiec na opór ze strony gości
Typ over 130,5 - 1,72 unibet ✅:spokodfhgfh:
brawo AZS!!!
 
P 991

parodia

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk
Zacznę może od składów w jakich w/w ekipy zagrały w ostatnim swoim meczu (w nawiasach punkty):
AZS Politechnika Warszawska: Wierzbowski (13), Pawliński (1), Nowak (15), Drzyzga (3), Szymański (18), Zajder (2), Potera (libero) oraz Siezieniewski (7) i Olenderek (libero)
Trefl: Hietanen (7), Łomacz (2), Kamiński (10), Kaczmarek M. (3), Gawryszewski (7), Mika (1), Rusek (libero) oraz Szczurek, Każmierczak, Mikołajczak (4) i Żaliński (2)

Właściwie to patrz ą c na nazwiska to mecz z cyklu 50/50, a kursy jakie zaprezentował nam Unibet prezentują się 1.05 - 8 .0. Wiem, że Poli buda gra u siebie, że mają bardzo dobrą formę , sypacza na dorobku, który aby nie popaść w przeciętność musi zacząć grać wybitnie, a Tre fl jest w dołku, ma słabego trenera i brak uje im lidera w ataku , ale na miłość boską kurs 8!? Przecież Warszawa to nie żadne T rentino, ani Macerata i na pewno mo że im się przydarzyć słabszy mecz lub patrząc z drugiej strony Trefl w końcu powinien zacząć grać , może nie rewelacyjnie jednak na miarę swoich możliwoś ci, a tak owe na pokonanie Polibudy na pewno mają. Mam nadzieję, że Luks wyjdzie na boisko z Kamińskim i Żalińskim, którzy w mojej opinii mogą zapewnić o wiele lepszy procent w ataku aniżeli M i kołajczak z M iką. Luks prawdopodobnie gra o swoją posadę i mam nadzieję, że odpowiednio chłopaków zmobilizuje. M o je propozycje:

Trefl @8.0 ✅ - i tutaj kurs na bank spadnie, bo tutaj buki mocno przecenili ekipę z Warszawy
Trefl (+2,5 seta) @2.0 ✅ - seta chł opaki z Gdańska są już na pewno w stanie ugrać i tutaj do meczu kurs na moje oko będzie wynosił 1.6
Over 135,5 @1.5 ✅ - i tu moj a pewka, bo właściwie jeden set na przewagi i może być nawet 3:0, a typ wchodzi, Trefl nie odda łatwo skóry.
Typy za U nibetem. Chwytajcie szczególnie czysty win Trefla bo do meczu będzie max 5.

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów
Co tu dużo mówić, połowa składu Czewy to młodzi gracze Skry, wiadomo będą chcieli się pokazać itd., jednak kto ma znać lepiej słabe strony młokosów Boćka, Piechockiego, Janusza jak nie trenujący w zeszłym sezonie z nimi gracze Skry? Częstochowa wygrała z Rzeszowem?! Rzeszów w aktualnej formie to by w 2 lidze się męczył - (mam nadzieję, że Kowal im przyłożył trochę na siłowni przed Cuneo i na wtorek wróci świeżość). Nie wiem jak wy ale ja tu widzę szybkie 3:0 dla pszczółek i raczej większych emocji nie powinno być w żadnym z trzech setów, bo w drugi taki mecz boćka nie wierzę, a poza tym jak już wspomniałem tacy gracze jak Pliński, Wlazły, Winiarski czy Woicki to znają słabe strony młokosów pewnie i lepiej niż Kardos ????
A tak już poza tym to ciekawi mnie taktyka Skry, czy prezes pozwoli im serwować na libero ???? ?
Skra (-2,5 seta) @1.72 ⛔ - jak dla mnie to kurs prezent ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Najciekawsze spotkanie 7 kolejki.

Delecta jak na razie wysoko w tabeli, ale teraz przed nimi ciężkie spotkania. Trochę dziwią mnie ich zwycięstwa, bo wcale jakoś wybitnie się nie prezentują. Konarski bardzo chimeryczny. Bardzo często blokowany. Wiki ostatnio zabrakło w meczowym składzie i ciężko powiedzieć czy za tydzień będzie gotowy. Waliński gra strasznie słabo i jest sporą dziurą. Antiga, Masny i środkowi na dobrym poziomie (ostatniego meczu ze Skrą nie biorę zbytnio pod uwagę).

ZAKSA przentuje jak na razie najlepszą siatkówkę w PlusLidze i widać, że dosyć szybko znaleźli swój styl i teraz mogą go tylko dopracowywać. Bardzo możliwe, że na mecz z Delectą wróci Piotrek Gacek. Cały czas w bardzo dobrej formie jest Felipe Fonteles, który napędza ten zespół. W meczu z Jastrzębskim Węglem podopieczni trenera Castellaniego wygrali bardzo łatwo. Czy był to najlepszy mecz ZAKSY ? Ciężko powiedzieć. Na pewno był to najgorszy mecz Jastrzębia.

ZAKSA w formie. Delecta nie ma jakiejś piorunującej zagrywki (chociaż z flotami miewa problemy Fonteles) i przy dobrym przyjęciu Zagumny będzie robił to co robi od początku sezonu. Nie widzę większych szans dla ekipy z Bydgoszczy.

Typy:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 1.30 Unibet ⛔
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ⛔


Delecta świetnie dysponowana w polu serwisowym. Konarski nieźle, Walińki zagrał w końcu dobre (jak na niego) spotkanie. ZAKSA trochę niemrawo. Ruciak słabiutko w ataku.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Właściwie to patrząc na nazwiska to mecz z cyklu 50/50, a kursy jakie zaprezentował nam Unibet prezentują się 1.05 - 8.0.
Nazwiska nie grają, tylko ludzie, dlatego kursy są takie, jakie są. A tutaj wychodzi na to, że Trefl jako drużyna to jest dno i w końcu buki się tego nauczyły. Ostatni mecz z Kielcami pokazał, że ta drużyna po dwudziestym punkcie nic nie gra - trzeci set grany punkt za punkt do stanu bodajże 18-18, a potem Kielce podkręcają tempo i do widzenia. Żadnego value w tym kursie 8,00 nie widzę, bo z tak grającą Warszawą to ten zespół nie wygra, tym bardziej na wyjeździe. Value by było, gdyby zamiast Gdańska stała tam Częstochowa (i to nie jest żart, zwłaszcza po ostatnim wybryku Resovii ???? )
A że Luks gra o posadę? Może to pobożne życzenia, ale wywalenie go z tej posady to będzie jedno z największych wzmocnień tego klubu. ????
 
P 991

parodia

Użytkownik
Nazwiska nie grają, tylko ludzie, dlatego kursy są takie, jakie są. A tutaj wychodzi na to, że Trefl jako drużyna to jest dno i w końcu buki się tego nauczyły.
Nie wiem czy czytałeś całość mojego posta, bo dalej pisałem, że wiem o tym, że Trefl gra słabo, a Polibuda rewelacyjnie. Mi jednak chodzi o to, że gdyby to był pierwszy mecz w sezonie to kursy pewnie prezentowałyby się gdzieś koło 1.7 - 2.1 (+ - 0.1). Także jak dla mnie kurs 8.0 to okazja, bo jak już pisałem słabszy mecz może się przydarzyć Polibudzie, a na ławce nic specjalnego nie mają żeby ich grę pociągnął.
I żeby było jasne, Politechnika jest faworytem tego spotkania bez dwóch zdań, ale granie ich po 1.05 mija się z jakimkolwiek sensem. W ogóle wydźwięk Twojego posta brzmi tak trochę jakbyś przegrał trochę mamony na meczu Gdańsk - Kielce ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
W ogóle wydźwięk Twojego posta brzmi tak trochę jakbyś przegrał trochę mamony na meczu Gdańsk - Kielce
A gdybyś zajrzał na poprzednią stronę, to pisałem o tym spotkaniu kilka słów i raczej można by było z nich wnioskować, że na Gdańsk nie grałem, co się okazało słuszne, więc o moją mamonę się nie martw. ;)
I żeby było jasne, Politechnika jest faworytem tego spotkania bez dwóch zdań, ale granie ich po 1.05 mija się z jakimkolwiek sensem.
Oczywiście, że szkoda grać 1,05 i tu się zgadzamy. Czy to jednak oznacza, że trzeba szukać atutów na siłę u drugiej strony? Bo znowu wydźwięk twojego posta na to wskazuje. ???? Na dodatek sam podajesz argumenty za tym, by Gdańska nie grać. ????
Mi jednak chodzi o to, że gdyby to był pierwszy mecz w sezonie to kursy pewnie prezentowałyby się gdzieś koło 1.7 - 2.1 (+ - 0.1)
Cóż, mieliśmy niedawno 2,50 na Kielce, a mieliśmy 5. kolejkę, więc . Już nawet po największych kłamstwach, jakimi są statystyki, można było wywnioskować, że coś tu jest nie halo. ;)
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Znalazłem bardzo fajny kursik i chyba się pokuszę o jego zagranie. Jutro jest mecz Skry z Olsztynem. Jak wiemy Skra to zespół klasowy co pokazali w dzisiejszym meczu z Dynamem. Hmm no właśnie... W dzisiejszym. Wiem, że na tym poziomie i w tej fazie sezonu to nie będzie problem dla Skry, ale wydaje mi się, że po takim meczu gracze będą mieli silne zakwasy i ciężko będzie im zagrać na najwyższym poziomie w meczu z Olsztynem. Kolejnym problemem może być motywacja. Olsztyn to drużyna młodzieży, która jak wiemy jest nieobliczalna (np 2 zwycięstwa z Zaksą z tamtego sezonu). Nie wierzę w ich zwycięstwo bo nie oszukujmy się Skra nie może pozwolić sobie na stratę punktu. Uważam jednak że dzień po dniu nie można zagrać na najwyższym poziomie dlatego pokuszę się tutaj o typ:

Olsztyn +2.5 kurs: 2.6 Bet365 ✅

Kurs ryzykowny, grany za drobne ale sądzę, że warto spróbować. Olsztyn może ugryźć seta w spotkaniu ze Skrą. Większych emocji jednak nie przewiduję i sądzę, że Skra bez problemów wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 6 kolejki !

Wyniki:
Indykpol AZS Olsztyn 0:3 AZS Politechnika Warszawska / Statystyki
Lotos Trefl Gdańsk 0:3 Effector Kielce / Statystyki
Asseco Resovia Rzeszów 2:3 Wkręt-met AZS Częstochowa / Statystyki
PGE Skra Bełchatów 3:0 Delecta Bydgoszcz / Statystyki
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Jastrzębski Węgiel / Statystyki


ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Jastrzębski Węgiel

Miał być hit, a był kit !

ZAKSA od początku do końca narzuciła swój styl gry i według mnie nawet nie musiała się wybitnie starać. Świetna gra w bloku i w obronie, ale w ataku szału nie było. Schowany trochę Fonteles i większość piłek była kierowana do Rouziera, który grał na średniej skuteczności.

Jastrzębski zawiódł na całej linii. Słabiutkie przyjęcie, mało gry środkiem (jedno wiąże się z drugim) i żałosna postawa Simona Tischera. Gra bardzo czytelnie i skrzydłowi muszą się potem męczyć z równym, podwójnym blokiem. Przyzwoicie zagrali Łasko i Martino, ale popełnili trochę błędów. Najsłabszy mecz w sezonie zagrał Michał Kubiak.


Lotos Trefl Gdańsk 0:3 Effector Kielce

Lotos to największe nieporozumienie tego sezonu (obok postawy Resovii). Trener Luks nie pomaga zespołowi i według mnie im szybciej się go pozbędą tym lepiej dla drużyny. Żaliński jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu. Gra beznadziejnie. Trochę narzekałem na Hietanena, ale on przynajmniej walczy na parkiecie. Nie rozumiem zupełnie decyzji o zdejmowaniu Kamińskiego. Gral na przyzwoitej skuteczności, popełnił kilka błędów, ale Mikołajczak gra w ataku jak na razie bardzo słabo. Większość ataków do skosu i piłka wraca szybciej niż on spada na ziemię. Zupełnie nie wykorzystuje swojego atutu jakim jest lewa ręka. Środek wygląda co raz lepiej i to może cieszyć.

Effector odniósł 3 wyjazdowe spotkanie z zespołami w swoim zasięgu (Częstochowa, Olsztyn, Gdańsk) i co ciekawe wszystkie wygrane były w trzech setach. Świetnie zaprezentował się Penchev. Bardzo pewnie w przyjęciu i świetnie w ataku. Wydawało mi się, że jest to raczej techniczny zawodnik, ale dysponuje bardzo mocnym uderzeniem. Będą z niego ludzie. Przeciętnie zagral Kubańczyk Danger, ale doskonale zmieniał go Józefacki, na którego nie mogli znaleźć sposobu zawodnicy Trefla. Wydaje mi się, że Effector ma jedno z lepszych przyjęć w PlusLidze i w meczach ze słabszymi zespołami, które nie dysponują potężną zagrywką (Częstochowa, Gdańsk) mogą po prostu grać swoją siatkówkę.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Znalazłem bardzo fajny kursik i chyba się pokuszę o jego zagranie. Jutro jest mecz Skry z Olsztynem. Jak wiemy Skra to zespół klasowy co pokazali w dzisiejszym meczu z Dynamem. Hmm no właśnie... W dzisiejszym. Wiem, że na tym poziomie i w tej fazie sezonu to nie będzie problem dla Skry, ale wydaje mi się, że po takim meczu gracze będą mieli silne zakwasy i ciężko będzie im zagrać na najwyższym poziomie w meczu z Olsztynem. Kolejnym problemem może być motywacja. Olsztyn to drużyna młodzieży, która jak wiemy jest nieobliczalna (np 2 zwycięstwa z Zaksą z tamtego sezonu). Nie wierzę w ich zwycięstwo bo nie oszukujmy się Skra nie może pozwolić sobie na stratę punktu. Uważam jednak że dzień po dniu nie można zagrać na najwyższym poziomie dlatego pokuszę się tutaj o typ:
Olsztyn +2.5 kurs: 2.6 Bet365
Kurs ryzykowny, grany za drobne ale sądzę, że warto spróbować. Olsztyn może ugryźć seta w spotkaniu ze Skrą. Większych emocji jednak nie przewiduję i sądzę, że Skra bez problemów wygra ten mecz.
nie wiem czy bylo to w tamtym sezonie czy dwa sezony temu, ale wydaje mi sie, ze byla podobna sytuacja, ze Skra pierw grala LM, a nastepnego dnia grala z leszczami i Jacus nie rotowal zespolem chyba w ogole i bylo 3-0, na srodku na pewno nie bedzie zmian w porownaniu do tego co bylo wczoraj wobec absencji Plinskiego, w ogole to najlepiej poczekac do meczu na zywo, jesli gdzies bedzie transmisja, bo Polsat Sport wobec LM w srodku tygodnia moze nie pokazywac tego meczu, jak nie bedzie rotacji, co znajac trenera-motywatora bedzie mialo miejsce, to szykuje sie 3-0 dla Skry ????
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
wydaje mi się, że po takim meczu gracze będą mieli silne zakwasy i ciężko będzie im zagrać na najwyższym poziomie w meczu z Olsztynem.
Czyli piszesz, że zawodnicy najlepszej drużyny w pluslidze, będą mieli silne zakwasy dwa dni po meczu, w którym rozegrali 174 pkt ?:grin::grin::grin:

Ode mnie polecam over 160,5 Politechnika-Trefl ✅ na panbecie za 2,52. Kurs śmieszny, obydwie drużyny zostały tutaj opisane i generalnie to zgadzam się z opinią parodii. Kadrowo wielkich różnic nie ma, pod znakiem zapytania stoi tylko jaką taktykę obmyśli sobie ich wódz;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jarni 113

jarni

Użytkownik
Skra - AZS Olsztyn
over 130,5 ✅
kurs: 1,40

Kurs mógłby być troszkę wyższy, ale i tak jest to okazja. Koledzy już poruszyli kwestię zmęczenia po wczorajszym meczu z Dynamem. Ja bym zwrócił po pierwsze uwagę na to, że Skra gra nierównie nawet jak wygrywa mecze za 3pkt. W meczu Z Delectą wygrali drugiego seta 25:13 natomiast w trzecim dopiero na przewagi 26:24. Podobnie było na klubowych mistrzostwach świata gdzie z Al - Arabi wygrali dwa pierwsze sety 25:17 a w trzecim polegli, w końcu wygrali 3:1. Wiem, że dwa wygrane sety dawały im 1 miejsce w grupie ale set przegrany 16:25 nie świadczy najlepiej. Druga kwestia jest taka, że chłopaki z Olsztyna grają lepiej z drużynami z tak zwanej wyższej półki niż z tymi, z którymi powinni teoretycznie wygrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk​


Politechnika jest jak na razie rewelacją rozgrywek, a Trefl chyba największym rozczarowaniem. Nie da się ukryć, że faworytem są gospodarze, ale kursy są po prostu śmieszne (chociaż teraz poszły troszkę w górę na Polibudę).

Mocne strony Politechniki to przede wszystkim zagrywka i bardzo szybkie rozegranie Fabiana Drzyzgi. Wszyscy zawodnicy zagrywają z wyskoku, tylko Drzyzga czasami zmienia zagrywkę. Wiadomo, że jak jest zagrywka to bardzo często pojawia się też blok i tak jest w przypadku Politechniki. Fajnie jak na razie prezentuje się Wierzbowski, solidnie jak zawsze Szymański. Zajder i Nowak na środku też gwarantują niezły poziom.

Lotos jak na razie funkcjonuje średnio. Trener Luks nie pomaga swojemu zespołowi czasami podejmuje dziwne decyzje. Forma Żalińskiego to nieporozumienie, a jak grał Wojtek w poprzednim sezonie chyba wszyscy pamiętają. Luks powinien twardo postawić na Kamińskiego, który ma więcej atutów od Mikołajczaka. Środek coraz lepiej, potencjał jest. Trochę martwi falująca forma Miki. Bardzo dobre spotkania przeplata z beznadziejnymi. Lotos nie ma nadzwyczajnej zagrywki, ale jeżeli chodzi o grę punktowym blokiem to w statystykach wypadają najlepiej ze wszystkich drużyn.

Tak jak napisałem wyżej. Faworytem jest Politechnika. Wydaje mi się, że tym razem Politechnika nie wygra 3:0. Pamiętamy mecz z Częstochową, który w sumie Warszawa kontrolowała, ale sety (dwa) były na styku. Szybkiego zwycięstwa jednej albo drugiej drużyny się nie spodziewam.

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.50 Bwin ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska -2,5 - Trefl Gdańsk 1 @ 2,13 Pinnacle ⛔ 2-3
Trener Luks nadal trenerem Lotosu więc swobodnie gram na Politechnikę iż wygra 3-0. Gdańska ma spory potencjał ale jak się ma takiego trenera co wszystko spieprzy to jak mogą być wyniki. Mika (wiadomo że z Rzeszowa) gra chyba najgorzej w całej Plus Lidze, najlepsze są w jego wykonaniu pajpy ???? Hietanen w ataku ciągnie grę jednak w przyjęciu to jest sporo dziura. Liczę że Luks pokaże swój kunszt trenerski i znowu wystawi gorszego w ataku Mikołajczaka. Gdyby Kaźmierczak znowu usiadł na ławce to pęknę ze śmiechu. Ogólnie rzecz biorąc gdyby przed meczem wywalili Luksa to Trefl by seta ugrał a tak nie mają szans. Politechnika gra nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Widać że jest fajna forma, Fabian Drzyzga rozgrywa bardzo dojrzale i ciekawie. Szymański swoje na młotku robi, Wierzbowski w przyjęciu na początku sezonu wygląda dobrze. Środek też funkcjonuje na wysokim poziomie. Do tego bardzo mocna zagrywka którą zniszczą Trefl który z przyjęciem ma problemy, po takim kursie według mnie warto zagrać na Polibudę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deyna 0

deyna

Użytkownik
Zwróciliście uwagę na trudny terminarz Lotosu Trefla na początku sezonu. Nie chce usprawiedliwiać do końca tej drużyny ale rywali mieli silnych także mecz ten jest wbrew pozorom duża zagadką.Granie na 3:0 uważam za ryzykowne. Co prawda trener Luks jest jednym ze słabszych trenerów lecz skład jest nie najgorszy.Wiecznie z taką paczką piachu grać nie będą. Kiedyś w angielskiej przełamie się QPR, powinien to zrobić też i Lotos w Plus Lidze.
Z ciekawością pooglądam i się przekonamy co się wydarzy.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska -2,5 - Trefl Gdańsk 1 @ 2,13 Pinnacle ⛔ 2-3
Trener Luks nadal trenerem Lotosu więc swobodnie gram na Politechnikę iż wygra 3-0. Gdańska ma spory potencjał ale jak się ma takiego trenera co wszystko spieprzy to jak mogą być wyniki. Mika (wiadomo że z Rzeszowa) gra chyba najgorzej w całej Plus Lidze, najlepsze są w jego wykonaniu pajpy ???? Hietanen w ataku ciągnie grę jednak w przyjęciu to jest sporo dziura. Liczę że Luks pokaże swój kunszt trenerski i znowu wystawi gorszego w ataku Mikołajczaka. Gdyby Kaźmierczak znowu usiadł na ławce to pęknę ze śmiechu. Ogólnie rzecz biorąc gdyby przed meczem wywalili Luksa to Trefl by seta ugrał a tak nie mają szans. Politechnika gra nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Widać że jest fajna forma, Fabian Drzyzga rozgrywa bardzo dojrzale i ciekawie. Szymański swoje na młotku robi, Wierzbowski w przyjęciu na początku sezonu wygląda dobrze. Środek też funkcjonuje na wysokim poziomie. Do tego bardzo mocna zagrywka którą zniszczą Trefl który z przyjęciem ma problemy, po takim kursie według mnie warto zagrać na Polibudę.
lol nie bylo mnie po poludniu na forum, pierwszy raz czytam ten post i nie moge uwierzyc ze ktos gra taki bet na podstawie tego, ze jedna druzyna ma slabego trenera, mozna mowic, ze madry po fakcie, meczu, ale nigdy nie przyszloby mi do glowy grac na jakis zespol z takiego powodu, pogrubione przeze mnie zdanie kandydowac powinno do tekstu roku z siatkowki :razz:, przed chwilka skonczyl sie mecz, ogladalem od polowy 4 seta i Trefl naprawde fajnie gral, chlopaki potrzebowali troche czasu, zeby sie zgrac, indywidualnie to naprawde ciekawe nazwiska, to prawda, ze chlopakom z takim potencjalem potrzeba lepszego trenera, sam nieraz sluchalem na &#39; czasach&#39; Luksa, ktory tak naprawde moze podac reke &#39;wuefistom&#39; z Belchatowa i Muszyny, mam nadzieje, ze ten mecz bedzie przelamaniem dla chlopakow z Trefla ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom