>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Wydaję mi się, że JSW lepiej odpuścić. Po dobrym meczu Michała Łaski ze Skrą, w kolejnych prezentuje się słabo. Zresztą ze Skrą też nie grał cały czas na równym poziomie, tylko odpalił pod koniec meczu.
Przegrali u siebie z cienkim zespołem z Turcji, z Delectą czwarty set przegrali do 14. Według mnie za duże ryzyko za 1,15.
Ja zastąpiłbym te 1,15 na JSW - hc -1,5 seta na Resovię (1,40@ Tobet)
coo?
a jakie piłki dostaje Łasko? cięzko to nazwac kartoflami bo chyba juz kartofle sa lepszymi piłeczkami do ataku.. a swą dobra dyspozycje Michal ostatnio pokazuje na zagrywce i gdyby piłeczki były ciut lepsze to i jego skutecznosc w ataku bylaby zdecydowanie wyższa. Wg mnie nie ma szans aby JW przegrało z Czestochową.
 
jorahmormont 25

jorahmormont

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
TYP: Indykpol AZS Olsztyn (+2,5 seta)✅
Kurs: 2,04 Pinnacle

Obydwa zespoły w niezłej formie. Bydgoszcz w ostatniej kolejce urwała punt na wyjeździe Jastrzębskiemu Węglowi a olsztynianie po dobrym meczu wygrali z faworyzowanym Treflem na jego terenie. Myślę, że drużyna z Olsztyna po więcej niż słabym początku sezonu zaczęła wreszcie łapać poziom, którego można od niej oczekiwać. Liczę, że podbudowani ostatnim zwycięstwem olsztynianie wyjdą na tyle skoncentrowani aby podjąć walkę z Delectą i urwą jeśli nie punkt, to przynajmniej seta. Po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn
Powyżej 138,5 pkt - @1,85 | Bet365 | ✅ IZZI ????
Jedyny typ warty zagrania z tej kolejki. Bet365 wystawiło bardzo niską linię na to spotkanie. Gospodarze są stawiani w roli zdecydowanych faworytów. Moim zdaniem mecz z młodym zespołem AZSu nie będzie takim &quot;spacerkiem&quot; jak się może wydawać patrząc na kursy. Fakt, że Delecta radzi sobie całkiem nieźle. Wygrana z ZAKSĄ, ugranie punktu z JSW na wyjeździe, wygrana z Resovią - to wszystko robi wrażenie. Jednak nie sądzę, aby przyjezdni gładko polegli w tym spotkaniu. W ostatnim meczu Olsztyn pokonał Lotos Gdańsk 2:3. Duże wrażenie zrobili na mnie gracze AZSu. Znakomita skuteczność w ataku Krzyśka, dobra gra Ferensa i Szarka. Dobrze też czytał grę Hain, który uprzykrzał życie rywalom skutecznym blokiem. Ponadto dobrze sypał Hernan, rozrzucając blok rywali, a przy dobrym przyjęciu często z powodzeniem grał krótką. Goście są w stanie napsuć sporo krwi drużynie z Bydgoszczy w tym meczu, może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Nie spodziewam się tutaj wyniku 3-0 i setów granych do 20. Chłopaki z Olsztyna, gdy dobrze wejdą w mecz i rozkręcą się na parkiecie, są w stanie urywać punkty nawet zespołom z górnej części tabeli. Początek sezonu naprawdę słaby w wykonaniu tej drużyny, jednak myślę, że chłopaki się przebudzili. Nie będę pisał o tym, że do zespołu dołączył Gruszka, bo w poprzednich analizach było to już wałkowane. Ponadto mam nadzieję, że Ferens i Szarek zagrają na tyle dobrze, że Piotrek nie będzie miał okazji do dłuższego pobytu na parkiecie. Podsumowując, liczę na dobre widowisko i zaciętą walkę obu drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
coo?
a jakie piłki dostaje Łasko? cięzko to nazwac kartoflami bo chyba juz kartofle sa lepszymi piłeczkami do ataku.. a swą dobra dyspozycje Michal ostatnio pokazuje na zagrywce i gdyby piłeczki były ciut lepsze to i jego skutecznosc w ataku bylaby zdecydowanie wyższa.
Po części się zgadzam, ale Łasko w meczu z Delectą popełnił w ataku dużo jak na niego błędów i wyprzedzając to co możesz napisać też zgadzam się, że część błędów wynikała z kiepskich wystaw.
Wg mnie nie ma szans aby JW przegrało z Czestochową
To samo myśleli ludzie, którzy grali Jastrzębski Węgiel do podbicia kuponów w ostatnim meczu z Ankarą w Pucharze CEV ????
Czewa +2,5 seta @1,72 (Tobet) ⛔
(Kurs 1,15 na Jastrzębie dla mnie nie warty ruszania, ugranie jednego seta przez gospodarzy po kursie 1,72 warte zaryzykowania)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Wkręt Met Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
suma punktów powyżej 160.5
kurs:1.75
bwin

Bwin wystawiło niską linię na ten mecz po takim kursie a wydaję mi się że gospodarze powinni ugrać chociaż seta. Ja nie wiem jak Jastrzębski ograł Skre miesiąc temu, bo w tamtym tygodniu odpadli z anonymous z Turcji a w sobotę męczyli się z Delectą. Mają jakiś spadek formy i myśle że młodzi Akademicy mający w składzie świetnego Boćka nawet mogą wygrać, oby nie 3:0 xD

Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn
powyżej 135.5
1.45
Bwin

Gospodarze urwali punkt w sobotę JSW, głównie za sprawą świetnego rozegrania Masnego, zaś goście ograli Trefl w Gdańsku. Nie wiem na ile wpłym miało przyjście Gruszki do Akademików ale gdy skończył atakiem czwarty set pomyślałem że dzięki niemu chłopaki zyskają pewność siebie i czegoś się nauczą. Sobala,Ferens,Krzysiek, młodzi i ambitni mają dziś szanse wywieźć punkty z Bydgoszczy, myślę że mają szanse i wiem że tam jest Konarski i Antiga diabeł nie taki straszny jak go malują.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Nie wiem na ile wpłym miało przyjście Gruszki do Akademików ale gdy skończył atakiem czwarty set pomyślałem że dzięki niemu chłopaki zyskają pewność siebie i czegoś się nauczą.
Ten atak to był jego jedyny punkt w calym meczu, wszedl jakos w polowie/koncowce seta nr3 i nastepnie gral przez caly 4ty i 5ty. 1 punkt na 6 ataków, oraz 6 przyjęć przez te ponad 2 sety. Czyli jego wkład był zerowy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 8 kolejki !

Wyniki:
Lotos Trefl Gdańsk 2:3 Indykpol AZS Olsztyn / Statystyki
Asseco Resovia Rzeszów 3:0 AZS Politechnika Warszawska / Statystyki
PGE Skra Bełchatów 3:1 Effector Kielce / Statystyki
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 Wkręt-met AZS Częstochowa Statystyki
Jastrzębski Węgiel 3:2 Delecta Bydgoszcz / Statystyki


Jastrzębski Węgiel 3:2 Delecta Bydgoszcz

Całkiem niezłe, wyrównane spotkanie.

Delecta po raz kolejny postawiła się teoretycznie mocniejszej drużynie. Dobrze zagrał cały zespół i ciężko mieć do kogokolwiek jakieś zastrzeżenia. Według mnie trener Piotr Makowski popełnił spory błąd. Rozumiem, że Bydgoszcz nie ma wartościowych zmienników (zwlaszcza przy kontuzji Wiki), ale może warto było nawet na chwilę w 4 secie zmienieć Stephana Antigę ? Przewaga była spora, a Francuz w TB oddychał rękawami. Skutecznie w ataku radził sobie Marcin Waliński, ale rywale traktują go jako ostatnią opcję w ataku (słusznie) i często ma pojedynczy blok. Po raz kolejny bardzo fajnie rozgrywał Michał Masny. Szczególnie gra przez środek jest bardzo efektowna i efektywna.

Jastrzębski zagrał dobre spotkanie, ale bez rewelacji. Mogła się podobać współpraca rozgrywającego Tischera z Patrykiem Czarnowskim (MVP). Trochę mniej było grania z drugim środkowym Holmesem, który zdobył tylko 3 punkty w ataku (dla porównania, Simon Tishcer zdobył w tym elemencie 4 oczka). Przeciętnie zagrał Michał Łasko, ale trzeba przyznać, że dostaje on czytelne piłki i często niedokładne. Fajne spotkanie Kubiaka i Martino. Włoch ma ogromny potencjał w ataku i potężne uderzenie, tylko szkoda, że nie do końca potrafi to wykorzystać. Popisał się też kilkoma naprawdę dobrymi technicznymi zagraniami.


Lotos Trefl Gdańsk 2:3 Indykpol AZS Olsztyn

Spotkanie na pewno nie rozczarowało. Poziom spotkania był naprawdę dobry (może z wyjątkiem piątego seta), sporo ciekawych akcji, sporo walki.

Lotos nie może wygrać na własnym parkiecie. Zacznę może od wyjściowego składu, w którym zaczęli gospodarze spotkania. Po doskonałym wejściu Kamińskiego w wygranym meczu z Politechniką po raz kolejny na ataku rozpoczął Paweł Mikołajczak. Paweł zagrał nieźle, ale decyzja trenera Luksa na pewno dziwna. Kolejny raz nieźle zagrał Żaliński, który po prostu potrzebuje grania. Dobrą zmianę dał Mika (jego pierwsze wejście nie było najlepsze), który przyjął naprawdę sporo piłek i ciągnął zespół w ataku. Para Mika-Żaliński to optymalne zestawienie przyjmujących i nie wiem kiedy to trener Luks zrozumie. Dobre spotkanie środkowych. Jedyną rzeczą do której można się przyczepić jest przestój z piątego seta (chyba przy zagrywce Ferensa, ale mogę się mylić). Ekipie z Gdańska najwięcej problemów sprawiały właśnie floty (Ferens i Sobala). I jeszcze jedno. Momentami nie najlepsze wybory Łomacza, który według mnie trochę się zagotował.

Olsztyn rozegrał najlepsze spotkanie w obecnym sezonie. Doskonale zagrał Wojciech Ferens. Młody przyjmujący przyjmował aż 55 razy, robił to z niezłym skutkiem i atakował 44 razy przy 61% skuteczności. Do tego zagrywka i punktowe bloki. Rewelacja. Dobry występ również Krzyśka, który atakował na trochę niższej skuteczności, ale ilość piłek, które dostał była naprawdę imponująca. Przyzwoicie grał Szarek, którego zmienił potem Piotrek Gruszka (ładnie przywitany przez publiczność w ERGO Arenie). Może nie wniósł zbyt wiele na parkiet pod względem sportowym, ale mentalnie na pewno pomógł tym młodym chłopakom. Dobry występ Hernana, który chyba tylko na początku popełnił kilka błędów. Brakowało tylko trochę częstszej gry z Piotrkiem Hainem. Wspomniany Hain w tym spotkaniu zanotował aż 8 punktowych bloków.

Drugi set zakończył się wynikiem 38:36. Bardzo dobry poziom, zwłaszcza w końcowych fragmentach tego seta.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn​


O ostatnich spotkaniach tych zespołów pisałem wyżej, więc będzie krótko, bo nie ma sensu się powtarzać.

Delecta na własnym parkiecie jak na razie radziła sobie bardzo dobrze. Antiga bardzo mocny punkt i w defensywie i w ofensywie. Konarski zdobywa sporo punktów, ale gra chimerycznie. Waliński jest dziurą w tej drużynie, ale w ostatnich meczach nie było tego widać i Masny potrafil go wykorzystać w ataku. Dobry środek z Jurkiewiczem i Wroną. Wspomniany Masno gra szybko i na sporym ryzyku, zwłaszcza ze środkowymi.

Olsztyn ostatnio zagrał najlepsze spotkanie w sezonie i to może napawać optymizmem. Problemem na pewno jest przyjęcie, w spotkaniach z zespołami, któe potrafią zagrywać. Podejrzewam, że Olsztyn zacznie z Szarkiem i Ferensem, a w razie problemów wejdzie Piotrek Gruszka. Przyjście Piotrka jeżeli chodzi o aspekt sportowy zbyt wiele drużynie nie da. Ale jeżeli chodzi o mentalność na pewno Piotrek pomoże.

Obie drużyny nie mają wartościowych zmienników. Delecta powinna wygrać to spotkanie, ale nie sądzę, żeby zakończyło się to w 3 setach. Olsztyn podbudowany ostatnim zwycięstwem (i przede wszystkim dobrym występem), więc seta powinien urwać.

Typ:
Indykpol AZS Olsztyn (+2.5 seta) @ 2.00 Unibet ✅


Kurs już trochę spadł (1.72 Unibet).
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To samo myśleli ludzie, którzy grali Jastrzębski Węgiel do podbicia kuponów w ostatnim meczu z Ankarą w Pucharze CEV ????
Czewa +2,5 seta @1,72 (Tobet)
(Kurs 1,15 na Jastrzębie dla mnie nie warty ruszania, ugranie jednego seta przez gospodarzy po kursie 1,72 warte zaryzykowania)
W Pucharze CEV to się gra za karę i takie drużyny jak JSW leją na takie puchary. Więc za bardzo bym się tym nie sugerował, zwłaszcza po tym co wyczyniały Polskie drużyny w tych rozgrywkach rok temu.
1.15 na Jastrzębie to nie jest zły kurs. Biorąc pod uwagę, że kiedy Skra z nimi grała było na nią jedynie 1.02 to to 1.15 jest naprawdę dobre. Handi -1.5 seta po 1.35 to chyba dobra inwestycja. Wiadomo jakie aspiracje i potencjał mają Jastrzębianie, to wciąż chimeryczna drużyna, ale potencjał szczególnie ten w ataku mają kosmiczny. Czewa? najsłabsza drużyna ligi niewątpliwie, kursy podbiła tutaj ostatnia kompromitacja Zaksy która pozwoliła sobie na urwanie punktów. Ale pamiętajmy jakie problemy kadrowe ma Kedzierzyn.
JSW -1.5 seta (1.35) Bwin.
Do dubla warto spróbować Bełchatowian z handi. Warszawa ostatnio spory spadek formy, blamaż u siebie z Gdańskiem, gdzie zwycięstwo miało być tylko formalnością. Potem niemiłosiernie zlała ich Resovia. Wygląda na to, że sen Polibudy się pomału kończy i trafią oni tam gdzie ich miejsce, czyli w okolice 6-7 miejsca. Natomiast Skra ładnie poobijała doły tabeli i wskoczyła na drugie miejsce. Moim zdaniem Bełchatów to ciągle najlepsza drużyna w Polsce i zwyżka formy zaowocuje serią zwycięstw. Mając takie trio jak Atanasijevic, Wlazły i Winiar nawet przy słabszym przyjęciu można grać na naprawdę wysokim poziomie. Jestem ciekawy transferu Boninfante, bo jak dla mnie to świetny ruch, gdyż Woickiego uważam za totalne zero. Pamiętajmy, że dziś dzień debiutu Włocha w barwach Bełchatowa.
Skra -1.5 seta (1.50) Bwin
 
P 991

parodia

Użytkownik
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
Częstochowa ma w sumie bardzo wąski skład, ich pierwszy skład jest już bardzo słaby, a rezerwy to już dramat jak na realia Plus Ligii. Jak tylko JSW złapie rytm to będą raczej wysoko wygrywać sety, bo zmienników w AZS-ie brak. Być może Czewa wygra jakiegoś seta, choć wydaje mi się, że polegną 3:0 dlatego nie ryzykuje handicapem -2,5 tylko pobieram typ z Marathonu:
Jastrzębski Węgiel -11,5 pkt @1.98 Marathonbet✅
Mam wrażenie, że przynajmniej jeden set JSW wygra tak do 16-17, a wtedy handi zostanie spokojnie pokryte.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Politechnika-Skra FT 3:2
Skra (-1,5) 1.47 Betsafe⛔
Wygląda na to, że Politechnika wyszumiała się. Swoje ugrali, nawet nieco ponad możliwości i chyba koniec. Znakomicie wykorzystali słabszą formę z początku sezonu faworytów, ale kwestią czasu było kiedy dopadnie ich mniejszy lub większy kryzys formy. I chyba taki nastąpił. Dwie porażki z rzędu i słaba gra. Siadło przyjęcie (no może Potera jeszcze jakoś się trzyma), w ataku w zasadzie tylko Szymański jako tako ostatnio sobie radził, blok nie istniał.
Skra pomimo wszystkich problemów wyrywa ostatnio wszystko po kolei, bez przekonania, ale wygrywa. Dzisiaj może być podobnie. Do gry zatwierdzony jest już Boninfante, ale dzisiaj będzie raczej pełnił rolę straszaka dla Woickiego (chociaż u Nawrockiego nigdy nic nie wiadomo). Ostatnio trochę odpoczęli Atanasijevic i Winiarski, dzisiaj pewnie zagrają od początku. Siłą ataku i środkiem biją Politechnikę na głowę. Tyle powinno wystarczyć.

Lotos-Resovia FT 0:3
Resovia (-1,5) 1.38 Betsafe 4/10✅:spokodfhgfh:
Identyczny typ jak wyżej. Resovia jakby zaczynała łapać rytm, cieszy zwłaszcza postawa Perłowskiego, który na skutek kontuzji kolegów w końcu dostał szansę z prawdziwego zdarzenia i wykorzystuje ją. Trochę kuleje przyjęcie, Ignaczak niestety sam nie jest w stanie pokryć całego boiska. Nawet Tichacek coś ostatnio wystawia. Jeśli Kowal nie będzie za bardzo kombinował i przeszkadzał to powinno być dobrze.
Lotos ma skład, z którym powinni zajmować zajmować 5-6 miejsce i trenera, który nie nadaje się do tej pracy. Gość mnie rozbraja, polecam słuchania jego uwag w przerwach ???? . Im szybciej ktoś w Gdańsku pomyśli o zmianie na tym stanowisku tym lepiej dla klubu. I to tyle byłoby jeśli chodzi o analizę tego klubu, bo jakoś nic poza sensownego nie przychodzi mi do głowy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W Pucharze CEV to się gra za karę i takie drużyny jak JSW leją na takie puchary. Więc za bardzo bym się tym nie sugerował, zwłaszcza po tym co wyczyniały Polskie drużyny w tych rozgrywkach rok temu.
Nie wiem o czym Ty mówisz.

W poprzednim sezonie w Pucharze CEV Resovia awansowała do finału, gdzie uległa ekipie z Moskwy.
Tytan odpadł z ekipą z Ankary, w której liderem był Gundars Celitans.

Rok wcześniej (2011) w finale Pucharu CEV ZAKSA przegrała w dwumeczu z Sisleyem Treviso.
Resovia odpadła w półfinale, również ustępując ekipie z Treviso.

Strasznie odpuszczały te rozgrywki polskie ekipy.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
Częstochowa ma w sumie bardzo wąski skład, ich pierwszy skład jest już bardzo słaby, a rezerwy to już dramat jak na realia Plus Ligii. Jak tylko JSW złapie rytm to będą raczej wysoko wygrywać sety, bo zmienników w AZS-ie brak. Być może Czewa wygra jakiegoś seta, choć wydaje mi się, że polegną 3:0 dlatego nie ryzykuje handicapem -2,5 tylko pobieram typ z Marathonu:
Jastrzębski Węgiel -11,5 pkt @1.98 Marathonbet
Mam wrażenie, że przynajmniej jeden set JSW wygra tak do 16-17, a wtedy handi zostanie spokojnie pokryte.
tylko że oni tego rytmu to jesli chodzi o aktualny sezon to kompletnie nei złapali, jesli graja u siebie to ich gra jeszcze jako tako wygląda, na wyjazdach jest to w większości przypadków dramat. O ile porażka przeciwko Resovii (0-3) była meczem gdzie JW grało naprawdę ciekawie i dwa razy przegrało sety które &quot;wygrać musiało&quot; albo też &quot;powinno&quot; (1st set z 23-20 przegrany, drugi chyba z jeszcze wieksza przewaga przegrany) o tyle mecz w KK to był totalny blamaż na całej linii, na dodatek ostatnia porażka w Pucharach również przemawia na ich niekorzyść (wygrywali 1-0 i 24-21 w drugim secie i przegrali cały mecz). Potwierdza to tylko to że forma Jastrzebia jest kompletnie nieustabilizowana i nic nie wskazuje na to zeby jakakolwiek stabilizacja w tym zespole sie pojawiła.
Oczywiscie Czestochowa to bardzo slaba druzyna i jesli ten handicap ma wejsc na co szanse sa spore, to wg mnie tutaj Czewa musi zagrac na &quot;swoim niskim poziomie&quot; i mecz sam się wygra. Tak było w meczu na Podpromiu do stanu 2-0 dla Resovii. Było ;)
 
P 991

parodia

Użytkownik
tylko że oni tego rytmu to jesli chodzi o aktualny sezon to kompletnie nei złapali, jesli graja u siebie to ich gra jeszcze jako tako wygląda, na wyjazdach jest to w większości przypadków dramat. O ile porażka przeciwko Resovii (0-3) była meczem gdzie JW grało naprawdę ciekawie i dwa razy przegrało sety które &quot;wygrać musiało&quot; albo też &quot;powinno&quot; (1st set z 23-20 przegrany, drugi chyba z jeszcze wieksza przewaga przegrany) o tyle mecz w KK to był totalny blamaż na całej linii, na dodatek ostatnia porażka w Pucharach również przemawia na ich niekorzyść (wygrywali 1-0 i 24-21 w drugim secie i przegrali cały mecz). Potwierdza to tylko to że forma Jastrzebia jest kompletnie nieustabilizowana i nic nie wskazuje na to zeby jakakolwiek stabilizacja w tym zespole sie pojawiła. Oczywiscie Czestochowa to bardzo slaba druzyna i jesli ten handicap ma wejsc na co szanse sa spore, to wg mnie tutaj Czewa musi zagrac na &quot;swoim niskim poziomie&quot; i mecz sam się wygra. Tak było w meczu na Podpromiu do stanu 2-0 dla Resovii. Było
Ok tylko spójrzmy z kim grało JSW na wyjeździe... Resovia, KK i Warszawa, która była wtedy w gazie. Mam wrażenie, że większość z was mocno przecenia Częstochowę. Ten mecz z turasami to chyba do końca sezonu będziecie przywoływać. Trudno raz się zdarzyło, a więc tak szybko w najbliższym czasie się nie powtórzy. Ten handi wejdzie jak obie drużyny zagrają na swoim średnim poziomie to JSW wygra gdzieś 17 punktami. Mam rację czy się nie mylę ???? ?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem o czym Ty mówisz.
W poprzednim sezonie w Pucharze CEV Resovia awansowała do finału, gdzie uległa ekipie z Moskwy.
Tytan odpadł z ekipą z Ankary, w której liderem był Gundars Celitans.
Rok wcześniej (2011) w finale Pucharu CEV ZAKSA przegrała w dwumeczu z Sisleyem Treviso.
Resovia odpadła w półfinale, również ustępując ekipie z Treviso.
Strasznie odpuszczały te rozgrywki polskie ekipy.
Czewa w tamtym roku zlała się na ten puchar. Nie ugrała seta w dwumeczu z Ankarą, szczególnie śmieszne rzeczy działy się na boisku Polaków, którym wyraźnie nie chciało się nawet grać o czym mówili potem kibice Czewy. Mówiono też, że Czewa nie zarabia na tym Pucharze, tylko do niego dokłada i nie ma sensu brać w nim udziału. Resovia znalazła się w tamtym roku w finale tych rozgrywek, ale też w wielu meczach ogrywały się rezerwy. Pamiętam, że w kilku spotkaniach dużo grał Gontariu, a Grozer odpoczywał na ligę. To pokazuje jak małą wagę ma Puchar CEV. Pewnie również przypadkiem była porażka JSW z pięć klas słabszą drużyną kilka dni temu.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Czewa w tamtym roku zlała się na ten puchar. Nie ugrała seta w dwumeczu z Ankarą, szczególnie śmieszne rzeczy działy się na boisku Polaków, którym wyraźnie nie chciało się nawet grać o czym mówili potem kibice Czewy. Mówiono też, że Czewa nie zarabia na tym Pucharze, tylko do niego dokłada i nie ma sensu brać w nim udziału. Resovia znalazła się w tamtym roku w finale tych rozgrywek, ale też w wielu meczach ogrywały się rezerwy. Pamiętam, że w kilku spotkaniach dużo grał Gontariu, a Grozer odpoczywał na ligę. To pokazuje jak małą wagę ma Puchar CEV. Pewnie również przypadkiem była porażka JSW z pięć klas słabszą drużyną kilka dni temu.
zlała na CEV, ale na jeszcze mniej znaczący Puchar Challenge nie zlali... bardzo ciekawe :cool:
gdyby JW chcialo zlać CEV to desygnowaliby skład z Młodej +Ligi i po problemie, a oni głupki męczyli pierwszy skład, majać PLS tez do grania, no ale to głupki, nie dość ze chca odpasc to jeszcze pierwszy line up męczą... Modena wysłała swego czasu juniorów do Luksemburga i problem się sam rozwiązał :cool:
Redwitz ma rację, a Twoje argumenty są słabiutkie i nie mają żadnych podstaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 11,5K

ted

Forum VIP
Mecz Trefla z Olsztynem stał na słabym poziomie, goście wypadli dobrze ale tylko na tle Gdańska, moim zdaniem w Bydgoszczy nie mają czego szukać i spokojnie będzie 3:0 jeśli Delecta poprawi tylko zagrywkę która prezentowała w JSW ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
zlała na CEV, ale na jeszcze mniej znaczący Puchar Challenge nie zlali... bardzo ciekawe :cool:
gdyby JW chcialo zlać CEV to desygnowaliby skład z Młodej +Ligi i po problemie, a oni głupki męczyli pierwszy skład, majać PLS tez do grania, no ale to głupki, nie dość ze chca odpasc to jeszcze pierwszy line up męczą... Modena wysłała swego czasu juniorów do Luksemburga i problem się sam rozwiązał :cool:
Redwitz ma rację, a Twoje argumenty są słabiutkie i nie mają żadnych podstaw.
Sparing z jakąś śmieszną drużynką z Maliye Piyango i oddanie meczu 1:3 to raczej w formie treningu jest, a nie jakieś specjalne przemęczanie się. O ile dobrze pamiętam to Monza również na jakiś mecz w tamtym roku wysłała juniorów.
Być może nie ma na to żelaznych argumentów, bo drużyny nie chcą aż tak ewidentnie olewać tych rozgrywek. Ale obserwuje ten puchar od kilku lat i nie było roku bez jakiś nieprawdopodobnych kursów/meczów i bardzo dziwnych wydarzeń które jednoznacznie wskazują na odpuszczanie meczów przez lepsze zespoły. To takie moje luźne przemyślenia, ale moim zdaniem czołowe drużyny nie traktują tego poważnie no bo i po cholerę? kasy w tym pucharze leży naparstek tego co drużyny dostają w Lidze Mistrzów, prestiżu zero, telewizje praktycznie tego nie transmitują.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Sparing z jakąś śmieszną drużynką z Maliye Piyango i oddanie meczu 1:3 to raczej w formie treningu jest, a nie jakieś specjalne przemęczanie się. O ile dobrze pamiętam to Monza również na jakiś mecz w tamtym roku wysłała juniorów.
Być może nie ma na to żelaznych argumentów, bo drużyny nie chcą aż tak ewidentnie olewać tych rozgrywek. Ale obserwuje ten puchar od kilku lat i nie było roku bez jakiś nieprawdopodobnych kursów/meczów i bardzo dziwnych wydarzeń które jednoznacznie wskazują na odpuszczanie meczów przez lepsze zespoły. To takie moje luźne przemyślenia, ale moim zdaniem czołowe drużyny nie traktują tego poważnie no bo i po cholerę? kasy w tym pucharze leży naparstek tego co drużyny dostają w Lidze Mistrzów, prestiżu zero, telewizje praktycznie tego nie transmitują.
jesli chodzi o pieniadze to na Lidze Mistrzow druzyny rownież tracą, nic nie zyskują w sensie materialnym.
jedyne co można zyskać to sponsorów, ale to jest już skutek pośredni a nie bezpośredni (w sensie otrzymania kaski).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Politechnika Warszawska - Skra Bełchatów 3-2

Bardzo dobry mecz na Torwarze dzisiejszego wieczora. Pierwsze dwa sety wyrównane, punkt za punkt praktycznie cały czas, końcówki rozstrzygane przez świetnych tego dnia Wierzbowskiego, Zajdera i Szymańskiego. Dwie kolejne partie to dominacja Skry, dużo grali środkiem, w 3. i 4. partii słabo spisywał się blok Warszawy. Tie-break to powrót do stanu z seta pierwszego i drugiego, większą determinację pokazali gospodarze dlatego zupełnie zasłużenie wygrali.
A co do Skry, to na pytanie czy trzeba zwolnić trenera Nawrockiego, odpowiedziałbym jak Jan Tomaszewski: &quot;nie można go zwolnić, trzeba go wyp****olić dyscyplinarnie&quot;. Ogółem, Bełchatów w takim stanie jak jest może zapomnieć o jakichkolwiek sukcesach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom