>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak chcecie zamordowac dawida400 to z chęcią nabijajcie do mnie z hajsem. Specjalnie mogę zostac Płatnym Mordercą. Ale pamiętajcie! Płacicie jak za Prezydenta!
Na jutro dwa bety, bo ja widzę value - ale krótko i na temat (postanowiłem krótko albo bardzo krótko argumentowac swoje wybory, może się uda :cool ????
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów​
Różnica dwóch klas na każdej pozycji. W czwartek pograli trochę zmiennicy. Winiarski i Wlazły odpoczywali. Skra wygra za 3 punkty bo tracic już dalej nie mogą, bo... bo nie mogą. Także pierwszy skład i jedziemy na pełnej koncentracji od początku meczu. Resovia ośmieszyła się przegrywając z Akademikami 3 sety z rzędu i dlatego mamy taki kurs jaki mamy.
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów ▶ Skra wygra 3:0 1.72 Unibet ⛔

Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce​
Jaka jest Resovia każdy widzi. Raczej kolejnej porażki nie przewiduje, ale ugrany set przez przyjezdnych z Kielc bardzo prawdopodobny. Zero zagrywki ze strony Mistrza Polski, zero przyjęcia ze strony Mistrza Polski przez co zostają tylko solidne skrzydła. Nie mogą zawiązac dobrej gry przez co najmniej połowę seta - wyraźnie im nie idzie. W Kielcach mają najlepsze przyjęcie w Plus Lidze. Lider Penchev razem z Milczarkiem robią świetną robotę a na rozegraniu bardzo dokładnie sypie Pan Kozłowki. Danger na ataku z lekkością osiąga klasyczny dla Kubańczyka zasięg w ataku i fajnie mu to wychodzi. Środek ze Zniszczołem i Kokocińskim zajebiście się uzupełnia. Młody i ruchawy Miłosz i doświadczony aczkolwiek nieco już sztampowy Grzesiu. Tylko jeszcze się waham pomiędzy dwiema propozycjami.
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce ▶ Effector +12.5 1.96 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ( 1.5 : 0 ) Betsson @ 1,70 ⛔
W ostatnim meczu 7 kolejki PlusLigi bydgoska Delecta podejmie we własnej hali lidera tabeli, Zaksę. Zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście. W dotychczasowych 6 meczach wygrywali. W poprzednich spotkaniach mierzyli się m.in. z Resovią, gdzie w ładnym stylu ograli Mistrzów Polski 3:1 we własnej hali. Ponadto po znakomitym meczu &quot;wydarli&quot; zwycięstwo Skrze, w Bełchatowie przegrywając już 2-0 i o ile dobrze pamiętam 14-11 w 3 secie. Przyczyniła się do tego głównie znakomita zagrywka Fontelesa, ale cały zespół miał wkład w to zwycięstwo. Kędzierzyn gra naprawdę ładnie w tym sezonie, na swoim koncie ma też gładziutkie zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem. Dużym osłabieniem Zaksy jest oczywiście brak Piotra Gacka, na libero prawdopodobnie zagra młody, 20-letni Koziura, co daje jakieś szanse w tym starciu ekipie z Bydgoszczy. Jednak prawdę mówiąc nie spodziewam się tutaj jakiegoś zaciętego boju. Kędzierzyn naprawdę jest w gazie, mimo braku Gacka ostatnio zagrali naprawdę fajny mecz z Trentino, gdzie w każdym secie decydowały końcówki. Zaksa jest na tą chwilę zespołem o klasę lepszym, Delecta oprócz zwycięstwa z fatalnie grającą w tamtym meczu Resovią nie pokonała nikogo wielkiego. Na swoim koncie zwycięstwa z Kielcami, Gdańskiem, Częstochową, czyli drużynami z którymi &quot;musieli&quot; wygrać. Ponadto przegrana z Politechniką we własnej hali, gdzie też byli stawiani w roli faworytów, ale do tego akurat przyczyniła się dobra gra przyjezdnych. Zaksa na pewno będzie bombardować serwisem, jest m.in. Michał Ruciak czy wspomniany wcześniej Fonteles. W praktycznie każdym elemencie goście mają przewagę. Oby tylko wszystko zagrało jak należy i Kędzierzyn odniósł kolejne zwycięstwo za 3 punkty.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn
typ:2 ✅
3.4
Bet-at-home

Dwie najsłabsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się dziś w Gdańsku gdzie faworytem są gospodarze. Trefl pod wodzą Luksa z nowymi zawodnikami spisuję się słabo. Dzisiaj epizod w barwach gości powinien zaliczyć Piotr Gruszka, nie jest już tym samy siatkarzem co kiedyś ale nazwisko robi swoje, i jest kimś kto kto powinien wciąż ciężar gry na swoje barki bo na pewno dzięki niemu młodzi akademicy z Olsztyna uwierzą w swoje możliwości a gdzie jak nie w Gdańsku szukać szansy na zwycięstwo. Co prawda w Treflu są Hietanen, Mika, Żaliński, Kaźmierczak, Gawryszewski, Rusek. Mimo wszystko licze na gości, Gruszka dziś nie powinien grać jak za starych czasów ale jego obecność może zrobić swoje i na to licze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn
typ:2
3.4
Bet-at-home
Dwie najsłabsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się dziś w Gdańsku gdzie faworytem są gospodarze. Trefl pod wodzą Luksa z nowymi zawodnikami spisuję się słabo. Dzisiaj epizod w barwach gości powinien zaliczyć Piotr Gruszka, nie jest już tym samy siatkarzem co kiedyś ale nazwisko robi swoje, i jest kimś kto kto powinien wciąż ciężar gry na swoje barki bo na pewno dzięki niemu młodzi akademicy z Olsztyna uwierzą w swoje możliwości a gdzie jak nie w Gdańsku szukać szansy na zwycięstwo. Co prawda w Treflu są Hietanen, Mika, Żaliński, Kaźmierczak, Gawryszewski, Rusek. Mimo wszystko licze na gości, Gruszka dziś nie powinien grać jak za starych czasów ale jego obecność może zrobić swoje i na to licze
bet365 płaci za to 4.25 dla porownania..
kursy z bah jak i sam bah to parodia nie buk.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
bet365 płaci za to 4.25 dla porownania..
kursy z bah jak i sam bah to parodia nie buk.
Parodią jest też kurs ok. 1,20 na Lotos.
Ciekawe jaki dali by kurs, gdyby w Warszawie w poprzedniej kolejce dostali 0:3 ? Ale nie ma co narzekać, trzeba skorzystać ????
Szanse na ugranie jednego seta przez Olsztyn w stosunku do kursu na to zdarzenie oceniam jako wysokie i pobieram:
Trefl Gdansk - Indykpol AZS Olsztyn ( 0 : 2.5 ) @1,46 Betsson ✅
Szybko weszło i po ładnym kursie ???? ???? ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn
typ:2
3.4
Bet-at-home

Dwie najsłabsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się dziś w Gdańsku gdzie faworytem są gospodarze. Trefl pod wodzą Luksa z nowymi zawodnikami spisuję się słabo. Dzisiaj epizod w barwach gości powinien zaliczyć Piotr Gruszka, nie jest już tym samy siatkarzem co kiedyś ale nazwisko robi swoje, i jest kimś kto kto powinien wciąż ciężar gry na swoje barki bo na pewno dzięki niemu młodzi akademicy z Olsztyna uwierzą w swoje możliwości a gdzie jak nie w Gdańsku szukać szansy na zwycięstwo. Co prawda w Treflu są Hietanen, Mika, Żaliński, Kaźmierczak, Gawryszewski, Rusek. Mimo wszystko licze na gości, Gruszka dziś nie powinien grać jak za starych czasów ale jego obecność może zrobić swoje i na to licze
Zatrudnienie Gruszki zrobi taką różnicę że z kasy klubowej ubędzie tylko trochę pieniędzy a nic poza tym się na lepsze raczej nie zmieni. Gruszka ostatnio grał w Ravennie najsłabszym zespole ubiegłe sezonu Serie A i grał tam tak rewelacyjnie, że po kilku kolejkach grzał już tylko ławę. W Olsztynie myślę że będzie podobnie dostanie jakieś szanse wszyscy zobaczą jak słabym już jest zawodnikiem i na ataku będzie grał Krzysiek.

Gdańsk ma zespół dużo lepszy grali w tym sezonie słabo ale ostatnio udało im się przełamać w Warszawie i dziś myślę, że Olsztyn tego meczu nie wygra bo nie ma argumentów sportowych które mogły by za nimi przemawiać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W Olsztynie myślę że będzie podobnie dostanie jakieś szanse wszyscy zobaczą jak słabym już jest zawodnikiem i na ataku będzie grał Krzysiek.
A kto powiedział, że Gruszka przyszedł na atak ?

Z tego co wiem to wczoraj na wieczornym treningu Gruszka był na przyjęciu z Ferensem i zmieniał się z Szarkiem. Więc jest przymierzany na przyjęcie.

Inna sprawa, że Piotrek trochę przytył, więc w jakiej będzie formie i czy zacznie od początku Gruszka czy Szarek to według mnie niewiadoma.

Poza tym Olsztyn wyraźnie stawia na ataku na Krzyśka. Potencjał ma, warto na niego stawiać, ale na obecną chwilę jakoś mało podoba mi się jego gra.


EDIT: Jeżeli chodzi o Lotos to z tego co wiem rozpoczną z Kamińskim na ataku i Żalińskim na przyjęciu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 7 kolejki !

Wyniki:
Jastrzębski Węgiel 3:0 Indykpol AZS Olsztyn / Statystyki
Delecta Bydgoszcz 3:2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / Statystyki
Wkręt-met AZS Częstochowa 1:3 PGE Skra Bełchatów / Statystyki
Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Effector Kielce / Statystyki
AZS Politechnika Warszawska 2:3 Lotos Trefl Gdańsk / Statystyki


Delecta Bydgoszcz 3:2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Miało to być najciekawsze spotkanie tej kolejki i było. ZAKSA przegrała swój pierwszy mecz w PlusLidze w tym sezonie, a Delecta po Resovii pokonała kolejny zespół, który jest faworytem do Mistrzostwa Polski.

Przede wszystkim Delecta była świetnie dysponowana w polu serwisowym. Najwięcej korzyści przyniosły zagrywki Antigi (zagrywał aż 30 razy), ale swoje dołożyli również Masny i Jurkiewicz. W końcu dobry mecz rozegrał Marcin Waliński, który w jakimś stopniu jest dziurą w ekipie z Bydgoszczy. Konarski gra cały czas strasznie nierówno i o ile w poprzednim sezonie jakoś mi się podobały jego występy, tak obecnie jakoś nie bardzo. Fajnie rozgrywał Masny. Sporo ciekawie wrzucanych piłek do środkowych. Wrona może tym razem trochę słabiej wypadł w ataku.

ZAKSA zagrała przeicętnie jak na swoje możliwości. Zawiódł Ruciak, ale nie było jak go zmienić z powodu limitu obcokrajowców. Zapłackiego nie liczę, bo to jeszcze nie ten poziom. Przyjęcie nie było najlepsze i w sumie Zagumny grał mało środkiem, a to jeden z większych atutów Kędzierzyna. Dobry występ Fontelesa, który jednak męczył się w przyjęciu. Rouzier jest strasznie chimeryczny. Większość ataków wykonuje po skosie i inteligentna drużyna przeciwna po prostu o tym wie i potrafi to wykorzystać.

Wyrównany mecz na siatce, ale w decydujących fragmentach to Delecta była skuteczniejsza i w sumie zasłużenie wygrała. Fajnie, że są pełne trybuny w Bydgoszczy, chociaż spowodowane to jest oczywiście przyjazdem bardzo mocnego rywala.


AZS Politechnika Warszawska 2:3 Lotos Trefl Gdańsk

Politechnika w końcu zagrała słabsze spotkanie i w sumie to nie było wielkie zaskoczenie. Nie było dobrego przyjęcia i nie było bardzo szybkiej gry, która jest atutem Politechniki. Środkowi w ataku też nie funkcjonowali tak jak powinni. Kiepsko prezentował się Wierzbowski, ale nie rozumiem dlaczego jeszcze raz nie spróbował do niego wrócić trener Bednaruk. Granie ze skrzydłami typu Pawliński i Siezieniewski dobrych rezultatów przynieść po prostu nie może. Bardzo fajną zmianę dał Adamajtis, który po raz kolejny pojawia się na parkiecie i pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Trefl w końcu zagrał tak jak potrafi (stać ich na jeszcze lepszą grę). Nie było wielu głupich błędów, które pojawiały się dosyć często w poprzednich spotkaniach. W końcu dobre spotkanie rozegrał Wojtek Żaliński. Potencjał w ataku ma i potrzebuje po prostu grania. Hietanen na swoim normalnym (przeciętnym) poziomie. Według mnie warto w końcu na dłużej spróbować zagrać parą Mika-Żaliński. Słabo znowu grał Mikołajczak i świetną zmianę dał Kamiński. 210 cm robi wrażenie i trzeba przyznać, że Michał to nie tylko brutalna siła. Potrafi obić blok rywali, a tego według mnie nie potrafi Mikołajczak.

Dobry prognostyk przed kolejnymi meczami i rundą rewanżową dla Trefla. Zespół ma potencjał (nie ma trenera) i jeżeli nikt im nie będzie przeszkadzał (czyt. trener Luks) to mogą grać niezłą siatkówkę.

Politechnika ma przed sobą mecze z Resovią i Skrą i nie sądzę, żeby coś w tych spotkaniach ugrali.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska​


Polibuda jest rewelacją rozgrywek, ale im dłużej będzie trwał sezon tym będzie im ciężej. Największym atutem jest zagrywka i szybka gra, którą preferuje Drzyzga. Problem zaczyna się wtedy, gdy &quot;nie siedzi&quot; zagrywka albo nie ma przyjęcia. Para Wierzbowski-Pawliński (wspierana przez Siezieniewskiego, który zawsze może wjeść) nikogo na kolana nie rzuca. Pasują do szybkiej gry, ale do sytuacyjnych piłek stworzeni nie są. Fajnie ostatnio prezentował się Adamajtis. Widać, że ma ochotę do gry i w sumie trener Bednaruk mógłby na niego postawić.

Resovia w Cuneo zagrała przyzwoicie (szłąu nie było, ale wstydu też nie), zwłaszcza, że brakowało Nowakowskiego, Kosoka i Akhrema. Z tego co wiem to Akhrem i Nowakowski mogą być gotowi na spotkanie z Polibudą (ale to jeszcze nic pewnego), nie wiem jak wygląda sytuacja z Kosokiem. Jeżeli nawet zabraknie wspomnianych wyżej zawodników to i tak Resovia wygląda lepiej od Politechniki. Kovacevic ostatnio pokazał się z dobrej strony. W dużej mierze to na nim opierała się gra w ataku. Z sytuacyjnych piłek wybitnym specjalistą nie jest, ale potrafi obić blok. Lotman w Cuneo zagrał świetnie, w końcu skutecznie w ataku. Do tego sporo dawał w innych elementach. Zawiódł Bartman i Schops. Bartman wiadomo, 0/12 w ataku. Schops niepotrzebnie wstrzymywał rękę w najważniejszych momentach w czwartym secie.

Zostały dwie kolejki do końca pierwszej rundy, po której 4 pierwsze zespoły zostaną rozstawione w Pucharze Polski (Inna sprawa, że w tym sezonie zwycięstwo w PP nie daje awansu do LM, ale i tak to jakiś prestiż i pieniądze.).

Jak na razie Politechnika ma 16 punktów, a Resovia 12. Resovia gra na własnym parkiecie z Politechniką i na wyjeździe z Lotosem. Komplet punktów w obu spotkaniach jest jak najbardziej możliwy. Politechnika wyjazd do Rzeszowa i mecz u siebie z Bełchatowem. Uczciwie mówiąc będzie bardzo ciężko o jakiekolwiek punkty.

Jeżeli Resovia chce być rozstawiona w PP i nie grać jakiegoś dodatkowego meczu musi to spotkanie wygrać za 3 punkty. Potencjał i poziom sportowy jest po stronie gospodarzy i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nawet bez Akhrema, Nowakowskiego i Kosoka powinni zgarnąć komplet punktów.

Typy:
Resovia Rzeszów @ 1.30 Unibet ✅
Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie : Trefl Gdańsk - AZS Olszyn ✅
Kursy zaczęły już spadać u niemal wszystkich bukmacherów na zwycięstwo Akademików z Olsztyna. W tym tygodniu działacze z Olsztyna sprawili miłą niespodziankę wszystkim kibicom Plus Ligi zatrudniając Piotra Gruszkę, moim zdaniem będzie tu silne wzmocnienie, co jak co ale Gruszka napewno posiada bardzo duże doświadczenie, dynamika napewno już nie ta, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać z jego strony, jak wyjdzie w 6 to raczej zagra na przyjęciu, bardziej możliwe że rozpocznie na ławce, a jak nie będzie coś szło drużynie z Olsztyna to wejdzie na przyjęcie albo za Krzyśka na pozycję atakującego i napewno zrobi swoje. Najmocniejszym punktem w Olsztynie jest atakujący Krzysiek i doświadczony hiszpański rozgrywający Guilermo Hernan. Lotos tydzień temu wkońcu się przebudził i wygrała z Politechniką w której nie był faworytem, była to mała niespodzianka, choć stawiałem w tym meczu na Trefl bo kurs był zachęcający, świetną zmianę wtedy dał Kamiński co kończył praktycznie wszystko co mógł, dzisiaj zapewne wyjdzie w pierwszej 6. Uważam że dzisiaj wkońcu przebudzi się Olsztyn który wcale nie gra tak zle, jak wskazuje tabela, ponad 100 osobowa grupa kibiców z Olsztyna będzie wspierała swoją drużynę w Gdańsku. Polecam, za niezbyt dużą stawkę, kurs bardzo zachęcający, Olszytn kadrowo o dużo słabszy nie jest, potencjały zbliżone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko ;)
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn​

Miałem odpuścić to spotkanie, ewentualnie pograć lekko na 3:0, ale zmieniłem zdanie.
Lotos ostatnio w końcu się przełamał i zagrał dobre spotkanie z niezłym rywalem. W końcu dłużej grał Żaliński, który zagrał dobrze w ataku. Świetną zmianę dał Kamiński, który dzisiaj rozpocznie spotkanie od początku. Coraz lepiej funkcjonuje środek. Jest również słaby trener, który raczej zespołowi nie pomaga. Cały czas uważam, że lepiej byłoby grać parą Mika - Żaliński. Hietanen to typowy przeciętniak.
Olsztyn jak na razie strasznie zawodzi. Oczywiście plany pokrzyżowała kontuzja Ananieva. Zespół nie ma przyjęcia. Szarek i Ferens mistrzami w tym elemencie nie są. Przyszedł Piotrek Gruszka, ktory ma grać na przyjęciu (tak wczoraj trenował, może nawet zacznie od początku), ale nie wiadomo w jakiej jest formie. W poprzednim sezonie grał słabo, teraz nie grał w ogóle. Trochę przytył, więc jak dla mnie to wielkie wzmocnienie to nie będzie (chociaż mogę się mylić). Krzysiek ma potencjał, ale większość jego ataków jest przed siebie. Hernan nie ma dobrego przyjęcia, więc większość piłek jest czytelna dla blokujących rywali.
Trefl po dobrym spotkaniu na pewno podbudowany. Olsztyn z Gruszką czy bez to nie ma dla mnie większej różnicy. Zespół ma spore problemy w przyjęciu, a nie ma tam zawodników, którzy są mocni na sytuacyjnej piłce.
Olsztyn w poprzednim sezonie w Gdańsku w żadnym ze spotkań nie ugrał więcej niż jednego seta. Dzisiaj również komplet punktów powinien zostać w Gdańsku. Lotos w tym sezonie u siebie jeszcze nie wygrał, więc teraz jest na to doskonała okazja.
Typy:
Lotos Trefl Gdańsk @ 1.30 Bwin ⛔
Lotos Trefl Gdańsk (-1.5 seta) @ 1.65 Bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
byłem na meczu Politechniki z Lotosem i Gdańsk zagrał świetny mecz, bardzo dobrze sypał Łomacz, nieźle w ataku spisywał się Mikołajczak. Mika wchodził na zmiany i nie widziałem u niego ani jednego dobrego zagrania, psuł wszystko, od przyjęcia, przez atak na zagrywkach kończąc. Chłopak jest totalnie bez formy i dlatego grają Hietanen i Żaliński. Kurs na Lotos dziś śmiesznie niski, mecz absolutnie nie do grania.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Spotkanie : Trefl Gdańsk - AZS Olszyn
Kursy zaczęły już spadać u niemal wszystkich bukmacherów na zwycięstwo Akademików z Olsztyna. W tym tygodniu działacze z Olsztyna sprawili miłą niespodziankę wszystkim kibicom Plus Ligi zatrudniając Piotra Gruszkę, moim zdaniem będzie tu silne wzmocnienie, co jak co ale Gruszka napewno posiada bardzo duże doświadczenie, dynamika napewno już nie ta, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać z jego strony, jak wyjdzie w 6 to raczej zagra na przyjęciu, bardziej możliwe że rozpocznie na ławce, a jak nie będzie coś szło drużynie z Olsztyna to wejdzie na przyjęcie albo za Krzyśka na pozycję atakującego i napewno zrobi swoje. Najmocniejszym punktem w Olsztynie jest atakujący Krzysiek i doświadczony hiszpański rozgrywający Guilermo Hernan. Lotos tydzień temu wkońcu się przebudził i wygrała z Politechniką w której nie był faworytem, była to mała niespodzianka, choć stawiałem w tym meczu na Trefl bo kurs był zachęcający, świetną zmianę wtedy dał Kamiński co kończył praktycznie wszystko co mógł, dzisiaj zapewne wyjdzie w pierwszej 6. Uważam że dzisiaj wkońcu przebudzi się Olsztyn który wcale nie gra tak zle, jak wskazuje tabela, ponad 100 osobowa grupa kibiców z Olsztyna będzie wspierała swoją drużynę w Gdańsku. Polecam, za niezbyt dużą stawkę, kurs bardzo zachęcający, Olszytn kadrowo o dużo słabszy nie jest, potencjały zbliżone.
Gruszka Gruszka Gruszka... a ile on już latek ma i kiedy on cokolwiek prezentował sobą? Z całym szacunkiem dla Gruszki ale grać całe życie nie można i tak jak wspomnial filir_r2 to Gruszka nawet nie przebił sie do pierwszej szostki najslabszego zeszłorocznego zespolu A1. Teraz niby cos tam trenował w Kętach ale jak to można porównac do inncyh siatkarzy ktory regularnie grali i trenowali? Wg mnie w tym meczu Gruszka nie odegra żadnej roli.
edit
Gruszka na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
byłem na meczu Politechniki z Lotosem i Gdańsk zagrał świetny mecz, bardzo dobrze sypał Łomacz, nieźle w ataku spisywał się Mikołajczak. Mika wchodził na zmiany i nie widziałem u niego ani jednego dobrego zagrania, psuł wszystko, od przyjęcia, przez atak na zagrywkach kończąc. Chłopak jest totalnie bez formy i dlatego grają Hietanen i Żaliński. Kurs na Lotos dziś śmiesznie niski, mecz absolutnie nie do grania.
Odnośnie Miki (nie biorę dzisiejszego spotkania pod uwagę, bo miałem to pisać przed meczem).
Sporo osób krytykuje Mike i zupełnie nie rozumiem czemu. Zawalił spotkanie z Effectorem, ale w pozostałych meczach nie prezentował się źle. Mówisz, że wchodził na zmiany (wszedł tylko raz ;)) i grał źle. Ciężko jest wejść z kwadratu dla rezerwowych i od razu grać perfekcyjnie. W pierwszych spotkaniach na takie zmiany wchodził Żaliński, grał źle i szybko opuszczał parkiet. Jak Wojtek otrzymał szansę gry w dłuższym wymiarze to pokazał, że jednak nie zapomniał jak się gra w siatkówkę. Czasami warto zostawić zawodnika na trochę dłuższą chwilę.
Mika ma potencjał i możliwości i jeszcze nie raz i nie dwa pokaże się w tym sezonie z dobrej strony. To jest jego pierwszy sezon, w którym ma więcej okazji do gry.
Jeżeli według Ciebie Mikołajczak w meczu z Warszawą spisywał się nieźle w ataku to nie chcę pytać co u Ciebie oznacza &quot;nieźle&quot;.

EDIT: Chociaż akurat dzisiejszy mecz jest dobrym przykładem do tego o czym pisałem. Mika pojawił się najpierw za Żalińskiego i grał słabo. Nic nie kończył, źle przyjmował. Ale potem pojawił się za Hietanena, został na dłużej i był liderem zespołu. Tak jak mówię czasami warto trochę poczekać i dać zawodnikowi &quot;wejść&quot; w mecz.
Mika przyjmował dobrze i bardzo często (miał może jednego &quot;farfocla&quot;), w ataku również dostawał bardzo dużo piłek i sporo z nich nie było wygodnych. 20 punktów i całkiem niezły występ.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zaksa - Wkręt Met
typ:2 ⛔
8.0
bet-at-home

Teraz ktoś może powiedzieć że porywam się z motyką na słońce. Mimo wszystko Zaksa gra bez Wiśniewskiego, Gacka, Fonteles i może Zagumnego(lekarze ocenią jego zdolność do gry). Bardziej się opłaca postawić handi +2.5 dla Częstochowy lub +1.5. Ja jednak myślę że częstochowska młodzież na czele z Boćkiem ma spore na szanse na zwycięstwo. Wypożyczeni ze Skry młodzi zawodnicy już ograli Resovie gdzie kapitalny mecz zagrał właśnie Bociek i dziś liczę na niespodziankę.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz
Jastrzębie u siebie w tym roku w lidze odprawia wszystkich za 3 punkty. Cała kadra do dyspozycji trenera (za wyjątkiem Wojtaszka). Jednak generalnie JSW gra poniżej oczekiwań, a jeśli chcą być w czwórce przed Play-Offami, a chcą zapewne to takie mecze muszą wygrywać. Bardzo mocne skrzydła, trio Łasko, Kubiak, Martino/Gierczyński są w stanie zapewnić wysoki procent w ataku, trochę gorzej w przyjęciu jednak wiadomo, że ten element z reguły lepiej wygląda na własnym boisku.
Delecta w mojej opinii ma trochę kompleks Jastrzębia. W ich poprzednich pojedynkach bydgoszczanie często mieli ich na widelcu jednak zawsze czegoś zabrakło, a takie coś zostaje w głowach. Bydgoszcz ma swojego lidera Antigę, którego bardzo cenię, jednak w JSW już nie grają takie ogórki jak w Gdańsku czy Kielcach i z jednym Stefanem powinni sobie poradzić, potem zostaje już do wyłączenia tylko Konar, który też bardzo faluje swoją grą. Wika po przerwie nie jest żadnym zagrożeniem, a Waliński to taki typowy rzemieślnik. Martwi jedynie dobra forma Masnego, jednak mam nadzieję, że Jastrzębie odrzucą Budynie od siatki i nie będzie miał zbytnio z czego dzielić.
Poza tym jeśli JSW wygra ten mecz i następny z Częstochową to będzie rozstawiony w PP. Motywacji nie zabraknie. Moje typy:
Jastrzębski Węgiel @1.442 Pinnacle✅
 
P 991

parodia

Użytkownik
Lotos Gdańsk - Resovia Rzeszów @1.2
Politechnika Warszawa - Skra Bełchatów @1.2
AZS Częsotchowa - Jastrzębski Węgiel @1.15
AKO: 1.66⛔
Unibet
Jak dla mnie to 66% lokata. Skra pomimo wielu rotacji ze składem daje radę, być może zobaczymy już jakiegoś nowego zawodnika. Choć ostatnio ptaszki śpiewają, że Kooistra ma przejść na atak, Cupkovic na odbiór, a do składu ma dołączyć środkowy. Polibuda ostatnio regres formy, a Bełek co prawda traci sety ale pewnie wygrywa swoje mecze.
Lotos oprócz jednej niespodzianki z Warszawą gra zaskakująco słabo, a nawet gdyby dobrze zagrali to Resovia to za wysokie progi. Bardzo słabo gra Łomacz, a dodając do tego dobry serwis Rzeszowa to nie wróżę tu długiego meczu. Wybieram się osobiście to może później napiszę jakąś relację.
Częstochowa ostatnio walczy ale to i tak za mało. Wydaję mi się, że Resovia i KK mocno ich zlekceważyli. JSW mam nadzieję, że wyciągnie z tego wniosek i wyjdzie skoncentrowane na szybkie 3:0.
Tripel naprawdę bardzo przyjemny. Osobiście najbardziej z niego boję się Skry jednak daje im 90% szans na zwycięstwo.
Dodatkowo polecam takiego dubla z Marathonbet:
Politechnika - Skra under 180,5 @1.96
Lotos - Resovia under 179,5 @1.96
AKO: 3.842⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Marathonbet jakoś z dupy zostawił niską linię na mecz w Kielcach. Gospodarze nie stoją na straconej pozycji, bo... Zaksa może zagrac na luzie - bo ma zapewnione rozstawienie na Puchar Polski (drużyny rozstawiane są po 9 kolejce. 4 pierwsze zespoły przechodzą do 1/4 Pucharu Polski, reszta walczy o kolejne 4 miejsca z drużynami z I ligi). To pierwsze primo. Po drugie primo:



Szefo Zagumny złamał palec i nie wystąpi w Kielcach.​

Po trzecie primo, ultimo: W Kielcach najprawdopodobniej nie wystąpi Felipe Fonteles, który mając problemy najprawdopodobniej dostanie szansę odpoczynku od Daniela Castellaniego. - Skoro awans do 1/4 Pucharu Polski jest zapewniony.

No i stara kontuzja Łukasza Wiśniewskiego. - Czyli spore osłabienia gości - dwóch pierwszoszóstkowych siatkarzy nie ma.​

A Kielczanie u siebie co prawda jeszcze nie wygrali ale w związku z takimi a nie innymi okolicznościami jestem mocno pewny, że seta z osłabioną Zaksą wygrają. - AZS Częstochowa wygrała 2 sety w Kędzierzynie to dlaczego nie Effector u siebie. - Kielczanie mają fajne przyjęcie, Penchev i Milczarek równie dobrze mogliby występowac na pozycji libero. Szczególnie Bułgar Penchev świetnie sobie radzi i wyrasta na lidera zespołu. Na ataku fajnie śmiga Kubańczyk Danger, który potrafi świadomie obijac blok przeciwnika. A że Zaksa ma blok bardzo dobry to Kubańczyk będzie miał okazję się wykazac. Kozłowski rozgrywa dokładnie, sztampowo ale dokładnie. I para środkowych: młody Zniszczoł i doświadczony Kocik. Szczególnie po Miłoszu widac dobrą formę, widac że chłopak się rozwija. Kocik stary już, ale jak na swoje lata porusza się jeszcze w miarę.

Liczę na cztery sety, bo w zwycięstwo osłabionej Zaksy Kędzierzyn Koźle nie chcę mi się wierzyc.​

over 160.5 ▶ 1.72 Marathonbet 7/10 ⛔
Effector Kielce +2.5 seta 1.75 Bet 365 7/10 ⛔
spora przerwa z mojej strony
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Na ataku fajnie śmiga Kubańczyk Danger, który potrafi świadomie obijac blok przeciwnika. A że Zaksa ma blok bardzo dobry to Kubańczyk będzie miał okazję się wykazac.
Według mnie trochę przesadzasz. Danger ma niezły zasięg i większość ataków bije przed siebie. Na pewno ciekawy zawodnik, ale jak na razie nie błyszczy i często jest zmieniany przez Józefackiego (o, ten potrafi obijać blok). Kubańczyk ma spory potencjał. Świetnie spisywał się na przedsezonowym turnieju w ERGO Arenie, ale wtedy pewnie był jeszcze zagadką dla rywali.

Świadomie obijać blok to potrafią Winiarski czy Kovacevic (przykłady pierwsze z brzegu).

Czasami pewnie i obije blok, ale jak to się mówi &quot;Raz do roku to i koza pierdnie&quot; ;)


Typ bardzo ciekawy i według mnie bardzo dobry.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Lotos Gdańsk - Resovia Rzeszów @1.2
Politechnika Warszawa - Skra Bełchatów @1.2
AZS Częsotchowa - Jastrzębski Węgiel @1.15
AKO: 1.66
Unibet
Wydaję mi się, że JSW lepiej odpuścić. Po dobrym meczu Michała Łaski ze Skrą, w kolejnych prezentuje się słabo. Zresztą ze Skrą też nie grał cały czas na równym poziomie, tylko odpalił pod koniec meczu.
Przegrali u siebie z cienkim zespołem z Turcji, z Delectą czwarty set przegrali do 14. Według mnie za duże ryzyko za 1,15.
Ja zastąpiłbym te 1,15 na JSW - hc -1,5 seta na Resovię (1,40@ Tobet)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom