>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
holek94 9

holek94

Użytkownik
ja myślę ze resovia na pewno wygra ten mecz tym bardziej ze inne zespoły np zaksa jest bez straty punkt a bełchatowianie zostali zatrzymani przez jastrzębie w środku tabeli więc Rzeszów nie może sobie pozwolić na utratę punktu z tak mało wymagającym przeciwnikiem mimo tego ze grają na wyjeździe bo ze slabymi drużynami muszą wygrywać żeby trzymać sie wysoko w tabeli i gonić lidera. Liga mistrzów jest dopiero za tydzień więc zobaczymy na pewno najmocniejsze zestawienie drużyny z Rzeszowa bo zawodnicy będą mieli dużo czasu na regeneracje i odzyskanie siły a porazka z bydgoszczą mogłaby źle wpłynać na psychikę drużyny która bedzie grać ważny mecz w Lidze mistrzów ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
ja myślę ze resovia na pewno wygra ten mecz tym bardziej ze inne zespoły np zaksa jest bez straty punkt a bełchatowianie zostali zatrzymani przez jastrzębie w środku tabeli więc Rzeszów nie może sobie pozwolić na utratę punktu z tak mało wymagającym przeciwnikiem mimo tego ze grają na wyjeździe bo ze slabymi drużynami muszą wygrywać żeby trzymać sie wysoko w tabeli i gonić lidera. Liga mistrzów jest dopiero za tydzień więc zobaczymy na pewno najmocniejsze zestawienie drużyny z Rzeszowa bo zawodnicy będą mieli dużo czasu na regeneracje i odzyskanie siły a porazka z bydgoszczą mogłaby źle wpłynać na psychikę drużyny która bedzie grać ważny mecz w Lidze mistrzów ????
Takie sytuacje analogiczne że ktoś musi wygrać aby utrzymać przewagę punktową w tabeli bądź tez nie powiększyć starty mają miejsce co tydzień. Dlatego to że ktoś musi wygrać nie znaczy że wygra. Bo gdyby to było takie banalne to większość z nas była by milionerami.

W Bydgoszcz gra się trudno specyficzna hala do której trzeba się przyzwyczaić. Bydgoszcz ostatnimi czasy gra jakby lepiej a Resovia jakby trochę słabiej dlatego dla mnie jest pewnikiem wygrana Rzeszowa w tym spotkaniu. Jestem zdania że Delecta postawi twarde warunki rywalowi i mecz będzie się mógł podobać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
holek94 9

holek94

Użytkownik
Takie sytuacje analogiczne że ktoś musi wygrać aby utrzymać przewagę punktową w tabeli bądź tez nie powiększyć starty mają miejsce co tydzień. Dlatego to że ktoś musi wygrać nie znaczy że wygra. Bo gdyby to było takie banalne to większość z nas była by milionerami.

W Bydgoszcz gra się trudno specyficzna hala do której trzeba się przyzwyczaić. Bydgoszcz ostatnimi czasy gra jakby lepiej a Resovia jakby trochę słabiej dlatego dla mnie jest pewnikiem wygrana Rzeszowa w tym spotkaniu. Jestem zdania że Delecta postawi twarde warunki rywalowi i mecz będzie się mógł podobać.
piszesz ze bydgoszcz gra lepiej, ale ja sie z tym nie zgadzam a rzeszów gra bardzo dobrze co odzwierciedla Liga Mistrzów czy nasza liga w której wygrali ze skra. Ale przeczysz sam sobie bo mówisz ze w bydgoszczy gra sie trudno i rzeszów gra słabiej a piszesz ze wygrana rzeszowa jest dla Ciebie pewna więc tu coś jest nie tak z Twoja wypowiedzią ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
piszesz ze bydgoszcz gra lepiej, ale ja sie z tym nie zgadzam a rzeszów gra bardzo dobrze co odzwierciedla Liga Mistrzów czy nasza liga w której wygrali ze skra. Ale przeczysz sam sobie bo mówisz ze w bydgoszczy gra sie trudno i rzeszów gra słabiej a piszesz ze wygrana rzeszowa jest dla Ciebie pewna więc tu coś jest nie tak z Twoja wypowiedzią ????
Tam miało być nie jest pewnikiem gdzieś mi się zjadło słowo &quot;nie&quot; ????
Rzeszów w LM grał z zespołem słabym i bardzo słabym. Z Sete zgarnęli komplet punktów bo to Sete grało bardzo słabo a nie Resovia jakoś szczególnie dobrze. Dlatego na chwile obecną ich 6 pkt w LM moim zdaniem nie odzwierciedla ich dyspozycji. Bo moim zdaniem ich dyspozycja jest jeszcze dosyć daleka od tej optymalnej. Z JSW też niby wygrał, niby łatwo 3-0 ale tam po dwóch setach powinno być co najmniej 1-1 jak nie 0-2.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Resovia jest faworytem w tym meczu, to pewnik, jednakże w mojej ocenie nie aż takim aby kurs spadł na nich i wynosił 1.25 .. Wiadomym jest że Resovia u siebie spisuję sie zdecydowanie lepiej, w zeszłym sezonie na wyjazadach dostawali ladnie, teraz jest to kompletnie inna drużyna to prawda, ale mimo to nie sądzę aby Delekta została wybitnie zmasakrowana. Słabo gra Konarski, Wika chyba jet kontuzjowany i nie wystąpi, przyjęcie też kuleje.. wcześniej typowałem Reske -1,5 po 1.72, teraz o takim kursie można tylko pomarzyć. Sądzę że 3-1 dla Resovii jest prawdopodobne jednak nie z dużą przewagą punktową dlatego sądzę że jesli juz cos grac z tego meczu to jakies hc punktowe.
Delekta+10,5 William hill 1.85✅
ogarnęli hc-10,5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wiem, marudzę ;)

Proszę, żeby w postach pojawiały się jednak znaki interpunkcyjne. Kiepsko się czyta tekst, w którym np. jest jedna kropka i żadnych przecinków.

Poza tym przypominam, że nazwy klubów, imiona, nazwiska piszemy z dużej litery.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótkie podsumowanie 5 kolejki ;)
Wyniki:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 Indykpol AZS Olsztyn / Statystyki
Jastrzębski Węgiel 3:1 PGE Skra Bełchatów / Statystyki
Delecta Bydgoszcz 3:1 Asseco Resovia Rzeszów / Statystyki
Wkręt-met AZS Częstochowa 1:3 Lotos Trefl Gdańsk / Statystyki
Effector Kielce 1:3 AZS Politechnika Warszawska / Statystyki

Jastrzębski Węgiel 3:1 PGE Skra Bełchatów
Mecz na szczycie troszeczkę rozczarował. W pierwszym i czwartym secie było sporo walki i emocji, ale druga i trzecia partia były wyraźnie pod dyktando któregoś z zespołów.
Jastrzębski Węgiel mógł się w tym spotkaniu podobać. Nie jestem fanem Tischera, ale rozgrywał bardzo fajnie. Świetnie funkcjonowały skrzydła i było kiepskie przyjęcie i dlatego było mało gry środkiem. Fajne zmiany trenera Bernardiego, który szybko reaguje na to co dzieje się na parkiecie. Młody libero Popiwczak grał niepewnie i zmienił go Radek Zbierski. Holmesa zmienił Polański, a Martino został zastąpiony przez Gierczyńskiego. Łasko i Kubiak zagrali genialnie (odpowiednio 65% i 70% skuteczności w ataku), ale doświadczony Krzysiek Gierczyński wniósł sporo dobrego na parkiet (69% skutecznośći w ataku). Można się przyczepić tylko do małej ilości gry środkiem i kiepskiego przyjęcia. Jedno idzie z drugim w parze. Fajnie funkcjonowała zagrywka Jastrzębskiego w najważniejszych momentach.
Skra przegrała po raz trzeci z rzędu, co wcześniej w PlusLidze chyba się nie zdarzało. Muszę jednak przyznać, że nie zagrała źle (poza trzecim setem przegranym do 12). Bełchatów popełnił sporo błędów w polu serwisowym, ale zagrywką sprawiali sporo kłopotów rywalom. W żaden sposób nie pomagało to jednak w ustawieniu bloku. Atanasijevic, Wlazły i Winiarski grali dobrze, ale nie w najważniejszych momentach. Słabszy występ Kooistry, ale Kłos również w bloku nic nie zdziałał, a z tym elementem Skra miała problemy.
Skra w drugim secie prowadziła 16:6 (nie pamiętam czy było większe prowadzenie w tym secie) i popełniła spory błąd. Zamiast dobić rywala Skra dała się rozegrać Jastrzębskiemu, który przeprowadził kilka zmian i od tego momentu to gospodarze dyktowali warunki.

Delecta Bydgoszcz 3:1 Asseco Resovia Rzeszów
Mecz na kiepskim (według mnie oczywiście) poziomie.
Delecta wygrała w pełni zasłużenie. Świetne zawody rozegrał Stephane Antiga, który zasłużył na statuetkę MVP. Bardzo skuteczny w ataku, wnosi mnóstwo pewności na parkiet i większość zespołów w PlusLidze może Bydgoszczy zazdrościć Francuza. Konarski cały czas chimeryczny, ale rozegrał dobre spotkanie. Średnio tym razem funkcjonował środek siatki. Masny nieźle rozgrywał i Resovia miała problemy z czytaniem jego gry.
Resovia kiepsko wypadła w LM (wygrała 3:0, ale ze słabym rywalem i w przeciętnym stylu) i tutaj po raz kolejny zagrała słabo. Dobrą zmianę dał Wojtek Grzyb, nieźle grał Kosok. Przyzwoicie Bartman, ale powinien podejmować więcej ryzyka. Zbyt asekuracyjnie zachowuje się w niektórych sytuacjach. Dobra gra w obronie, zwłaszcza Ignaczaka. Cały zespół zawiódł w przyjęciu. Trochę rozczarował mnie trener Kowal. Akhrem to zawodnik, którego Resovia potrzebuje. Popełnił kilka błędów w przyjęciu, ale w ataku jest zdecydowanie najlepszym przyjmującym. Można było spróbować jeszcze wpuścić Alka, bo Buszek nie zachwycił. Tichacek strasznie niestabilny. Ostatnio dobre spotkanie z JW, dzisiaj po raz kolejny słabo.
Ciekawie w pewnym momencie wyglądał kwadrat dla rezerwowych Resovii, w którym znajdowali się: Tichacek, Schops, Akhrem, Kovacevic i Nowakowski. Imponująco !
Sporo błędów sędziowskich, ale nie mam zamiaru usprawiedliwiać tym porażki Resovii. Nie rozumiem sytuacji ze sprawdzaniem bloku. Może ktoś to wyjaśnić ? Ale powołując się na jakiś zapis w regulaminie.
Nie podobało mi się zachowanie zawodników z Rzeszowa. Może mieli rację w niektórych sytuacjach, ale dyskusje i idiotyczne gesty (Kosok) nie były potrzebne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sporo błędów sędziowskich, ale nie mam zamiaru usprawiedliwiać tym porażki Resovii. Nie rozumiem sytuacji ze sprawdzaniem bloku. Może ktoś to wyjaśnić ? Ale powołując się na jakiś zapis w regulaminie. Nie podobało mi się zachowanie zawodników z Rzeszowa. Może mieli rację w niektórych sytuacjach, ale dyskusje i idiotyczne gesty (Kosok) nie były potrzebne.
Przecież to było wręcz irytujące, więc nie ma co się dziwić... Igła wyciąga piłkę nie dotykając nawet ręką parkietu, a sędzia przerywa akcje..?
Co do sprawdzania bloku, to Bydgoszcz sprawdzała siatkę, a blok wyszedł &quot;przypadkiem&quot;, gdyż jak mówił Drzyzga(?) w tym sezonie dodano punkt do regulaminu, który mówi, że jeśli przy sprawdzaniu jednego z dozwolonych elementów sędzia zauważy inny błąd, którego nie można weryfikować, to może on uwzględnić tą sytuację i tak też było tym razem... Inna kwestia, czy przy tym bloku była obcierka, bo to też jest wątpliwe...
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Krótkie podsumowanie 5 kolejki ;)

Sporo błędów sędziowskich, ale nie mam zamiaru usprawiedliwiać tym porażki Resovii. Nie rozumiem sytuacji ze sprawdzaniem bloku. Może ktoś to wyjaśnić ? Ale powołując się na jakiś zapis w regulaminie.
Za pomocą challenge&#39;u można sprawdzić:
-kontakt piłki z antenką,
-kontakt gracza z antenką i siatką,
-kontakt gracza z liniami,
-kontakt stóp gracza z liniami (boczną oraz końcową) podczas wykonywania --zagrywki i ataku (dla zawodnika obrony),
-czy gracz przekroczył linię środkową,
-czy piłka wylądowała na aucie, czy w polu gry,
-czy libero przy wystawie piłki przekroczył linię trzeciego metra czy nie.

Jednak wprowadzili coś takiego, że gdy są wątpliwości czy piłka dotknęła bloku czy też nie, to drużyna może wziąć challenge i sprawdzić jakiś inny element np. dotknięcie siatki i wtedy sędziowie analizując ujęcia mogą wyłapać też to otarcie piłki o blok i podjąć decyzję, mimo że co innego było przedmiotem sprawdzania. Mniej więcej tak to działa.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do sprawdzania bloku, to Bydgoszcz sprawdzała siatkę, a blok wyszedł &quot;przypadkiem&quot;, gdyż jak mówił Drzyzga(?) w tym sezonie dodano punkt do regulaminu, który mówi, że jeśli przy sprawdzaniu jednego z dozwolonych elementów sędzia zauważy inny błąd, którego nie można weryfikować, to może on uwzględnić tą sytuację i tak też było tym razem... Inna kwestia, czy przy tym bloku była obcierka, bo to też jest wątpliwe...
Słyszałem o tym juz kilka razy, ale chyba pierwszy raz zostało to zastosowane. Tylko co konkretnie mówi punkt w regulaminie ?

Poczekam aż mecz pojawi się na Ipli, bo wydaje mi się, że sędziowie ten blok wyłapali nie na kamerze, na której sprawdzali siatkę. A nie wiem czy sam z siebie może sobie sprawdzać z innych kamer to czy był blok.


Sytuacja z ewidentnym podbiciem piłki przez Igłę była żałosna w wykonaniu sędziów. Podobnie zresztą było potem kiedy Igła nie podłożył ręki pod piłkę i sędziowie tego nie zauważyli. Po co jest drugi sędzia, który w pierwszej sytuacji był w idealnej pozycji ?
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
ale tak czy tak wiele by to nie zmienilo bo jedna czy dwie akcje nie wplyna na losy calego spotkania, tym bardziej, ze z tego co pamietam to bledy sedziowskie nie pojawialy sie w koncowkach setow lecz w srodku ale takie jest moje zdanie bo byc moze cos sie przez sedziow podzialo w glowach Rzeszowian i tez przez to przegrali ????


Redwitz //
nie mam zamiaru usprawiedliwiać tym porażki Resovii
Napisałem tak wyżej, więc wcale nie uważam, żeby miało to znaczący wpływ na przebieg spotkania. Wiadomo, że nie siedzimy w głowach zawodników, a tam dzieją się pewnie różne rzeczy ;)

Sytuacja ciekawa i dlatego rozwinąłem ten temat.
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
a fakt, rzeczywiści napisałeś ale nie doczytalem. No sytuacja dosyć ciekawa, sędziowie dali trochę plamę najbardziej przy obronie Igły ale tak to już bywa, ale z ta akcja po bloku to ciekawe skąd sędzia wziął powtórke bo jak w telewizji pokazali to wydawałoby sie ze nie było obcierki
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Tylko co konkretnie mówi punkt w regulaminie ?
Dokładnie to, co napisał Obserwator(M):
w tym sezonie dodano punkt do regulaminu, który mówi, że jeśli przy sprawdzaniu jednego z dozwolonych elementów sędzia zauważy inny błąd, którego nie można weryfikować, to może on uwzględnić tą sytuację
Punkt ten ma na celu wyeliminowanie sytuacji rodem z finału Ligi Mistrzów, w którym to Skra została okradziona ze zdobytego punktu przez brak dobrej woli pana sędziego.
Radziłbym się też nie sugerować kamerami telewizyjnymi, gdyż te operują na mniejszych fpsach niż sprzęt do challenge&#39;u i w konsekwencji może gubić istotne klatki (najczęściej to widać z kamer ustawionych na 9. metrze, kiedy polsat usiłuje wyłapać, czy był aut, czy też nie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 1 @ 1,68 Marathonbet ⛔ 0-3 ???? LUKS na trenera roku!!
Gram już teraz na Gdańsk, bo uważam że później lepszego kursu nie znajdziemy. Dlaczego Gdańsk? uważam że jest potencjał w tej drużynie, tylko ja się tak zastanawiam czy trener Luks jest idiotą czy po prostu jest słabym trenerem, wydaje mi się że jedno i drugie ale nie o tym chciałem pisać. Bo decyzję o sadzaniu na ławkę Kamińskiego dla mnie jest objawem debilizmu, jest to o wiele lepszy atakujący niż Mikołajczak, co prawda Paweł kopie na zagrywce z lewej ręki no ale w ataku Michał gra o wiele dojrzalej. Paweł Rusek to gwarancja przyjęcia na niezłym poziomie. Mika widać zaczyna grać na całkiem przyzwoitym poziomie, dziura na pozycji drugiego przyjmującego jest to Hietanen jest słaby w przyjęciu co prawda w ataku robi swoje ale to do jasnej anielki jest przyjmujący i głównie ma przyjmować. Więc ja bym wolał postawić na Żalińskiego który według mnie powinien być nr 1 na przyjęciu w Gdańsku a do niego dostawiany albo Mika albo Hietanen. No ale TRENER Luks jest mądrzejszy. Środek mocny bo Gawryszewski i Kaźmieraczk to już uznane marki w Plus Lidze. Sypacz Łomacz, niestety to tylko Łomacz i ma zagrania fajne przeplatanie słabymi, ale ogólnie gra dość interesująco. Uważam też że ostatni mecz wygrany z Częstochową może być przełomowym dla drużyny znad morza. Kielce, za wiele o nich powiedzieć nie mogę bo nie widziałem w ich wykonaniu nawet 1 seta w tym roku, ale posiłkując się opiniami innych można powiedzieć że rewelacji nie grają, ciułają punkty ale to bardzo nierówna drużyna. Widać że grę ciągną Danger i Milczarek, ten cały Penczew też potrafi zagrać, Zniszczoł w ataku taki se, ale w bloku fajnie się czuje. Na moje Kielce mają mniejszy potencjał, do tego własna hala Gdańszczan myślę że się przełamią i wygrają pierwsze spotkanie przy własnej publiczności.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Przyłączam się do analizy Dawida jeśli chodzi o ten mecz. Również gram na Lotos. Miałem przygotowaną analizę meczu Jastrżebskiego z Zaksą, ale sprzęt zawiódł i niestety nie zdążyłem jej zamieścić i piszę jeszcze raz... Będzie krócej.
Zaksa idzie jak burza. Najlepszy środek w pluslidze. Możdżon i Gładyr, a na rezerwie Wiśniewski to dla mnie środek marzenie (jak na warunki Plusligi rzecz jasna). W ataku średnio na razie Grający Rouzier. Na przyjęciu Gacek (libero) Ruciak oraz Fonteles. O ile Ruciak na początku sezonu nie gra najlepiej to Fonteles był strzałem w 10. Piekielna forma Brazylijczyka, szczególnie w meczu ze Skrą. To ostoja w ataku, a i zagrywkę posiada nieprzeciętną. Do tego Guma i mamy mieszankę wybuchową. Gdyby tego było mało Zaksa ma dość szeroką ławkę rezerwowych (oczywiście pod warunkiem, że Contreras będzie mógł grać).
Jastrzębski na początku sezonu formą nie zachwycał, jednak z meczu na mecz gra co raz lepiej. Niezły mecz w Rzeszowie, powinni spokojnie ugrać co najmniej seta. W meczu ze Skrą wreszcie obudził się Łasko. Równie dobry występ Kubiaka i zmiana Gierka. Na razie zawodzi Martino. Na środku Holmes z z Czarnowskim. O ile Holmes jest uznaną marką w Pluslidze to Czarnowski mnie nie przekonuje. Do tego Tischer na rozegraniu. Solidny rozgrywający, ale do gumy brakuje mu sporo.
Uważam, że Zaksa powinna dać sobie radę w starciu z Jastrzębskim ale stawianie na nich po takim kursie jest dla mnie zbyt ryzykowne. Łasko sam potrafi przesądzić o wyniku w niektórych meczach i wg mnie jest w tej chwili zdecydowanie najlepszym atakującym w Pluslidze. Gdyby do tego w meczu z Zaksą dołączył się któryś z przyjmujących to Jastrzębianie mogą sprawić niespodziankę. Dlatego zagram punkty bo nie chce mi się wierzyć żeby ten mecz zakończył się w 3 setach a próg 180.5 jak najbardziej zachęca. Nie wiem czy do gry wróci Wojtaszek, ale uważam, że i bez niego set lub dwa jest w zasięgu jastrzębian. Młody Popiwczak lub Zbierski poradzą sobie na libero, a w razie problemów na przyjęcie może wejść również Gierczyński.
Moje typy to:
Punkty over 180.5 ⛔
kurs 1.85
Bukmacher Bet365
Over 3.5 seta ⛔
Kurs: 1.529
Bukmacher: Pinnacle

Edit: frajerstwo Jastrzębia i nic więcej. Zaksa wcale cudów nie grała, tylko Jastrzębski grał dno. Jak dla mnie złe decyzje Bernardiego, choćby nie pozostawienie na 3 set Violasa bo Tisher grał dno i wiele innych...
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ja osobiście bym Lotosu nie grał, a już na pewno nie po takim kursie, bo jak sam dawid napisałeś:
Luks jest idiotą
;) i albo nie potrafił sobie dobrać zawodników, albo posyła w bój nie tych, co trzeba. Słaba obsada pozycji atakującego, bo Kamiński poza zasięgiem póki co na dystansie nie potrafi utrzymać jakości, a Mikołajczak to już w ogóle. Łomacz mimo że miał w kadrze długie epizody to nic z nich nie wynika - facet nie ma pomysłu na grę i jeszcze w Jastrzębiu Santili musiał mu wiecznie nakreślać plan taktyczny, a jak w Lotosie od Luksa dostał wolną rękę, to momentami jest lipa, bo nie ma myśli. Jedyne jasne punkty to środek, ale do niego trzeba mieć przyjęcie, a z nim bywa różnie, bo Hietanen w tym elemencie akurat nie błyszczy, a Mika jak już przyjmuje, to nie ma tego tempa w ataku i jest przerzut na czwórkę, o której już pisałem.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Bełchatów - Bydgoszcz
typ: Bydgoszcz 6,0 William Hill ⛔ lub bezpieczniej Bydgoszcz +2,5 seta 1,65 Bet365 ⛔

Bydgoszcz narazie doskonała forma na 5 meczów 4 zwycięstwa 12 punktów wicelider, Bełchatów w ostatnich latach hegemon ligi narazie spisuje się dużo poniżej oczekiwań na 4 mecze tylko 1 wygrana i aż 3 porażki i tylko 7 miejsce, stąd jak dla mnie trochę niedoceniony jest zespół gości, który w mojej opinii absolutnie stać na wygranie minimum jednego seta, a nawet mogą powalczyć o zwycięstwo.

Co sądzicie o tym meczu?
 
P 991

parodia

Użytkownik
Faktycznie chłopaki z Bydgoszczy są w mega gazie. Do tej pory grali z czterema potentatami tj. Częstochową, Kielcami, Gdańskie i Warszawą oraz z jednym z faworytów ligi Rzeszowem. Ich wicelidera póki co nie możemy traktować poważnie. Bo w sumie powinni ograć wspomniane cztery drużyny outsiderów, a i tam udało się im przegrać z Warszawą. Mecz z Resovią to raczej oddał im przeciwnik, a nie była to ich jakaś rewelacyjna gra. Następnie trzeba wspomnieć, że Bydgoszczy zawsze źle grało się ze Skrą szczególnie w Bełchatowie. Na ich ostatnie 6 spotkań w Bełku Delecta urwała aż 2 sety, a 4 razy spotkanie kończyło się wynikiem 3:0. Co więcej Skra ten mecz musi wygrać i mam nieodparte wrażenie, że to będzie bardzo krótki mecz. Także moje typy wyglądają następująco:

Skra @1.15 i to traktuje jako 15% lokatę ✅
Skra (-1,5) @1.42 i to jest bet pewny dla mnie na jakieś 90% ✅
Skra (-2,5) @2.2 i to jest w sumie bardzo przyjemny kurs, na którym można nieźle zarobić ✅

Póki co nie mogę znaleźć, a właściwie to nie chce mi się szukać, ale osobiście jak znajdę linię koło 135 pkt to mam zamiar zagrać under.

A i jeszcze zapomniałem dodać, że na typ nie ma żadnego znaczenia czy zagra Wika czy Waliński, choć w sumie jakby nie zagrał Wikary to typy stają się jeszcze bardziej prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Skra @1.15 i to traktuje jako 15% lokatę
Skra (-1,5) @1.42 i to jest bet pewny dla mnie na jakieś 90%
Skra (-2,5) @2.2 i to jest w sumie bardzo przyjemny kurs, na którym można nieźle zarobić
wg mnie wchodzenie w Skre w aktualnej formie jest.. khem nie ma sensu. z jednej strony, toż to Skra ktora gra u siebie przeciwko Delektcie z podstarzałym Antigą i młokosem Konarskim, z drugiej strony kiedy osttanio Skra przegrała 3 mecze pod rząd ? Jesli Wlazly nauczy sie przyjmowac tak jak Kurek do konca sezonu (watpie) to mzoe cos z tego bedzie, inaczej bedzie bida z nedza jak do tej pory. Bo Jacek N Wlazlego na lawce nie posadzi :cool:
W meczu przeciwko JW bylo widac ze Skra gra wyraznie slabo, JW gralo solidnie, bez cudow wiankow ale solidnie. I tą solidnością zdemolowali Skrę, bo tak nalezy okreslic mecz w ktorym JW jeden z setow wygralo do 15 ?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
wg mnie wchodzenie w Skre w aktualnej formie jest.. khem nie ma sensu. z jednej strony, toż to Skra ktora gra u siebie przeciwko Delektcie z podstarzałym Antigą i młokosem Konarskim, z drugiej strony kiedy osttanio Skra przegrała 3 mecze pod rząd ? Jesli Wlazly nauczy sie przyjmowac tak jak Kurek do konca sezonu (watpie) to mzoe cos z tego bedzie, inaczej bedzie bida z nedza jak do tej pory. Bo Jacek N Wlazlego na lawce nie posadzi :cool:

W meczu przeciwko JW bylo widac ze Skra gra wyraznie slabo, JW gralo solidnie, bez cudow wiankow ale solidnie. I tą solidnością zdemolowali Skrę, bo tak nalezy okreslic mecz w ktorym JW jeden z setow wygralo do 15 ?
A Ja się z Tobą nie do końca zgodzę. Skra wg. mnie nie grała słabo (z wyjątkiem 3 seta przegranego do 12). Bełchatów set 1 63% w ataku, set 2 67% 4 seta 54% to są bardzo dobre i dobre wskaźniki. Problemem Bełchatowian był blok a dokładnie jego brak 4 punktowe bloki na 4 sety daje średnią 1 bloku na set. Jastrzębianie cały mecz skończyli na imponujących 63% skutecznego ataku. Warto dodać do tego że w secie 3 mieli 85% i można śmiało stwierdzić, że to nie Bełchatów grał słabo tylko Jastrzębie tak dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom