>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Mecz o stawkę to to nie jest.
To może o medal z buraka? ????
Delecta przy wygranej za trzy punkty już nie musi oglądać się na ZAKSĘ ani na nikogo innego, bo ma lidera i rozstawienie w PO z pierwszego miejsca zagwarantowane.
Natomiast JSW przy wygranej za 3 pkt może nawet wskoczyć na drugie miejsce(przy potknięciu ZAKSY) i nadal mieć szansę na lidera, wygrywając w ostatniej kolejce (przy potknięciu Bydgoszczy i utracie punktów ZAKSY). Trochę tych kombinacji jest, ale jak pokazuje ostatnia kolejka i rzecze prawo Murphy&#39;ego - jeśli coś ma się zdarzyć, zdarzy się. ;)
Jak dla mnie to jest jeden z niewielu meczy o jakąkolwiek stawkę w nadchodzących dwóch kolejkach.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jastrzębianom na pewno opłaca się walczyć o to aby zając 2 miejsce przed PO bo na pewno lepiej w 1/4 grać z Kielcami lub Lotosem niż z Warszawą. A w razie awansu do półfinału ten który awansuje z miejsca 2 grać będzie pierwsze 2 spotkania u siebie. Resovi na pewno opłaca się bronić 4 miejsca po to aby zaczynać PO od spotkań u siebie. Więc wszystkiego opłaca się bronić nie ma po co czegoś odpuszczać. Delecta wiadomo będzie broniła pierwszego miejsca ale nawet jak obronią to pierwsze miejsce to w strefie medalowej są moim zdaniem skazani na miejsce 4 bo wbrew temu co pokazuje tabela to w meczach o bardzo wysoką stawkę ten zespół odstaje od zespołów z miejsc 2-5. W ubiegłorocznych PO grali w 1/4 z JSW pierwszy mecz wygrali niby gładko 3-0, w drugim prowadzili 2-0 ale JSW zagrało to co potrafi i Delecta nie miała już argumentów sportowych aby dyktować warunki w tamtym meczu. Kolejne 2 spotkania w Jastrzębiu tylko to potwierdziły.
Tak w ramach ścisłości Wojcirej jeśli nawet Delecta by wygrała z JSW to i tak musi się oglądać za siebie bo do końca RS zostały 2 kolejki a nie jedna.
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
Ja raczej odpuszczam granie tej kolejki ,a na pewno mecz Resovii i Bełchatowa. Wydaje mi sie ze te dwa zespoły na pewno nie będą chciały trafić na siebie w pierwszej rundzie i mogą być rożne kombinacje. Czysty mecz jest na pewno Delecty z Jastrzebie bo każdemu z zespołów zależy na jak najwyższym miejscu tzn 1 albo 2 bo wydaje mi sie ze 3 miejsce może grac ze Skra ale to tylko moje przypuszczenia.


Redwitz // Nie wiesz, że nazwy drużyn piszemy dużą literą ?
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Wiele się wyjaśni dziś po meczu Rzeszowa. Resovia może wpuścić Politechnikę na miejsce 5. Sami spadają na 6 i grają najprawdopodobniej z JSW. W ostatniej kolejce Skra gra z Politechniką i mogą im zabezpieczyć miejsce 5 żeby grać z nimi w pierwszej rundzie. Pytanie tylko czy Resovia tak naprawdę boi się Skry i będzie kombinować, jeśli tak to muszą dziś przegrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów​


Politechnika w rundzie rewanżowej wygrała tylko dwa spotkania. Przytrafiły się kontuzje, słabsza dyspozycja i przede wszystkim podopieczni trenera Bednaruka nie są już dla rywali zaskoczeniem. Do składu ma wrócić Wierzbowski, nie wiem jak wygląda sytuacja z Zajderem czy Adamajtisem.

EDIT: Zajder zaczął juz treningi lecz nie z pełnym obciążeniem i dziś grać nie będzie. Adamajtis sezon ma już z głowy. (Info od Filipa)

Bardzo ważna w grze Politechniki jest zagrywka. Większość zawodników zagrywa mocno i w ten sposób potrafią odrzucić rywali od siatki. Jak ten element nie funkcjonuje to zaczynają się problemy. Kolejny atut to Fabian Drzyzga, który potrafi grać bardzo szybko. Potrzebuje jednak dokładnego przyjęcia, a z tym są czasem problemy. Bez Wierzbowskiego kiepsko wyglądały skrzydła. Krzysiek jest jest ważnym ogniwem i z trójki przyjmujących (Wierzbowski, Pawliński, Siezieniewski) ma największe możliwości.

Resovia po kiepskim wyniku w LM (gra nie była taka zła, zwłaszcza w pierwszym spotkaniu) pokazała się według mnie z dobrej strony w Pucharze Polski. Bartman zagrał dwa dobre spotkania, a trzeba pamiętać, że dopiero wrócił po kontuzji. Akhrem też jeszcze nie jest w pełni dyspozycji.

Co mogło się podobać w grze Resovii ? Przede wszystkim determinacja i gra w obronie. Naprawdę w tym elemencie prezentowali się świetnie. Wiadomo, że ich postawa do tej pory rozczarowuje, ale jestem dziwnie spokojny o to, że w PO po prostu będą grali na miarę swoich możliwości.

Wiadomo, że przed nami dwie ostatnie kolejki PlusLigi. Podejrzewam, że zespoły będą kalkulować, ale czy Resovia ma po co odpuszczać to spotkanie ? Według mnie nie ma to większego sensu.
Po pierwsze, dla Resovii 4 lokata jest optymalna. Dużo wskazuje na to, że liderem po rundzie zasadniczej będzie Delecta, a nie da się ukryć, że dla zespołów, które zajmą miejsca 4/5 jest to bardzo dobre wyjście. Teraz wszystko zależy od Skry, więc dlaczego Resovia ma im pomagać ?
Po drugie, Resovia musi złapać dobry rytm. W PP wyglądało to naprawdę nieźle (byłem nawet trochę zaskoczony tak dobrą postawą Resovii), więc jestem dobrej myśli.

Jeżeli nie będzie tutaj żadnych kombinacji, a według mnie być nie powinno to Resovia wygra to spotkanie.

Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.35 Unibet (Obecnie 1.25) ✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wiele się wyjaśni dziś po meczu Rzeszowa. Resovia może wpuścić Politechnikę na miejsce 5. Sami spadają na 6 i grają najprawdopodobniej z JSW. W ostatniej kolejce Skra gra z Politechniką i mogą im zabezpieczyć miejsce 5 żeby grać z nimi w pierwszej rundzie. Pytanie tylko czy Resovia tak naprawdę boi się Skry i będzie kombinować, jeśli tak to muszą dziś przegrać.
Żeby Resovia tak spadła to musi przegrać i dziś i w następnej kolejce oba mecz za 3 pkt a że w następnej grają z Lotosem u siebie to już nie wypada. Za dużo wszyscy kombinujecie. W tym sezonie Skra nikomu jest nie straszna. A Resovia spadając na 6 miejsce traci automatycznie rozstawienie w 1/4 i musieli by grać z miejscem 3 bez rozstawienia a to moim zdaniem łatwiejsze by nie było.

Co do samej Skry to znowu ma problem z kontuzjami, chorobami itp.

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,13311946,Kolejne_klopoty_PGE_Skry_Belchatow__Czy_to_jeszcze.html
 
S 2

stevenking

Użytkownik
Wlazły wczoraj już trenował, tak mi się obiło o uszy. Najgorzej wygląda sprawa z Zatorskim, występ bardzo wątpliwy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Warszawa - Resovia​

Nie żartujmy, że w tym meczu którakolwiek z drużyn będzie myślała o jakimś kombinowaniu. W tym sezonie poziom PlusLigi jest na tyle wyrównany, że ja na miejscu Resovii nie wybierałbym sobie drużyn z jakimi chce zagrać bo czy to będzie JSW, czy Skra, czy Delecta to tak naprawdę jest to jeden i ten sam poziom.

Jeśli chodzi o względy czysto sportowe to Rzeszów powinien dziś łatwo rozprawić się z Warszawą, która wygląda ostatnio dosyć marnie. Polibuda na swojej hali dostała baty po 0:3 zarówno od Delecty, jak i Kędzierzyna i nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej w przypadku Resovii. Daje się zauważyć wyraźny spadek formy w przypadku drużyny ze stolicy. Prawda jest taka, że w ich przypadku gra wyglądała jako tako do wygranego meczu ze Skrą, potem już było coraz gorzej a teraz są na poziomie dostawania batów od Gdańska czy Kielc.

Rzeszów w tym sezonie na wyjazdach zdecydowanie nie imponuje, ale akurat ich gra w Pucharze była całkiem niezła i jeśli utrzymają tą dyspozycję to powinni wygrać dziś bez straty seta.

Resovia -1.5 seta (1.60) Bwin ✅
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów
Do stolicy województwa w którym mocno wieje wiatr przyjeżdża najbardziej utytułowany klub ostatnich lat - PGE Skra Bełchatów. Przyjeżdża Skra Bełchatów czyli w Kielcach wielkie święto siatkówki. - Apetyty wśród siatkarzy i kibiców gospodarzy są spore bo Skra jest w sporych tarapatach. Nie mają formy, nie mają zdrowia, nie mają ostatnio dobrego humoru. Odpadli szybko z czego się tylko dało i została im Plus Liga. Co do problemów zdrowotnych:
W piątek pech dopadł znajdującego się w bardzo wysokiej formie Wlazłego, którego zabolały plecy. - Ból był tak duży, że przez dwa dni musiałem brać środki przeciwbólowe. W poniedziałek przyszedłem na zajęcia, ale nie byłem w stanie niczego zrobić. Nie wiem, kiedy wrócę do treningów - mówi kapitan drużyny.
W tym tygodniu nie będą za to trenować Michał Winiarski i Paweł Zatorski. Ten pierwszy ma grypę i bierze antybiotyk, natomiast libero bełchatowian leczy uraz pachwiny.
Na szczęście kontuzja stopy Konstantina Cupkovicia okazała się lżejsza, niż przypuszczano, i po pauzie w czwartek i piątek oraz po wolnym weekendzie Serb wrócił do ćwiczeń. - Staramy się też odbudować formę Aleksa Atanasijevicia - podkreśla szkoleniowiec.
Mariusz Wlazły pojedzie do Kielc - czy będzie grał - nie wiadomo. Winiarski i Zatorski raczej nie mają o czym myślec. Atanasijevic ma problemy z kolanami - zapewne sprawa przeciążeniowa bo i cały sezon reprezentacyjny i początek sezonu klubowego latał wszędzie jak głupi. Cupkovic ma coś ze stopą, ale najprawdopodobniej będzie zdatny do gry. - Ogólnie jak widac szpital niemały. Ogólnie Skrze się ten mecz wcale nie podoba - im już nic w fazie zasadniczej sezonu 2012/2013 nie pomoże. Coś tam się mówi, że moga się podłożyc bo wtedy spadną na któreś tam miejsce i będą grac z kimś tam i tak dalej. - Możliwe, nie przeczę - ale poziom sportowy jakim dysponuje na dzień dzisiejszy Skra Bełchatów pozwala myślec Kielczanom nawet na jakąś zdobycz punktową w sobotnie popołudnie.
Tymczasem w Kielcach... Forma tak jakby... bardzo dobra. Wygrywają ostatnio sporo spotkań - co prawda po pięciosetowych maratonach, ale... Nikt zespołowi trenera Daszkiewicza nie umniejsza zwycięstwa nad Resovią Rzeszów, która grała w Kielcach w nieco lepszym zestawieniu kadrowym aniżeli ma zagrac Skra Bełchatów. Lider zespołu - Nikolay Penchev, który mam nadzieję opuści klub z Kielc po sezonie przejdzie do jakiegoś mocniejszego klubu - bo na Niego już czas - a myślę, że taka Skra chętnie by go przytuliła bo obok Winiarskiego próżno szukac klasowego zawodnika. Reszta zespołu do pewnego poziomu jest naprawdę fajną ekipą. Kubańczyk Danger, sztampowy Kozłowski na rozegraniu i fajny środek z Miłoszem Zniszczołem. Jest jeszcze ciekawa opcja w postaci Adriana Staszewskiego. Ofensywny przyjmujący - porównuję go do Wojciecha Ferensa grającego w AZS Olsztyn. - Bardzo podobna charakterystyka, jednak liderem jest Bułgar Penchev. Na pozycji libero gra Robert Milczarek - były gracz PGE Skry Bełchatów - powinien pomóc trochę Kozłowskiemu i dostarczac mu dobrze dograne piłki do siatki - wtedy gra stanie się nieco łatwiejsza a i skutecznośc w ataku wzrośnie. Effector jest prawie pewny utrzymania się w lidze - mogą zagrac na kompletnym luzie. Hala zapewne będzie pełna, atmosfera powinna byc elegancka.
Wszystko wskazuje na to, że Effector Kielce wygra na drodze sportowej co najmniej jednego seta. Forma Skry słaba, nie mają zdrowia, humoru ani biznesu w tym, żeby strasznie starac się o zwycięstwo w Kielcach. Najchętniej Jaco Nawrocki dałby swoim 2 tygodnie leżakowania aż się każdy doleczy i z ochotą i werwą zaczęli fazę play-off nawet dwoma spotkaniami w Jastrzębiu Zdroju czy Bydgoszczy.
Effector Kielce +2.5 seta 1.65 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Mecz kluczowy dla układu pierwszej trójki w tabeli. Obie drużyny mają o co grać.
Rysiek Bosek w studiu przy okazji Pucharu Polski o Bydgoszczy powiedział fajną rzecz - że to jest drużyna, która gra systemem, a nie zawodnikami. To bardzo trafnie oddaje styl gry tej drużyny. Michal Masny odgrywa w niej niebanalną rolę. Nie byłoby jednak z tego pożytku, gdyby nie miał dobrych wykonawców. Absencja kapitana, Wojtka Jurkiewicza na środku nie powinna być problemem - Masny od razu pokazał, że zastępującego go Wieczorka nie zamierza chować, jeśli chodzi o rozkład ataku. Jednak by Słowak mógł mieć pełne pole do popisu, musi mieć przyjęcie.
A z zagrywką u JSW jest różnie. Potencjał spory, ale mało regularny. Są osoby strzelające (Łasko, Kubiak), są osoby z dobrą zagrywką szybującą (Holmes, o dziwo Czarnowski! ???? któremu czasem skrót wyjdzie ;) ). Tischer poprawił swoją grę od początku sezonu. Bardzo często gra jednak podwyższoną piłką do skrzydła, przez co blokujący przeciwnej drużyny mają czas na dojście dwublokiem i skrzydłowy musi się wykazać. Są też wady w tej drużynie. Ta wada nazywa się Matteo Martino. Facet nie gra nawet 20% tego, na co go stać. Totalnie odcięty od drużyny. Włoch chyba żyje w swoim świecie. O ile w przyjęciu jeszcze się spisuje, o tyle w ataku powinien tak strzelać, że nie byłoby co zbierać. A na nieszczęście JSW nie strzela...
Łuczniczka jest trudną halą, jeśli chodzi o zagrywkę. Bydgoszcz u siebie na dodatek jest mocna. Na rozkładzie na własnym terenie mają ZAKSĘ (3:2), Resovię (3:1) oraz Skrę (3:1), jeśli chodzi o ten bezpośredni top. Gospodarzy stać na zwycięstwo, bo mają stabilne przyjęcie, a zagrywka JSW nie jest na tyle regularna, by mogła długimi okresami zdestabilizować grę podopiecznych Makowskiego.
Typy
Delecta Bydgoszcz @1,72 Bwin ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
L 27

ljuboja

Użytkownik
Wlazły trenuje z PGE Skrą

Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Wlazły, który narzekał ostatnio na kontuzję, będzie mógł zagrać w sobotnim meczu z Effectorem w Kielcach. Kapitan PGE Skry przygotowuje się do tego spotkania razem z drużyną.

Mariusz narzekał na ból pleców, który nie pozwalał mu na swobodę ruchów. Na szczęście z dnia na dzień jest coraz lepiej.


http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad/item/1634-wlaz%C5%82y-trenuje-z-pge-skr%C4%85


Tylko proszę o wytłumaczenie mi jednego By Skra nie trafiła na Resovie w play offach to lepiej dla nich by zajęli miejsce niżej niż są czy wyżej.Nie znam się zbytnio na zasadach w siatkówce
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka
Spotkanie - Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ - Jastrzębski Węgiel
Kurs - 2,1
Buk - Bet 365
Dziś absolutny hit kolejki walka o fotel lidera pomiędzy drużyną Delecty , która zajmuje 1 miejsce z 36 punktami oraz trzecia drużyną z Jastrzębia ,która zgromadziła 33punkt. Jeśli dziś Jastrzębie wygra za 3 przeskoczy Delectę i ma zagwarantowane minimum 2 miejsce a więc uniknie gry ze Skra albo co bardziej prawdopodobne z Politechniką. delecta gra świetnie poukładana taktycznie siatkówke bardzo dobre gra Masny klasą błyszczy Antiga. Konarski ustabilizował grę na wysokim poziomie. Jednak dziś problemem będzie środek kontuzja Jurkiewicza to poważny problem gdyż w Jastrzebiu środek bardzo mocny Czarnowski i Holmes. Do tego trzeba dodać świetnych Michałow Łasko i Kubiaka uśpiona moc Martino to naprawdę bardzo mocny skład. Rozegranie Tischera oraz libero Wojtaszek bez zarzutu. Jest to naprawdę solidna drużyna ,która jeśli odpali może walczyć o mistrza. Moim zdaniem dziś zdecyduje o porażce Delecty krotka ławka ciężko znaleźć równorzednych graczy. Według mnie dziś wygra Jastrzębie i wskoczy na fotel lidera do meczu Zaksy.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Lepiej, żeby spadła na 6. to wtedy uniknie w 2. rundzie Delecty/Resovii a wpadną na kogoś z dwójki ZAKSA/JSW. By tak się stało to dziś nie powinni zdobyć punktów a za tydzień wtopić u siebie z Pilibudą.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Lepiej, żeby spadła na 6. to wtedy uniknie w 2. rundzie Delecty/Resovii a wpadną na kogoś z dwójki ZAKSA/JSW. By tak się stało to dziś nie powinni zdobyć punktów a za tydzień wtopić u siebie z Pilibudą.
Boże, Boże... Ręce opadają. - Ale wkraczam do akcji. Właśnie Skrze Bełchatów po drodze jest zając 5 miejsce, żeby grac w pierwszej fazie z Resovią Rzeszów. - Jeżeli tą Resovie przejdą to trafiają w półfinale na zespół z 1 miejsca fazy zasadniczej czyli najprawdopodobniej właśnie na Delectę Bydgoszcz.

Co im da spadek na 6 miejsce i granie z zespołem z 3 miejsca - czyli najprawdopodobniej z Jastrzębskim Węglem lub ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle? Chyba z tym drużynami nie wygrali w tym sezonie nawet spotkania a przypomnijmy, że zespoły z miejsc 5-8 zaczynają rywalizację w play-off od dwóch spotkań wyjazdowych.

Nie mniej jednak, jeżeli Skra Bełchatów przegra dzisiaj w Kielcach (nie zdobywając punktu) zostawi sobie szanse na spadek na miejsce 6 po ewentualnej porażce w ostatniej kolejce z AZS PW u siebie. Ale będą &quot;chcieli&quot; zając 6 miejsce tylko i wyłącznie wtedy kiedy Delecta Bydgoszcz będzie miała szanse spac z pozycji lidera na pozycję trzecią.

Drabinka fazy play-off dla niekumatych:
I para: 1-8
II para: 2-7
III para: 3-6
IV para: 4-5

Następnie w półfinałach spotykają się zwycięzcy par: I - IV oraz II i III.

Gdybym był Jacusiem Nawrockim - zająłbym 5 miejsce i próbował bataliowac się z Resovią Rzeszów - zaczynając niestety dwoma spotkaniami na Podpromiu. - Ale jeżeli Skra przeszłaby Resovię - w półfinale trafiłaby na zwycięzcę pary I: 1-8 czyli na dzień dzisiejszy zespół Delecty/Lotosu. - Jednak bardzo ważny mecz jest dzisiaj o 14:30. - Po jego zakończeniu wszystko może się diametralnie zmienic... A zmieniac się będzie zapewne dynamicznie. Kto miał pograc Effector to już pograł po kursie ponad 5, albo nie wierząc w żadne kombinowanie ze strony Skry Bełchatów pograł Effector Kielce +2.5 seta. - Teraz na jakieś mega niespodzianki jest już za późno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Boże, Boże... Ręce opadają. - Ale wkraczam do akcji. Właśnie Skrze Bełchatów po drodze jest zając 5 miejsce, żeby grac w pierwszej fazie z Resovią Rzeszów.
Gdybym był Jacusiem Nawrockim - zająłbym 5 miejsce i próbował bataliowac się z Resovią Rzeszów - zaczynając niestety dwoma spotkaniami na Podpromiu.
To Twoje zdanie wg mnie taki wariant to czyste samobójstwo ????
Jakie szanse ma jakakolwiek polska drużyna na Podpromiu ??
W tym sezonei w fazie zasadniczej żadna druzyna tam nie wygrała (bla bla bla Czestochowa tez mnie interesuje ten mecz), rok temu bylo identycznie w fazie zasadniczej bylo identycznie (lacznie z czestochowskim wybrykiem), w PP Skra wygrala tam 3-1 ale jaki to byl mecz ho ho, we wszystkich setach Rzeszow mial przewage i poza setem nr1 gdzie Rzeszow go wygral, to we wszyskich pozoztsalych 2-3 punktowe przewagi byly tracone w koncowkach bardzo szybko. Caly set Rzeszow jechal sobie dojezdzal do 21-18 i bum po secie ???? .
Nie wiadomo co ma Jacek N pod kopułą, wiec nie wiadome jest co nasz arcymistrz wymysli, ty nie mniej jesli dzis Skra wygra, to spadnac na 6te nie bedzie mogla, a jesli dzis przegra, to taka ewentualnosc jeszcze istnieje w ustaffce z Wawą. Awansować wyzej nie mogą, zostac w meijscu przeciwko Podpormiu mogą (gl &amp; hf ???? ), ewentualnie moga spasc przeciwko JW.
I wg mnie im dluzej Skra sie w ogole utrzyma w PO tym bedzie to dla nich lepiej, bo do jakiejs dyspozycji może wroci Atan &amp; Winiar, a jesli oni sie rozkreca to wtedy moga walczyc z Zaksami i wszystkimi innymi, czego oczywiście im nie życzę, mając nadzięje ze dostaną sromotny łomot.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Delecta - Jastrzębski​
Bardzo interesujące spotkanie, nie tyle ze względu na zbliżony poziom obu drużyn, ale też ciekawą sytuację w tabeli. Można powiedzieć, że jest to bezpośrednia walka o lokaty 1-3.
Ja bym tutaj poszukał zwycięstwa gości, którzy akurat z Bydgoszczą grać lubią i potrafią. Ostatnie 4 mecze obu drużyn to 4 zwycięstwa Jastrzębian. Kursy na Węgiel znacznie pospadały, ale u co niektórych buków można jeszcze łapać ok. 2.00.
Przewaga Jastrzębia niewątpliwie na pozycji atakującego, Łasko z reguły nie zawodzi a Konarski mimo że talent ma na pewno spory jest graczem niebywale chimerycznym i często przytrafiają mu się fatalne mecze. Delecta to drużyna raczej nastawiona pod świetne przyjęcie i tym samym szybkie piłki do skrzydeł, lub gre środkiem. Goście to zdecydowanie inny styl bo tutaj mamy słabsze przyjęcie i bardzo mocne skrzydła które często muszą radzić sobie z atakami z wysokich piłek sytuacyjnych.
Zobaczymy jak to będzie wyglądało dziś, ale moim zdaniem to JSW wyjdzie z tego meczu zwycięsko.
Jastrzębie (2.10) B365 ⛔
Kielce - Skra
Skra ma obecnie spore problemy kadrowe, w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy prawdopodobnie Winiarskiego i Zatorskiego, ale Wlazły jest gotowy do gry.
Kursy na Bełchatów urosły już można powiedzieć bardzo &quot;korzystnie&quot; i chyba wchodzi w grę zagranie na gości. Osobiście nie bawię się w rozkminianie 25 różnych wariantów tego dlaczego Skra miałaby dziś wygrać, a dlaczego nie :grin: , wiara w takie ustawki jest moim zdaniem lekko głupia, ale kto co lubi.
Skra to po prostu powinna wygrać to spotkanie bo czysto sportowo to zdecydowanie lepszy zespół.
Kielczan widziałem w tym sezonie już kilka razy i dla mnie ten zespół jest bardzo słaby. Ostatnio wygrali trochę tb z dołem tabeli i z Reską która lubi w tym sezonie robić z siebie błaznów. Ale tak naprawdę to ja u nich wielu wartościowych zawodników nie widzę. Jest ten Kubańczyk na ataku który uderza z zamkniętymi oczami prosto przed siebie i jest Penczew który rzeczywiście potencjał ma niezły.
Na Effector powinien tutaj wystarczyć sam Mario, Skra nawet w eksperymentalnym ustawieniu powinna pewnie wygrać ten mecz. Kurs już jest naprawdę dobry.
Skra (1.32) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Tak w ramach ścisłości Wojcirej jeśli nawet Delecta by wygrała z JSW to i tak musi się oglądać za siebie bo do końca RS zostały 2 kolejki a nie jedna.
Dzisiaj dopiero zauważyłem to zdanie.
Aktualnie jest rozgrywana 17 kolejka. Bydgoszcz wygrała &#39;za dwa&#39;, ZAKSA pkt już zgubiła, więc ZAKSA może wygrać za dwa. Między nimi są 2 pkt różnicy, gdyby Delecta wygrała za trzy, to już by oglądać się nie musiała. Bo kolejek jest 18. ???? Tak potrzeba jej jeszcze jednego punktu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk​


Olsztyn gra o życie. Jeżeli chce jeszcze myśleć o fazie PO to musi to spotkanie wygrać za 3 punkty. Lotos, żeby przypieczętować potrzebuje w tym meczu punktu.

Lotos wygrał 3 ostatnie spotkania. Gra pozostawia jeszcze trochę do życzenia, ale jest coraz lepiej. Kluczowe według mnie było postawienie na Wojtka Żalińskiego, który od kilku spotkań ciągnie ten wózek. Od początku sezonu twierdziłem, że para przyjmujących Mika-Żaliński jest po prostu optymalna i może dać zespołowi najwięcej (nie wiem czemu trener Luks mnie nie słuchał). Największe rezerwy są na środku siatki. Kaźmierczak i Gawryszewski w ataku grają bez szału. Na pozycji atakującego też jakoś wybitnie się nie układa. Kamiński i Mikołajczak grają chimerycznie.

Olsztyn to przede wszystkim Krzysiek i Ferens. Ostatnio w meczu z Jastrzębskim Węglem źle grał Wojtek Ferens i fajnie pokazał się Piotrek Łukasik i to jest jakaś alternatywa. Hernan jakoś rozgrywa przeciętnie. W pierwszym sezonie w Olsztynie bardziej mi się jego gra podobała. Ma fajnych środkowych Sobale i Haina i przy dobrym przyjęciu powinien z nich częściej korzystać. Liderem jest Krzysiek, który otrzymuje mnóstwo piłek. Według mnie nie poczynił znaczących postępów w porównaniu do poprzedniego sezonu i to trochę martwi. We wspomnianym meczu z Jastrzębiem dobrze zagrał Piotrek Gruszka.

Lotos ostatnio w dobrej dyspozycji. Według mnie dwa sety powinni spokojnie ugrać.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ⛔
 
P 991

parodia

Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje, że Trefl będzie chciał dzisiejszy mecz zakończyć wynikiem 3:2 dla Olsztyna? Daje to im pewne miejsce w ósemce i bardzo duże prawdopodobieństwo, że w pierwszej rundzie PO zagrają z Delectą. Dlatego ja proponuję na dzisiaj taki bet:
DW: 3:2 Olsztyn @4.0 (Totomix)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dla mnie gdybanie czy Skra chce zagrać z Resovią czy nie to kpina ;D. Mają do wyboru albo Resovię albo JW, czyli spadają z deszczu pod rynne. To tak jakby Cuneo miało wybierać między Maceratą i Trentino. I tak źle i tak niedobrze. Moim zdaniem Skra będzie chciała po prostu odbudować formę, a czy trafią na Reskę czy JW to dla nich wszystko jedno, jeśli nie odzyskają formy to i od tych i od tych sromotne batogi dostaną... Teraz dla Skry liczy się tylko wyleczenie zawodników i doprowadzenie ich do wysokiej dyspozycji, nie myślą zapewne o kombinacjach... Mówienie o samobójstwie i dwóch pierwszych meczach na Podpromiu mnie nie przekonuje. Czy łatwiej będzie im na pełnym stadionie w Jastrzębiu gdzie jest równie ciężko grać? JW u siebie także jest piekielnie mocne... Według mnie Skra będzie patrzeć raczej na drugą rundę. W moim odczuciu dla zespołu z Bełchatowa łatwiejsza od Zaksy będzie Delecta. Dlatego też gra z Resovią jest dla nich korzystniejsza niż z JW.
Przepraszam, że komentuje po meczu z Effectorem, ale nie mogłem wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom