>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
K 0

kluskanh

Użytkownik
Patrząc na tabele w tym momecie mam wrazenie, ze Skra bedzie robiła wszystko by zając 6 miejsce. Dlatego wydaje mi sie, ze za tydzien mozna sprobowac zagrac na Effector.
 
D 13

damianp

Użytkownik
tak sie zastanawiam dlaczego akurat mialaby 6 miejsce zajac?
ja uwazam ze predzej mysli o 4-5 miejscu zeby grac w drugiej rundzie PO czyli w polfinalach z Delecta ktora po wczorajszej dziwnej grze ZAKSY zostanie wepchnieta na 1 miejsce...
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Według mnie Skra będzie dążyć do 6 miejsca aby nie spotkać się z Resovią już w 1 rundzie Play-Off.
Jeśli wyjdą z 6 miejsca to trafią pewnie na Jastrzębie , które jest jak najbardziej w zasięgu.To że ostatnio z nimi przegrywali to sprawa wyłącznie słabej dyspozycji Skry bo JW gra cały czas tak samo właściwie.
Niesamowity sezon Delecty , idą po pierwsze miejsce a ja nie typowałem ich do 4 tylko na to 5 miejsce . Nasza liga staje się coraz bardziej wyrównana i można śmiało powiedzieć , że o mistrzostwo realnie bije się 6 drużyn. Nic tylko czekać na play offy i oglądać wspaniałe mecze.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Po wczorajszej kolejce można jedynie stwierdzić że obstawianie jakiegokolwiek meczu do końca rundy zasadniczej to kompletna loteria. I nie chodzi tu o aspekt sportowy, tylko o kombinacje ze strony klubów z zajęciem jak najkorzystniejszego miejsca przed rundą play-off. Teraz każda drużyna przed meczem będzie dodawać i odejmować ile to punktów musi stracić lub wygrać aby dopasować sobie przeciwnika pod siebie w pierwszej rundzie play-off i ewentualnie w drugiej i trzeciej.
Dla przykładu podam wczorajszy mecz Zaksy z Delectą. Czy przegrana gospodarzy wynikała wyłącznie ze słabszej dyspozycji dnia? Nie sądzę, wystarczy popatrzeć sobie w tabele na kogo trafi zwycięzca po rundzie zasadniczej w drugiej rundzie play-off...
 
S 2

stevenking

Użytkownik
Najpierw to popatrz sobie jakie mecze i z kim Kędzierzyn, Skra i Resovia grają w tygodniu, bo nie wydaje mi się żeby wczorajsze porażki były efektem układu tabeli Plusligi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Najpierw to popatrz sobie jakie mecze i z kim Kędzierzyn, Skra i Resovia grają w tygodniu, bo nie wydaje mi się żeby wczorajsze porażki były efektem układu tabeli Plusligi.
Resovii to akurat nawet tydzień odpoczynku by nie pomógł i tak nie mają szans z Maceratom. Tym bardziej że zostali bez atakującego. Kurs na Lube powinien wynosić maksymalnie @0,99.
Co do układu w tabeli to się zgadzam, będzie liczenie punktów i celowanie w dogodną pozycję po rundzie zasadniczej. Coś czuję że Politechnika wygra dwa razy za 3 punkty (grajo ze Skrą i Resovią).
 
D 13

damianp

Użytkownik
Skra chce ominąc Resovie, tak piszecie. Bo? Bo przegrala rok temu w finale Plus Ligi? Wg mnie silniejsza od Resovii jest ZAKSA i Jastrzebie, i predzej bym myslal ze Skra chce z Delecta grac...
A Resovia niby czemu przegrywac ma z AZS PW celem unikniecia kogo? ????
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Plus Liga - warianty
Trzeba wziąć pod uwagę , że Zaksa Skra i Resovia grają w pucharach i będą szanować siły. Teraz będzie LM i temu jest wszystko podporządkowane. Myślę , że Resovia jak odpadnie z Maceratą w play offach będzie jednym z faworytów o ile wyleczą się atakujący. Skra ewidentnie bije w LM , a w Play offach myślę zadowolą się medalem jeśli będą w Final Four LM.Chociaż dziwne , że Skra ma aż tyle porażek na koncie .Wygląda to tak jakby Piechocki naiwnie wierzył Nawrockiemu, który nie oszukujmy się nie jest dobrym szkoleniowcem. To , że Delecta prowadzi to zasługa jej dobrej gry ale złota raczej nie należy oczekiwać. Głównym faworytem jest chyba ZAKSA , która widać , że potrafi pogodzić grę na dwóch frontach(ostatni mecz z Delectą to wyjątek potwierdzający regułę).
Obecna sytuacja w tabeli(biorę pod uwagę TOP6 bo sytuacja niżej już się w miarę wyklarowała) :
1.Delecta 36 pkt
2.Zaksa 34 pkt
3.JW 33 pkt
4.Resovia 29 pkt
5.Skra 28 pkt
6.Politechnika 26 pkt
Delecta gra u siebie z JW i wyjazd na do Olsztyna na mecz z Indykpolem.
Przewiduje , że z JW będzie wyrównany pojedynek i jakieś 3:2 dla gospodarzy. W Olsztynie spodziewam się 1:3 dla Delecty. Także Delecta wg moich obliczeń powinna zgromadzić 41 pkt.
Zaksa wyjazd do Częstochowy , później u siebie z Effectorem. Myślę , że 6 pkt dla Zaksy. W konsekwencji ZAKSA 40 pkt.
JW ma wyjazd na Delecte i mysle po jakims tie-breaku przegra(wyrównany mecz), u siebie z Czewą raczej 3 pkt.Łącznie powinno im przypaść 37 pkt.
Resovia myślę na Politechnice wygrana w 5 setach lub porazka w 5 setach - myślę , że 5 setów mega możliwych. U siebie z Lotosem raczej pewne 3 pkt. Takżę Asseco z 33 lub 34 pkt.
Skra jedzie na Effector i mysle gospodarze wygrywaja a Skra bez punktów lub max z 1 pkt. U siebie z Politechnika tez spodziewam sie porazki i bez pkt. Czyli Skra 29 pkt.
Politechnika mysle u siebie co najmniej 1 pkt z Resovia a mysle ze nawet smialo 2 pkt mozliwe i na Skrze 3 pkt. Takze mysle Politechnika konczy z dorobkiem 31 pkt.
I tak tworzy się tabela po fazie zasadniczej:
1. Delecta
2. Zaksa
3.JW
4.Resovia
5.Politechnika
6.Skra
7. Effector
8. Tutaj raczej Lotos. Indykpol by musiał 2 mecze za 3 pkt wygrywać a ma jeden mecz z Delectą także raczej Lotos się utrzyma na 8 miejscu
I byśmy mieli takie pary:
Delecta-Lotos
Zaksa-Effector
JW-Skra
Resovia-Politechnika
Wg mnie Delecta kończy rywalizację na 3:0 lub 3:1 dla siebie.
Zaksa kończy na 3:0 u siebie.
JW-Skra. hmm.. tutaj myślę możliwe nawet 5 pojedynków i raczej typowałbym Skrę. 3:2 dla Skry
Resovia-Politechnika typowałbym 3:1 dla Asseco.
I tak powstałyby pary półfinałowe:
Delecta-Resovia
Zaksa-Skra
Myślę, że Resovia by się sprężyła i dała radę Delekcie. Stan rywalizacji 3:1 dla Rzeszowa.
W drugim półfinale zdecydowanie ZAKSA, lepszą jest drużyną a pozatym Skra zmęczona po JW.
I finał byłby Zaksa-Resovia gdzie sprawa byłaby absolutnie otwarta. Raczej wskazanie na Zakse chociaż jeśli Resovia doszłaby do finału to ciężko powiedzieć , ten zespół rośnie razem z wynikami.
Wiem , że wielu może śmieszyć takie przedstawianie sprawy jednak wg mnie bardzo możliwe. Wtedy też Skra o 3 miejsce grałaby z Delectą gdzie by wygrała raczej. Jeśli by ugrała Final Four to Piechocki w miarę szczęśliwy i Nawrocki zostaje na kolejny sezon.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Według mnie takie wybieganie w przyszłość jak na razie nie ma większego sensu. Skupmy się na razie na dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej (kursy na 17 kolejkę są już wystawione) i Final Four Pucharu Polski, który odbędzie się w Częstochowie już w przyszły weekend.

Po drodze mnóstwo rzeczy może się wydarzyć, mogą trafić się kontuzje, któryś zespół może wystrzelić z formą.

Jednego możemy być pewni. Play Offy będą bardzo ciekawe i na dzień dzisiejszy bardzo ciężko jest wskazać faworyta.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę , że Zaksa Skra i Resovia grają w pucharach i będą szanować siły. Teraz będzie LM i temu jest wszystko podporządkowane. Myślę , że Resovia jak odpadnie z Maceratą w play offach będzie jednym z faworytów o ile wyleczą się atakujący. Skra ewidentnie bije w LM , a w Play offach myślę zadowolą się medalem jeśli będą w Final Four LM.Chociaż dziwne , że Skra ma aż tyle porażek na koncie .Wygląda to tak jakby Piechocki naiwnie wierzył Nawrockiemu, który nie oszukujmy się nie jest dobrym szkoleniowcem. To , że Delecta prowadzi to zasługa jej dobrej gry ale złota raczej nie należy oczekiwać. Głównym faworytem jest chyba ZAKSA , która widać , że potrafi pogodzić grę na dwóch frontach(ostatni mecz z Delectą to wyjątek potwierdzający regułę).
Obecna sytuacja w tabeli(biorę pod uwagę TOP6 bo sytuacja niżej już się w miarę wyklarowała) :
1.Delecta 36 pkt
2.Zaksa 34 pkt
3.JW 33 pkt
4.Resovia 29 pkt
5.Skra 28 pkt
6.Politechnika 26 pkt
Delecta gra u siebie z JW i wyjazd na do Olsztyna na mecz z Indykpolem.
Przewiduje , że z JW będzie wyrównany pojedynek i jakieś 3:2 dla gospodarzy. W Olsztynie spodziewam się 1:3 dla Delecty. Także Delecta wg moich obliczeń powinna zgromadzić 41 pkt.
Zaksa wyjazd do Częstochowy , później u siebie z Effectorem. Myślę , że 6 pkt dla Zaksy. W konsekwencji ZAKSA 40 pkt.
JW ma wyjazd na Delecte i mysle po jakims tie-breaku przegra(wyrównany mecz), u siebie z Czewą raczej 3 pkt.Łącznie powinno im przypaść 37 pkt.
Resovia myślę na Politechnice wygrana w 5 setach lub porazka w 5 setach - myślę , że 5 setów mega możliwych. U siebie z Lotosem raczej pewne 3 pkt. Takżę Asseco z 33 lub 34 pkt.
Skra jedzie na Effector i mysle gospodarze wygrywaja a Skra bez punktów lub max z 1 pkt. U siebie z Politechnika tez spodziewam sie porazki i bez pkt. Czyli Skra 29 pkt.
Politechnika mysle u siebie co najmniej 1 pkt z Resovia a mysle ze nawet smialo 2 pkt mozliwe i na Skrze 3 pkt. Takze mysle Politechnika konczy z dorobkiem 31 pkt.
I tak tworzy się tabela po fazie zasadniczej:
1. Delecta
2. Zaksa
3.JW
4.Resovia
5.Politechnika
6.Skra
7. Effector
8. Tutaj raczej Lotos. Indykpol by musiał 2 mecze za 3 pkt wygrywać a ma jeden mecz z Delectą także raczej Lotos się utrzyma na 8 miejscu
I byśmy mieli takie pary:
Delecta-Lotos
Zaksa-Effector
JW-Skra
Resovia-Politechnika
Wg mnie Delecta kończy rywalizację na 3:0 lub 3:1 dla siebie.
Zaksa kończy na 3:0 u siebie.
JW-Skra. hmm.. tutaj myślę możliwe nawet 5 pojedynków i raczej typowałbym Skrę. 3:2 dla Skry
Resovia-Politechnika typowałbym 3:1 dla Asseco.
I tak powstałyby pary półfinałowe:
Delecta-Resovia
Zaksa-Skra
Myślę, że Resovia by się sprężyła i dała radę Delekcie. Stan rywalizacji 3:1 dla Rzeszowa.
W drugim półfinale zdecydowanie ZAKSA, lepszą jest drużyną a pozatym Skra zmęczona po JW.
I finał byłby Zaksa-Resovia gdzie sprawa byłaby absolutnie otwarta. Raczej wskazanie na Zakse chociaż jeśli Resovia doszłaby do finału to ciężko powiedzieć , ten zespół rośnie razem z wynikami.
Wiem , że wielu może śmieszyć takie przedstawianie sprawy jednak wg mnie bardzo możliwe. Wtedy też Skra o 3 miejsce grałaby z Delectą gdzie by wygrała raczej. Jeśli by ugrała Final Four to Piechocki w miarę szczęśliwy i Nawrocki zostaje na kolejny sezon.
a ja myślę że nie uwzgledniles tego ze zespoly zaczely juz w ostatniej kolejce kombinować przed play-offami i dziwnych wyników bedzie wiecej.
wzgledy sportowe o tym kto teraz bedzie wygrywac beda najmniej istotne.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Pragnę wspomnieć o tym, że Skra zajmując szóste miejsce, trafia z deszczu pod rynnę, bo i tak będzie mierzyć się z innym faworytem do mistrzostwa (bo tak trzeba jednak JSW traktować moim zdaniem). Skrę może tylko uratować pięcie się w górę tabeli i wejście do trójki, co jak wynika z tabeli, małe na to szanse). Nie wspominając już o aspektach sportowych - w czym JSW byłoby korzystniejsze dla Skry aniżeli Resovia? Pierw niech Skra poprawi swoją grę, a potem śmie wybierać sobie przeciwników, bo póki co to tam nie ma żadnych podstaw do stabilnej gry (czyt. stabilnego przyjęcia i jakiegoś solidnego rozegrania). I można tu psioczyć na Nawrockiego, który może i podjął kilka debilnych decyzji, chociaż czy może on na pewno wszystkie podjął? Raczej śmiem twierdzić, że tam karty rozdaje Piechocki, który liże cztery litery panom z PGE. ????
Podsumowując moją wypowiedź - medal jakikolwiek dla Skry będzie dla mnie po prostu kpiną i oznaką słabości naszej ligi.
Także ja bym wolał skupić się mimo wszystko na sporcie, a nie na kombinowaniu i wróżeniu z fusów, czy dana drużyna będzie sobie wybierać przeciwników, bo jakieś pojedynki mające znaczenie dla układu tabeli jednak się jeszcze odbędą (choćby JSW z Delectą).
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie wspominając już o tym, że Skra zajmując szóste miejsce trafia z deszczu pod rynnę, bo i tak będzie mierzyć się z innym faworytem do mistrzostwa (bo tak trzeba jednak JSW traktować moim zdaniem). Skrę może tylko uratować pięcie się w górę tabeli i wejście do trójki, co jak wynika z tabeli, raczej się nie zdarzy. Nie wspominając już o aspektach sportowych - w czym JSW byłoby korzystniejsze dla Skry aniżeli Resovia? Pierw niech Skra poprawi swoją grę, a potem śmie wybierać sobie przeciwników, bo póki co to tam nie ma żadnych podstaw do stabilnej gry (czyt. stabilnego przyjęcia i jakiegoś solidnego rozegrania). I można tu psioczyć na Nawrockiego, który może i podjął kilka debilnych decyzji, chociaż czy może on na pewno wszystkie podjął? Raczej śmiem twierdzić, że tam karty rozdaje Piechocki, który liże cztery litery panom z PGE. ????
Podsumowując moją wypowiedź - medal jakikolwiek dla Skry będzie dla mnie po prostu kpiną i oznaką słabości naszej ligi.
Także ja bym wolał skupić się mimo wszystko na sporcie, a nie na kombinowaniu i wróżeniu z fusów, czy dana drużyna będzie sobie wybierać przeciwników, bo jakieś pojedynki mające znaczenie dla układu tabeli jednak się jeszcze odbędą (choćby JSW z Delectą).
3 i 6 miejsce to jedno i to samo, wiec co za roznica... (tylko wlasna hale sie ma najpierw)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
3 i 6 miejsce to jedno i to samo, wiec co za roznica... (tylko wlasna hale sie ma najpierw)
Teoretycznie tak, tylko że Skra z szóstego niby trafia na JSW (lub też Resovię, której niby chce uniknąć), a (czysto teoretycznie) z trzeciego na Polibudę. Chodziło mi o to, że szansa na teoretycznie łatwiejszego przeciwnika istnieje tylko z czuba tabeli.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Teoretycznie tak, tylko że Skra z szóstego niby trafia na JSW (lub też Resovię, której niby chce uniknąć), a (czysto teoretycznie) z trzeciego na Polibudę. Chodziło mi o to, że szansa na teoretycznie łatwiejszego przeciwnika istnieje tylko z czuba tabeli.
szczerze to wg mnie zarowno Skra jak i Rzeszow bardzo chca sie spotkac w tej 1/8, szczegolnie Rzeszow ma na to ochote, bo slabszej Skry jak teraz to nie bedzie, a oni maja swoj kompleks Skry nadal nieuleczony. z kolei z innymi gra im sie &quot;luźniej&quot; jakoś. a Skra czemu by miała chcieć grac z Rzeszowem, to nie wiem, ale chyba wydaje im sie, ze z Rzeszowem bedzie im najlatwiej (nawet statystyka tak mowi, bo z ZAKSA i JW dostali w tym sezonie same sromtone baty).
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Skra z Rzeszowem na pewno będzie do samego końca walczyć miejsce 4. Po to aby ewentualny 5 mecz w PO rozgrywać we własnej hali. A czy te zespoły chcą grać ze sobą czy tez nie tutaj myślę, że za bardzo się nad tym nie zastanawiają bo już raczej są na siebie skazani. A i nie wiem czy Rzeszów taki zadowolony moze być z tego. Bo Skra na PO może mieć już pełny skład i mogą Rzeszów odprawić z kwitkiem. Bo w Rzeszowie burdel sie robi niesamowity brak atakującego słabo grający przyjmujący. Drugi rozgrywający wygryza ze składu pierwszego ... No mają bardzo nie ciekawie i moim zdaniem tylko jakiś cud sprawił by że obronili by tytuł mistrza. Jak dla mnie to odpadną już w pierwszej rundzie PO, wyleci pół drużyny i przede wszystkim ten ich tragiczny trener.
Oczywiście kombinacje jakieś są możliwe. Tak jak np Bergamo w ubiegłym sezonie specjalnie przegrało mecz w ostatniej kolejce aby wypaść poza top5 aby nie trafić na Busto w półfinale. Busto które wtedy wygrywało jak maszyna z każdym.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Nie da się ukryć, że sypnęło niespodziankami, ale to jest piękno sportu. Myślę jednak, że zespoły nie mają co kombinować, choć w obecnej sytuacji każdy chyba chciałby się znaleźć na miejscu 8 dającym możliwość gry z Delectą. Taką szansę ma tylko Effector i Trefl. Zastanawiam się teraz, czy w zaistniałej sytuacji Trefl nie będzie jednak chciał bronić tej 8 pozycji, aniżeli atakować 7 lokatę, która teraz okupuje Effector. No nie oszukujmy się, ale mimo wszystko Delecta jest łatwiejszym rywalem niż ZAKSA.
Effector ma mecze ze Skrą i ZAKSA, natomiast Trefl z Olsztynem i Resovią.
Nie wiadomo co zrobi Skra, bo jeśli na prawdę chcą uniknąć Resovii to mogą się dziać cuda w najbliższych meczach :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mistrz Polski w tym sezonie nieco obniżył loty... Szkoda, akurat jestem zagorzałym fanem Resovii w siatkówkę, jednak ten sezon zupełnie im nie wychodzi. Potrafią rywalizować z każdym, z każdym nawet wygrać, ale zdarzają się też głupie straty punktów, które nie powinny mieć miejsca. Rzeczywiście jeśli Skra trafi na Resovię, to będziemy mieć już przedwczesny &quot;finał&quot; :jezora:. Oczywiście trzymam kciuki, że drużyna z Rzeszowa się jeszcze przebudzi, jednak pewne jest jedno - w tym sezonie nie możemy narzekać na brak niespodzianek i emocji ???? .
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1.72 Bwin
Zacznę od tego, że typ mocno życzeniowy, gdyż Delecta sprawia bardzo dobre wrażenie w tym sezonie i należy im się to pierwsze miejsce przed PO oraz to, że zamykają mi kupon na realizację bonusu w stsie, a dzięki temu biedny student będzie miał za co poszaleć w klubach.
Swój typ opieram przede wszystkim na tym, iż Delecta zagra u siebie, ale też mam tutaj na myśli najważniejszy element siatkarski - przyjęcie, w którym Delecta góruje nad JSW.
Para Kubiak/Martino nieco kuleje w tym elemencie. Bardzo cierpi na tym Michał Łasko, który często musi atakować z sytuacyjnych piłek. Martino niby miał być gwiazdą PlusLigi, ale tak jakoś drętwo to wygląda u niego: zagrywka bez rewelacji, trochę za dużo kiwa, nie widzę u niego entuzjazmu w grze, tak jakby siatkówka nie sprawiała mu przyjemności. Kubiak natomiast wydaje mi się, że spuścił nieco z tonu. Może to efekt wyczerpującego sezonu reprezentacyjnego?
Jastrzębianie zagrali na prawdę słabo w pucharze Polski. Pierwsze dwa sety nie istnieli, wyniki tych setów mogą być mylące, bardzo często zawodnicy ZAKSY mieli kontry w górze, ale mało z nich wykorzystali. JSW zagrał tyle, na ile pozwolił im Kędzierzyn, sami nie byli w stanie dyktować warunków, a przecież Jastrzębianie mieli więcej czasu na treningi i odpoczynek.
Teraz Delecta. Para Antiga/Wika, która przyjmuje całkiem przyzwoicie, na pewno potwierdzają to swoimi wynikami w lidze, gdyż &quot;bombardierów&quot; tam nie ma, a mimo to przy dobrym przyjęciu Misiek Masny potrafi dobrze rozegrać. Stefan teraz gra bardzo dobrze i najwięcej będzie zależeć od niego w tym meczu po stronie gospodarzy. Delecta zagrała w sobotę mecz w Pucharze Polski z Resovią i lekki żal, że nieznacznie przegrali. Oczywiście Reska personalnie zdecydowanie silniejsza, ale też liczyłem po prostu na ich słabszą dyspozycję. Słaba strona Delecty to ławka rezerwowych, nawet nie znam nikogo z ich ławki (wyjątek Piotr Lipiński ???? ) i ciemno to widzę w przypadku słabszej dyspozycji szóstkowego gracza.
Chciałbym wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik, na który kiedyś w ogóle nie zwracałem uwagi, mianowicie &quot;team spirit&quot;. Nie widać tego u zawodników JSW. Martino jakby z innej planety, Kubiak często obrażony, Łasko wkurzony, że często świece dostaje do ataku. Zlepek indywidualności jednym słowem. Delecta natomiast sprawia fajne wrażenie i miło się ich ogląda. Antiga nie wywyższa się na tle grupy. Trener Makowski dobrze ich tam poustawiał.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Od początku roku przyjęcie na palce jest dosyć surowo oceniane i Marcin Wika ostatnio miał z tym trochę problemów, a w Jastrzębiu potrafią zagrywać :p
Antiga wiadomo, klasa sama w sobie, nie ma nawet co pisać.

Ogólnie typ dość ciężki, taki typowy na czuja. To, czy Delekcie się należy to pierwsze miejsce czy nie, to trudno ocenić. Jastrzębianie to solidna ekipa z będącym ostatnio w niezłym gazie Wojtaszkiem.
Łasko to co musi to kończy, a Misiek Kubiak jest jaki jest, ale jak już kiedyś mówiłem daje tej drużynie wiele. Nie wiem co z Jurkiewiczem, ale jeśli nie zagra to środek na plus JSW.
Martino może i nie błyszczy, ale w obwodzie jest &quot;Gierek&quot;, który może poobijać łapki blokującym.

Moim zdaniem JSW da radę ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie wiem czy jest sens typować te dwie ostatnie kolejki patrząc na względy &quot;sportowe&quot; bo tu może się wiele niesłychanych rzeczy dziać, ustawień i takich tam.
A mecz Delekta-JW wydaje sie ze Delecta bedzie grac do konca na poważnie i na dodatek graja u siebie, choc z drugiej strony JW caly sezon sie dogrywało i ostatnio cos zaczal Martino grac, wiec moze potraktuja ten mecz na kolejne dogrywanie się ~~
Mecz o stawkę to to nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom