>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
D 13

damianp

Użytkownik
Chciałem coś potwierdzić w kontekście ostatniej kolejki, Delecta potrzebuje 1pkt. w ostatniej kolejce aby zapewnic sobie 1 miejsce? Bo ma korzystny bilans z Kędzierzynem?
 
D 13

damianp

Użytkownik
Nie wiem, kto to wymyślił ale pomysł rozgrywania ostatniej kolejki przez 4 dni, no nie ma co, genialny.
Dajmy na to, taka Resovia 24h przed meczem, bedzie wiedziała czy ma o co grać...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wiem, kto to wymyślił ale pomysł rozgrywania ostatniej kolejki przez 4 dni, no nie ma co, genialny.
Dajmy na to, taka Resovia 24h przed meczem, bedzie wiedziała czy ma o co grać...
Z tego co wiem była propozycja, żeby rozegrać ostatnią kolejkę w niedzielę o 15.
W ostatniej chwili ten pomysł upadł.

ZAKSA koniecznie chciała rozegrać swoje spotkanie z Kielcami w piątek, co jest zrozumiałe, bo rewanż w Izmirze jest we wtorek. PLPS przecież nie będzie ZAKSIE utrudniał życia.


Zgadzam się, że Resovia jest w dobrej sytuacji, ale w najlepszej sytuacji jest zdecydowanie Jastrzębski Węgiel.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Zaksa -1.5 seta @1.36 bwin
Bydgoszcz @1.53 bwin
AKO 2.08
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego.Do wytypowania wybrałem dwa mecze które zdecydują o pierwszym miejscu.Zaksa jeśli ma jeszcze nadzieje na 1 miejsce musi wygrać u siebie z Kielcami za 3 punkty.Zaksa oczywiście kadrowo lepsza od drużyny z Kielc w dodatku mecz odbędzie sie już w piątek także drużyna z Kedzierzyna Koźla bedzie miała 1 dzień więcej na przygotowanie sie do rewanżu w Lidze Mistrzów a co za tym idzie myśle że tego meczu nie odpuści kosztem Ligi Mistrzów.Drugim spotkaniem które typuje jest mecz Delecty Bydgoszcz która na wyjeździe podejmie ekipe AZS Olsztyn.Zakładając że Zaksa wygra w piatek za 3 punkty to przed sobotnim meczem Bydgoszcz bedzie miała punkt straty do Zaksy a wiec zwycięstwo nawet za 2 punkty da im 1 miejsce przed playoff.W tym meczu także licze na granie na 100% nie po to Bydgoszcz odpuściła mecz w pucharach żeby teraz w ostatniej chwili stracić 1 miejsce.Olsztyn w tym sezonie u siebie wygrał tylko 3 mecze : z Częstochową , Gdańskiem i Zaksą (wygrana z Zaksą jest dla mnie wielką zagadką).Gdyby nie wygrana z Zaksą wyglądało by to w kontekscie typu bardzo dobrze gdyż Olsztyn pokonał dwie najsłabsze drużyny w lidze.Licze na pełne zaangażowanie i koncentracje Bydgoszczy i przypieczentowanie 1 miejsca po rundzie zasadniczej.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Zaksa -1.5 seta @1.36 bwin
Bydgoszcz @1.53 bwin
AKO 2.08
Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego.Do wytypowania wybrałem dwa mecze które zdecydują o pierwszym miejscu.Zaksa jeśli ma jeszcze nadzieje na 1 miejsce musi wygrać u siebie z Kielcami za 3 punkty.Zaksa oczywiście kadrowo lepsza od drużyny z Kielc w dodatku mecz odbędzie sie już w piątek także drużyna z Kedzierzyna Koźla bedzie miała 1 dzień więcej na przygotowanie sie do rewanżu w Lidze Mistrzów a co za tym idzie myśle że tego meczu nie odpuści kosztem Ligi Mistrzów.Drugim spotkaniem które typuje jest mecz Delecty Bydgoszcz która na wyjeździe podejmie ekipe AZS Olsztyn.Zakładając że Zaksa wygra w piatek za 3 punkty to przed sobotnim meczem Bydgoszcz bedzie miała punkt straty do Zaksy a wiec zwycięstwo nawet za 2 punkty da im 1 miejsce przed playoff.W tym meczu także licze na granie na 100% nie po to Bydgoszcz odpuściła mecz w pucharach żeby teraz w ostatniej chwili stracić 1 miejsce.Olsztyn w tym sezonie u siebie wygrał tylko 3 mecze : z Częstochową , Gdańskiem i Zaksą (wygrana z Zaksą jest dla mnie wielką zagadką).Gdyby nie wygrana z Zaksą wyglądało by to w kontekscie typu bardzo dobrze gdyż Olsztyn pokonał dwie najsłabsze drużyny w lidze.Licze na pełne zaangażowanie i koncentracje Bydgoszczy i przypieczentowanie 1 miejsca po rundzie zasadniczej.
a jaki jest sens mieć 1 meijsce w rundzie zasadncizej hmm ? ;]]]
poza tym że wg mnei sens miejsca nr1 jest żaden (trafic na Reske/Skre w półfinale to nie lada przyjemnosc), to po drugie jak myślisz czy mecz w LM Zaksy nie jest celem nr1? Oczywiste jest że awans do F4 jest zdecydowanie najważniejszy, na dodatek jak już wspomniałem miejsce nr1 jest aktualnie bardziej karą niż bonusem, więc po co Zaksa czy też Bydgoszcz miałyby się o to miejsce bić?
Delecta z kolei bedzie meic u siebie mecz Challenge Cup w ktorym musi wygrac mecz a pozniej zloty set i uwaam ze dla nich rowniez mecz pucharowy jest 10x wazniejszy niz mecz ligowy, ktorego stawka jest aktualnie znikoma (rozgrywają mecz jako drudzy w tym samym czasie co Skra, czyli przeciwnika wybrać sobie nie mogą).
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja wiem Tadzin czy przy JW, Skra lub Reska wyglądają tak groźnie? Rok temu bym się z tobą zgodził, ale w tym roku ani Bełchatowianie ani Rzeszowianie nie są wiele groźniejsi od JW... Na playoffy każda drużyna będzie miała wystrzał formy, a w tym sezonie liga jest tak równa, że zarówno Skra/Reska jak i JW to bardzo bardzo groźny przeciwnik. W tym roku PLS jest słabszy i każda drużyna z tej piątki ma szansę na zagranie w finale... Ja tę kolejkę odpuszczam. Nie ma czego grać w pls przed playoffami. Nie warto pchać się w mecze o to czy znajdziemy się w jamie lwa czy tygrysa ???? . Zgadzam się zaś z drugą częścią. Dla Kędzierzynian priorytetem jest LM. Ostatnio czytałem w PS o kilku urazach w zespole i mam przeczucie, że w Kielcach zagra pół drugi skład Zaksy... Sądzę, że Castellani może dać szanse Nogueirze bo Ruciaka bolało kolano (tak podawał PS), zaś Fonteles narzekał na bark więc i jego może zmienić Kapelus. Na ataku możemy zobaczyć Witczaka (niedoleczone mięśnie brzucha Antka). Przy Kielcach 2 skład Zaksy i tak wygląda imponująco, ale pchanie się w handi w tym meczu zupełnie mnie nie przekonuje. Prędzej szukałbym jakiegoś overka pkt albo +2.5 na Kielce, ale jak już nadmieniłem kolejkę odpuszczam.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Delecta z kolei bedzie meic u siebie mecz Challenge Cup w ktorym musi wygrac mecz a pozniej zloty set i uwaam ze dla nich rowniez mecz pucharowy jest 10x wazniejszy niz mecz ligowy
Skoro mecz pucharowy jest taki ważny to dlaczego odpuścili pierwsze spotkanie i wysłali tam rezerwy ???
A tu cytat ze sport.pl
Czołowi zawodnicy wraz ze swym szkoleniowcem, a więc m.in. Michal Masny, Dawid Konarski, Stephane Antiga, Andrzej Wrona, Marcin Wika i Wojciech Jurkiewicz, pozostają w Bydgoszczy.
Będą się razem przygotowywać do ostatniego spotkania w PlusLidze, które w sobotę rozegrają w Olsztynie. Dla Indykpolu AZS będzie to mecz o być albo nie być w play-off, ale dla bydgoszczan szansa, by przypieczętować zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Decyzja o wysłaniu do Serbii rezerw podkreśla tylko, jak ważny będzie pojedynek w hali Urania.
- Spodziewałem się, że na spotkanie w Challenge Cup wyślą drugi skład, ale nie że tak okrojony. Zaskoczeniem nie jest za to fakt, że specjalnie się szykują na mecz z nami - mówi Radosław Panas, trener Indykpolu AZS.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta z kolei bedzie meic u siebie mecz Challenge Cup w ktorym musi wygrac mecz a pozniej zloty set i uwaam ze dla nich rowniez mecz pucharowy jest 10x wazniejszy niz mecz ligowy, ktorego stawka jest aktualnie znikoma (rozgrywają mecz jako drudzy w tym samym czasie co Skra, czyli przeciwnika wybrać sobie nie mogą).
Dla Delecty priorytetem są rozgrywki ligowe o czym mówił prezes Delecty Piotr Sieńko. Zależy im na awansie, ale podejrzewam, że wszystko podporządkowują już pod PO. A to czy wpadną w ewentualnym półfinale na JW, Skrę czy Resovie pewnie większej różnicy im nie robi.
Trener Piotr Makowski mówił też, że od 10 grudnia grają w sumie co trzy dni i zawodnicy są albo kontuzjowani albo bardzo zmęczeni. Nie da się ukryć, że Delecta ma wąską kadrę, a rezerwowi nie stanowią tak naprawdę żadnej siły.
Nie ma opcji, żeby Delecta &quot;zabijała się&quot; w meczu z Olsztynem. Grają dzień po ZAKSIE, więc będą wiedzieli co muszą zrobić, żeby zająć takie miejsce jakie im będzie pasować (oczywiście i tak to czysta teoria, bo nie będą znali jeszcze wyników JW, Skry czy Resovii).
Decyzja o wysłaniu do Serbii rezerw podkreśla tylko, jak ważny będzie pojedynek w hali Urania.
Nie sądzę, że wysłanie rezerw było spowodowane ostatnim meczem w PlusLidze z Olsztynem. Nadarzyła się okazja, żeby podstawowi zawodnicy w końcu odpoczęli i trener Makowski wykorzystał tą okazję. Antiga i Masny, którzy w dużej mierze decydują o sile Delecty to nie są już młodzi zawodnicy. Zwłaszcza na Stephana w Bydgoszczy muszą chuchać i dmuchać.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Ja wiem Tadzin czy przy JW, Skra lub Reska wyglądają tak groźnie? Rok temu bym się z tobą zgodził, ale w tym roku ani Bełchatowianie ani Rzeszowianie nie są wiele groźniejsi od JW... Na playoffy każda drużyna będzie miała wystrzał formy, a w tym sezonie liga jest tak równa, że zarówno Skra/Reska jak i JW to bardzo bardzo groźny przeciwnik. W tym roku PLS jest słabszy i każda drużyna z tej piątki ma szansę na zagranie w finale... Ja tę kolejkę odpuszczam. Nie ma czego grać w pls przed playoffami. Nie warto pchać się w mecze o to czy znajdziemy się w jamie lwa czy tygrysa ???? . Zgadzam się zaś z drugą częścią. Dla Kędzierzynian priorytetem jest LM. Ostatnio czytałem w PS o kilku urazach w zespole i mam przeczucie, że w Kielcach zagra pół drugi skład Zaksy... Sądzę, że Castellani może dać szanse Nogueirze bo Ruciaka bolało kolano (tak podawał PS), zaś Fonteles narzekał na bark więc i jego może zmienić Kapelus. Na ataku możemy zobaczyć Witczaka (niedoleczone mięśnie brzucha Antka). Przy Kielcach 2 skład Zaksy i tak wygląda imponująco, ale pchanie się w handi w tym meczu zupełnie mnie nie przekonuje. Prędzej szukałbym jakiegoś overka pkt albo +2.5 na Kielce, ale jak już nadmieniłem kolejkę odpuszczam.
obacz statystykę. Zaksa z czołową szóstką wygrała wsystkie mecze poza Rzeszowem na Podporomiu, po JW Zaksa jedzie jak po szmacie za przeproszeniem, ale taka jest prawda. Dla mnie JW nie liczy sie tak jak nie liczylo sie rok temu. Zlali 500 razy slabeuszy ze Skry, bo Nawrocki to impotent intelektualny... Ale wroci Atanasijevic i Winiar i mimo wszystko siłe Skra bedzie miec zdecydowanie wieksza od JW.. Sam Łasko to za mało. Aktualnie Delekta stoi wyżej, a co przemawia za tym że Delekta nie chce 1st miejsca? Ano wyjazd przeciwko Skrze 0-3, przeciwko Resovii 0-3.. I takie są moje argumenty. Twarde i treściwe. Co prawda było 2-3 w Pucharze, ale hala to jedno, dwie końcowki w ktorych Rzeszów sie... zesral to drugie. Ale hala przede wszystkim.

Skoro mecz pucharowy jest taki ważny to dlaczego odpuścili pierwsze spotkanie i wysłali tam rezerwy ???
A tu cytat ze sport.pl
Czołowi zawodnicy wraz ze swym szkoleniowcem, a więc m.in. Michal Masny, Dawid Konarski, Stephane Antiga, Andrzej Wrona, Marcin Wika i Wojciech Jurkiewicz, pozostają w Bydgoszczy.
Będą się razem przygotowywać do ostatniego spotkania w PlusLidze, które w sobotę rozegrają w Olsztynie. Dla Indykpolu AZS będzie to mecz o być albo nie być w play-off, ale dla bydgoszczan szansa, by przypieczętować zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Decyzja o wysłaniu do Serbii rezerw podkreśla tylko, jak ważny będzie pojedynek w hali Urania.
- Spodziewałem się, że na spotkanie w Challenge Cup wyślą drugi skład, ale nie że tak okrojony. Zaskoczeniem nie jest za to fakt, że specjalnie się szykują na mecz z nami - mówi Radosław Panas, trener Indykpolu AZS.
to że jakiś dziennikarzyna od siedmiu boleści napisał jakiś artykuł o treści wybitnie niskiej (bo musiał cos widocznie napisać) mnie w ogole nie przekonuje. Argumenty beznadziejne i nie mające sensu.
inni &quot;specjalisci&quot; z podanej przez Ciebie strony pissują iż &quot;Cuneo to wloski przeciętniak&quot;, bądź że Resovia ma 20 mln budżetu.
ja z tej strony nie korzystam, bzdura goni bzdurę (jesli chodzi o siatkowkę) zero merytoryczności, tylko jakieś życzenia własne wypisywane tam są.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
obacz statystykę
???? od kiedy cyferki grają?
Zaksa z czołową szóstką wygrała wsystkie mecze poza Rzeszowem na Podporomiu
Rzeczywiście na jednym meczu sprzed dwóch miesięcy zakładanie, że ZAKSA znowu tam nie wygra to wręcz genialne posunięcie. Ale skoro już w to brniemy, to spoko -&gt; skoro już tak wielką wagę przywiązujesz do terenu, to ZAKSA jako wyżej rozstawiona ma ewentualny piąty mecz u siebie. Dwa pierwsze + piąty = 3 wygrane, zaksa idzie dalej.
Sam Łasko to za mało.
Niedawno twierdziłeś, że Martino wreszcie zaczął pokazywać swój potencjał. Już przestał? ;)
Ale wroci Atanasijevic i Winiar i mimo wszystko siłe Skra bedzie miec zdecydowanie wieksza od JW
Idąc twoim tokiem rozumowania, to przeczysz sam sobie. Nagle Atan i Winiar mają odmienić Skrę, tymczasem ZAKSA także dwukrotnie ich zlała, a z tymi panami w składzie odwróciła mecz z 0-2 i to na terenie Bełchatowa. Kolejna statystyka, w której tak się lubujesz, przemawiająca za tym, że &quot;Skry trzeba unikać&quot;. ????
Ano wyjazd przeciwko Skrze 0-3, przeciwko Resovii 0-3.. I takie są moje argumenty. Twarde i treściwe.
Faktycznie. Równie dobrze mogłeś napisać, że pole magnetyczne hali albo inne debilstwo zawsze sprzyja gospodarzom, a gościom odbiera chęć do gry. Jeszcze tylko brakuje, żebyś napisał, że gospodarz zawsze wygrywa, idealna zagwostka statystyczna.
Jak dla mnie możesz sobie podać rękę z tym dziennikarzem ze sport.pl, o którym piszesz:
Argumenty beznadziejne i nie mające sensu.
bzdura goni bzdurę
zero merytoryczności tylko jakieś życzenia własne
Bo na takie życzenia wyglądają mi te twoje teorie spiskowe. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
???? od kiedy cyferki grają?
no ta zapomnialem ze choćby Trefl Gdansk moze zostać MP. co to za problem.
Rzeczywiście na jednym meczu sprzed dwóch miesięcy zakładanie, że ZAKSA znowu tam nie wygra to wręcz genialne posunięcie. Ale skoro już w to brniemy, to spoko -&gt; skoro już tak wielką wagę przywiązujesz do terenu, to ZAKSA jako wyżej rozstawiona ma ewentualny piąty mecz u siebie. Dwa pierwsze + piąty = 3 wygrane, zaksa idzie dalej.
to Ty wymysliłes to założenie i je tu napisałeś, nie ja.

Niedawno twierdziłeś, że Martino wreszcie zaczął pokazywać swój potencjał. Już przestał? ;)
przestał serwować i atakować jak panienka. nie nazwałbym tego rewolucją, ale małą poprawą. A że to nie ma żadnego wpływu na grę JW (Kubiak jest zwyczajnie za słaby zeby przyjmowac solidnie) to inna sprawa.

Idąc twoim tokiem rozumowania, to przeczysz sam sobie. Nagle Atan i Winiar mają odmienić Skrę, tymczasem ZAKSA także dwukrotnie ich zlała, a z tymi panami w składzie odwróciła mecz z 0-2 i to na terenie Bełchatowa. Kolejna statystyka, w której tak się lubujesz, przemawiająca za tym, że &quot;Skry trzeba unikać&quot;. ????
trudno zauwazyc ze piszac o tych zawodnikach mialem na mysli ewentualna konfrontacją z Delektą. no ale widocznie nie potrafiłeś tego dostrzec bo bylo to dla Ciebie za trudne.
Faktycznie. Równie dobrze mogłeś napisać, że pole magnetyczne hali albo inne debilstwo zawsze sprzyja gospodarzom, a gościom odbiera chęć do gry. Jeszcze tylko brakuje, żebyś napisał, że gospodarz zawsze wygrywa, idealna zagwostka statystyczna.
skoro wg Ciebie miesjce rozgrywania meczu nie ma znaczenia to radze dać sobei spokój z gamblingiem czy innymi takimi. niepotrzebnie bedziesz przegrywać.
PS.
chciałeś być miły to i ja zaczałem być miły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
I na tym zakończymy tą dyskusję.
Po co psuć to, że jesteście dla siebie tacy mili ?
Kolejne posty będą usuwane (ewentualnie nagradzane).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ehh co to się porobiło, że MVP meczu w Kędzierzynie-Koźlu zostaje chłopak, którego parę razy na wf-ie w liceum udało się złapać na pojedynczym bloku????

Co myślicie o meczu Olsztyn - Delecta?

Kurs na gości 2.10 to mega okazja, Olsztyn to tragedia, oglądałem ich na żywo niedawno w Kielcach i tak na prawdę to tam grają tylko Krzysiek i Ferens, a Krzysiek bardzo często bije przed siebie i dostaje te bloczki...
Wiadomo że potencjał sportowy po stronie gości, Delecta ma już to pierwsze miejsce zapewnione, ale chyba nie wypada zdobywać go w taki sposób, że inny rywal się potknął, tylko samemu pokazać że się na to zasługuje (oczywiście cały sezon zasadniczy na to pracowali, ale mogliby w ostatnim meczu to przypieczętować).
Wydaje mi się, że Delecta do tego spotkania podejdzie zupełnie poważnie i odniesie tutaj zwycięstwo. Chociaż, gdybym miał do wyboru w 1/8 grać z Gdańskiem albo Olsztynem to wybrałbym Olsztyn (a to oznacza, że wypada jutro przegrać) bo Lotos ma większy potencjał. Ale dla takiej Delecty to nie powinno stanowić problemu...
Typ Delecta 2.10 w imię ducha sportowej rywalizacji ????
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 0

masa0000

Użytkownik
Witam(killkoss)Dla mnie dzis nic nie przemawia za Delectą.Wąski podstawowy skład,wiec jaki jest sens ryzykowac.Teraz trzeba sie przygotowywac na 2 czesc sezonu.Wczoraj Zaksa sobie wykombinowala przegraną dzis Delecta tez nie ma po co ryzykowac a ze ona tez kombinuje to juz w pucharze mozna bylo zobaczyc(nie dziwie sie przy tak wąskim skladzie).Olsztyn mimo ze nie gra nic wielkiego to dzis ma motywacje bo ma o co grac.Dla mnie wynik moze byc tylko jeden
 
jorahmormont 25

jorahmormont

Użytkownik
Indykpol AZS Olsztyn – Delecta Bydgoszcz

Fakt, że mecze ostatniej kolejki nie są rozgrywane o tej samej porze sprzyja różnego rodzaju kalkulacjom i ciężko cokolwiek typować.


Delecta bez względu na wynik meczu z Olsztynem ma zapewnione pierwsze miejsce i nie sądzę żeby &quot;zabijała się&quot; o wygrana w meczu z Olsztynem. Bydgoszcz gra praktycznie cały sezon jedną szóstką, a podstawowi zawodnicy nie są już najmłodsi, czego efekty można było obserwować w ostatnim meczu z Jastrzębiem, gdzie pod koniec pięciosetowego boju niektórzy zawodnicy &quot;oddychali rękawami&quot;. Wobec tego chyba nikogo nie zdziwiła decyzja Makowskiego o wysłaniu rezerwowego składu na mecz Pucharu Challenge z Radnicki Kragujevac, aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom. Myślę że podobnie będzie w Olsztynie - nie ma sensu ryzykować zdrowia zawodników przed fazą play-off i rewanżem w Pucharze Challenge.


W takiej sytuacji wszystko w rękach Olsztynian, którzy aby marzyć o 8 miejscu na koniec rozgrywek muszą wygrać ten mecz i liczyć na porażkę Lotosu w Rzeszowie – tutaj możliwe są następujące warianty:
- Olsztyn wygrywa za 3 pkt. i awansuje pod warunkiem, że Lotos przegra – w tym wariancie Lotos może ugrać nawet punkt w Rzeszowie (w takiej sytuacji Olsztyn ma lepsze ratio setów)
- Olsztyn wygrywa za 2 pkt. i awansuje pod warunkiem, że Lotos nie urwie punktu Resovii (również decyduje lepsze ratio setów Olsztyna).
W każdym innym przypadku do ósemki wchodzi Lotos.

AZS pokazał w ostatniej kolejce, że stać go na mobilizację w meczu o stawkę, pokonując za 3 pkt. Lotos i przedłużając sobie nadzieję na awans do play-off. Dodatkowo przemawia za nimi własna hala. Jednocześnie olsztynianie już niejednokrotnie pokazali, że potrafią sami sobie skutecznie przeszkodzić. Nie spodziewam się po tym meczu wielkiego widowiska, ale liczę że akademicy wyjdą na tyle zmotywowani, że choćby mieli „gryźć parkiet” to wygrają ten mecz i to za 3 pkt.

Co prawda kursy mocno spadły po porażce Zaksy z Effectorem, ale myślę że i tak warto spróbować.

Indykpol AZS Olsztyn – Delecta Bydgoszcz
TYP: Indykpol AZS Olsztyn @ 1,67 - William Hill ⛔
TYP: Indykpol AZS Olsztyn (-1,5) @ 1,97 Pinnacle ⛔
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Według mnie to jest inna sytuacja niż z Zaksą.Zaksa mogła kombnowac bo pewne w ewentualnym półfinale wolą grac z Jastrzebiem z którym gra im sie bardzo dobrze.A Delecta? Odpuścili pierwszy mecz pucharu challenge,wątpie zeby drugi raz z rzedu wystawiali rezerwowy skład a dla podstawowej szóstki byłoby to dobre przetarcie przed rewanżowym meczem w pucharze challange.Poza tym presja bedzie po stronie Olsztyna który musi wygrac za 3pkt,Bydgoszczanie mogą zagrać na luzie.Reasumując myśle ze Delecta dziś nie opuści i za małą stawke można spróbowac
Delecta 2.50 Bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Odnośnie meczu Delecty z Olsztynem.

Wiadomo, że Olsztyn ma nóż na gardle i potrzebuje zwycięstwa, ale czy Delecta im w tym pomoże ?

Delecta wygrała rundę zasadniczą, ostatnio odpuścili spotkanie w CEVie i skupią się na rewanżu. Czy dzisiaj wystawią rezerwowy skład ? Nie sądzę. Spodziewam się może pary Waliński-Wika na przyjęciu, ale jak zagra Stephane to też się nie zdziwię. Dwa razy z rzędu raczej rezerw nie zobaczymy.

To wszystko to oczywiście moje domysły, ale według mnie Bydgoszcz wolałaby grać w ćwierćfinale z Lotosem a nie z Indykpolem (obie drużyny powinni pokonać, ale z Olsztynem gra się im ciężej). Lotos może i ma potencjał, ale co z tego skoro na ławce jest trener Luks ?

Oczywiście jest możliwość, że Delecta ten mecz odpuści. Podobnie jednak jak AlexDamiao liczę na poważne podejście do spotkania ze strony Bydgoszczy.

Lekko, bo niczego pewnym być nie można ;)

Typ:
Delecta Bydgoszcz @ 2.40 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma żadnych postaw żeby grać na Olsztyna. Do tego Bydgoszcz i Olsztyn specjalnie nie przepadają za sobą i jestem wręcz pewny że Delecta nie wpuści Indykpol do PO. W Olsztynie jest 1 skład, jeśli mają jaja a raczej mają bo Makowski to nie byle kto to zagrają 1 składem i rozniosą Olsztyn 3-0 bo sportowo to oni są 100 lat za murzynami (tzn Olsztyn jest o co najmniej dwie klasy gorszy niż Delecta). Kolejna sprawa jest taka że jeśli Delecta zagra znowu rezerwami to im na dobrze to nie wyjdzie, 1,5 tygodnia bez rytmu meczowego? przecież to im się odbije na PO wtedy. Teraz trzeba grać i szlifować formę, bo tych amatorów z Serbii to oni pykną w 3 setach nie wypuszczając ich z 15 punktów. Więc dla mnie żaden argument że majo puchary we wtorek. :wink:
Jak ktoś chciał sobie grać na Olsztyn to mógł to zrobić wcześniej i łapać kursy w granicach 2,60 a nie teraz po 1,60 i jakieś handicapy-1,5 po @ 2,00. A później płacz że ciągle w plecy jestem, no ale jak się gra tak zaniżone kursy to siemasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 991

parodia

Użytkownik
Tak sobie patrzę na tabele i dzisiaj widzę chęć zwycięstwa przez Resovię. Tak się tabela ułożyła, że może być kilka różnych układów ale w każdym Resovię urządza zwycięstwo za 3 pkt. Po primo jak wygrają za 3 punkty to przy założeniu, że zagrają ze Skrą mają handicap własnego boiska. Po primo duo jeśli wygrają za 3 punkty to możliwe jest że JSW się podłoży Częstochowie aby uniknąć ZAKSY w półfinale, tylko czy w pierwszej rundzie będą chcieli grać ze Skrą?
Na pewno wszyscy kalkulują, bo zarówno Skra, JSW i Resovia chciałyby półfinał grać z Delectą, jednak zawsze jest ryzyko, że odpadną już w pierwszej rundzie PO. Resovia nie rozdaje tutaj kart - oni muszą wyjść i wygrać za 3 pkt. Zagadką raczej jest co zrobi JSW!?
So:
Resovia (-1,5 seta) @1.5 Unibet
AZS Częstochowa @8.0 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom